ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 00:44

‘Fshesë’ në Tiranë, Policia fundos 2 të rrezikshmit, 1 në kërkim

‘Fshesë’ në Tiranë, Policia fundos 2 të rrezikshmit, 1 në kërkim
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Interpol Tirana ka arrestuar dje në një palestër një shtetas me origjinë nga Kosova, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani. Po gjatë operacionit të ...
BalkanWeb | 19-May-2019 10:45
TIRANË Policia e Shtetit në bashkëpunim me Interpol Tirana ka arrestuar dje në një palestër një shtetas me origjinë nga Kosova, i cili ishte në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Gjermani. Po gjatë operacionit të ...

VIDEO: Kërkohej për vrasje në Gjermani, arrestohet në Tiranë 23 vjeçari kosovar
Policia e shtetit ka vënë në pranga një kosovar i cili kërkohej në Gjermani për vrasje. Shtetasi Shkëlqim Kastrati 23-vjeç është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata ...
GazetaTema | 19-May-2019 10:38
Policia e shtetit ka vënë në pranga një kosovar i cili kërkohej në Gjermani për vrasje. Shtetasi Shkëlqim Kastrati 23-vjeç është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata ...

Tiranë/ Arrestohet shqiptari i kërkuar nga drejtësia gjermane
Policia ka arrestuar një shtetas të kërkuar nga drejtësia gjermane për "Vrasje me dashje", i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentativë.
Top Channel | 19-May-2019 10:15
Policia ka arrestuar një shtetas të kërkuar nga drejtësia gjermane për "Vrasje me dashje", i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentativë.

Në kërkim për vjedhje të rëndë, arrestohet 19-vjeçari në Peqin
Policia e Peqinit ka arrestuar një 19-vjeçar, ndaj të cilit gjykata kishte caktuar masën e “arrestit me burg”, pasi dyshohej për vjedhje me pasoja të rënda. I riu u arrestua, pasi ishte dënuar nga gjykata, për një rast ...
BalkanWeb | 18-May-2019 16:24
Policia e Peqinit ka arrestuar një 19-vjeçar, ndaj të cilit gjykata kishte caktuar masën e “arrestit me burg”, pasi dyshohej për vjedhje me pasoja të rënda. I riu u arrestua, pasi ishte dënuar nga gjykata, për një rast ...

Të shpallur në kërkim ndërkombëtar, pranga dy personave në Tiranë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ndalimi i këtyre shtetasve Shkelqim Kastrati, 23 vjeç dhe A.S, 38 vjeç është bërë në kuadër të operacionit të koduar “Fitness”. ...
VizionPlus | 19-May-2019 10:21
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ndalimi i këtyre shtetasve Shkelqim Kastrati, 23 vjeç dhe A.S, 38 vjeç është bërë në kuadër të operacionit të koduar “Fitness”. ...

Itali, 36-vjeçari shqiptar arrestohet, kapet me kokainë
Policia italiane në Chieti ka arrestuar një 36-vjeçar shqiptar pasi u kap me 85 gram kokainë. Shqiptari me iniciale C.L., dhe me banim në Pescara u arrestua në momentin e shkëmbimit të lëndës narkotike me një person ...
Telegraf | 18-May-2019 18:56
Policia italiane në Chieti ka arrestuar një 36-vjeçar shqiptar pasi u kap me 85 gram kokainë. Shqiptari me iniciale C.L., dhe me banim në Pescara u arrestua në momentin e shkëmbimit të lëndës narkotike me një person ...

U kap duke shitur kokainë, arrestohet shqiptari
Një 36 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi u kap me 85 gramë kokainë. Shqiptari I arrestuar është me inicialet C.L., banues në Pescara. Sipas policisë italiane, ai u arrestua gjatë momentit të ...
VizionPlus | 18-May-2019 18:26
Një 36 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi u kap me 85 gramë kokainë. Shqiptari I arrestuar është me inicialet C.L., banues në Pescara. Sipas policisë italiane, ai u arrestua gjatë momentit të ...

Arrestohet në palestër i kërkuari për vrasje në Gjermani
Policia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar në kryeqytet një të kërkuar në Gjermani për “vrasje me dashje”. Në kuadër të operacionit “Fitness”, u vu në pranga në një palestër 23-vjeçari Shkelqim ...
TV Klan | 19-May-2019 11:00
Policia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar në kryeqytet një të kërkuar në Gjermani për “vrasje me dashje”. Në kuadër të operacionit “Fitness”, u vu në pranga në një palestër 23-vjeçari Shkelqim ...

Shpërndarje kokaine e kanabisi në Tiranë, 4 në pranga, 2 nën hetim
TIRANË Policia e Tiranë ka finalizuar operacionin policor antidrogë të koduar “ORËT E VONA” që ka çuar në goditjen e dy rasteve, një për shpërndarje të kokainës dhe një për shpërndarje të kanabisit. Operacioni nga ...
BalkanWeb | 18-May-2019 11:08
TIRANË Policia e Tiranë ka finalizuar operacionin policor antidrogë të koduar “ORËT E VONA” që ka çuar në goditjen e dy rasteve, një për shpërndarje të kokainës dhe një për shpërndarje të kanabisit. Operacioni nga ...

Tiranë, pranga të shumëkërkuarit nga Gjermania për vrasje
Një shtetas kosovar i shumëkërkuar është arrestuar nga politia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tiranën. Shkëlqim Kastrati 23 vjecc, i Lindur në Gjermani, është kapur nga policia e kryeqytetit në një palestër. Ai ...
ABCNews | 19-May-2019 10:50
Një shtetas kosovar i shumëkërkuar është arrestuar nga politia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tiranën. Shkëlqim Kastrati 23 vjecc, i Lindur në Gjermani, është kapur nga policia e kryeqytetit në një palestër. Ai ...

Peqin/ Dhunuan dhe grabitën tregtarin, kapet grabitësi 19-vjeçar
Policia ka vënë në pranga autorin e katër të dyshuar për grabitjen dhe dhunimin e një të moshuari në banesë në Peqin më 8 maj. Policia arrestoi 19-vjeçarin me iniciale S.I, banues në Peqin, i cili ishte i shpallur në ...
Telegraf | 18-May-2019 12:47
Policia ka vënë në pranga autorin e katër të dyshuar për grabitjen dhe dhunimin e një të moshuari në banesë në Peqin më 8 maj. Policia arrestoi 19-vjeçarin me iniciale S.I, banues në Peqin, i cili ishte i shpallur në ...

Kapen armë, kokainë e kanabis, arrestime në Shkodër e Tiranë
4 persona u arrestuan nga policia e Tiranës gjatë operacionit antidrogë , të koduar me emrin “Orët e vona”. Gjatë kontrollit të një lokali, uniformat blu gjetën dhe sekuestruan 12 doza kokainë. Po gjatë këtij ...
VizionPlus | 18-May-2019 12:22
4 persona u arrestuan nga policia e Tiranës gjatë operacionit antidrogë , të koduar me emrin “Orët e vona”. Gjatë kontrollit të një lokali, uniformat blu gjetën dhe sekuestruan 12 doza kokainë. Po gjatë këtij ...

I kërkuar për vrasje në Gjermani, kapet kosovari në Tiranë
Një kosovar i kërkuar në Gjermani për vrasje është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata gjermane ka caktuar masën e arrestit me burg në mungesë. Në shtëpi pastaj gjate ...
Lapsi | 19-May-2019 10:23
Një kosovar i kërkuar në Gjermani për vrasje është arrestuar dje në një palestër në një qendër tregtare, ku ndaj tij rezulton se gjykata gjermane ka caktuar masën e arrestit me burg në mungesë. Në shtëpi pastaj gjate ...

Kapet me armë dhe drogë, arrestohet 55-vjeçari
Një 55-vjeçar nga fshati Dragoç i Shkodrës është arrestuar pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, Policia gjeti dhe sekuestroi një armë zjarri kallashnikov dhe municion luftarak, si dhe në oborrin e banesës ...
Top Channel | 18-May-2019 10:54
Një 55-vjeçar nga fshati Dragoç i Shkodrës është arrestuar pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, Policia gjeti dhe sekuestroi një armë zjarri kallashnikov dhe municion luftarak, si dhe në oborrin e banesës ...

Kërkohej në Gjermani për vrasje, kosovari 23-vjeçar kapet në Tiranë
Kanë kaluar dy vjet prej kur në një diskotekë në Gjermani ishte vrarë një person, e si i dyshuar kryesor i policisë gjermane ishte 23-vjeçari nga Kosova, Shkëlqim Kastrati me pseudonimin Kimi, raporton Gazeta Express. E ...
Gazeta Express | 19-May-2019 11:53
Kanë kaluar dy vjet prej kur në një diskotekë në Gjermani ishte vrarë një person, e si i dyshuar kryesor i policisë gjermane ishte 23-vjeçari nga Kosova, Shkëlqim Kastrati me pseudonimin Kimi, raporton Gazeta Express. E ...

E rëndë në Vlorë/ 26-vjeçari plagos me thikë kamarierin e lokalit dhe të ëmën, policia fsheh ngjarjen
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në zonën e Lungomares në Vlorë. Një 26-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka qëlluar me thikë 2 persona, dhe policia nuk ka raportuar asgjë për këtë ngjarje. I ...
Telegraf | 18-May-2019 12:04
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në zonën e Lungomares në Vlorë. Një 26-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka qëlluar me thikë 2 persona, dhe policia nuk ka raportuar asgjë për këtë ngjarje. I ...

Kërkohej në Gjermani për vrasje, arrestohet kosovari në Tiranë
Kapen dhe arrestohet dy shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar kërkuar nga drejtësia gjermane për “Vrasje me dashje”, i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentative dhe tjetri i dënuar më parë për ...
Albportali | 19-May-2019 11:53
Kapen dhe arrestohet dy shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar kërkuar nga drejtësia gjermane për “Vrasje me dashje”, i dënuar më parë në Gjermani për Vrasje mbetur në tentative dhe tjetri i dënuar më parë për ...

Kërkohej për vjedhje në Itali, kapet 28-vjeçari në Shkodër
Një 28-vjeçar është arrestuar në Shkodër pasi kërkohej nga drejtësia italiane për vjedhje. Por gjatë kontrollit atij iu gjetën edhe municione luftarake, ku përfshihet kallashnikovi dhe fishekë. Gjithashtu policia i ...
Telegraf | 18-May-2019 11:53
Një 28-vjeçar është arrestuar në Shkodër pasi kërkohej nga drejtësia italiane për vjedhje. Por gjatë kontrollit atij iu gjetën edhe municione luftarake, ku përfshihet kallashnikovi dhe fishekë. Gjithashtu policia i ...

Kosovari që kërkohej për vrasje në Gjermani, kapet në Tiranë
Në shtëpi gjatë kontrollit kosovarit i kanë gjetur dhe sekuestruar armë e drogë. Kosovari i arrestuar është identifikuar si Shkëlqim Kastrati 23-vjeç, raporton BalkanWeb, transmeton Klan Kosova. Njoftimi i policisë: Në ...
Lajminet | 19-May-2019 11:39
Në shtëpi gjatë kontrollit kosovarit i kanë gjetur dhe sekuestruar armë e drogë. Kosovari i arrestuar është identifikuar si Shkëlqim Kastrati 23-vjeç, raporton BalkanWeb, transmeton Klan Kosova. Njoftimi i policisë: Në ...

Arrestohet 23 vjeçari shqiptar i kërkuar për vrasje në Gjermani
Policia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tirana ka vënë në pranga një 23-vjeçar i shpallur në kërkim nga Gjermania i cili akuzohet për vrasje me dashje. Sipas informacionit të policisë, bëhet me dije se shtetasi ...
Zeri | 19-May-2019 11:38
Policia e Tiranës në bashkëpunim me Interpol Tirana ka vënë në pranga një 23-vjeçar i shpallur në kërkim nga Gjermania i cili akuzohet për vrasje me dashje. Sipas informacionit të policisë, bëhet me dije se shtetasi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved