ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 07:35

Bayern Munchen kurorëzohet me goleadë, 7 herë radhazi kampion i Gjermanisë (Foto)

Bayern Munchen kurorëzohet me goleadë, 7 herë radhazi kampion i Gjermanisë (Foto)
Bayern Munchen ka pasur fatin ta festojë trofeun e 7 radhazi kampion të Gjermanisë, teksa e dominon Bundesligën prej vitit 2013, dhe titullin e 29 në histori, me një godeadë gati tenistike ndaj Eintrachtit të ...
Top Channel | 18-May-2019 17:36
Bayern Munchen ka pasur fatin ta festojë trofeun e 7 radhazi kampion të Gjermanisë, teksa e dominon Bundesligën prej vitit 2013, dhe titullin e 29 në histori, me një godeadë gati tenistike ndaj Eintrachtit të ...

Bayern Munich shpallet kampion i Gjermanisë
Bayern Munich ka fituar titullin e shtatë radhazi dhe të 29-in në Bundesligën gjermane. Bavarezët mundën në javën e fundit të Bundesligës 5-1 skuadrën e Eintacht të Frankfurtit. Festa e bavarezëve filloi që pas katër ...
TV Klan | 18-May-2019 20:30
Bayern Munich ka fituar titullin e shtatë radhazi dhe të 29-in në Bundesligën gjermane. Bavarezët mundën në javën e fundit të Bundesligës 5-1 skuadrën e Eintacht të Frankfurtit. Festa e bavarezëve filloi që pas katër ...

Festa e fundit e Ribery me fanellën e Bayernit, përqafon edhe gjyqtarin
Bayern Munichu e ka mposhtur 5-1 Eintracht Frankfurtin në ndeshjen e fundit të sezonit 2018/2019, për ta fituar titullin e shtatë me radhë në Bundesliga. Bavarezët ishin në një garë të ashpër me Borussia Dortmundin, por ...
Telegrafi | 18-May-2019 18:41
Bayern Munichu e ka mposhtur 5-1 Eintracht Frankfurtin në ndeshjen e fundit të sezonit 2018/2019, për ta fituar titullin e shtatë me radhë në Bundesliga. Bavarezët ishin në një garë të ashpër me Borussia Dortmundin, por ...

Bayerni shpallet kampion i Bundesligës për të shtatën herë radhazi
Bayerni i Mynihut ka shkruar historinë pas fitores 5-1 kundër Eintracht Frankfurtit, duke u shpallur kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...
GazetaTema | 18-May-2019 17:36
Bayerni i Mynihut ka shkruar historinë pas fitores 5-1 kundër Eintracht Frankfurtit, duke u shpallur kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...

Festoi për Bayernin, modelja e njohur sulmohet nga tifozët e Dortmundit
Bayern Munichu e siguroi dje titullin e shtatë radhazi në Bundesligë pas fitores 5:1 në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurtit në xhiron e fundit të kampionatit, transmeton zeri.info Festës së bavarezëve u janë bashkuar edhe ...
Zeri | 19-May-2019 11:35
Bayern Munichu e siguroi dje titullin e shtatë radhazi në Bundesligë pas fitores 5:1 në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurtit në xhiron e fundit të kampionatit, transmeton zeri.info Festës së bavarezëve u janë bashkuar edhe ...

Festoi për Bayernin, Heidi Klum sulmohet nga tifozët e Dortmundit
Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës. Shumë tifozë të pranishëm në “Allianz Arena”, e natyrisht disa prej tyrë ishin tifozë “VIP”, sikurse top modelja Heidi Klum, bashkë me të ...
SuperSport | 19-May-2019 10:13
Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës. Shumë tifozë të pranishëm në “Allianz Arena”, e natyrisht disa prej tyrë ishin tifozë “VIP”, sikurse top modelja Heidi Klum, bashkë me të ...

Kovac: Ribery e Robben përmirësuan Bayernin dhe Bundesligan
Dyshja janë kurorëzuar me titullin e kampionit në Bundesliga, duke realizuar secili në ndeshjen e fundit kundër Eintracht Frankfurt. Përfundimi i aventurës së tyre në ‘Allianz Arena’ i ka mërzitur të gjithë adhuruesit e ...
Lajminet | 19-May-2019 09:02
Dyshja janë kurorëzuar me titullin e kampionit në Bundesliga, duke realizuar secili në ndeshjen e fundit kundër Eintracht Frankfurt. Përfundimi i aventurës së tyre në ‘Allianz Arena’ i ka mërzitur të gjithë adhuruesit e ...

Ribery: Unë dhe Robben ndryshuam Bayern Munich
Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës pas ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e cila ishte e fundit për të. Së bashku me francezi do të largohet me Arjen Robben duke fituar gjithçka me ...
Zeri | 18-May-2019 22:48
Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës pas ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e cila ishte e fundit për të. Së bashku me francezi do të largohet me Arjen Robben duke fituar gjithçka me ...

Mbappe rrezikon Messin, shënon tjetër gol për PSG-në
Paris Saint-Germaini ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Dijonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Parc des Prince, në kuadër të xhiros së 37-të të Ligue 1. Në minutën e 56-të ...
Gazeta Express | 18-May-2019 22:17
Paris Saint-Germaini ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Dijonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Parc des Prince, në kuadër të xhiros së 37-të të Ligue 1. Në minutën e 56-të ...

Mbappe vrastar, thellon epërsinë e PSG-së
Paris Saint-Germaini ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Dijonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Parc des Prince, në kuadër të xhiros së 37-të të Ligue 1. Në minutën e 36-të ...
Gazeta Express | 18-May-2019 21:43
Paris Saint-Germaini ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Dijonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Parc des Prince, në kuadër të xhiros së 37-të të Ligue 1. Në minutën e 36-të ...

Ribery: Unë dhe Robben ndryshuam Bayern Munich
Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës pas ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e cila ishte e fundit për të. Së bashku me francezi do të largohet me Arjen Robben duke fituar gjithçka me ...
InFokusi | 18-May-2019 21:43
Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës pas ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e cila ishte e fundit për të. Së bashku me francezi do të largohet me Arjen Robben duke fituar gjithçka me ...

Bayern Munich, “mbret” i Gjermanisë, fiton titullin e shtatë radhazi
Bayern Munich nuk ka bërë hap fals as në ditën e lamtumirës së Arjen Robben, Franck Ribery dhe Rafinha, që edhe pse është një ditë e trishtë festuan titullin e 7-të radhazi dhe të 29 në histori. Bavarezët e mbyllën ...
Flaka | 18-May-2019 21:13
Bayern Munich nuk ka bërë hap fals as në ditën e lamtumirës së Arjen Robben, Franck Ribery dhe Rafinha, që edhe pse është një ditë e trishtë festuan titullin e 7-të radhazi dhe të 29 në histori. Bavarezët e mbyllën ...

Katër minuta lojë, dy gola për PSG-në
Paris Saint-Germaini ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Dijonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Parc des Prince, në kuadër të xhiros së 37-të të Ligue 1. Në minutën e tretë ...
Gazeta Express | 18-May-2019 21:09
Paris Saint-Germaini ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Dijonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Parc des Prince, në kuadër të xhiros së 37-të të Ligue 1. Në minutën e tretë ...

Bayern Munich 5-1 Eintracht Frankfurt, notat e lojtarëve
Bayern Munich ka fituar në shtëpi me rezultat të thellë 5-1 ndaj Eintracht Frankfurtit në ndeshjen e vlefshme për javën e fundit në Bundesliga. Bavarezët kanë shënuar fitore në ndeshjen e fundit dhe kanë arritur të ...
Telegrafi | 18-May-2019 17:48
Bayern Munich ka fituar në shtëpi me rezultat të thellë 5-1 ndaj Eintracht Frankfurtit në ndeshjen e vlefshme për javën e fundit në Bundesliga. Bavarezët kanë shënuar fitore në ndeshjen e fundit dhe kanë arritur të ...

Tirana s’e mposhtë dot Kastriotin, ende rrezikohet
Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës në prag të ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e cila do të jetë e fundit për të. Së bashku me francezi do të largohet me Arjen Robben duke fituar ...
GazetaBlic | 18-May-2019 20:37
Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës në prag të ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e cila do të jetë e fundit për të. Së bashku me francezi do të largohet me Arjen Robben duke fituar ...

Bajerni i Mynihut shpallet kampion i Gjermanisë për herë të 29-të
Nuk ka më histori, nuk ka më shanse për Borusian e Dortmundit që të rikuperojë! Bundesliga ul siparin dhe titulli shkon në Bavari me Bajernin e Mynihut që kurorëzohet për herë të 29-të në historinë e tij kampion i ...
BalkanWeb | 18-May-2019 17:23
Nuk ka më histori, nuk ka më shanse për Borusian e Dortmundit që të rikuperojë! Bundesliga ul siparin dhe titulli shkon në Bavari me Bajernin e Mynihut që kurorëzohet për herë të 29-të në historinë e tij kampion i ...

Festa e fundit e Ribery me fanellën e Bayernit, përqafon edhe gjyqtarin
Bayern Munichu e ka mposhtur 5-1 Eintracht Frankfurtin në ndeshjen e fundit të sezonit 2018/2019, për ta fituar titullin e shtatë me radhë në Bundesliga. Bavarezët ishin në një garë të ashpër me Borussia Dortmundin, por ...
E Dua Sportin | 18-May-2019 19:40
Bayern Munichu e ka mposhtur 5-1 Eintracht Frankfurtin në ndeshjen e fundit të sezonit 2018/2019, për ta fituar titullin e shtatë me radhë në Bundesliga. Bavarezët ishin në një garë të ashpër me Borussia Dortmundin, por ...

Festa e Bayernit, pasi u shpall kamion i Gjermanisë për të 29-tën herë
Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...
Zeri | 18-May-2019 19:30
Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...

Kjo ishte festa e Bayernit pasi u shpall kampion
Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...
Kosova Sot | 18-May-2019 19:25
Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...

Bayerni shpallet kampion i Bundesligës për të shtatën herë radhazi
Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...
TetovaSot | 18-May-2019 19:01
Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës për të shtatin sezon radhazi. Fitorja kundër Monchengladbachut nuk i mjaftoi Dortmundi për t’ia ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved