ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 17:35

Seria A, Napoli shkatërron Interin; Atalanta me një këmbë në Champions

Seria A, Napoli shkatërron Interin; Atalanta me një këmbë në Champions
Shkuan në Napoli për të festuar kualifikimin në Ligën e Kampionëve, por zikaltrit e Luciano Spallettit dolën nga stadiumi “San Paolo” me një nga humbjet më të thella sezonale, 4-1.
Top Channel | 19-May-2019 22:42
Shkuan në Napoli për të festuar kualifikimin në Ligën e Kampionëve, por zikaltrit e Luciano Spallettit dolën nga stadiumi “San Paolo” me një nga humbjet më të thella sezonale, 4-1.

Napoli “çmonton” Interin, Atalanta merr atë që do ndaj Juves, ende e hapur gara për Champions
Shkuan në Napoli për të festuar kualifikimin në Ligën e Kampionëve, por zikaltrit e Luciano Spallettit dolën nga stadiumi “San Paolo” me një nga humbjet më të thella sezonale, 4-1. Ndonëse pa objektiva fare, të besuarit ...
GazetaTema | 19-May-2019 22:36
Shkuan në Napoli për të festuar kualifikimin në Ligën e Kampionëve, por zikaltrit e Luciano Spallettit dolën nga stadiumi “San Paolo” me një nga humbjet më të thella sezonale, 4-1. Ndonëse pa objektiva fare, të besuarit ...

Video/ Napoli shkatërron Interin, zikaltrit në rrezik për Champions
mapo.al Napoli dhe Interi këtë mbrëmje u përballën në takimin e javës së parafundit të Serie A. Napoli nuk pati aspak mëshirë për Interin dhe ka realizuar 4 gola. Zikaltrit tashmë duhet të fitojnë ndeshjen e fundit, ...
Mapo | 19-May-2019 22:27
mapo.al Napoli dhe Interi këtë mbrëmje u përballën në takimin e javës së parafundit të Serie A. Napoli nuk pati aspak mëshirë për Interin dhe ka realizuar 4 gola. Zikaltrit tashmë duhet të fitojnë ndeshjen e fundit, ...

Vedat Muriqi ia siguron një pikë Rizesporit
Alanyaspor dhe Rizespor i kanë ndarë pikët në javën e 33-të në Superligën e Turqisë, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Skuadra vendase e filloi më mirë ndeshjen, duke arritur që të kalonte në epërsi në minutën e 12-të me ...
Telegrafi | 19-May-2019 22:49
Alanyaspor dhe Rizespor i kanë ndarë pikët në javën e 33-të në Superligën e Turqisë, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Skuadra vendase e filloi më mirë ndeshjen, duke arritur që të kalonte në epërsi në minutën e 12-të me ...

Notat e lojtarëve: Napoli 4-1 Inter, shkëlqen Fabian Ruiz
Interi ka pësuar nga Napoli në udhëtimin e vështirë në stadiumin San Paolo, në ndeshjen e vlefshme për javën e parafundit në Serie A. Falë fitores bindëse, skuadra nikoqire ka marrë notë mesatare më të lartë (7.26), në ...
Telegrafi | 19-May-2019 22:45
Interi ka pësuar nga Napoli në udhëtimin e vështirë në stadiumin San Paolo, në ndeshjen e vlefshme për javën e parafundit në Serie A. Falë fitores bindëse, skuadra nikoqire ka marrë notë mesatare më të lartë (7.26), në ...

Interi pëson nga Napoli dhe e vë në rrezik kualifikimin në Ligën e Kampionëve
Napoli e ka fituar kryendeshjen e javës së parafundit në Serie A kundër Interit me rezultat 4-1 duke ua rrezikuar Nerazzurrëve kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Partenopei nuk kishin ndonjë objekti për këtë përballje, ...
Telegrafi | 19-May-2019 22:30
Napoli e ka fituar kryendeshjen e javës së parafundit në Serie A kundër Interit me rezultat 4-1 duke ua rrezikuar Nerazzurrëve kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Partenopei nuk kishin ndonjë objekti për këtë përballje, ...

Seria A, Napoli shkatërron Interin; Atalanta me një këmbë në Champions
Shkuan në Napoli për të festuar kualifikimin në Ligën e Kampionëve, por zikaltrit e Luciano Spallettit dolën nga stadiumi “San Paolo” me një nga humbjet më të thella sezonale, 4-1. Ndonëse pa objektiva fare, të besuarit ...
InFokusi | 20-May-2019 07:10
Shkuan në Napoli për të festuar kualifikimin në Ligën e Kampionëve, por zikaltrit e Luciano Spallettit dolën nga stadiumi “San Paolo” me një nga humbjet më të thella sezonale, 4-1. Ndonëse pa objektiva fare, të besuarit ...

Notat e lojtarëve: Napoli 4-1 Inter, shkëlqen Fabian Ruiz
Interi ka pësuar nga Napoli në udhëtimin e vështirë në stadiumin San Paolo, në ndeshjen e vlefshme për javën e parafundit në Serie A. Falë fitores bindëse, skuadra nikoqire ka marrë notë mesatare më të lartë (7.26), në ...
E Dua Sportin | 19-May-2019 23:40
Interi ka pësuar nga Napoli në udhëtimin e vështirë në stadiumin San Paolo, në ndeshjen e vlefshme për javën e parafundit në Serie A. Falë fitores bindëse, skuadra nikoqire ka marrë notë mesatare më të lartë (7.26), në ...

Napoli turpëron Interin në Sao Paolo (video)
Napoli ka turpëruar Interin në San Paolo duke e mposhtur me rezultatin e thellë 4-1. Kjo ishte një ndeshje tepër e rëndësishme për zikaltrit, ndërsa nga krahu tjetër vendasit luanin për të respektuar kampionatin pasi e ...
Alsat-M | 19-May-2019 23:34
Napoli ka turpëruar Interin në San Paolo duke e mposhtur me rezultatin e thellë 4-1. Kjo ishte një ndeshje tepër e rëndësishme për zikaltrit, ndërsa nga krahu tjetër vendasit luanin për të respektuar kampionatin pasi e ...

Gjimshiti: Mund të kishim mposhtur Juventusin
Atalanta ka barazuar 1-1 ndaj Juventusit në Allianz Stadium dhe e ka në dorë vetë kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Pas ndeshjes këto ishin fjalët e qendërmbrojtësit të Atalanta-s dhe përfaqësueses shqiptare Berat ...
Alsat-M | 19-May-2019 23:28
Atalanta ka barazuar 1-1 ndaj Juventusit në Allianz Stadium dhe e ka në dorë vetë kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Pas ndeshjes këto ishin fjalët e qendërmbrojtësit të Atalanta-s dhe përfaqësueses shqiptare Berat ...

Muriqi s’di të ndalet në Turqi
Muriqi ka shënuar sërish gol në Turqi, në barazimin që Rizespor e mori në udhëtim te Alanyaspor. Në ndeshjen e zhvilluar në “Bahcesehir Okullari Stadium”, Rizespor ka marrë barazim të artë 1:1 ndaj Alanyasporit. Golin e ...
Gazeta Express | 19-May-2019 23:06
Muriqi ka shënuar sërish gol në Turqi, në barazimin që Rizespor e mori në udhëtim te Alanyaspor. Në ndeshjen e zhvilluar në “Bahcesehir Okullari Stadium”, Rizespor ka marrë barazim të artë 1:1 ndaj Alanyasporit. Golin e ...

Napoli shtang Interin, shënon golin e dytë me Mertens
Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Interit në “San Paolo”, në takimin e javës së parafundit të Serie A. Është sulmuesi Dries Mertens, ai që realizon në minutën e 60-të, duke i shokuar zikaltrit. Tashmë rezultati ...
Telegraf | 19-May-2019 22:10
Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Interit në “San Paolo”, në takimin e javës së parafundit të Serie A. Është sulmuesi Dries Mertens, ai që realizon në minutën e 60-të, duke i shokuar zikaltrit. Tashmë rezultati ...

Agim Ademi: Ky futbollist do të na mungojë shumë ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë
Skuadra e Juventusit ka barazuar ndaj Atalantas në ‘Allianz Stadium’. Juventus dhe Atalanta kanë ndarë pikët në barazimin 1-1 në ndeshjen e xhiros së parafundit të Serie A, përcjell GazetaBlic. Josip Ilicic realizoi ...
GazetaBlic | 19-May-2019 22:54
Skuadra e Juventusit ka barazuar ndaj Atalantas në ‘Allianz Stadium’. Juventus dhe Atalanta kanë ndarë pikët në barazimin 1-1 në ndeshjen e xhiros së parafundit të Serie A, përcjell GazetaBlic. Josip Ilicic realizoi ...

Atalanta ia merr një pikë Juventusit, afër kualifikimit në Ligën e Kampionëve
Juventusi i ka ndarë pikët me Atalantan (1-1) në xhiron e parafundit në Serie A, duke e lënë të hapur kështu garën për një vend në Ligën e Kampionëve. Mysafirët ishin të parët që kaluan në epërsi, duke shënua gol me anë ...
Telegrafi | 19-May-2019 22:27
Juventusi i ka ndarë pikët me Atalantan (1-1) në xhiron e parafundit në Serie A, duke e lënë të hapur kështu garën për një vend në Ligën e Kampionëve. Mysafirët ishin të parët që kaluan në epërsi, duke shënua gol me anë ...

Juve barazon me Atalantan Juventusi ka barazuar 1-1 me Atalantan në “Allianz Stadium”. Një xhiro para fundit të edicionit, tashmë me titullin në xhep – Juventusi ka marrë një pikë në shtëpi...
Juventusi ka barazuar 1-1 me Atalantan në “Allianz Stadium”. Një xhiro para fundit të edicionit, tashmë me titullin në xhep – Juventusi ka marrë një pikë në shtëpi përballë Atalantas, duke barazuar 1-1. Lexoni edhe: ...
Kosova Sot | 19-May-2019 22:43
Juventusi ka barazuar 1-1 me Atalantan në “Allianz Stadium”. Një xhiro para fundit të edicionit, tashmë me titullin në xhep – Juventusi ka marrë një pikë në shtëpi përballë Atalantas, duke barazuar 1-1. Lexoni edhe: ...

Atalanta ia merr një pikë Juventusit, afër kualifikimit në Ligën e Kampionëve
Juventusi i ka ndarë pikët me Atalantan (1-1) në xhiron e parafundit në Serie A, duke e lënë të hapur kështu garën për një vend në Ligën e Kampionëve. Mysafirët ishin të parët që kaluan në epërsi, duke shënua gol me anë ...
E Dua Sportin | 19-May-2019 22:40
Juventusi i ka ndarë pikët me Atalantan (1-1) në xhiron e parafundit në Serie A, duke e lënë të hapur kështu garën për një vend në Ligën e Kampionëve. Mysafirët ishin të parët që kaluan në epërsi, duke shënua gol me anë ...

Serie A: Gara për Ligën e Kampionëve është e jashtëzakonshme, gjithçka vendoset në xhiron e fundit
Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas dhe ka barazuar rezultatin në 1-1. Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic ka barazuar rezultatin dhjetë minuta para fundit të sfidës, përcjell GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 19-May-2019 22:40
Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë ndaj Atalantas dhe ka barazuar rezultatin në 1-1. Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic ka barazuar rezultatin dhjetë minuta para fundit të sfidës, përcjell GazetaBlic. ...

Interi pëson nga Napoli dhe e vë në rrezik kualifikimin në Ligën e Kampionëve
Napoli e ka fituar kryendeshjen e javës së parafundit në Serie A kundër Interit me rezultat 4-1 duke ua rrezikuar Nerazzurrëve kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Partenopei nuk kishin ndonjë objekti për këtë përballje, ...
E Dua Sportin | 19-May-2019 22:40
Napoli e ka fituar kryendeshjen e javës së parafundit në Serie A kundër Interit me rezultat 4-1 duke ua rrezikuar Nerazzurrëve kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Partenopei nuk kishin ndonjë objekti për këtë përballje, ...

Atalanta ia merr një pikë Juventusit, afër kualifikimit në Ligën e Kampionëve
Juventusi i ka ndarë pikët me Atalantan (1-1) në xhiron e parafundit në Serie A, duke e lënë të hapur kështu garën për një vend në Ligën e Kampionëve. Mysafirët ishin të parët që kaluan në epërsi, duke shënua gol me anë ...
Shenja | 19-May-2019 22:39
Juventusi i ka ndarë pikët me Atalantan (1-1) në xhiron e parafundit në Serie A, duke e lënë të hapur kështu garën për një vend në Ligën e Kampionëve. Mysafirët ishin të parët që kaluan në epërsi, duke shënua gol me anë ...

Juve barazon me Atalantan
Juventusi ka barazuar 1-1 me Atalantan në “Allianz Stadium”. Një xhiro para fundit të edicionit, tashmë me titullin në xhep – Juventusi ka marrë një pikë në shtëpi përballë Atalantas, duke barazuar 1-1. Të parët në ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 22:36
Juventusi ka barazuar 1-1 me Atalantan në “Allianz Stadium”. Një xhiro para fundit të edicionit, tashmë me titullin në xhep – Juventusi ka marrë një pikë në shtëpi përballë Atalantas, duke barazuar 1-1. Të parët në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved