ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:00

Vlorë/ Bie nga kati i dytë i pallatit, fëmija në gjendje të rëndë

Vlorë/ Bie nga kati i dytë i pallatit, fëmija në gjendje të rëndë
Një fëmjë 2 vjeç ka rënë nga kati i dytë i një pallati në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli ...
Telegraf | 19-May-2019 12:11
Një fëmjë 2 vjeç ka rënë nga kati i dytë i një pallati në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli ...

Vlorë/ Fëmija 2 vjeç bie nga ballkoni i shtëpisë, rëndë në spital
VLORË Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal ...
BalkanWeb | 19-May-2019 10:52
VLORË Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal ...

Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë, lëndohet rëndë
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli ...
TetovaSot | 19-May-2019 12:19
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli ...

Vlorë/ Fëmija 2 vjeç bie nga ballkoni i shtëpisë, rëndë në spital
Një fëmijë 2 vjeç në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...
Lapsi | 19-May-2019 11:35
Një fëmijë 2 vjeç në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija 2-vjeçar është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...

2 vjeçari bie nga ballkoni i katit të dytë në Vlorë
Një dy vjeçar në Vlorë ndodhet në gjendje të rëndë, pasi ka rënë nga kati i 2-të i banesës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në lagjen “Kushtrimi”, ku bëhet me dije se i mituri me iniciale ...
VizionPlus | 19-May-2019 11:04
Një dy vjeçar në Vlorë ndodhet në gjendje të rëndë, pasi ka rënë nga kati i 2-të i banesës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në lagjen “Kushtrimi”, ku bëhet me dije se i mituri me iniciale ...

Fëmija 2-vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë në Vlorë
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...
Shenja | 19-May-2019 11:56
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...

Vlorë, fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...
Gazeta Observer | 19-May-2019 11:53
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...

Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar në Spitalin e ...
Alsat-M | 19-May-2019 11:53
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar në Spitalin e ...

Vlorë, fëmija dy vjeç bie nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli ...
EkonomiaOnline | 19-May-2019 11:38
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli ...

Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...
Lajminet | 19-May-2019 11:28
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...

Vlorë, fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...
Indeks Online | 19-May-2019 11:23
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës. Vogëlushi me inicialet S.B është dërguar rreth orës 09:00, ...

Vlorë, fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Kushtrimi" të Vlorës.
Kosova Press | 19-May-2019 11:20
Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Kushtrimi" të Vlorës.

Ngjarje e rëndë, bie nga ballkoni fëmija dy vjeçar
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar në spital rreth ...
Zeri | 19-May-2019 11:20
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar në spital rreth ...

Vlorë, bie nga ballkoni i banesës, në gjendje të rëndë 2-vjeçari
Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija i vogël është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...
Gazeta Dita | 19-May-2019 11:10
Një fëmijë i vogël në qytetin e Vlorës ka rënë nga ballkoni i banesës dy katëshe dhe për pasojë ka pësuar lëndime të forta. Siç njofton policia, fëmija i vogël është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal në ...

2-vjeçari bie nga ballkoni
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...
TV Klan | 19-May-2019 10:47
Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i plagosur në Spitalin e Vlorës mëngjesin e së Dielës. Sipas policisë, i vogli S.B., banues në Lagjen “Kushtrimi” të qytetit bregdetar, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Sipas ...

Bie nga kati i dytë i pallatit, fëmija në gjendje të rëndë
Një fëmjë ka rënë nga kati I dytë I një pallati në qytetin e Vlorës, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli është nisur drejtë ...
Lajmi i Fundit | 19-May-2019 10:55
Një fëmjë ka rënë nga kati I dytë I një pallati në qytetin e Vlorës, ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, gjendja e fëmijës është e rëndë. Për kujdes më të specializuar mjekësor, I vogli është nisur drejtë ...

Ngjarje e rëndë, bie nga ballkoni fëmija dy vjeçar
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Spitali i Vlores Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar ...
Gazeta Express | 19-May-2019 10:50
Një fëmijë 2 vjeçar ka përfunduar në Spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Spitali i Vlores Policia lokale bën me dije se i mituri me iniciale S.B., banues në lagjen “Kushtrimi” të qytetit, ka përfunduar ...

Plagosi kamerierin dhe nënën e tij, arrestohet 26-vjeçari
Një emigrant i sapokthyer nga Italia ka shkaktuar plagosjen e dy personave brenda një harku të shkurtër kohor. Viktimë e agresionit të tij me thikë ka rënë një kamerier dhe vetë nëna e të riut. 26- vjeçari me iniciale ...
Gazeta Express | 19-May-2019 09:23
Një emigrant i sapokthyer nga Italia ka shkaktuar plagosjen e dy personave brenda një harku të shkurtër kohor. Viktimë e agresionit të tij me thikë ka rënë një kamerier dhe vetë nëna e të riut. 26- vjeçari me iniciale ...

Plagoset një person në veri të Mitrovicës
Të premten në rrugën “Knjaz Millosh” në veri të Mitrovicës është plagosur një person. “ Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi i njëjti pas një zënke verbale kishte sulmuar fizikisht dhe kishte shtënë ...
Klan Kosova | 31-Oct-2016 11:24
Të premten në rrugën “Knjaz Millosh” në veri të Mitrovicës është plagosur një person. “ Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi i njëjti pas një zënke verbale kishte sulmuar fizikisht dhe kishte shtënë ...

Plagoset me armë zjarri një person në veri të Mitrovicës
Një person është plagosur me armë zjarri në veri të Mitrovicës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Besim Hoti, zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për Rajonin e veriut. Ai tha se i plagosuri është në gjendje të rëndë ...
Ina-Online | 19-May-2019 02:35
Një person është plagosur me armë zjarri në veri të Mitrovicës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Besim Hoti, zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për Rajonin e veriut. Ai tha se i plagosuri është në gjendje të rëndë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved