ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:51

Bebe Rexha: Kështu duket një femër e vërtetë pa Photoshop

Bebe Rexha: Kështu duket një femër e vërtetë pa Photoshop
Këngëtarja 29-vjeçare, ka ndarë një foto të sajën në rrjetin social “Instagram”, e veshur me bikini ngjyrë të kuqe dhe bashkangjitur ka shkruar një mesazh të fortë për të parandaluar Photoshop-in.
Top Channel | 18-May-2019 18:44
Këngëtarja 29-vjeçare, ka ndarë një foto të sajën në rrjetin social “Instagram”, e veshur me bikini ngjyrë të kuqe dhe bashkangjitur ka shkruar një mesazh të fortë për të parandaluar Photoshop-in.

Nuk arriti në kohë, anulohet koncerti i Noizyt në Lausanne
Ishte paraparë që në mbrëmjen e 18 majit të mbahej një koncert në Lausanne të Zvicrës me protagonistët Noizy dhe Mimoza Shkodra. Teksa këngëtarja nga Kosova ka mundur të jetë e pranishme, jo e njëjta gjë ka ndodhur edhe ...
Telegrafi | 19-May-2019 11:00
Ishte paraparë që në mbrëmjen e 18 majit të mbahej një koncert në Lausanne të Zvicrës me protagonistët Noizy dhe Mimoza Shkodra. Teksa këngëtarja nga Kosova ka mundur të jetë e pranishme, jo e njëjta gjë ka ndodhur edhe ...

Majk me urim emocionues për ditëlindjen e të birit: Ti je gjaku im, çdo gjë në jetë do ta arrij për të bërë ty të lumtur
Reperi Majk kremton një ditë të veçantë sot (e diel). Kjo pasi fjali i tij i vogël, Roan, feston dyvjetorin e lindjes dhe me këtë rast, reperi nuk ka hezituar t’i dedikojë disa fjalë të sinqerta prindi atij. View this ...
Telegrafi | 19-May-2019 09:35
Reperi Majk kremton një ditë të veçantë sot (e diel). Kjo pasi fjali i tij i vogël, Roan, feston dyvjetorin e lindjes dhe me këtë rast, reperi nuk ka hezituar t’i dedikojë disa fjalë të sinqerta prindi atij. View this ...

VIDEO: Jonida Vokshi shfaqet më e bukur se kurrë në tapetin e kuq në Kanë
Moderatorja Jonida Vokshi ka pasur momentin e saj prej ylli teksa ka mundur të parakalojë në Tapetin e Kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Ylli i ekranit shqiptar e njohur për portretin natyral dhe buzëqeshjen ...
GazetaTema | 18-May-2019 16:23
Moderatorja Jonida Vokshi ka pasur momentin e saj prej ylli teksa ka mundur të parakalojë në Tapetin e Kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Ylli i ekranit shqiptar e njohur për portretin natyral dhe buzëqeshjen ...

“Kështu duket një grua pa Photoshop në Instagram!”, këngëtarja e njohur tregon trupin me bikini
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me bikini. Madje ajo nuk ka bërë asnjë modifikim në të, në shenjë revolte ndaj shndërrimit që duhet t’u bëjnë shumë ...
Telegraf | 18-May-2019 19:30
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me bikini. Madje ajo nuk ka bërë asnjë modifikim në të, në shenjë revolte ndaj shndërrimit që duhet t’u bëjnë shumë ...

Bebe Rexha sjell fotografi tjera nga plazhi
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur të pushojë paksa nga agjenda shumë e ngjeshur e këtij viti. 29-vjeçarja e ka zgjedhur Porto Rikon për të pushuar, ndërsa i ka shpërndarë disa fotografi dhe ...
Telegrafi | 18-May-2019 21:06
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur të pushojë paksa nga agjenda shumë e ngjeshur e këtij viti. 29-vjeçarja e ka zgjedhur Porto Rikon për të pushuar, ndërsa i ka shpërndarë disa fotografi dhe ...

Kida publikon fotografi të tjera nga dukja e saj në xhirimet e klipit
Kohë më parë, Kida e ka paralajmëruar këngën e re, e cila kësaj radhe nuk do të jetë solo, por do të vijë si bashkëpunim. Këngëtarja bëri të ditur se i ka bashkuar forcat me Lyrical Son për të sjellë duetin e ri, e që ...
Telegrafi | 18-May-2019 19:07
Kohë më parë, Kida e ka paralajmëruar këngën e re, e cila kësaj radhe nuk do të jetë solo, por do të vijë si bashkëpunim. Këngëtarja bëri të ditur se i ka bashkuar forcat me Lyrical Son për të sjellë duetin e ri, e që ...

Majk uron të birin për ditëlindje me fjalët më të ndjera
Reperi i suksesshëm Majk ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në Instagram një urim tejet të veçantë. Vogëlushi i tij Roan, ditën e sotme mbush 2 vjeç dhe Majku shprehet më i lumtur se kurrë lidhur me faktin ...
Lajmi i Fundit | 19-May-2019 11:56
Reperi i suksesshëm Majk ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në Instagram një urim tejet të veçantë. Vogëlushi i tij Roan, ditën e sotme mbush 2 vjeç dhe Majku shprehet më i lumtur se kurrë lidhur me faktin ...

Majk dhe Majlinda Zeka sot kanë festë, djali i “bashkon”
Roani, djali i Majk dhe Malinda Zekës sot feston ditëlindjen e dytë. Njëri prej emrave më të përfolur të fëmijëve të fytyrave publike është Roan, djali i Majk dhe Majlinda Zekës, çift ky i cili para dy viteve ishin ...
Gazeta Express | 19-May-2019 11:55
Roani, djali i Majk dhe Malinda Zekës sot feston ditëlindjen e dytë. Njëri prej emrave më të përfolur të fëmijëve të fytyrave publike është Roan, djali i Majk dhe Majlinda Zekës, çift ky i cili para dy viteve ishin ...

Kush është Met Elshani, personi që u plagos dy ditë më parë
Met Elshani, i cili u plagos dy ditë më parë në lagjen Dardania në Prishtinë për publikun njihet si menaxheri i shumë emrave të njohur të cilët kanë arritur suksese në muzikë pasi u bënë pjesë e ‘On Records’, shkruan . ...
Lajminet | 19-May-2019 11:48
Met Elshani, i cili u plagos dy ditë më parë në lagjen Dardania në Prishtinë për publikun njihet si menaxheri i shumë emrave të njohur të cilët kanë arritur suksese në muzikë pasi u bënë pjesë e ‘On Records’, shkruan . ...

Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit: Ti je gjaku im
Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje. Roan sot mbush 2 vite, ndërsa nuk ka munguar as urimi emocional i këngëtarit përmes rrjeteve sociale, shkruan Indekonline. Përmes disa fotografive ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 09:31
Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje. Roan sot mbush 2 vite, ndërsa nuk ka munguar as urimi emocional i këngëtarit përmes rrjeteve sociale, shkruan Indekonline. Përmes disa fotografive ...

Surprizë: Moderatorja e njohur shqiptare po martohet, ja kush ia vodhi zemrën
Prezantuesja e njohur për publikun shqiptar dhe shumë e dashur, po martohet së shpejti. Bëhet fjalë për Jonida Vokshin. Gjatë një paraqitje në emisionin “Xing me Ermalin”, ajo foli për herë të parë për romancën e saj me ...
Prive | 19-May-2019 09:16
Prezantuesja e njohur për publikun shqiptar dhe shumë e dashur, po martohet së shpejti. Bëhet fjalë për Jonida Vokshin. Gjatë një paraqitje në emisionin “Xing me Ermalin”, ajo foli për herë të parë për romancën e saj me ...

Majk ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar djalin për ditëlindje.
Para dy vitesh, reperi i njohur shqiptar, Majk u bë baba për herë të parë. Sot kur Roani feston ditëlindjen e tij të dytë, ai ka zgjedhur që djalin e tij ta urojë me fjalët më të mira nëpërmjet postimit të disa ...
Arbresh | 19-May-2019 08:51
Para dy vitesh, reperi i njohur shqiptar, Majk u bë baba për herë të parë. Sot kur Roani feston ditëlindjen e tij të dytë, ai ka zgjedhur që djalin e tij ta urojë me fjalët më të mira nëpërmjet postimit të disa ...

Majk emocionon me fjalët për ditëlindjen e djalit
Majk ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar djalin për ditëlindje. Para dy vitesh, reperi i njohur shqiptar, Majk u bë baba për herë të parë. Sot kur Roani feston ditëlindjen e tij të dytë, ai ka zgjedhur që djalin ...
Gazeta Express | 19-May-2019 08:43
Majk ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar djalin për ditëlindje. Para dy vitesh, reperi i njohur shqiptar, Majk u bë baba për herë të parë. Sot kur Roani feston ditëlindjen e tij të dytë, ai ka zgjedhur që djalin ...

Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit: Ti je gjaku im
Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje. Roan sot mbush 2 vite, ndërsa nuk ka munguar as urimi emocional i këngëtarit përmes rrjeteve sociale, shkruan Indekonline. Përmes disa fotografive ...
Indeks Online | 19-May-2019 08:39
Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje. Roan sot mbush 2 vite, ndërsa nuk ka munguar as urimi emocional i këngëtarit përmes rrjeteve sociale, shkruan Indekonline. Përmes disa fotografive ...

Majk emocionon me fjalët për ditëlindjen e djalit
Para dy vitesh, reperi i njohur shqiptar, Majk u bë baba për herë të parë, shkruan . Sot kur Roani feston ditëlindjen e tij të dytë, ai ka zgjedhur që djalin e tij ta urojë me fjalët më të mira nëpërmjet postimit të ...
Lajminet | 19-May-2019 08:38
Para dy vitesh, reperi i njohur shqiptar, Majk u bë baba për herë të parë, shkruan . Sot kur Roani feston ditëlindjen e tij të dytë, ai ka zgjedhur që djalin e tij ta urojë me fjalët më të mira nëpërmjet postimit të ...

Diqka e re nga S4mm
S4mm ka ndarë me ndjekësit një video, përmes së cilës njoftoi se sotë do të publikoj këngën e tij të re./Arbresh.info/ View this post on Instagram MAMACITA NESËR ORA 19:30
Arbresh | 19-May-2019 08:26
S4mm ka ndarë me ndjekësit një video, përmes së cilës njoftoi se sotë do të publikoj këngën e tij të re./Arbresh.info/ View this post on Instagram MAMACITA NESËR ORA 19:30

Momenti kur Wilder e nokauton në raundin e parë Breazealen
Cristiano Ronaldo ka reaguar në lidhje me largimin e Masimiliano Allegrit nga stoli i Juventusit. Përmes një postimi i në “Innstagrm”, portugezi shpreh mirënjohje dhe respekt për njeriu që e udhëhoqi atë për një vit ...
GazetaBlic | 19-May-2019 08:00
Cristiano Ronaldo ka reaguar në lidhje me largimin e Masimiliano Allegrit nga stoli i Juventusit. Përmes një postimi i në “Innstagrm”, portugezi shpreh mirënjohje dhe respekt për njeriu që e udhëhoqi atë për një vit ...

Roan feston dyvjetorin e lindjes, kështu e uruan prindërit (FOTO)
Sot feston ditëlindjen Roan. Djali i reperit Majk dhe ish të dashurës së tij Majlinda Zeka, mbush dy vjet. Të dy prindërit kanë hyrë në Instagram për të postuar fotografi të tij dhe për ta uruar me fjalët më të mira. ...
Prive | 19-May-2019 07:48
Sot feston ditëlindjen Roan. Djali i reperit Majk dhe ish të dashurës së tij Majlinda Zeka, mbush dy vjet. Të dy prindërit kanë hyrë në Instagram për të postuar fotografi të tij dhe për ta uruar me fjalët më të mira. ...

Do shkriheni së qeshuri me videon e fundit të Yll Limanit
Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shihet duke kënduar këngën e Shyhrete Behlulit dhe Mahmut Feratit, shkruan . Përmes efekteve të ‘Snapchat’ këngëtari ka realizuar një video ...
Lajminet | 18-May-2019 23:37
Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shihet duke kënduar këngën e Shyhrete Behlulit dhe Mahmut Feratit, shkruan . Përmes efekteve të ‘Snapchat’ këngëtari ka realizuar një video ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved