ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 06:34

Vlorë/ Bie nga kati i dytë i pallatit, fëmija në gjendje të rëndë

Vlorë/ Bie nga kati i dytë i pallatit, fëmija në gjendje të rëndë
Një fëmjë 2 vjeç ka rënë nga kati i dytë i një pallati në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli ...
Telegraf | 19-May-2019 12:11
Një fëmjë 2 vjeç ka rënë nga kati i dytë i një pallati në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli ...

Fëmija 2-vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë në Vlorë
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...
Shenja | 19-May-2019 11:56
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...

Vlorë/ Fëmija 2 vjeç bie nga ballkoni i shtëpisë, rëndë në spital
Një fëmijë 2 vjeç në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...
Lapsi | 19-May-2019 11:35
Një fëmijë 2 vjeç në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...

Vlorë, fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 11:53
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...

Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar në Spitalin e ...
Alsat-M | 19-May-2019 11:53
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar në Spitalin e ...

Vlorë, fëmija dy vjeç bie nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli ...
EkonomiaOnline | 19-May-2019 11:38
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli ...

2 vjeçari bie nga ballkoni i katit të dytë në Vlorë
Një dy vjeçar në Vlorë ndodhet në gjendje të rëndë, pasi ka rënë nga kati i 2-të i banesës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në lagjen “Kushtrimi”, ku bëhet me dije se i mituri me iniciale ...
VizionPlus | 19-May-2019 11:04
Një dy vjeçar në Vlorë ndodhet në gjendje të rëndë, pasi ka rënë nga kati i 2-të i banesës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në lagjen “Kushtrimi”, ku bëhet me dije se i mituri me iniciale ...

Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...
Lajminet | 19-May-2019 11:28
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...

Vlorë/ Fëmija 2 vjeç bie nga ballkoni i shtëpisë, rëndë në spital
VLORË Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal ...
BalkanWeb | 19-May-2019 10:52
VLORË Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal ...

Vlorë, fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...
Indeks Online | 19-May-2019 11:23
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...

Vlorë, fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Kushtrimi" të Vlorës.
Kosova Press | 19-May-2019 11:20
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Kushtrimi" të Vlorës.

Ngjarje e rëndë, bie nga ballkoni fëmija dy vjeçar
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar në spital rreth ...
Zeri | 19-May-2019 11:20
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar në spital rreth ...

Vlorë, bie nga ballkoni i banesës, në gjendje të rëndë 2-vjeçari
Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija i vogël është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...
Gazeta Dita | 19-May-2019 11:10
Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija i vogël është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...

Bie nga kati i dytë i pallatit, fëmija në gjendje të rëndë
Një fëmjë ka rënë nga kati I dytë I një pallati në qytetin e Vlorës, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli është nisur drejtë ...
Lajmi i Fundit | 19-May-2019 10:55
Një fëmjë ka rënë nga kati I dytë I një pallati në qytetin e Vlorës, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli është nisur drejtë ...

2-vjeçari bie nga ballkoni
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...
TV Klan | 19-May-2019 10:47
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...

Ngjarje e rëndë, bie nga ballkoni fëmija dy vjeçar
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Spitali i Vlores Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar ...
Gazeta Express | 19-May-2019 10:50
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Spitali i Vlores Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar ...

Plagosi kamerierin dhe nënën e tij, arrestohet 26-vjeçari
Një emigrant i sapokthyer nga Italia ka shkaktuar plagosjen e dy personave brenda një harku të shkurtër kohor. Viktimë e agresionit të tij me thikë ka rënë një kamerier dhe vetë nëna e të riut. 26- vjeçari me iniciale ...
Gazeta Express | 19-May-2019 09:23
Një emigrant i sapokthyer nga Italia ka shkaktuar plagosjen e dy personave brenda një harku të shkurtër kohor. Viktimë e agresionit të tij me thikë ka rënë një kamerier dhe vetë nëna e të riut. 26- vjeçari me iniciale ...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, i riu plagos me thikë nënën dhe një person tjetër
Një ngjarje e rëndë vjen nga qyteti i Vlorës. Policia ka vënë në pranga një 26-vjeçar, pasi ka plagosur me thikën nënën e tij dhe një person tjetër. Specialistët për Hetimin e Krimit pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ...
EkonomiaOnline | 18-May-2019 13:54
Një ngjarje e rëndë vjen nga qyteti i Vlorës. Policia ka vënë në pranga një 26-vjeçar, pasi ka plagosur me thikën nënën e tij dhe një person tjetër. Specialistët për Hetimin e Krimit pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, i riu plagos me thikë nënën dhe një person tjetër
Një ngjarje e rëndë vjen nga qyteti i Vlorës. Policia ka vënë në pranga një 26-vjeçar, pasi ka plagosur me thikën nënën e tij dhe një person tjetër. Specialistët për Hetimin e Krimit pranë Komisariatit të Policisë ...
Gazeta Express | 18-May-2019 13:46
Një ngjarje e rëndë vjen nga qyteti i Vlorës. Policia ka vënë në pranga një 26-vjeçar, pasi ka plagosur me thikën nënën e tij dhe një person tjetër. Specialistët për Hetimin e Krimit pranë Komisariatit të Policisë ...

Plagosi të ëmën dhe një person tjetër, arrestohet i riu vlonjat
Një 26-vjeçar është arrestuar në Vlorë pasi ka plagosur të ëmën dhe një person tjetër. Në pranga është vënë shtetasi G.M., 26 vjeç, banues në Vlorë. Specialistët për Hetimin e Krimit pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ...
Gazeta55 | 18-May-2019 13:17
Një 26-vjeçar është arrestuar në Vlorë pasi ka plagosur të ëmën dhe një person tjetër. Në pranga është vënë shtetasi G.M., 26 vjeç, banues në Vlorë. Specialistët për Hetimin e Krimit pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved