ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 11:26

Zhduken shqiptarja dhe e bija

Zhduken shqiptarja dhe e bija
Shqiptarja Sebjana Myzeqari 24 vjeçe dhe vajzën e saj 2-vjeçare Enisa, persona që shihni në këtë foto, janë shpallur zyrtarisht të humbura në Britaninë e Madhe. Policia vendase nuk ka asnjë gjurmë dhe dyshon se jeta e ...
TV Klan | 16-May-2019 11:54
Shqiptarja Sebjana Myzeqari 24 vjeçe dhe vajzën e saj 2-vjeçare Enisa, persona që shihni në këtë foto, janë shpallur zyrtarisht të humbura në Britaninë e Madhe. Policia vendase nuk ka asnjë gjurmë dhe dyshon se jeta e ...

Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën 2-vjeçare në Angli, policia: Nuk po i gjejmë dot, jemi të shqetësuar
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...
GazetaTema | 16-May-2019 11:11
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...

Është zhdukur nëna shqiptare bashkë me vajzën 2-vjeçare në Angli, policia nuk po i gjen dot
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...
Portalb | 16-May-2019 12:21
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...

Zhduken shqiptarja dhe e bija në Britani
Shqiptarja Sebjana Myzeqari 24 vjeçe dhe vajzën e saj 2-vjeçare Enisa, persona që shihni në këtë foto, janë shpallur zyrtarisht të humbura në Britaninë e Madhe. Policia vendase nuk ka asnjë gjurmë dhe dyshon se jeta e ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 12:17
Shqiptarja Sebjana Myzeqari 24 vjeçe dhe vajzën e saj 2-vjeçare Enisa, persona që shihni në këtë foto, janë shpallur zyrtarisht të humbura në Britaninë e Madhe. Policia vendase nuk ka asnjë gjurmë dhe dyshon se jeta e ...

Tronditëse: Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën 2-vjeçare në Angli
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2-vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 12:11
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2-vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...

Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën 2-vjeçare në Angli
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill.
Kosova Press | 16-May-2019 12:05
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill.

Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën 2-vjeçare në Angli/ Policia: Nuk po i gjejmë dot, jemi të shqetësuar
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill.
Top Channel | 16-May-2019 10:55
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill.

Zhduken nënë e bijë shqiptare në Britani
Një nënë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në Britani së bashku me vajzën e saj dy vjeçare. 24-vjeçarja Sebjana Myzeqari dhe e vogla e saj Enissa janë parë për herë të fundit më 2 prill në Doncaster.Sipas BBC, ...
Albportali | 16-May-2019 11:56
Një nënë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në Britani së bashku me vajzën e saj dy vjeçare. 24-vjeçarja Sebjana Myzeqari dhe e vogla e saj Enissa janë parë për herë të fundit më 2 prill në Doncaster.Sipas BBC, ...

Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën në Angli, policia: Nuk po i gjejmë dot
Shqiptarja Sebjana Myzeqari dhe vajza e saj 2 vjeçare Enissa, janë parë për herë të fundit më 2 prill në Decaster të Mbretërisë së Bashkuara, dhe mediat e huaja raportojnë se janë zhdukur pa lënë asnjë shenjë. Mësohet ...
Dritare | 16-May-2019 11:54
Shqiptarja Sebjana Myzeqari dhe vajza e saj 2 vjeçare Enissa, janë parë për herë të fundit më 2 prill në Decaster të Mbretërisë së Bashkuara, dhe mediat e huaja raportojnë se janë zhdukur pa lënë asnjë shenjë. Mësohet ...

Zhduken nënë e bijë shqiptare në Britani
Një nënë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në Britani së bashku me vajzën e saj dy vjeçare. 24-vjeçarja Sebjana Myzeqari dhe e vogla e saj Enissa janë parë për herë të fundit më 2 prill në Doncaster. Sipas BBC, ...
Indeks Online | 16-May-2019 11:46
Një nënë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në Britani së bashku me vajzën e saj dy vjeçare. 24-vjeçarja Sebjana Myzeqari dhe e vogla e saj Enissa janë parë për herë të fundit më 2 prill në Doncaster. Sipas BBC, ...

Angli/ Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën, alarmohet policia
Një nënë shqiptare dhe vajza e saj vetëm 2 vjeçe, janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sipas “BBC”, Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...
Lexo | 16-May-2019 11:44
Një nënë shqiptare dhe vajza e saj vetëm 2 vjeçe, janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sipas “BBC”, Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...

Një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare zhduken në Angli, policia jep alarmin
Mediat britanike ngrenë alarmin për një nënë shqiptare dhe vajzën e saj dy vjeçare të zhdukura që prej datës 2 prill. Sipas BBC, Sebjana Myzeqari, 24 vjeçe dhe vajza e saj Enissa nuk janë parë apo dëgjuar, që prej datës ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:35
Mediat britanike ngrenë alarmin për një nënë shqiptare dhe vajzën e saj dy vjeçare të zhdukura që prej datës 2 prill. Sipas BBC, Sebjana Myzeqari, 24 vjeçe dhe vajza e saj Enissa nuk janë parë apo dëgjuar, që prej datës ...

Zhduken nënë e bijë shqiptare, autoritetet britanike të shqetësuara
Sebjana Myzeqari dhe vajza e saj dy vjeçare Enissa, janë zhdukur pa lënë gjurmë në Angli. Sebjana dhe Enissa për herë të fundit janë parë në Doncaster më 2 prill, shkruan BBC, njofton Klan Kosova. Shqiptarja nuk ka ...
Klan Kosova | 16-May-2019 11:32
Sebjana Myzeqari dhe vajza e saj dy vjeçare Enissa, janë zhdukur pa lënë gjurmë në Angli. Sebjana dhe Enissa për herë të fundit janë parë në Doncaster më 2 prill, shkruan BBC, njofton Klan Kosova. Shqiptarja nuk ka ...

Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën në Angli
Një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur në Britania. BBC raporton se Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa, janë zhdukur pa lënë asnjë gjurme dhe se për herë të fundit në Doncaster më 2 Prill. 24-vjeçarja ...
ABCNews | 16-May-2019 11:08
Një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur në Britania. BBC raporton se Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa, janë zhdukur pa lënë asnjë gjurme dhe se për herë të fundit në Doncaster më 2 Prill. 24-vjeçarja ...

Zhduken nënë e bijë shqiptare në Britani
Një nënë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në Britani së bashku me vajzën e saj dy vjeçare. 24-vjeçarja Sebjana Myzeqari dhe e vogla e saj Enissa janë parë për herë të fundit më 2 prill në Doncaster. Sipas BBC, ...
AlbInfo | 16-May-2019 11:20
Një nënë shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në Britani së bashku me vajzën e saj dy vjeçare. 24-vjeçarja Sebjana Myzeqari dhe e vogla e saj Enissa janë parë për herë të fundit më 2 prill në Doncaster. Sipas BBC, ...

Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën 2-vjeçare, policia në kërkim të tyre
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...
InFokusi | 16-May-2019 11:17
BBC raporton se një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana ...

Angli/ Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën, alarmohet policia
ANGLI Një nënë shqiptare dhe vajza e saj vetëm 2 vjeçe, janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sipas “BBC”, Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. ...
BalkanWeb | 16-May-2019 10:15
ANGLI Një nënë shqiptare dhe vajza e saj vetëm 2 vjeçe, janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Mbretërinë e Bashkuar. Sipas “BBC”, Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. ...

Zhduket nëna shqiptare bashkë me vajzën 2 vjeçare në Angli
Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana nuk ka përdorur as telefonin dhe as kartat bankare, madje nuk rezulton që të jetë larguar nga Mbretëria e Bashkuar. Burime ...
Lajminet | 16-May-2019 11:03
Sebjana Myzeqari dhe vajza Enissa janë parë për herë të fundit në Doncaster më 2 prill. Sebjana nuk ka përdorur as telefonin dhe as kartat bankare, madje nuk rezulton që të jetë larguar nga Mbretëria e Bashkuar. Burime ...

Zhduket nëna shqiptare me të bijën 2 vjeçare në Angli
Një nënë shqiptare bashkë me të bijën e saj 2 vjeçare janë “zhdukur nga faqja e dheut”, ka thënë një zyrtar i lartë policor. Sebjana Myzeqari, 24 vjeçe, dhe vogëlushja e saj Enissa nuk janë parë apo dëgjuar që nga 2 ...
PortaliOnline | 16-May-2019 10:52
Një nënë shqiptare bashkë me të bijën e saj 2 vjeçare janë “zhdukur nga faqja e dheut”, ka thënë një zyrtar i lartë policor. Sebjana Myzeqari, 24 vjeçe, dhe vogëlushja e saj Enissa nuk janë parë apo dëgjuar që nga 2 ...

Një nënë shqiptare dhe vajza e saj 2 vjeçare zhduken në Angli, policia jep alarmin
Mediat britanike ngrenë alarmin për një nënë shqiptare dhe vajzën e saj dy vjeçare të zhdukura që prej datës 2 prill. Sipas BBC, Sebjana Myzeqari, 24 vjeçe dhe vajza e saj Enissa nuk janë parë apo dëgjuar, që prej datës ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 10:48
Mediat britanike ngrenë alarmin për një nënë shqiptare dhe vajzën e saj dy vjeçare të zhdukura që prej datës 2 prill. Sipas BBC, Sebjana Myzeqari, 24 vjeçe dhe vajza e saj Enissa nuk janë parë apo dëgjuar, që prej datës ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved