ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 11:26

Balla: Shqipëri-NATO gjithmonë mirënjohëse major Tanushit

Balla: Shqipëri-NATO gjithmonë mirënjohëse major Tanushit
TIRANE Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka përcjellë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushi, që humbi jetën gjatë misionit në Letoni. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Balla ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:24
TIRANE Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka përcjellë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushi, që humbi jetën gjatë misionit në Letoni. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Balla ...

Lamtumirë “Dëshmori i Atdheut”! Rama mesazh 3 fëmijëve të majorit
TIRANË Kryeministri Edi Rama teksa mbajti fjalën në lamtumirën e fundit të major Klodian Tanushit tha se komandanti dha jetën për të qenë në anë e duhur të historisë. Ai kishte një mesazh për tre fëmijët e majorit , ku ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:16
TIRANË Kryeministri Edi Rama teksa mbajti fjalën në lamtumirën e fundit të major Klodian Tanushit tha se komandanti dha jetën për të qenë në anë e duhur të historisë. Ai kishte një mesazh për tre fëmijët e majorit , ku ...

Lamtumira për Klodian Tanushin/ Rama: Majori u kthye si hero
Kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi.
Top Channel | 16-May-2019 13:10
Kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi.

“’Flamuri kombëtar mbështolli një tjetër hero”, Rama mesazh prekës 3 fëmijëve të major Tanushit: Kur të bëheni prindër do e kuptoni…
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e lamtumirës pranë akrivolit të major Klodian Tanushit në Muzeun Historik Kombëtar. “Flamuri kombëtar mbështolli një tjetër hero”, e nisi kështu fjalën e tij Rama, ndërsa në fund ...
GazetaTema | 16-May-2019 13:21
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e lamtumirës pranë akrivolit të major Klodian Tanushit në Muzeun Historik Kombëtar. “Flamuri kombëtar mbështolli një tjetër hero”, e nisi kështu fjalën e tij Rama, ndërsa në fund ...

“Për pak kohë do përkëdhelte fëmijët” Rama: Majori u kthye si hero
TIRANE Me zë të mekur, ashtu si rrallë herë mund ta dëgjojmë, kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:05
TIRANE Me zë të mekur, ashtu si rrallë herë mund ta dëgjojmë, kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i ...

Homazhet/ Xhaçka: Njerëz si Klodiani na bëjnë krenar!
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi.
Top Channel | 16-May-2019 12:58
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi.

Xhaçka në lot për major Tanushin, zbulon amanetin e tij të fundit
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka shpërthyer në lot, teksa i ka dhënë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushit, i cili po përcillet sot për në banesën e fundit, pasi humbi jetën gjatë misionit të NATO-s në ...
BalkanWeb | 16-May-2019 12:50
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka shpërthyer në lot, teksa i ka dhënë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushit, i cili po përcillet sot për në banesën e fundit, pasi humbi jetën gjatë misionit të NATO-s në ...

“Do na marrë malli..”, Kollçaku prek me fjalët: Lamtumirë Klodi!
TIRANË Gjeneral Brigade Bardhyl Kollacaku në fjalën e mbajtur në lamtumirën e major Klodian Tanushit tha se punën dhe profesionalizmin e tij, do ta kujtojnë çdo ushtar dhe koleg i tij. Me zërin që i dridhej, gjeneral ...
BalkanWeb | 16-May-2019 12:48
TIRANË Gjeneral Brigade Bardhyl Kollacaku në fjalën e mbajtur në lamtumirën e major Klodian Tanushit tha se punën dhe profesionalizmin e tij, do ta kujtojnë çdo ushtar dhe koleg i tij. Me zërin që i dridhej, gjeneral ...

Me zërin e dridhur dhe lot në sy, Xhaçka përlot dhe kolegët e huaj të Major Tanushit: Na la një boshllëk të madh
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka lotuar sot gjatë fjalës së saj në homazhet e zhvilluara në nder të Major Klodian Tanushit. Teksa fliste dhe përcillte mesazh ngushëllimi për familjarët e Majorit, ministres i ...
GazetaTema | 16-May-2019 12:58
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka lotuar sot gjatë fjalës së saj në homazhet e zhvilluara në nder të Major Klodian Tanushit. Teksa fliste dhe përcillte mesazh ngushëllimi për familjarët e Majorit, ministres i ...

HOMAZHET: Momenti prekës kur dy djemtë dhe bashkëshortja nderojnë mes lotësh majorin Klodian Tanushi
Kanë nisur homazhet për major Klodian Tanushin e i cili humbi jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine. Homazhet po zhvillohen në muzeun kombëtar. Kujtojmë se Komisioni Qendror i Statutit “Dëshmor i ...
GazetaTema | 16-May-2019 12:58
Kanë nisur homazhet për major Klodian Tanushin e i cili humbi jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine. Homazhet po zhvillohen në muzeun kombëtar. Kujtojmë se Komisioni Qendror i Statutit “Dëshmor i ...

Kuvendi mban një minutë heshtje, nderohet major Klodian Tanushi
TIRANË Me kërkesë të kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruci i ndërpreu fjalën deputetes Antoneta Dhima për të mbajtur një minutë heshtje në nder të major ...
BalkanWeb | 16-May-2019 12:12
TIRANË Me kërkesë të kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruci i ndërpreu fjalën deputetes Antoneta Dhima për të mbajtur një minutë heshtje në nder të major ...

Meta: Lamtumirë major Tanushi!
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kryer homazhe në nder të major, Klodjan Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni.
Top Channel | 16-May-2019 11:32
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kryer homazhe në nder të major, Klodjan Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni.

Meta homazhe për “Dëshmorin e Atdheut’: Lamtumirë major Tanushi!
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kryer homazhe në nder të major, Klodjan Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni. Kreu i shtetit ka vlerësuar sakrificën sublime dhe ...
BalkanWeb | 16-May-2019 11:26
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kryer homazhe në nder të major, Klodjan Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni. Kreu i shtetit ka vlerësuar sakrificën sublime dhe ...

Rama: Majori u kthye si hero
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i bashkohet familjes së Kombit, në varrezat e ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:47
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i bashkohet familjes së Kombit, në varrezat e ...

Xhaçka: Njerëz si Klodiani na bëjnë krenar!
Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi. Sipas saj, është e vështirë që këtë dhimbje ta përshkruash me fjalë, por nuk ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:44
Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi. Sipas saj, është e vështirë që këtë dhimbje ta përshkruash me fjalë, por nuk ...

Fotot/ Familjarë e kolegë në lot për major Tanushin
Kanë nisur homazhet për major Klodian Tanushin e i cili humbi jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine prej të cilës u nda nga jeta edhe nëntetarja Zarife Hasanaj.
Top Channel | 16-May-2019 10:37
Kanë nisur homazhet për major Klodian Tanushin e i cili humbi jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine prej të cilës u nda nga jeta edhe nëntetarja Zarife Hasanaj.

Fëmijët, të afërm e miq në lot para trupit të major Tanushit/ FOTO
Shqipëria është sot në zi kombëtare në nderim të Dëshmorit të Atdheut, majorit, Klodian Tanushi, që humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit në Letoni. Të gjitha institucionet shtetërore kanë ulur flamujt në gjysmë ...
VizionPlus | 16-May-2019 11:53
Shqipëria është sot në zi kombëtare në nderim të Dëshmorit të Atdheut, majorit, Klodian Tanushi, që humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit në Letoni. Të gjitha institucionet shtetërore kanë ulur flamujt në gjysmë ...

Presidenti Meta përulet përpara Majorit Klodian Tanushi: Nderim i thellë për sakrificën, kontributin, patriotizmin e tij!
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë homazhe sot përpara arkivolit të Majorit Klodian Tanushi, Dëshmor i Atdheut, të cilat po zhvillohen në Muzeun Historik në Tiranë. Presidenti Meta më pas shkroi këto radhë në Fb, ...
Telegraf | 16-May-2019 11:43
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë homazhe sot përpara arkivolit të Majorit Klodian Tanushi, Dëshmor i Atdheut, të cilat po zhvillohen në Muzeun Historik në Tiranë. Presidenti Meta më pas shkroi këto radhë në Fb, ...

Meta: Përulemi me nderim para “Dëshmorit të Atdheut”
Presidenti Ilir Meta ka shprehur ngushëllime për familjen e majorti Klodian Tanushi që humbi jetën në krye të detyrës në Letoni. Në një postim në “Facebook”, pas homazheve të zhvilluara tek Muzeu Kombëtar në Tiranë, ...
VizionPlus | 16-May-2019 11:32
Presidenti Ilir Meta ka shprehur ngushëllime për familjen e majorti Klodian Tanushi që humbi jetën në krye të detyrës në Letoni. Në një postim në “Facebook”, pas homazheve të zhvilluara tek Muzeu Kombëtar në Tiranë, ...

Sot ditë zie/ Homazhe për “Dëshmorin e Atdheut”, major Tanushin
Zhvillohen sot homazhe në nder të majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në Camp Adazi të Letonisë, pas shpërthimit të një mine.
Top Channel | 16-May-2019 09:53
Zhvillohen sot homazhe në nder të majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në Camp Adazi të Letonisë, pas shpërthimit të një mine.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved