ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 07:35

Sikur vitin e kaluar, edhe këtë edicion tifozët mysafir me tribunë të improvizuar

Sikur vitin e kaluar, edhe këtë edicion tifozët mysafir me tribunë të improvizuar
Feronikeli do të jetë nikoqir i Prishtinës në ndeshjen finale të vitit në elitën e futbollit kosovar. Skuadra nga Drenasi do të synojë të marrë fitore ose minimum një barazim për tu shpallur kampionë. Në anën tjetër ...
Telegrafi | 19-May-2019 12:04
Feronikeli do të jetë nikoqir i Prishtinës në ndeshjen finale të vitit në elitën e futbollit kosovar. Skuadra nga Drenasi do të synojë të marrë fitore ose minimum një barazim për tu shpallur kampionë. Në anën tjetër ...

Feronikeli njofton se ka ende bileta në shitje për ndeshjen me Prishtinën
Ndeshja finale në elitën e futbollit kosovar do të zhvillohet sot në Drenas mes Feronikelit dhe Prishtinës. Lideri aktual Feronikeli do të presë Prishtinën në një takim ku do të vendoset për titullin e kampionit. Klubi ...
Telegrafi | 19-May-2019 11:48
Ndeshja finale në elitën e futbollit kosovar do të zhvillohet sot në Drenas mes Feronikelit dhe Prishtinës. Lideri aktual Feronikeli do të presë Prishtinën në një takim ku do të vendoset për titullin e kampionit. Klubi ...

Feronikeli - Prishtina, 2:10
Titulli i kampionit në Ipko Superligën e Kosovës do të vendoset në javën e fundit, raporton Zëri.info. Supersfida mes Feronikelit dhe Prishtinës do të fillojë nga ora 16:00 në stadiumin e qytetit në Drenas. Prishtina ...
Zeri | 19-May-2019 12:11
Titulli i kampionit në Ipko Superligën e Kosovës do të vendoset në javën e fundit, raporton Zëri.info. Supersfida mes Feronikelit dhe Prishtinës do të fillojë nga ora 16:00 në stadiumin e qytetit në Drenas. Prishtina ...

Veterani vendos rekord historik në MLS me një gol qesharak
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshen Feronikeli dhe Prishtina. Takimi zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund të ...
GazetaBlic | 19-May-2019 12:04
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshen Feronikeli dhe Prishtina. Takimi zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli mund të ...

Biletat për ndeshjen Feronikeli - Prishtina nuk janë shitur, mund t'i blini në këtë vend
Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, raporton Zëri.info. Lideri i Superligës, Feronikeli do të jetë nikoqir i ...
Zeri | 19-May-2019 12:01
Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, raporton Zëri.info. Lideri i Superligës, Feronikeli do të jetë nikoqir i ...

'Plisat' janë gati, ky është lajmi i fundit pas sfidës në Drenas
Tifozët e Prishtinës, Plisat janë gati për ndeshjen Feronikeli - Prishtina e cila do të zhvillohet në Drenas, raporton Zëri.info. Tifozët kryeqytetas për pak orë do të niesen për në stadiumin "Rexhep Rexhepi'. ...
Zeri | 19-May-2019 11:55
Tifozët e Prishtinës, Plisat janë gati për ndeshjen Feronikeli - Prishtina e cila do të zhvillohet në Drenas, raporton Zëri.info. Tifozët kryeqytetas për pak orë do të niesen për në stadiumin "Rexhep Rexhepi'. ...

Feronikeli thërret, “Ka ende bileta në shitje”
Skuadra e Feronikelit ka njoftuar se ende po vazhdon shitja e biletave për ndeshjen vendimtare kundër Prishtinës. Çmimi i një bilete kushton 5 euro. Ky është njoftimi i fundit i ekipit nga Drenasi: Ka mbetur edhe një ...
Indeks Online | 19-May-2019 11:36
Skuadra e Feronikelit ka njoftuar se ende po vazhdon shitja e biletave për ndeshjen vendimtare kundër Prishtinës. Çmimi i një bilete kushton 5 euro. Ky është njoftimi i fundit i ekipit nga Drenasi: Ka mbetur edhe një ...

Ky është lajmi i fundit për gjyqtarët e derbit Feronikeli - Prishtina
Gjyqtarët e derbit të vitit ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës nuk janë caktuar ende. Sipas zyrtarëve të klubeve, ata do të caktohen në ora 13:00 në prani të tyre në Federatën e Futbollit të Kosovës. “Sipas informatave ...
Zeri | 19-May-2019 11:30
Gjyqtarët e derbit të vitit ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës nuk janë caktuar ende. Sipas zyrtarëve të klubeve, ata do të caktohen në ora 13:00 në prani të tyre në Federatën e Futbollit të Kosovës. “Sipas informatave ...

Ramiz Lladrovci tregon si do të shpërblehen futbollistët e Feronikelit nëse shpallen kampion
Skuadra e Feronikelit sot kërkon titullin e tretë kampion në histori të klubit. Në rast të fitores apo barazimit ndaj Prishtinës ekipi nga Drenasi do të jetë fitues i kampionatit. Kryetari i Komonës së Drenasit, Ramiz ...
Indeks Online | 19-May-2019 11:20
Skuadra e Feronikelit sot kërkon titullin e tretë kampion në histori të klubit. Në rast të fitores apo barazimit ndaj Prishtinës ekipi nga Drenasi do të jetë fitues i kampionatit. Kryetari i Komonës së Drenasit, Ramiz ...

Dita e titullit në Kosovë
Sot do të vendoset titulli i Kosovës në futboll, ku ‘finalja’ zhvillohet në Drenas, ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli ...
AlbInfo | 19-May-2019 11:13
Sot do të vendoset titulli i Kosovës në futboll, ku ‘finalja’ zhvillohet në Drenas, ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli ...

Akti i fundit
Kryendeshja e gjithë edicionit të sivjetmë të Superligës së Kosovës në futboll do të zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, ku Feronikeli do të jetë mikpritës i Prishtinës. Dëshmitarë të kësaj ndeshjeje do ...
Zeri | 19-May-2019 10:40
Kryendeshja e gjithë edicionit të sivjetmë të Superligës së Kosovës në futboll do të zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, ku Feronikeli do të jetë mikpritës i Prishtinës. Dëshmitarë të kësaj ndeshjeje do ...

Finalja për titullin e kampionit, Feronikeli dhe Prishtina luajnë 90 minutat vendimtar në Drenas
Edhe këtë edicion titulli i kampionit në Ipko Superligën e Kosovës do të vendoset në javën e fundit. Prishtina është përsëri në garë, ndërsa kundërshtari i këtij edicioni është Feronikeli nga Drenasi. Feronikeli është ...
Telegrafi | 19-May-2019 08:59
Edhe këtë edicion titulli i kampionit në Ipko Superligën e Kosovës do të vendoset në javën e fundit. Prishtina është përsëri në garë, ndërsa kundërshtari i këtij edicioni është Feronikeli nga Drenasi. Feronikeli është ...

200 ‘Plisa’ në Drenas – Këto janë masat e sigurisë që ka marrë skuadra e Feronikelit
Duke pasur parasysh se titulli do të vendoset në këtë përballje të xhiros së fundit, pasi diferenca është vetëm dy pikë mes skuadrave, interesimi për takimin është i lartë. Feronikeli gëzon epërsinë e dy pikëve, dhe ...
Lajminet | 19-May-2019 10:33
Duke pasur parasysh se titulli do të vendoset në këtë përballje të xhiros së fundit, pasi diferenca është vetëm dy pikë mes skuadrave, interesimi për takimin është i lartë. Feronikeli gëzon epërsinë e dy pikëve, dhe ...

Prishtina me ‘200 luftëtar pas vete’ në Drenas– Synojnë të sjellin trofeun në kryeqytet
Në Drenas, skuadra e Feronikelit do të jetë nikoqire e Prishtinës, ku do të luhet direkt për titullin e kampionit. Feronikeli numëron 77 pikë, dy më shumë se ‘bardh e kaltrit’ nga kryeqyteti, dhe një barazim do t’iu ...
Lajminet | 19-May-2019 10:14
Në Drenas, skuadra e Feronikelit do të jetë nikoqire e Prishtinës, ku do të luhet direkt për titullin e kampionit. Feronikeli numëron 77 pikë, dy më shumë se ‘bardh e kaltrit’ nga kryeqyteti, dhe një barazim do t’iu ...

Dallku: Besoj se me maturi në fund do të shpallemi ne kampion
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 09:54
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...

Sot mësohet kampioni i Kosovës në futboll
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00, raporton KosovaPress. ...
Alsat-M | 19-May-2019 09:48
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00, raporton KosovaPress. ...

Dita finale e njërës prej garave më të nxehta për titull dhe mbijetesë në Superligë Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën
Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, ndërkohë që një luftë ...
Kosova Sot | 19-May-2019 09:40
Pas 32 xhirove drithëruese dhe me futboll konkurrues, Feronikeli dhe Prishtina do ta zhvillojë betejën e fundit kokë me kokë për kurorën e Ipko Superligës në ditën finale të këtij edicioni 2018/19, ndërkohë që një luftë ...

Finalja për titullin e kampionit – Feronikeli dhe Prishtina luajnë në Drenas
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...
Klan Kosova | 19-May-2019 09:39
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...

Finalja për titullin e kampionit – Feronikeli dhe Prishtina luajnë në Drenas
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...
EkonomiaOnline | 19-May-2019 09:37
Sot në Drenas zhvillohet superderbi i Superligës së Kosovës në futboll, ku ndeshën Feronikeli dhe Prishtina. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe fillon në ora 16:00. Feronikeli është lider ...

Dallku: Besoj se me maturi në fund do të shpallemi ne kampion
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...
Indeks Online | 19-May-2019 09:31
Sot do të vendoset për titullin e kampionit në Superligë në mes Feronikelit dhe Prishtinës. Feronikeli ka 77 pikë ndërsa Prishtina 75. Prishtina nuk është mposhtur në 12 ndeshjet e fundit, ndërsa në përballjet e fundit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved