ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 16:49

DiCaprio e Pitt parakalojnë në qilimin e kuq, filmi “Once upon a Hollywood” është shfaqur në Kanë

DiCaprio e Pitt parakalojnë në qilimin e kuq, filmi “Once upon a Hollywood” është shfaqur në Kanë
Filmi i fundit i Quentin Tarantinos, “Njëherë e një kohë në Hollywood” u dha premierë gjatë mbrëmjes së kaluar në Festivalin e Filmit Ndërkombëtar në Kanë. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt dhe Margot Robbie kanë parakaluar ...
Telegrafi | 22-May-2019 14:17
Filmi i fundit i Quentin Tarantinos, “Njëherë e një kohë në Hollywood” u dha premierë gjatë mbrëmjes së kaluar në Festivalin e Filmit Ndërkombëtar në Kanë. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt dhe Margot Robbie kanë parakaluar ...

Shfaqet filmi i Quentin Tarantinos në Kanë, dy shqiptare të ftuara në premierë
Festivali Ndërkombëtar i Filmit po vazhdon të shfaqet në qytetin e bukur dhe turistik të Kanës. Shumë yje kanë parakaluar gjatë ditëve të kaluara në qilimin e kuq të shtruar për nder të tyre në këtë qytet francez. E ...
Telegrafi | 22-May-2019 13:53
Festivali Ndërkombëtar i Filmit po vazhdon të shfaqet në qytetin e bukur dhe turistik të Kanës. Shumë yje kanë parakaluar gjatë ditëve të kaluara në qilimin e kuq të shtruar për nder të tyre në këtë qytet francez. E ...

Georgina Rodriguez, çfarë bombe seksi pa Ronaldon
Georgina Rodriguez, i ka bërë të gjithë për vete në tapetin e kuq të Cannes. E fejuara e Cristiano Ronaldos është prezantuar ne festivalin e kinemasë duke treguar format e saj të bukura, me një fustan të zi, që të ...
BalkanWeb | 22-May-2019 13:08
Georgina Rodriguez, i ka bërë të gjithë për vete në tapetin e kuq të Cannes. E fejuara e Cristiano Ronaldos është prezantuar ne festivalin e kinemasë duke treguar format e saj të bukura, me një fustan të zi, që të ...

DiCaprio e Pitt parakaluan në qilimin e kuq, filmi “Once upon a Hollywood” është shfaqur në Kanë (FOTO)
Filmi i fundit i Quentin Tarantinos, “Njëherë e një kohë në Hollywood” u dha premierë gjatë mbrëmjes së kaluar në Festivalin e Filmit Ndërkombëtar në Kanë. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt dhe Margot Robbie kanë parakaluar ...
Portalb | 22-May-2019 15:06
Filmi i fundit i Quentin Tarantinos, “Njëherë e një kohë në Hollywood” u dha premierë gjatë mbrëmjes së kaluar në Festivalin e Filmit Ndërkombëtar në Kanë. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt dhe Margot Robbie kanë parakaluar ...

Beckham për herë të parë në tepihun e kuq me të dashurën e re
Në premierën e filmit Once Upon A Time në Hollywood në Kanë, për herë të parë ka parakaluar në një tepih të kuq, Brooklyn Beckham së bashku me të dashurën e tij të re Hana Cross. Përkundër problemeve me të cilat ...
InFokusi | 22-May-2019 15:05
Në premierën e filmit Once Upon A Time në Hollywood në Kanë, për herë të parë ka parakaluar në një tepih të kuq, Brooklyn Beckham së bashku me të dashurën e tij të re Hana Cross. Përkundër problemeve me të cilat ...

E dashura e Ronaldos shfaqet bombastike në Kanë
Gerogina ka bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo në tepihun e kuq të festivalit të Kanës. E dashura e Cristiano Ronaldos , Georgina Rodriguez mori vëmendje me fustan të zi, me pjesëmarrjen e saj në Kanë. E dashura ...
Gazeta Express | 22-May-2019 14:48
Gerogina ka bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo në tepihun e kuq të festivalit të Kanës. E dashura e Cristiano Ronaldos , Georgina Rodriguez mori vëmendje me fustan të zi, me pjesëmarrjen e saj në Kanë. E dashura ...

Beckham për herë të parë në tepihun e kuq me të dashurën e re
Në premierën e filmit Once Upon A Time në Hollywood në Kanë, për herë të parë ka parakaluar në një tepih të kuq, Brooklyn Beckham së bashku me të dashurën e tij të re Hana Cross.
Kosova Press | 22-May-2019 14:20
Në premierën e filmit Once Upon A Time në Hollywood në Kanë, për herë të parë ka parakaluar në një tepih të kuq, Brooklyn Beckham së bashku me të dashurën e tij të re Hana Cross.

Georgina pa Ronaldon në Festivalin e Kanës, fustani i saj…
Georgina Rodriguez ishte e pranishme mes të fturave të rëndësishëm në Festivalin e Kanës, në Francë, duek tërhequr vëmendjen e të pranishmëve, e veçanërist të fotografëve. Partnerja e Cristiano Ronaldos (CR7 mungoi në ...
SuperSport | 22-May-2019 13:52
Georgina Rodriguez ishte e pranishme mes të fturave të rëndësishëm në Festivalin e Kanës, në Francë, duek tërhequr vëmendjen e të pranishmëve, e veçanërist të fotografëve. Partnerja e Cristiano Ronaldos (CR7 mungoi në ...

FOTOT: Të gjithë sytë tek e dashura e Cristiano Ronaldos
Georgina Rodriguez ka qenë prezente në Festivalin e Filmit në Kanë. E dashura e Cristiano Ronaldos ka qenë pa këtë të fundit. Por pavarësisht kësaj, 25-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, falë formave të saj ...
GazetaTema | 22-May-2019 11:47
Georgina Rodriguez ka qenë prezente në Festivalin e Filmit në Kanë. E dashura e Cristiano Ronaldos ka qenë pa këtë të fundit. Por pavarësisht kësaj, 25-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, falë formave të saj ...

E dashura e Ronaldos shkëlqen në Kanë, merr gjithë vëmendjen
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të Kanës. Rodriguez ka shkëlqyer në Festivalin e Filmit, ku nuk munguan yjet me famë botërore Rodriguez duket mjaft e ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 13:52
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të Kanës. Rodriguez ka shkëlqyer në Festivalin e Filmit, ku nuk munguan yjet me famë botërore Rodriguez duket mjaft e ...

FOTOT: Aktorja e njohur tregon format e saj fantastike
Margot Robbie nuk është vetëm një nga aktoret më të suksesshme të momentit, por edhe një nga më simpatiket. 28-vjeçarja aktualisht ndodhet në Kanë, ku ka prezantuar filmin në të cilin merr pjesë bashkë me Leonardo Di ...
GazetaTema | 22-May-2019 11:47
Margot Robbie nuk është vetëm një nga aktoret më të suksesshme të momentit, por edhe një nga më simpatiket. 28-vjeçarja aktualisht ndodhet në Kanë, ku ka prezantuar filmin në të cilin merr pjesë bashkë me Leonardo Di ...

E dashura e Ronaldos bën të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo në festivalin e Kanës
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez mori vëmendje me fustan të zi, me pjesëmarrjen e saj në Kanë. E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në një fustan të ...
Alsat-M | 22-May-2019 13:42
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez mori vëmendje me fustan të zi, me pjesëmarrjen e saj në Kanë. E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në një fustan të ...

Në premierën e filmit “Once Upon a Time in Hollywood” në Kanë, të ftuara edhe dy shqiptare
Në Kanë, mbrëmë u mbajt premiera e filmit “Once Upon a Time in Hollywood”, shkruan . Të pranishëm në këtë ceremoni ishin emra të njohur të kinematografisë, përfshirë edhe dy yjet e filmit, Leonardo Di Caprio dhe Brad ...
Lajminet | 22-May-2019 13:41
Në Kanë, mbrëmë u mbajt premiera e filmit “Once Upon a Time in Hollywood”, shkruan . Të pranishëm në këtë ceremoni ishin emra të njohur të kinematografisë, përfshirë edhe dy yjet e filmit, Leonardo Di Caprio dhe Brad ...

E dashura e Ronaldos merr gjithë vëmendjen në Festivalin e Filmit në Kanë
Georgina Rodriguez vazhdon të marrë vëmendjen e fansave përmes postimeve të saja na rrjetet sociale. E dashura e Cristiano Ronaldos numëron mbi 10.5 milionë ndjekës në Instagram, shkruan portali . Së fundmi Rodriguez ...
Arbresh | 22-May-2019 13:10
Georgina Rodriguez vazhdon të marrë vëmendjen e fansave përmes postimeve të saja na rrjetet sociale. E dashura e Cristiano Ronaldos numëron mbi 10.5 milionë ndjekës në Instagram, shkruan portali . Së fundmi Rodriguez ...

E dashura e Ronaldos bën të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo në festivalin e Kanës
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në një fustan të zi në premierën e “Once Upon A Time In Hollywood”, të martën, shkruan DailyMail, transmeton . Modelja spanjolle, ...
Lajminet | 22-May-2019 13:08
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në një fustan të zi në premierën e “Once Upon A Time In Hollywood”, të martën, shkruan DailyMail, transmeton . Modelja spanjolle, ...

FOTOT: “Na ishte njëherë Hollywood-i”… në Kanë
Mbërritja e Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio në Kanë i ka marrosur të gjithë. Një turmë e madhe ka pritur me orë të tëra mbërritjen e trupës së filmit të fundit të Tarantinos “Once upon a time… in Hollywood” Sapo u ...
GazetaTema | 22-May-2019 10:21
Mbërritja e Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio në Kanë i ka marrosur të gjithë. Një turmë e madhe ka pritur me orë të tëra mbërritjen e trupës së filmit të fundit të Tarantinos “Once upon a time… in Hollywood” Sapo u ...

E dashura e Ronaldos bën të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo në festivalin e Kanës
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez mori vëmendje me fustan të zi, me pjesëmarrjen e saj në Kanë. E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në një fustan të ...
Gazeta Observer | 22-May-2019 13:07
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez mori vëmendje me fustan të zi, me pjesëmarrjen e saj në Kanë. E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqi figurën e saj të pabesueshme në një fustan të ...

Tarantino jep premierën e filmit “Once Upon a Time in Hollywood” në Kanë, dy shqiptaret të ftuara në premierë
Prezenca e tyre në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë të Francës, i dha më shumë hijeshi vendit! Dy shqiptaret, blogerja Armina Mevlani dhe modelja e famshme Heidi Lushtaku, ishin prezente në mbrëmjen kur ...
Prive | 22-May-2019 12:50
Prezenca e tyre në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë të Francës, i dha më shumë hijeshi vendit! Dy shqiptaret, blogerja Armina Mevlani dhe modelja e famshme Heidi Lushtaku, ishin prezente në mbrëmjen kur ...

E dashura e Ronaldos shkëlqen në Kanë, merr gjithë vëmendjen
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të Kanës. Rodriguez ka shkëlqyer në Festivalin e Filmit, ku nuk munguan yjet me famë botërore, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 22-May-2019 12:35
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të Kanës. Rodriguez ka shkëlqyer në Festivalin e Filmit, ku nuk munguan yjet me famë botërore, shkruan Indeksonline. ...

Glorious bastards
Kanë, Francë Shannon McIntosh, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Quentin Tarantino dhe Margot Robbie arrijnë për screening-un e filmit Once Upon a Time in Hollywood në Festivaline Kanës. Foto: Eric Gaillard/Reuters
Politiko | 22-May-2019 11:33
Kanë, Francë Shannon McIntosh, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Quentin Tarantino dhe Margot Robbie arrijnë për screening-un e filmit Once Upon a Time in Hollywood në Festivaline Kanës. Foto: Eric Gaillard/Reuters

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved