ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 01:35

Kualifikueset e “Euro 2020”, Challandes thërret emra të rinj te Kosova

Kualifikueset e “Euro 2020”, Challandes thërret emra të rinj te Kosova
Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë dy ndeshjet e radhës për kualifikueset e “Euro 2020”, ndaj Malit të Zi më 7 qershor në Podgoricë, si dhe ndaj Bullgarisë më 10 qershor në Sofje.
Top Channel | 22-May-2019 13:07
Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë dy ndeshjet e radhës për kualifikueset e “Euro 2020”, ndaj Malit të Zi më 7 qershor në Podgoricë, si dhe ndaj Bullgarisë më 10 qershor në Sofje.

Kush janë dy emrat e ri në listën e Bernard Challandes – mësoni më shumë për Ylldren Ibrahimajn dhe Ibrahim Dreshajn
Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. “Dardanët” fillimisht do të takohen me Malin e Zi, ...
Telegrafi | 22-May-2019 13:39
Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. “Dardanët” fillimisht do të takohen me Malin e Zi, ...

Lista e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 14:17
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...

Publikohet lista e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës , Bernard Challandes, ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...
AlbInfo | 22-May-2019 14:03
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës , Bernard Challandes, ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...

Agjenda e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kosova do të luajë kundër Malit të Zi, më 7 ...
EkonomiaOnline | 22-May-2019 14:03
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kosova do të luajë kundër Malit të Zi, më 7 ...

Kosova publikon listën për takimet e qershorit
Seleksionuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çalands ka publikuar listën me futbollist që do t’i llogaritë për dy ndeshjet e ardhshme ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Në listën e teknikut zviceran janë dy risi të ...
Shenja | 22-May-2019 13:56
Seleksionuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çalands ka publikuar listën me futbollist që do t’i llogaritë për dy ndeshjet e ardhshme ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Në listën e teknikut zviceran janë dy risi të ...

Kualifikueset e “Euro 2020”, kohë debutimesh te kampionët e Francës
Përfaqësuesja kampione e botës në futboll po i nënshtrohet një riformatimi, pas suksesit verën e kaluar në Rusi, e këtë po e bën përmes testimit të elementëve të rinj edhe në përballje zyrtare.
Top Channel | 22-May-2019 09:07
Përfaqësuesja kampione e botës në futboll po i nënshtrohet një riformatimi, pas suksesit verën e kaluar në Rusi, e këtë po e bën përmes testimit të elementëve të rinj edhe në përballje zyrtare.

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet kundër Malit të Zi dhe Bullgarisë, ka disa lojtarë të rinj
Futbollistët e Kosovës gjatë ditëve të ardhshme do të fillojnë grumbullimin për ndeshjet e radhës. Tashmë përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ...
Telegrafi | 22-May-2019 12:38
Futbollistët e Kosovës gjatë ditëve të ardhshme do të fillojnë grumbullimin për ndeshjet e radhës. Tashmë përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ...

Ibrahim Dresheviç dhe Ylldren Ibrahimaj - njihuni me dy prurjet e reja nga Bernard Challandes te Kosova
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të luajë ...
Zeri | 22-May-2019 13:31
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të luajë ...

Kush janë dy futbollistët e ftuar për herë të parë nga Kosova?
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 13:31
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...

Kush janë dy futbollistët e ftuar për herë të parë nga Kosova?
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...
Gazeta Express | 22-May-2019 13:28
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...

Toronto barazon serinë e finaleve ndaj Milwaukee
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja e Kosovës ndeshje n e parë të ...
GazetaBlic | 22-May-2019 13:17
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja e Kosovës ndeshje n e parë të ...

Agjenda e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit
Kosova do të luajë kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe kundër Bullgarisë, më 10 qershor në Sofje. Stërvitja e parë e kompletuar do të mbahet më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00. Më ...
Lajminet | 22-May-2019 13:11
Kosova do të luajë kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe kundër Bullgarisë, më 10 qershor në Sofje. Stërvitja e parë e kompletuar do të mbahet më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00. Më ...

Kush janë Ibrahim Dresheviq dhe Ylldren Ibrahimaj, dy futbollistët e ri të Kosovës
Ibrahim Dresheviq dhe Ylldren Ibrahimaj kanë qenë dy emrat befasues në listën e Bernard Challandes për dy duelet e radhës të Kosovës na muajin mars ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Ibrahim Dresheviq është i lindur më 24 ...
Kosova Sot | 22-May-2019 13:08
Ibrahim Dresheviq dhe Ylldren Ibrahimaj kanë qenë dy emrat befasues në listën e Bernard Challandes për dy duelet e radhës të Kosovës na muajin mars ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Ibrahim Dresheviq është i lindur më 24 ...

Hadërgjonaj e Rashkaj mbeten nën 'hije', këta janë lojtarët e ftuar nga Challandes për të cilët nuk kemi dëgjuar shumë
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të ...
Zeri | 22-May-2019 13:07
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të ...

Kosova me plot risi kundër Malit të Zi dhe Bullgarisë
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Gjatë muajit qershor, Kosova do ...
Koha.mk | 22-May-2019 13:07
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Gjatë muajit qershor, Kosova do ...

Kosova me plot risi kundër Malit të Zi dhe Bullgarisë
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Gjatë muajit qershor, Kosova do ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 12:50
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Gjatë muajit qershor, Kosova do ...

ZYRTARE: Bernard Challandes publikon listën anti-Mali i Zi dhe Bullgari
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të ...
Zeri | 22-May-2019 12:47
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të ...

Bernard Challandes publikon listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...
InFokusi | 22-May-2019 12:44
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...

Kosova me plot risi kundër Malit të Zi dhe Bullgarisë
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Gjatë muajit qershor, Kosova do ...
Gazeta Express | 22-May-2019 12:44
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Gjatë muajit qershor, Kosova do ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved