ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 00:54

Kualifikueset e “Euro 2020”, Challandes thërret emra të rinj te Kosova

Kualifikueset e “Euro 2020”, Challandes thërret emra të rinj te Kosova
Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë dy ndeshjet e radhës për kualifikueset e “Euro 2020”, ndaj Malit të Zi më 7 qershor në Podgoricë, si dhe ndaj Bullgarisë më 10 qershor në Sofje.
Top Channel | 22-May-2019 13:07
Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë dy ndeshjet e radhës për kualifikueset e “Euro 2020”, ndaj Malit të Zi më 7 qershor në Podgoricë, si dhe ndaj Bullgarisë më 10 qershor në Sofje.

Kush janë dy emrat e ri në listën e Bernard Challandes – mësoni më shumë për Ylldren Ibrahimajn dhe Ibrahim Dreshajn
Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. “Dardanët” fillimisht do të takohen me Malin e Zi, ...
Telegrafi | 22-May-2019 13:39
Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. “Dardanët” fillimisht do të takohen me Malin e Zi, ...

Kosova zbulon emrat për ndeshjet eliminatore të qershorit
Seleksionuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çalands ka publikuar listën me futbollist që do t’i llogaritë për dy ndeshjet e ardhshme ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Në listën e teknikut zviceran janë dy risi të ...
InfoSport.mk | 22-May-2019 15:22
Seleksionuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çalands ka publikuar listën me futbollist që do t’i llogaritë për dy ndeshjet e ardhshme ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Në listën e teknikut zviceran janë dy risi të ...

Trajneri i Kosovës flet për ardhjet e reja
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor. Fillimisht, Kosova do të përballet me Malin e Zi më 7 qershor, ndërkaq tre ditë më ...
Zeri | 22-May-2019 15:09
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor. Fillimisht, Kosova do të përballet me Malin e Zi më 7 qershor, ndërkaq tre ditë më ...

Zyrtare: Futbollisti i Përfaqësueses A dërgohet te grupmoshat U-21
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor. Fillimisht, Kosova do të përballet me Malin e Zi më 7 qershor, ndërkaq tre ditë më ...
Zeri | 22-May-2019 15:06
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor. Fillimisht, Kosova do të përballet me Malin e Zi më 7 qershor, ndërkaq tre ditë më ...

Kroos dhe Ter Stegen mbeten jashtë skuadrës së Gjermanisë
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...
Gazeta Monitor | 22-May-2019 15:05
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...

Ibrahim Dresheviq, futbollisti i dytë shqiptar nga Mali i Zi që zgjedh të luajë për Kosovën
Skuadra e Bernard Challandes do luajë dy ndeshjet e radhës për kualifikueset Euro 2020, ndaj Malit të Zi më 7 qershor në Podgoricë, si dhe ndaj Bullgarisë më 10 qershor në Sofje. Në listën zyrtare ka pasur befasi me dy ...
Lajminet | 22-May-2019 14:50
Skuadra e Bernard Challandes do luajë dy ndeshjet e radhës për kualifikueset Euro 2020, ndaj Malit të Zi më 7 qershor në Podgoricë, si dhe ndaj Bullgarisë më 10 qershor në Sofje. Në listën zyrtare ka pasur befasi me dy ...

Kroos dhe Ter Stegen mbeten jashtë skuadrës së Gjermanisë
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 14:41
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...

Kroos dhe Ter Stegen mbeten jashtë skuadrës së Gjermanisë
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...
EkonomiaOnline | 22-May-2019 14:34
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...

14:26 Befasi te Gjermania, dy yje mbesin jashtë listës Gjermanisë do t’i mungojnë...
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...
Kosova Sot | 22-May-2019 14:33
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...

Kroos dhe Ter Stegen mbeten jashtë skuadrës së Gjermanisë
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...
Gazeta Express | 22-May-2019 14:20
Gjermanisë do t’i mungojnë mesfushori Toni Kroos dhe portieri Marc-Andre ter Stegen për shkak të lëndimeve, në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020, që do të zhvillohen në qershor. Mesfushori i Real Madridit nuk u ...

Lista e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 14:17
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...

Publikohet lista e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës , Bernard Challandes, ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...
AlbInfo | 22-May-2019 14:03
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës , Bernard Challandes, ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe ...

Agjenda e Kosovës për dy ndeshjet e qershorit
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kosova do të luajë kundër Malit të Zi, më 7 ...
EkonomiaOnline | 22-May-2019 14:03
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Kosova do të luajë kundër Malit të Zi, më 7 ...

Kosova publikon listën për takimet e qershorit
Seleksionuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çalands ka publikuar listën me futbollist që do t’i llogaritë për dy ndeshjet e ardhshme ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Në listën e teknikut zviceran janë dy risi të ...
Shenja | 22-May-2019 13:56
Seleksionuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çalands ka publikuar listën me futbollist që do t’i llogaritë për dy ndeshjet e ardhshme ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë. Në listën e teknikut zviceran janë dy risi të ...

Ibrahim Dresheviç dhe Ylldren Ibrahimaj - njihuni me dy prurjet e reja nga Bernard Challandes te Kosova
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të luajë ...
Zeri | 22-May-2019 13:31
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2020”. Në dy ndeshjet e muajit qershor, Kosova do të luajë ...

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet kundër Malit të Zi dhe Bullgarisë, ka disa lojtarë të rinj
Futbollistët e Kosovës gjatë ditëve të ardhshme do të fillojnë grumbullimin për ndeshjet e radhës. Tashmë përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ...
Telegrafi | 22-May-2019 12:38
Futbollistët e Kosovës gjatë ditëve të ardhshme do të fillojnë grumbullimin për ndeshjet e radhës. Tashmë përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ...

Kush janë dy futbollistët e ftuar për herë të parë nga Kosova?
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 13:31
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...

Kush janë dy futbollistët e ftuar për herë të parë nga Kosova?
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...
Gazeta Express | 22-May-2019 13:28
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve të zgjedhur për dy ndeshjet e radhës të Kosovës, të cilat do të zhvillohen në muajin qershor. Në mesin e futbollistëve që i ...

Kualifikueset e “Euro 2020”, kohë debutimesh te kampionët e Francës
Përfaqësuesja kampione e botës në futboll po i nënshtrohet një riformatimi, pas suksesit verën e kaluar në Rusi, e këtë po e bën përmes testimit të elementëve të rinj edhe në përballje zyrtare.
Top Channel | 22-May-2019 09:07
Përfaqësuesja kampione e botës në futboll po i nënshtrohet një riformatimi, pas suksesit verën e kaluar në Rusi, e këtë po e bën përmes testimit të elementëve të rinj edhe në përballje zyrtare.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved