ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 01:05

Feronikeli njofton se ka ende bileta në shitje për ndeshjen me Prishtinën

Feronikeli njofton se ka ende bileta në shitje për ndeshjen me Prishtinën
Ndeshja finale në elitën e futbollit kosovar do të zhvillohet sot në Drenas mes Feronikelit dhe Prishtinës. Lideri aktual Feronikeli do të presë Prishtinën në një takim ku do të vendoset për titullin e kampionit. Klubi ...
Telegrafi | 19-May-2019 11:48
Ndeshja finale në elitën e futbollit kosovar do të zhvillohet sot në Drenas mes Feronikelit dhe Prishtinës. Lideri aktual Feronikeli do të presë Prishtinën në një takim ku do të vendoset për titullin e kampionit. Klubi ...

Ky është lajmi i fundit për gjyqtarët e derbit Feronikeli - Prishtina
Gjyqtarët e derbit të vitit ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës nuk janë caktuar ende. Sipas zyrtarëve të klubeve, ata do të caktohen në ora 13:00 në prani të tyre në Federatën e Futbollit të Kosovës. “Sipas informatave ...
Zeri | 19-May-2019 11:30
Gjyqtarët e derbit të vitit ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës nuk janë caktuar ende. Sipas zyrtarëve të klubeve, ata do të caktohen në ora 13:00 në prani të tyre në Federatën e Futbollit të Kosovës. “Sipas informatave ...

Ramiz Lladrovci tregon si do të shpërblehen futbollistët e Feronikelit nëse shpallen kampion
Skuadra e Feronikelit sot kërkon titullin e tretë kampion në histori të klubit. Në rast të fitores apo barazimit ndaj Prishtinës ekipi nga Drenasi do të jetë fitues i kampionatit. Kryetari i Komonës së Drenasit, Ramiz ...
Indeks Online | 19-May-2019 11:20
Skuadra e Feronikelit sot kërkon titullin e tretë kampion në histori të klubit. Në rast të fitores apo barazimit ndaj Prishtinës ekipi nga Drenasi do të jetë fitues i kampionatit. Kryetari i Komonës së Drenasit, Ramiz ...

Dita e titullit në Kosovë
Sot do të vendoset titulli i Kosovës në futboll, ku ‘finalja’ zhvillohet në Drenas, ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli ...
AlbInfo | 19-May-2019 11:13
Sot do të vendoset titulli i Kosovës në futboll, ku ‘finalja’ zhvillohet në Drenas, ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli ...

Akti i fundit
Kryendeshja e gjithë edicionit të sivjetmë të Superligës së Kosovës në futboll do të zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, ku Feronikeli do të jetë mikpritës i Prishtinës. Dëshmitarë të kësaj ndeshjeje do ...
Zeri | 19-May-2019 10:40
Kryendeshja e gjithë edicionit të sivjetmë të Superligës së Kosovës në futboll do të zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, ku Feronikeli do të jetë mikpritës i Prishtinës. Dëshmitarë të kësaj ndeshjeje do ...

200 ‘Plisa’ në Drenas – Këto janë masat e sigurisë që ka marrë skuadra e Feronikelit
Duke pasur parasysh se titulli do të vendoset në këtë përballje të xhiros së fundit, pasi diferenca është vetëm dy pikë mes skuadrave, interesimi për takimin është i lartë. Feronikeli gëzon epërsinë e dy pikëve, dhe ...
Lajminet | 19-May-2019 10:33
Duke pasur parasysh se titulli do të vendoset në këtë përballje të xhiros së fundit, pasi diferenca është vetëm dy pikë mes skuadrave, interesimi për takimin është i lartë. Feronikeli gëzon epërsinë e dy pikëve, dhe ...

Prishtina me ‘200 luftëtar pas vete’ në Drenas– Synojnë të sjellin trofeun në kryeqytet
Në Drenas, skuadra e Feronikelit do të jetë nikoqire e Prishtinës, ku do të luhet direkt për titullin e kampionit. Feronikeli numëron 77 pikë, dy më shumë se ‘bardh e kaltrit’ nga kryeqyteti, dhe një barazim do t’iu ...
Lajminet | 19-May-2019 10:14
Në Drenas, skuadra e Feronikelit do të jetë nikoqire e Prishtinës, ku do të luhet direkt për titullin e kampionit. Feronikeli numëron 77 pikë, dy më shumë se ‘bardh e kaltrit’ nga kryeqyteti, dhe një barazim do t’iu ...

Finalja për titullin e kampionit, Feronikeli dhe Prishtina luajnë 90 minutat vendimtar në Drenas
Edhe këtë edicion titulli i kampionit në Ipko Superligën e Kosovës do të vendoset në javën e fundit. Prishtina është përsëri në garë, ndërsa kundërshtari i këtij edicioni është Feronikeli nga Drenasi. Feronikeli është ...
Telegrafi | 19-May-2019 08:59
Edhe këtë edicion titulli i kampionit në Ipko Superligën e Kosovës do të vendoset në javën e fundit. Prishtina është përsëri në garë, ndërsa kundërshtari i këtij edicioni është Feronikeli nga Drenasi. Feronikeli është ...

Dallku: Besoj se me maturi në fund do të shpallemi ne kampion
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 09:54
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...

Sot mësohet kampioni i Kosovës në futboll
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00, raporton KosovaPress. ...
Alsat-M | 19-May-2019 09:48
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00, raporton KosovaPress. ...

Dita finale e njërës prej garave më të nxehta për titull dhe mbijetesë në Superligë Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën
Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, ndërkohë që një luftë ...
Kosova Sot | 19-May-2019 09:40
Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, ndërkohë që një luftë ...

Finalja për titullin e kampionit – Feronikeli dhe Prishtina luajnë në Drenas
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...
Klan Kosova | 19-May-2019 09:39
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...

Finalja për titullin e kampionit – Feronikeli dhe Prishtina luajnë në Drenas
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...
EkonomiaOnline | 19-May-2019 09:37
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...

Dallku: Besoj se me maturi në fund do të shpallemi ne kampion
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...
Indeks Online | 19-May-2019 09:31
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...

Dita finale e njërës prej garave më të nxehta për titull dhe mbijetesë në Superligë
Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, ndërkohë që një luftë ...
Gazeta Express | 19-May-2019 09:14
Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, ndërkohë që një luftë ...

Superliga vendoset në Drenas, Feronikeli dhe Prishtina luajnë për titullin
E gjithë vëmendja do të jetë në Drenas, ku do të luhet loja direkte që vendos titullin e kampionit. Skuadra nga kryeqyteti, Prishtina, do të udhëtoj drejt Drenasit, për ndeshjen kundër Feronikelit, shkruan . Nga pozita ...
Lajminet | 19-May-2019 09:10
E gjithë vëmendja do të jetë në Drenas, ku do të luhet loja direkte që vendos titullin e kampionit. Skuadra nga kryeqyteti, Prishtina, do të udhëtoj drejt Drenasit, për ndeshjen kundër Feronikelit, shkruan . Nga pozita ...

Këta janë kandidatët për trofeun MVP në NBA
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshen Feronikeli dhe Prishtina. Takimi zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund të ...
GazetaBlic | 19-May-2019 08:53
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshen Feronikeli dhe Prishtina. Takimi zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund të ...

Dallku: Besoj shumë, me qetësi dhe me maturi në fund do të shpallemi kampion
Kapiteni i Prishtinës, Armend Dallku ka folur para takimit ndaj Feronikelit, i cili vlen sa titulli kampion për këtë sezon në Superligën e Kosovës. Prishtina është mysafire e Feronikelit në ndeshjen e vlefshme për javën ...
Telegrafi | 18-May-2019 18:49
Kapiteni i Prishtinës, Armend Dallku ka folur para takimit ndaj Feronikelit, i cili vlen sa titulli kampion për këtë sezon në Superligën e Kosovës. Prishtina është mysafire e Feronikelit në ndeshjen e vlefshme për javën ...

Sot mësohet kampioni i Kosovës në futboll
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund tw ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 08:12
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund tw ...

Sot mësohet kampioni i Kosovës në futboll
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund tw ...
Indeks Online | 19-May-2019 07:25
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund tw ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved