ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 16:59

Thaçi: Edhe 20 vite pas masakrës në Burgun e Dubravës askush nuk doli para drejtësisë

Thaçi: Edhe 20 vite pas masakrës në Burgun e Dubravës askush nuk doli para drejtësisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre në Burgun e Dubravës, tregon më së miri natyrën gjenocidale të shtetit të Serbisë, që kreu mbi 400 masakra, ...
Telegrafi | 19-May-2019 12:39
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre në Burgun e Dubravës, tregon më së miri natyrën gjenocidale të shtetit të Serbisë, që kreu mbi 400 masakra, ...

Thaçi: Masakra në burgun e Dubravës tregon natyrën gjenocidale të Serbisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 12:51
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...

Thaçi: Edhe 20 vite pas masakrës në Burgun e Dubravës askush nuk doli para drejtësisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre në Burgun e Dubravës, tregon më së miri natyrën gjenocidale të shtetit të Serbisë, që kreu mbi 400 masakra, ...
Zeri | 19-May-2019 12:51
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre në Burgun e Dubravës, tregon më së miri natyrën gjenocidale të shtetit të Serbisë, që kreu mbi 400 masakra, ...

“Shpërthen” Hashim Thaçi: Serbia vrau mbi 13 mijë civilë, 160 në Burgun e Dubravës, e askush s’u dënua
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka përkujtuar 20 vjetorin e masakrës që ka ndodhur në Burgun e Dubravës. Sipas Thaçit vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre, tregon më së miri natyrën gjenocidale ...
TetovaSot | 19-May-2019 12:44
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka përkujtuar 20 vjetorin e masakrës që ka ndodhur në Burgun e Dubravës. Sipas Thaçit vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre, tregon më së miri natyrën gjenocidale ...

Thaçi: Edhe 20 vite pas masakrës në Burgun e Dubravës askush nuk doli para drejtësisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre në Burgun e Dubravës, tregon më së miri natyrën gjenocidale të shtetit të Serbisë, që kreu mbi 400 masakra, ...
Gazeta Express | 19-May-2019 12:44
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre në Burgun e Dubravës, tregon më së miri natyrën gjenocidale të shtetit të Serbisë, që kreu mbi 400 masakra, ...

Thaçi: Masakra në burgun e Dubravës tregon natyrën gjenocidale të Serbisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...
Indeks Online | 19-May-2019 12:37
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...

Thaçi kujton masakrën në burgun e Dubravës: Askush nuk doli para drejtësisë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar masakrën e Dubravës në 10 vjetorin e saj. Thaçi përmes një postimi në facebook ka shkruar se kjo është një nga masakrat më mizore, shkruan . “Para 20 viteve, në burgun e ...
Arbresh | 19-May-2019 12:35
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar masakrën e Dubravës në 10 vjetorin e saj. Thaçi përmes një postimi në facebook ka shkruar se kjo është një nga masakrat më mizore, shkruan . “Para 20 viteve, në burgun e ...

Thaçi: Masakra në burgun e Dubravës tregon natyrën gjenocidale të Serbisë
Thaçi ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij edhe pas 20 viteve, ...
Lajminet | 19-May-2019 12:34
Thaçi ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij edhe pas 20 viteve, ...

Thaçi: Masakra në burgun e Dubravës tregon natyrën gjenocidale të Serbisë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...
EkonomiaOnline | 19-May-2019 12:31
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...

Presidenti Thaçi: Masakra në burgun e Dubravës tregon natyrën gjenocidale të Serbisë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...
Klan Kosova | 19-May-2019 12:27
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se para 20 vjetëve, në burgun e Dubravës filloi njëra nga masakrat më mizore mbi të burgosurit shqiptarë, e kryer nga forcat policore serbe për disa ditë me radhë. Sipas tij, ...

Thaçi: Edhe pas 20 vitesh askush nuk u dënua për masakrën e Dubravës
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka përkujtuar 20 vjetorin e masakrës që ka ndodhur në Burgun e Dubravës. Sipas Thaçit vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre, tregon më së miri natyrën gjenocidale ...
Indeks Online | 19-May-2019 12:25
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka përkujtuar 20 vjetorin e masakrës që ka ndodhur në Burgun e Dubravës. Sipas Thaçit vrasja e 160 të burgosurve dhe plagosja e mbi 300 prej tyre, tregon më së miri natyrën gjenocidale ...

Thaçi: Edhe pas 20 vitesh askush nuk u dënua për masakrën e Dubravës
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka përkujtuar 20 vjetorin e masakrës që ka ndodhur në Burgun e Dubravës.
Kosova Press | 19-May-2019 12:21
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka përkujtuar 20 vjetorin e masakrës që ka ndodhur në Burgun e Dubravës.

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës (VIDEO)
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. Loading...
TetovaSot | 19-May-2019 11:51
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. Loading...

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...
Gazeta Monitor | 19-May-2019 11:13
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...
Gazeta Express | 19-May-2019 09:52
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës
20 vite më parë në Burgun e Dubravës u krye njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Millosheviq. Brenda burgut, 19 vite më parë, janë vrarë 160 të burgosur ...
Telegrafi | 19-May-2019 09:31
20 vite më parë në Burgun e Dubravës u krye njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Millosheviq. Brenda burgut, 19 vite më parë, janë vrarë 160 të burgosur ...

Dy dekada nga masakra në Burgun e Dubravës
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. Brenda burgut janë vrarë 160 të burgosur shqiptarë ...
InFokusi | 19-May-2019 09:45
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. Brenda burgut janë vrarë 160 të burgosur shqiptarë ...

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës
20 vjet më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Millosheviq. Brenda këtij burgu janë vrarë 160 të burgosur ...
Arbresh | 19-May-2019 09:41
20 vjet më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Millosheviq. Brenda këtij burgu janë vrarë 160 të burgosur ...

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 09:27
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...

20 vjet nga masakra në Burgun e Dubravës
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...
Zeri | 19-May-2019 09:21
20 vite më parë në Burgun e Dubravës ka filluar të kryhet njëra nga masakrat më të mëdha në Kosovë kundër shqiptarëve nga regjimi i kriminelit i Sllobodan Milloseviq. 19 vite më parë, brenda burgut janë vrarë 160 të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved