ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 17:09

“Këngëtare pa identitet”/ Elvana ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit (Foto)

“Këngëtare pa identitet”/ Elvana ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit (Foto)
mapo.al Elvana Gjata vijon të akuzohet nga një pjesë e ndjekësve të saj se mundohet të kopjojë këngëtaren e njohur Jennifer Lopez. Teksa ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet me një pamje ...
Mapo | 22-May-2019 11:14
mapo.al Elvana Gjata vijon të akuzohet nga një pjesë e ndjekësve të saj se mundohet të kopjojë këngëtaren e njohur Jennifer Lopez. Teksa ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet me një pamje ...

Eli Fara festoi ditëlindjen e 52-të
Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, ka festuar të martën ditëlindjen e saj të 52-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. View this post on Instagram Frankfurt A post ...
Telegrafi | 22-May-2019 15:06
Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, ka festuar të martën ditëlindjen e saj të 52-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. View this post on Instagram Frankfurt A post ...

Në artikullin për Melindën, “The New York Times” përmend edhe deklaratën e Ledrit rreth femrave në muzikën ‘rap’
“The New York Times” i ka dedikuar një hapësirë rap-artistes kosovare, Melinda Ademi, në një artikull të gjatë ku flet për 15 artistë evropianë që po bëjnë ‘boom’ në vendet e tyre amtare. Teksa shkruan për talentin dhe ...
Telegrafi | 22-May-2019 13:07
“The New York Times” i ka dedikuar një hapësirë rap-artistes kosovare, Melinda Ademi, në një artikull të gjatë ku flet për 15 artistë evropianë që po bëjnë ‘boom’ në vendet e tyre amtare. Teksa shkruan për talentin dhe ...

Kostumet me ngjyra, trendi që po ndjekin të gjitha femrat e estradës
Shumë prej femrave të estradës shqiptare tashmë mbajnë statusin edhe ‘blogere’. Ato publikojnë në rrjetet e tyre sociale veshje më në trend të momentit, duke krijuar kështu impakt te ndjekësit e tyre të shumtë. Duket se ...
Telegrafi | 22-May-2019 12:14
Shumë prej femrave të estradës shqiptare tashmë mbajnë statusin edhe ‘blogere’. Ato publikojnë në rrjetet e tyre sociale veshje më në trend të momentit, duke krijuar kështu impakt te ndjekësit e tyre të shumtë. Duket se ...

Cineplexx organizon “CouplesNight” më 23 maj
Cineplexx do të organizojë eventin “CouplesNight”, me premierën e filmave“Aladdin” dhe “The Sunisalso A Star”. View this post on Instagram Të dashur miq, më 23 maj organizojmë eventin #CouplesNight ku do të ketë: ...
Telegrafi | 22-May-2019 10:47
Cineplexx do të organizojë eventin “CouplesNight”, me premierën e filmave“Aladdin” dhe “The Sunisalso A Star”. View this post on Instagram Të dashur miq, më 23 maj organizojmë eventin #CouplesNight ku do të ketë: ...

Blero përzgjedh kostumin e dasmës?
Këngëtari i njohur Blero dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në shtator. Duket se përgatitjet e dasmës kanë filluar që tani, dhe tashmë çifti po konsultohen për zgjedhjen e ...
Telegrafi | 22-May-2019 10:11
Këngëtari i njohur Blero dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në shtator. Duket se përgatitjet e dasmës kanë filluar që tani, dhe tashmë çifti po konsultohen për zgjedhjen e ...

Shkurte Fejza bëhet nostalgjike për rininë e saj, publikon fotografi të shumë viteve më parë
Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme ...
Telegrafi | 22-May-2019 09:45
Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme ...

Fansat nisin një fushatë për Vedat Muriqin: Eja në Fanerbahçe
Vedat Muriqi mbetet një prej lojtarëve më të kërkuar në tregun e transferimeve në shtetin turk. Reprezentuesi turk ka shkëlqyer këtë sezon me skuadrën e Rizesporit dhe kjo ka rënë në syrin e shumë klubeve të ligës ...
Telegrafi | 22-May-2019 09:13
Vedat Muriqi mbetet një prej lojtarëve më të kërkuar në tregun e transferimeve në shtetin turk. Reprezentuesi turk ka shkëlqyer këtë sezon me skuadrën e Rizesporit dhe kjo ka rënë në syrin e shumë klubeve të ligës ...

Bebe Rexha nuk i shpëton trendit të efekteve të SnapChat, pozon në versionin “mashkull” pranë babait të saj
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, së fundmi rrëmbeu vëmendjen e mediave për shfaqjet e saj atraktive në Instagram. Ajo pozoi me bikini, duke treguar linjat e saj të vërteta trupore, pa dashur ...
Telegrafi | 22-May-2019 09:07
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, së fundmi rrëmbeu vëmendjen e mediave për shfaqjet e saj atraktive në Instagram. Ajo pozoi me bikini, duke treguar linjat e saj të vërteta trupore, pa dashur ...

Këngëtarja e famshme Ciara pranohet në Universitetin e Harvardit
Këngëtarja e famshme, Ciara, ka dhënë një lajm të mirë së fundmi për fansat e saj. Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ajo ka u ka kumtuar ndjekësve lajmin se është pranuar në Universitetin e ...
Telegrafi | 22-May-2019 08:47
Këngëtarja e famshme, Ciara, ka dhënë një lajm të mirë së fundmi për fansat e saj. Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ajo ka u ka kumtuar ndjekësve lajmin se është pranuar në Universitetin e ...

Fadil Berisha publikon në rrjetet sociale foton e parë të realizuar me një modele shqiptare
Para aparatit të tij fotografik kanë pozuar qindra blogere e modele shqiptare dhe ndërkombëtare. Bëhet fjalë për fotografin e mirënjohur shqiptar, Fadil Berishën, i cili jeton dhe vepron në New York të SHBA-ve. ...
Telegrafi | 22-May-2019 08:07
Para aparatit të tij fotografik kanë pozuar qindra blogere e modele shqiptare dhe ndërkombëtare. Bëhet fjalë për fotografin e mirënjohur shqiptar, Fadil Berishën, i cili jeton dhe vepron në New York të SHBA-ve. ...

Ryva Kajtazi: Nuk do bëj album, nuk jemi në kohën e albumeve
Ryva Kajtazi është njëra prej artisteve të dashura, e cila qysh nga fillimi i karrierës së saj ka arritur ta bëjë publikun për vete me zërin karakteristik e me pamjen e veçantë. Këngëtarja po vazhdon të jetë aktive në ...
Telegrafi | 21-May-2019 23:39
Ryva Kajtazi është njëra prej artisteve të dashura, e cila qysh nga fillimi i karrierës së saj ka arritur ta bëjë publikun për vete me zërin karakteristik e me pamjen e veçantë. Këngëtarja po vazhdon të jetë aktive në ...

De Jong po mësohet me Barcelonën, Kluviert kujdeset për të
Frenkie de Jong dhe Patrick Kluivert janë takuar në Barcelonë, ku aty në të shkuarën ka luajtur sulmuesi i njohur i Blaugranave. 22 vjeçari ka qëndruar në Kataluni për disa ditë, ku e ka takuar edhe Kluivertin, që jeton ...
Telegrafi | 21-May-2019 23:39
Frenkie de Jong dhe Patrick Kluivert janë takuar në Barcelonë, ku aty në të shkuarën ka luajtur sulmuesi i njohur i Blaugranave. 22 vjeçari ka qëndruar në Kataluni për disa ditë, ku e ka takuar edhe Kluivertin, që jeton ...

Blero ka gati kostumin e dasmës, detaje edhe nga fustani i nusërisë së Afronës
Më në fund Blero dhe Afrona po martohen prej vërteti. Prej vitesh ka qarkulluar në media lajmi i dasmës së çiftit por tashmë ata janë gati. Blero ka publikuar një “gjysmë” foto nga kostumi i tij e ndërsa Afrona ka ...
Politiko | 22-May-2019 15:05
Më në fund Blero dhe Afrona po martohen prej vërteti. Prej vitesh ka qarkulluar në media lajmi i dasmës së çiftit por tashmë ata janë gati. Blero ka publikuar një “gjysmë” foto nga kostumi i tij e ndërsa Afrona ka ...

Rrugët plot ngjyra të Europës
Nga qytetet e bukura dhe fshatrat e largëta deri tek ndërtesat e pazakonta dhe shtëpitë e peshkatarëve, Europa është një thesar i vendeve me plot ngjyra. Mund t’i zbuloni edhe ju duke udhëtuar, transmeton Klan Kosova. ...
Koha.mk | 22-May-2019 14:48
Nga qytetet e bukura dhe fshatrat e largëta deri tek ndërtesat e pazakonta dhe shtëpitë e peshkatarëve, Europa është një thesar i vendeve me plot ngjyra. Mund t’i zbuloni edhe ju duke udhëtuar, transmeton Klan Kosova. ...

Mjeshtre e transformimeve, Dafina Zeqiri po na huton me ndryshimet e pamjes
Javë më parë ajo na surprizoi duke prerë flokët e saja të shkurtra, e madje mori shumë lëvdata për këtë hap të guximshëm. Dhe po, ajo po dukej shumë bukur në frizurën e re! Madje e xhiroi edhe një klip në Bruksel me ...
Prive | 22-May-2019 14:33
Javë më parë ajo na surprizoi duke prerë flokët e saja të shkurtra, e madje mori shumë lëvdata për këtë hap të guximshëm. Dhe po, ajo po dukej shumë bukur në frizurën e re! Madje e xhiroi edhe një klip në Bruksel me ...

Mozzik po vjen me këngë të re, bashkëpunon me reperin e njohur gjerman
Reperi i popullarizuar, Mozzik, ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor që do ta sjellë në një të ardhme të afërt. Këngëtari ferizajas, i cili tash e një kohë është zhvendosur në Zvicër, në projektin e ri duket se ...
Telegrafi | 21-May-2019 23:14
Reperi i popullarizuar, Mozzik, ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor që do ta sjellë në një të ardhme të afërt. Këngëtari ferizajas, i cili tash e një kohë është zhvendosur në Zvicër, në projektin e ri duket se ...

Almeda Abazi publikon foton e parë të djalit të saj, e përlotur krah Tolgës
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër të një djali vetëm pak ditë më parë. Por nuk kishin publikuar një foto të plotë deri më sot të portretit të tyre familjar. Çifti i kanë vënë emrin djalit Efehan dhe ...
Politiko | 22-May-2019 14:26
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër të një djali vetëm pak ditë më parë. Por nuk kishin publikuar një foto të plotë deri më sot të portretit të tyre familjar. Çifti i kanë vënë emrin djalit Efehan dhe ...

Rrugët plot ngjyra të Europës
Nga qytetet e bukura dhe fshatrat e largëta deri tek ndërtesat e pazakonta dhe shtëpitë e peshkatarëve, Europa është një thesar i vendeve me plot ngjyra. Mund t’i zbuloni edhe ju duke udhëtuar, transmeton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 29-Dec-2018 22:15
Nga qytetet e bukura dhe fshatrat e largëta deri tek ndërtesat e pazakonta dhe shtëpitë e peshkatarëve, Europa është një thesar i vendeve me plot ngjyra. Mund t’i zbuloni edhe ju duke udhëtuar, transmeton Klan Kosova. ...

Andre Silva e mbyll huazimin te Sevilla, rikthehet te Milani
Pas një nisjeje fantastike të sezonit, me 8 gola në 10 ndeshjet e para në të gjitha kompeticionet, performanca e Andre Silvës te Sevilla filloi gradualisht të binte. Më pas, një dëmtim, dhe sulmuesi portugez mbeti nga ...
Telegraf | 21-May-2019 20:03
Pas një nisjeje fantastike të sezonit, me 8 gola në 10 ndeshjet e para në të gjitha kompeticionet, performanca e Andre Silvës te Sevilla filloi gradualisht të binte. Më pas, një dëmtim, dhe sulmuesi portugez mbeti nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved