ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

Kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës së veriut fton qytetarët të dalin të votojnë

Kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës së veriut fton qytetarët të dalin të votojnë
Kandidatja e PDK-së për kryetare të Komunës së veriut të Mitrovicës, Gonxhe Çaushi, pasi ka kryer procesin e votimit në zgjedhjet e sotme të jashtëzakonshme për kryetarë në katër komuna të veriut të Kosovës, ka thënë ...
Telegrafi | 19-May-2019 10:47
Kandidatja e PDK-së për kryetare të Komunës së veriut të Mitrovicës, Gonxhe Çaushi, pasi ka kryer procesin e votimit në zgjedhjet e sotme të jashtëzakonshme për kryetarë në katër komuna të veriut të Kosovës, ka thënë ...

Hoxhiq: Sa më i madh numri i votuesve aq më real vullneti i qytetarëve
Ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Adrijana Hoxhiq, ka votuar në zgjedhjet e parakohshme që janë duke u mbajtur për të zgjedhur kryetaret e komunave me shumicë serbe, përcjellë Indeksonline. Hoxhiq pas ...
Indeks Online | 19-May-2019 11:48
Ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Adrijana Hoxhiq, ka votuar në zgjedhjet e parakohshme që janë duke u mbajtur për të zgjedhur kryetaret e komunave me shumicë serbe, përcjellë Indeksonline. Hoxhiq pas ...

Votimi i ministres Ardiana Hoxhiq (Drejtpërdrejt)
Ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Ardiana Hoxhiq po voton në shkollën fillore ‘Sfeti Sava’.
Kosova Press | 19-May-2019 11:43
Ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Ardiana Hoxhiq po voton në shkollën fillore ‘Sfeti Sava’.

Zgjedhjet lokale në Mitrovicën Veriore, kandidati VV-së hedh votën e tij
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Mitrovicës Veriore, Erden Atiq ka hedhur sot votën e tij në njërën nga qendrat e votimeve. Atiq në deklaratën e tij të dhënë për media, ka thënë se janë optimistë sa i ...
TetovaSot | 19-May-2019 11:22
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Mitrovicës Veriore, Erden Atiq ka hedhur sot votën e tij në njërën nga qendrat e votimeve. Atiq në deklaratën e tij të dhënë për media, ka thënë se janë optimistë sa i ...

Voton kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës, kjo është porosia e saj
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë. “Falënderoj te gjithë komisionerët për ...
InFokusi | 19-May-2019 11:13
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë. “Falënderoj te gjithë komisionerët për ...

Kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës së veriut fton qytetarët të dalin të votojnë
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë. “Falënderoj te gjithë komisionarët për ...
Gazeta Monitor | 19-May-2019 11:13
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë. “Falënderoj te gjithë komisionarët për ...

Kandidatja e PDK-së: Votuesit e kanë rastin të bëhen aksionarë të demokracisë
Ajo tha se gjatë kësaj kohe kanë bërë një fushatë dinjitoze dhe pret që qytetari ta vlerësojë më së miri punën e bërë nga ta, derisa ka apeluar tek qytetarët e komunave veriore për të dalë dhe pwr ta kryer obligimin e ...
Lajminet | 19-May-2019 11:04
Ajo tha se gjatë kësaj kohe kanë bërë një fushatë dinjitoze dhe pret që qytetari ta vlerësojë më së miri punën e bërë nga ta, derisa ka apeluar tek qytetarët e komunave veriore për të dalë dhe pwr ta kryer obligimin e ...

Rakiq votoi i shoqëruar me mbi 100 persona
Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, njëherësh Kandidat për Kryetar të Mitrovicës së Veriut, ka votuar sot në zgjedhjet e jashtëzakonshme që janë duke u mbajtur në atë pjesë të Kosovës, shkruan Gazeta Blic. Mirëpo, ajo ...
TetovaSot | 19-May-2019 11:00
Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, njëherësh Kandidat për Kryetar të Mitrovicës së Veriut, ka votuar sot në zgjedhjet e jashtëzakonshme që janë duke u mbajtur në atë pjesë të Kosovës, shkruan Gazeta Blic. Mirëpo, ajo ...

Zgjedhjet/Kosova pengon Gjuriçin, serbët mbushin qendrat e votimit
KOSOVË Një numër i konsiderueshëm i serbëve janë mbledhur në sheshin “Car Lazar”, në veri të Mitrovicës, aty ku po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar komune. Tubimi i tyre është bërë me qëllim që të votojnë ...
BalkanWeb | 19-May-2019 09:37
KOSOVË Një numër i konsiderueshëm i serbëve janë mbledhur në sheshin “Car Lazar”, në veri të Mitrovicës, aty ku po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar komune. Tubimi i tyre është bërë me qëllim që të votojnë ...

Çaushi: Qytetarët e veriut sot përcaktojnë drejtimin për vendin
Kandidatja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi pas votimit duke shpresuar në një fushatë dinjitoze, ka ftuar të gjithë qytetarët që të dalin të votojnë.
Kosova Press | 19-May-2019 10:57
Kandidatja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi pas votimit duke shpresuar në një fushatë dinjitoze, ka ftuar të gjithë qytetarët që të dalin të votojnë.

Voton kandidatja e PDK-së: Votuesit e kanë rastin të bëhen aksionarë të demokracisë
Ka hedhur votën e saj edhe kandidatja e Partisë Demokratike të Kosovës për kryetare të Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi. Ajo tha se gjatë kësaj kohe kanë bërë një fushatë dinjitoze dhe pret që qytetari ta vlerësojë ...
Zeri | 19-May-2019 10:57
Ka hedhur votën e saj edhe kandidatja e Partisë Demokratike të Kosovës për kryetare të Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi. Ajo tha se gjatë kësaj kohe kanë bërë një fushatë dinjitoze dhe pret që qytetari ta vlerësojë ...

Kandidatja e PDK-së, Gonxhe Çaushi: Jemi të barabartë në garë, votuesi vendos
Kandidatja e PDK-së për kryetare të Komunës së Mitrovicës Veriore, Gonxhe Çaushi, pas votimit ka ftuar qytetarët të dalin të votojnë duke thënë se të gjithë janë të barabartë në garë dhe se votuesi përcakton fituesin, ...
EkonomiaOnline | 19-May-2019 10:54
Kandidatja e PDK-së për kryetare të Komunës së Mitrovicës Veriore, Gonxhe Çaushi, pas votimit ka ftuar qytetarët të dalin të votojnë duke thënë se të gjithë janë të barabartë në garë dhe se votuesi përcakton fituesin, ...

Voton Erden Atiqi, kandidati i LVV-së për kryetar të Mitrovicës së veriut
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për komunën e Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq, ka dhënë votën e tij në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar, që po mbahen sot në katër komunat e veriut të Kosovës. Ai pasi kreu këtë ...
Telegrafi | 19-May-2019 10:01
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për komunën e Mitrovicës së Veriut, Erden Atiq, ka dhënë votën e tij në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar, që po mbahen sot në katër komunat e veriut të Kosovës. Ai pasi kreu këtë ...

Voton kandidatja e PDK-së Çaushi: Çfarë do që është bërë, meriton të vlerësohet
Ajo tha se gjatë kësaj kohe kanë bërë një fushatë dinjitoze dhe pret që qytetari ta vlerësojë më së miri punën e bërë nga ta, derisa ka apeluar tek qytetarët e komunave veriore për të dalë dhe pwr ta kryer obligimin e ...
Lajminet | 19-May-2019 10:52
Ajo tha se gjatë kësaj kohe kanë bërë një fushatë dinjitoze dhe pret që qytetari ta vlerësojë më së miri punën e bërë nga ta, derisa ka apeluar tek qytetarët e komunave veriore për të dalë dhe pwr ta kryer obligimin e ...

Çaushi: Keni rastin të bëheni aksionar të demokracisë
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë “Falënderoj te gjithë komisionarët për ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 10:52
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë “Falënderoj te gjithë komisionarët për ...

Gazetarët përplasen me komisionerët në veri, nuk i lanë të xhirojnë (Video)
Gazetarët dhe kameramanët të cilët janë duke e përcjell nga afër procesin zgjedhor në komunën e Mitrovicës Veriore kanë hasur në një ‘përplasje’ verbale me komisionaret, ku po votonte kandidati i Vetëvendosjes, Erden ...
TetovaSot | 19-May-2019 10:50
Gazetarët dhe kameramanët të cilët janë duke e përcjell nga afër procesin zgjedhor në komunën e Mitrovicës Veriore kanë hasur në një ‘përplasje’ verbale me komisionaret, ku po votonte kandidati i Vetëvendosjes, Erden ...

Kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës së veriut fton qytetarët të dalin të votojnë
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë. “Falënderoj te gjithë komisionarët për ...
Gazeta Express | 19-May-2019 10:50
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë. “Falënderoj te gjithë komisionarët për ...

Voton kandidatja e PDK-së Gonxhe Çaushi: Çfarë do që është bërë, meriton të vlerësohet
Kandidatja e Partisë Demokratike të Kosovës për kryetare të Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi, ka hedhur sot votën e saj në njërën nga qendrat e votimit në këtë zonë. Çaushi deklaroi se gjatë kësaj kohe kanë bërë një ...
Klan Kosova | 19-May-2019 10:45
Kandidatja e Partisë Demokratike të Kosovës për kryetare të Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi, ka hedhur sot votën e saj në njërën nga qendrat e votimit në këtë zonë. Çaushi deklaroi se gjatë kësaj kohe kanë bërë një ...

Çaushi: Keni rastin të bëheni aksionar të demokracisë
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë, shkruan Indeksonline. “Falënderoj te gjithë ...
Indeks Online | 19-May-2019 10:43
Kandidatja e PDK-së për komunën e Mitrovicës së Veriut, Gonxhe Çaushi ka votuar në Lagjen e Boshnjakeve. Ajo falënderoj komisionarët dhe ata që po votojnë për herë të parë, shkruan Indeksonline. “Falënderoj te gjithë ...

Rakiq votoi i shoqëruar nga më shumë se 100 persona (VIDEO)
Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, njëherësh Kandidat për Kryetar, ishte i shoqëruar nga më shumë se 100 persona, kur shkoi për të hedhur votën e tij në Mitrovicën Veriore, njofton Klan Kosova. Klan Kosova më poshtë ...
Klan Kosova | 19-May-2019 10:32
Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, njëherësh Kandidat për Kryetar, ishte i shoqëruar nga më shumë se 100 persona, kur shkoi për të hedhur votën e tij në Mitrovicën Veriore, njofton Klan Kosova. Klan Kosova më poshtë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved