ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 06:34

Mallakastër, 26-vjeçari përplas për vdekje këmbësorin

Mallakastër, 26-vjeçari përplas për vdekje këmbësorin
Policia e Mallakastrës bën me dije një 26-vjeçar ka aksidentuar një këmbësor 48 vjeç në Ballsh. Këmbësori mori plagë të shumta, ndërsa ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spital. Njoftimi i policisë: Mallakastër ...
BalkanWeb | 22-May-2019 15:06
Policia e Mallakastrës bën me dije një 26-vjeçar ka aksidentuar një këmbësor 48 vjeç në Ballsh. Këmbësori mori plagë të shumta, ndërsa ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spital. Njoftimi i policisë: Mallakastër ...

Po ecte në këmbë, makina përplas për vdekje 48-vjeçarin në Ballsh
BELSH Një i ri, duke drejtuar makinë e tij ka përplasur sot për vdekje një 48-vjeçar në Ballsh. Edhe pse ndihma mjekësore iu dha në kohë rekord, ai nuk mundi të shpëtonte për shkak të plagëve të rënda. Mësohet se ...
BalkanWeb | 22-May-2019 14:58
BELSH Një i ri, duke drejtuar makinë e tij ka përplasur sot për vdekje një 48-vjeçar në Ballsh. Edhe pse ndihma mjekësore iu dha në kohë rekord, ai nuk mundi të shpëtonte për shkak të plagëve të rënda. Mësohet se ...

Foto+Video/ Shkrumbohet makina në Durrës, Policia në vendngjarje
DURRËS Një makinë në orët e para të mëngjesit të sotëm është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit dhe si pasojë është shkrumbuar plotësisht. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka ngritur disa pista, ...
BalkanWeb | 22-May-2019 09:26
DURRËS Një makinë në orët e para të mëngjesit të sotëm është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit dhe si pasojë është shkrumbuar plotësisht. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka ngritur disa pista, ...

Përplaset nga “Benzi”, humb jetën 48-vjeçari
Një person ka humbur jetën mesditën e kësaj të mërkure në Ballsh, si pasojë e përplasjes nga makina. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në Ballsh ku shtetasi G.M, 26 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka ...
VizionPlus | 22-May-2019 14:51
Një person ka humbur jetën mesditën e kësaj të mërkure në Ballsh, si pasojë e përplasjes nga makina. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në Ballsh ku shtetasi G.M, 26 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka ...

Durrës/ Makina përplas për vdekje 50-vjeçarin, nisin hetimet
DURRËS Një 50-vjeçar është përplasur për vdekje ditën e djeshme në Shën Alvash të Durrësit. Siç njofton policia këmbësori është përplasur nga një makinë, ndërsa shoferi i saj është shoqëruar në komisariat dhe po merret ...
BalkanWeb | 22-May-2019 09:08
DURRËS Një 50-vjeçar është përplasur për vdekje ditën e djeshme në Shën Alvash të Durrësit. Siç njofton policia këmbësori është përplasur nga një makinë, ndërsa shoferi i saj është shoqëruar në komisariat dhe po merret ...

Aksident me vdekje në Fier, mjeti përplas këmbësorin
Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur mesditën e sotme në Fier ku një makinë me drejtues shtetasin me inicialet G.M., 26-vjeç, banues në Ballsh ka përbplasur një këmbësor. Sipas njoftimit të Policisë si pasojë e ...
Telegraf | 22-May-2019 14:48
Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur mesditën e sotme në Fier ku një makinë me drejtues shtetasin me inicialet G.M., 26-vjeç, banues në Ballsh ka përbplasur një këmbësor. Sipas njoftimit të Policisë si pasojë e ...

Durrës/ Shkrumbohet plotësisht makina e një 57-vjeçari
Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës. Policia thotë se “rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në pronësi të shtetasit Tosun Qelasi 57 vjeç”. Grupi Hetimor po ...
Telegraf | 22-May-2019 10:34
Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës. Policia thotë se “rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në pronësi të shtetasit Tosun Qelasi 57 vjeç”. Grupi Hetimor po ...

Makina përplas për vdekje një person
Një burrë ka gjetur vdekjen këtë të hënë, pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:00 në aksin rrugor Lezhë – Rraboshtë, rrugë urbane dytësore. Viktima është një 58 – vjeçar me iniciale Z.GJ. Ai u ...
TV Klan | 24-Oct-2017 00:08
Një burrë ka gjetur vdekjen këtë të hënë, pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:00 në aksin rrugor Lezhë – Rraboshtë, rrugë urbane dytësore. Viktima është një 58 – vjeçar me iniciale Z.GJ. Ai u ...

Shkrumbohet nga flakët makina në Durrës
Një automjet është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e zsë martës në Durrës. Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr 15 , Durrës , ku është djegur plotësisht automjeti në pronësi të shtetasit T.Q.,57 vjeç. ...
VizionPlus | 22-May-2019 09:07
Një automjet është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e zsë martës në Durrës. Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr 15 , Durrës , ku është djegur plotësisht automjeti në pronësi të shtetasit T.Q.,57 vjeç. ...

Përplaset nga makina, këmbësori ndërron jetë në spital
Një 48-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në qytetin e Ballshit. Sipas policisë, ngjarja ndodhi mesditën e kësaj të mërkure dhe viktima ishte duke ecur në këmbë. Ai u përplas nga një makinë tip “Benz” që drejtohej ...
ABCNews | 22-May-2019 14:48
Një 48-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në qytetin e Ballshit. Sipas policisë, ngjarja ndodhi mesditën e kësaj të mërkure dhe viktima ishte duke ecur në këmbë. Ai u përplas nga një makinë tip “Benz” që drejtohej ...

Digjet një automjet në Durrës/ Nisin hetimet
Një automjet është djegur gjatë natës së kaluar në qytetin bregdetar të Durrësit
Top Channel | 22-May-2019 08:07
Një automjet është djegur gjatë natës së kaluar në qytetin bregdetar të Durrësit

Shkrumbohet plotësisht makina në Durrës
Një makinë është djegur plotësisht gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës. Policia thotë se rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe është djegur makina në pronësi të 57-vjeçarit Tosun Qelasi 57 vjeç. Grupi Hetimor po punon ...
Lapsi | 22-May-2019 09:58
Një makinë është djegur plotësisht gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës. Policia thotë se rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe është djegur makina në pronësi të 57-vjeçarit Tosun Qelasi 57 vjeç. Grupi Hetimor po punon ...

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, humb jetën 55 vjeçari
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndoshur mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë. Shtetasi H.S. 60 vjeç, banues në Krujë, duke drejtuar mjetin tip “Man”, kokë trajleri, ka aksidentuar për vdekje një ...
BalkanWeb | 21-May-2019 23:52
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndoshur mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë. Shtetasi H.S. 60 vjeç, banues në Krujë, duke drejtuar mjetin tip “Man”, kokë trajleri, ka aksidentuar për vdekje një ...

Aksident me pasojë një të vdekur në autostradën Durrës-Tiranë
Rreth orës 21:45 të së mërkurës, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi H.S., 60 vjeç, banues në Krujë, duke drejtuar mjetin tip "Man", kokë trajleri, ka aksidentuar një shtetas me biçikletë , rreth 55 vjeç, ende i ...
Top Channel | 21-May-2019 23:37
Rreth orës 21:45 të së mërkurës, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi H.S., 60 vjeç, banues në Krujë, duke drejtuar mjetin tip "Man", kokë trajleri, ka aksidentuar një shtetas me biçikletë , rreth 55 vjeç, ende i ...

Trajleri përplas për vdekje 55 vjeçarin në autostradën Tiranë-Durrës
Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e së martës në autostradën Durrës-Tiranë. Shtetasi me iniciakle H.S., 60 vjeç, banues në Krujë, duke drejtuar mjetin tip “Man”, kokë trajleri, ka aksidentuar një shtetas me ...
VizionPlus | 22-May-2019 08:13
Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e së martës në autostradën Durrës-Tiranë. Shtetasi me iniciakle H.S., 60 vjeç, banues në Krujë, duke drejtuar mjetin tip “Man”, kokë trajleri, ka aksidentuar një shtetas me ...

Tjetër aksident në Durrës, përplaset për vdekje këmbësori
Një 50-vjeçar është përplasur për vdekje ditën e djeshme në Shën Alvash të Durrësit. Siç njofton policia këmbësori është përplasur nga një makinë, ndërsa shoferi i saj është shoqëruar në komisariat dhe po merret në ...
Gazeta55 | 22-May-2019 10:34
Një 50-vjeçar është përplasur për vdekje ditën e djeshme në Shën Alvash të Durrësit. Siç njofton policia këmbësori është përplasur nga një makinë, ndërsa shoferi i saj është shoqëruar në komisariat dhe po merret në ...

E përplas makina, humb jetën këmbësori
Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur mbrëmjen e së martës në aksin rrugor Shën Avlash-Durrës. Policia tha në një njoftim se aksidenti ndodhi rreth orës 22:30, kur D.J. ka përplasur për vdekje me ...
TV Klan | 22-May-2019 08:46
Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur mbrëmjen e së martës në aksin rrugor Shën Avlash-Durrës. Policia tha në një njoftim se aksidenti ndodhi rreth orës 22:30, kur D.J. ka përplasur për vdekje me ...

E përplas makina, humb jetën 50-vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Shën Avlash. Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor në këtë zonë. “Më datë 21.05.2019, rreth orës 22:30, në Shën Avlash, Durrës, shtetasi D.J, duke ...
Dritare | 22-May-2019 09:58
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Shën Avlash. Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor në këtë zonë. “Më datë 21.05.2019, rreth orës 22:30, në Shën Avlash, Durrës, shtetasi D.J, duke ...

Durrës, digjet gjatë natës makina
Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës. Policia thotë se “rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në pronësi të shtetasit Tosun Qelasi 57 vjeç”. Grupi Hetimor po ...
ABCNews | 22-May-2019 08:42
Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës. Policia thotë se “rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në pronësi të shtetasit Tosun Qelasi 57 vjeç”. Grupi Hetimor po ...

E rëndë: Vetura godet një person, vdes në vend
Një 50-vjeçar është përplasur për vdekje ditën e djeshme në Shën Alvash të Durrësit. Siç njofton policia këmbësori është përplasur nga një makinë, ndërsa shoferi i saj është shoqëruar në komisariat dhe po merret në ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 09:45
Një 50-vjeçar është përplasur për vdekje ditën e djeshme në Shën Alvash të Durrësit. Siç njofton policia këmbësori është përplasur nga një makinë, ndërsa shoferi i saj është shoqëruar në komisariat dhe po merret në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved