ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 16:59

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë amerikane, 7 të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në një shkollë amerikane, 7 të plagosur
Së paku 7 persona janë plagosur nga disa të shtëna që janë shënuar pranë Ball State University, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Mediat amerikane raportojnë se 3 persona kanë pësuar lëndime serioze jetësore, ndërsa 4 ...
BalkanWeb | 18-May-2019 20:44
Së paku 7 persona janë plagosur nga disa të shtëna që janë shënuar pranë Ball State University, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Mediat amerikane raportojnë se 3 persona kanë pësuar lëndime serioze jetësore, ndërsa 4 ...

Gjashtë të lënduar në një aksident në Strumicë
Një aksident në komunikacion ka ndodhur në Strumicë, ku janë përplasur dy vetura, ku gjashtë persona kanë marrë lëndime të lehta trupore, në mesin e të cilëve edhe një grua shtatzënë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës ...
Telegrafi | 18-May-2019 15:59
Një aksident në komunikacion ka ndodhur në Strumicë, ku janë përplasur dy vetura, ku gjashtë persona kanë marrë lëndime të lehta trupore, në mesin e të cilëve edhe një grua shtatzënë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës ...

Të shtëna me armë në Kosovë, plagoset menaxheri i VIP-ave
KOSOVE Ditën e sotme, menaxheri i kompanisë ‘On Records’ Met Elshani është përfshirë në një ngjarje jo shumë të këndshme. Ai është plagosur nga disa të rinj me armë zjarri në lagjen Dardania në Kosovë, por duket se nuk ...
BalkanWeb | 17-May-2019 22:03
KOSOVE Ditën e sotme, menaxheri i kompanisë ‘On Records’ Met Elshani është përfshirë në një ngjarje jo shumë të këndshme. Ai është plagosur nga disa të rinj me armë zjarri në lagjen Dardania në Kosovë, por duket se nuk ...

Mbyllen lokalet e natës në Pejë
Lokalet e natës në Pejë që kishin pranuar vendimin për anulim të lejeve, nga sot nuk do të punojnë më. Ky vendim u morë për shkak të aksidentit fatal që kishte ndodhur në rrugën transit, ku kishte mbetur i vdekur një ...
Indeks Online | 19-May-2019 12:46
Lokalet e natës në Pejë që kishin pranuar vendimin për anulim të lejeve, nga sot nuk do të punojnë më. Ky vendim u morë për shkak të aksidentit fatal që kishte ndodhur në rrugën transit, ku kishte mbetur i vdekur një ...

Pas plagosjes në Prishtinë, menaxheri i Feros sqarohet dhe një herë për mediat
Met Elshani është plagosur të premten në lagjen Dardania në Prishtinë. Kjo u bë e ditur nga Policia e Kosovës nëpërmjet një komunikate. “Sot rreth orës 15:00, policia ka marrë informacionin se në lagjen “Dardania” në ...
Gazeta Express | 19-May-2019 12:19
Met Elshani është plagosur të premten në lagjen Dardania në Prishtinë. Kjo u bë e ditur nga Policia e Kosovës nëpërmjet një komunikate. “Sot rreth orës 15:00, policia ka marrë informacionin se në lagjen “Dardania” në ...

Met Elshani flet për herë të parë pas plagosjes që i ndodhi në Prishtinë
Met Elshani është plagosur të premten në lagjen Dardania në Prishtinë, shkruan lajmi.net. Kjo u bë e ditur nga Policia e Kosovës nëpërmjet një komunikate. “Sot rreth orës 15:00, policia ka marrë informacionin se në ...
Arbresh | 19-May-2019 11:58
Met Elshani është plagosur të premten në lagjen Dardania në Prishtinë, shkruan lajmi.net. Kjo u bë e ditur nga Policia e Kosovës nëpërmjet një komunikate. “Sot rreth orës 15:00, policia ka marrë informacionin se në ...

Kërcënoi policët, arrestohet një person në Gjakovë
Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është dërguar në paraburgim. “Rr. Beqir Kastrati , Gjakovë 18.05.2019 – 12:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti ka kanosur dhe penguar zyrtarët ...
Lajminet | 19-May-2019 11:28
Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është dërguar në paraburgim. “Rr. Beqir Kastrati , Gjakovë 18.05.2019 – 12:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti ka kanosur dhe penguar zyrtarët ...

Arrestohet pasi martohet me të miturën
Policia e Kosovës ka arrestuar në Pejë një person të dyshuar të nacionalitetit rom, pasi që i njëjti ishte martuar me një femër nën moshën 16 vjeçare, shtetase e Malit të Zi. E njëjta ishte dërguar në Spitalin Rajonal ...
Klan Kosova | 19-May-2019 11:27
Policia e Kosovës ka arrestuar në Pejë një person të dyshuar të nacionalitetit rom, pasi që i njëjti ishte martuar me një femër nën moshën 16 vjeçare, shtetase e Malit të Zi. E njëjta ishte dërguar në Spitalin Rajonal ...

Kanos policët, arrestohet
Dje rreth orës 14:00 nga hetuesit policor të stacionit Jugu në Prishtinë, është arrestuar një person i dyshuar për veprën kanosje dhe lëndim trupor.
Kosova Press | 13-Dec-2016 11:28
Dje rreth orës 14:00 nga hetuesit policor të stacionit Jugu në Prishtinë, është arrestuar një person i dyshuar për veprën kanosje dhe lëndim trupor.

U gjendet një kilogram drogë, arrestohen pesë persona
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë të dyshuar për shkak se të njëjtit gjendeshin në një veturë në të cilën pas kontrollit janë gjetur drogë në sasi 1095 gramë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrrugën “Muharrem Ibrahimi” ...
Gazeta Express | 19-May-2019 11:25
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë të dyshuar për shkak se të njëjtit gjendeshin në një veturë në të cilën pas kontrollit janë gjetur drogë në sasi 1095 gramë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrrugën “Muharrem Ibrahimi” ...

Prishtinë, arrestohet pasi kërcënoi policët
Një person është arrestuar pasi ka kërcënuar policët gjatë kryerjes së detyrës së tyre zyrtare. Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është dërguar në paraburgim. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar ...
Gazeta Express | 19-May-2019 11:20
Një person është arrestuar pasi ka kërcënuar policët gjatë kryerjes së detyrës së tyre zyrtare. Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është dërguar në paraburgim. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar ...

U martua me të miturën, Policia e arreston pasi gruaja i lindi në spital
Policia e Kosovës ka arrestuar në Pejë një person të dyshuar të nacionalitetit rom, pasi që i njëjti ishte martuar me një femër nën moshën 16 vjeçare, shtetase e Malit të Zi. E njëjta ishte dërguar në Spitalin Rajonal ...
InFokusi | 19-May-2019 11:20
Policia e Kosovës ka arrestuar në Pejë një person të dyshuar të nacionalitetit rom, pasi që i njëjti ishte martuar me një femër nën moshën 16 vjeçare, shtetase e Malit të Zi. E njëjta ishte dërguar në Spitalin Rajonal ...

U gjendet një kilogram drogë, arrestohen pesë persona
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë të dyshuar për shkak se të njëjtit gjendeshin në një veturë në cilën pas kontrollit janë gjetur drogë në sasi 1095 gramë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Muharrem Ibrahimi” në ...
Alsat-M | 19-May-2019 11:20
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë të dyshuar për shkak se të njëjtit gjendeshin në një veturë në cilën pas kontrollit janë gjetur drogë në sasi 1095 gramë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Muharrem Ibrahimi” në ...

Rrahje në Malishevë, policia arreston dy persona
Gjatë natës së mbrëmshme pesë persona në Malishevë janë përleshur fizikisht. Dy persona kanë pësuar lëndime trupore, ndërkaq policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konfiskuar një pistoletë. Të dyshuarit janë ...
Gazeta Express | 19-May-2019 11:18
Gjatë natës së mbrëmshme pesë persona në Malishevë janë përleshur fizikisht. Dy persona kanë pësuar lëndime trupore, ndërkaq policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konfiskuar një pistoletë. Të dyshuarit janë ...

Plagoset një person në Mitrovicë
Një person i moshës 29 vjeçare, është plagosur si pasojë e goditjes nga një plumb, drejtimi i të cilit ende nuk është përcaktuar se nga ku është shkrepur. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:35, në fshatin Zhabar i ...
Bota Sot | 08-Jul-2016 13:36
Një person i moshës 29 vjeçare, është plagosur si pasojë e goditjes nga një plumb, drejtimi i të cilit ende nuk është përcaktuar se nga ku është shkrepur. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:35, në fshatin Zhabar i ...

Prishtinë, arrestohet pasi kërcënoi policët
Një person është arrestuar pasi ka kërcënuar policët gjatë kryerjes së detyrës së tyre zyrtare. Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është dërguar në paraburgim. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar ...
Klan Kosova | 19-May-2019 11:17
Një person është arrestuar pasi ka kërcënuar policët gjatë kryerjes së detyrës së tyre zyrtare. Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari është dërguar në paraburgim. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar ...

U gjendet një kilogram drogë, arrestohen pesë persona
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë të dyshuar për shkak se të njëjtit gjendeshin në një veturë në të cilën pas kontrollit janë gjetur drogë në sasi 1095 gramë.
Kosova Press | 19-May-2019 11:16
Policia e Kosovës ka arrestuar pesë të dyshuar për shkak se të njëjtit gjendeshin në një veturë në të cilën pas kontrollit janë gjetur drogë në sasi 1095 gramë.

E mitura shkon në spitalin e Pejës për të lindur, policia ia arreston burrin
Policia ka arrestuar një person i cili ka bashkëjetuar me një të mitur. Vajza nën moshën 16 vjeçare ka mbetur shtatzënë dhe ka shkuar në spitalin e Pejës për të lindur. Pas marrjes në pyetje nga ana e policisë, burri ...
Gazeta Monitor | 19-May-2019 11:13
Policia ka arrestuar një person i cili ka bashkëjetuar me një të mitur. Vajza nën moshën 16 vjeçare ka mbetur shtatzënë dhe ka shkuar në spitalin e Pejës për të lindur. Pas marrjes në pyetje nga ana e policisë, burri ...

Sekuestrohen 1 kg marihuanë, arrestohen 5 persona, dy prej tyre me nënshtetësi zvicerane
Ditën e djeshme policia ka arrestuar pesë të dyshuar për posedim të substancave narkotike. Të dyshuarit janë Kosovarë dhe dy prej tyre kanë nënshtetësi Zvicerane. Gjatë kontrollit të automjetit në të cilin gjendeshin, ...
Gazeta Express | 19-May-2019 11:10
Ditën e djeshme policia ka arrestuar pesë të dyshuar për posedim të substancave narkotike. Të dyshuarit janë Kosovarë dhe dy prej tyre kanë nënshtetësi Zvicerane. Gjatë kontrollit të automjetit në të cilin gjendeshin, ...

Tre shqiptarë e dy zviceranë arrestohen për drogë
Pesë persona janë arrestuar mbrëmjen e së shtunës në Gjilan pasi dyshohen për posedim të substancave narkotike. Sipas raportit të Policisë së Kosovës të dyshuarit janë 3 shqiptar dhe dy zviceranë, shkruan . “Janë ...
Arbresh | 19-May-2019 11:07
Pesë persona janë arrestuar mbrëmjen e së shtunës në Gjilan pasi dyshohen për posedim të substancave narkotike. Sipas raportit të Policisë së Kosovës të dyshuarit janë 3 shqiptar dhe dy zviceranë, shkruan . “Janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved