ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:33

Juventus uron Lacion për fitoren e Kupës së Italisë

Juventus uron Lacion për fitoren e Kupës së Italisë
Lazio fitoi Kupën e shtatë të Italisë pasi mposhti në finale Atalantën me rezultatin 2-0 në ‘Olimpico’. Juventusi, i cili do të jetë kundërshtari i Lacios në Superkupën e italisë verën e ardhshme, përgëzoi ekipin e ...
BalkanWeb | 16-May-2019 00:39
Lazio fitoi Kupën e shtatë të Italisë pasi mposhti në finale Atalantën me rezultatin 2-0 në ‘Olimpico’. Juventusi, i cili do të jetë kundërshtari i Lacios në Superkupën e italisë verën e ardhshme, përgëzoi ekipin e ...

Lacio fiton Kupën e Italisë, Strakosha mposht Gjimshtin e Berishën
Lacio fiton Kupën e Italisë duke mposhtu në finale Atalantën, me Tomas Strakoshën që fiton derbin kuqezi ndaj Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës. Ka qenë një takim i luftuar në “Olimpico të Romës”, por që është ...
BalkanWeb | 15-May-2019 23:13
Lacio fiton Kupën e Italisë duke mposhtu në finale Atalantën, me Tomas Strakoshën që fiton derbin kuqezi ndaj Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës. Ka qenë një takim i luftuar në “Olimpico të Romës”, por që është ...

Triumfon Lazio, Strakosha fiton Kupën e Italisë në “derbin” me Gjimshitin
Lazio ka fituar Kupën e Italisë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën grupe të Europa League pasi ka mundur Atalanta-n në finale me rezultatin 2-0. Heronjtë e ndeshjes, e cila dukej se do të shkonte me shtesë, ka qenë ...
GazetaTema | 15-May-2019 22:55
Lazio ka fituar Kupën e Italisë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën grupe të Europa League pasi ka mundur Atalanta-n në finale me rezultatin 2-0. Heronjtë e ndeshjes, e cila dukej se do të shkonte me shtesë, ka qenë ...

Lazio dhe Strakosha mposhtin Atalantën dhe fitojnë Kupën e Italisë
Lazio ka fituar Kupën e Italisë për herë të 7 në histori pasi ka mundur në finalen e Olimpico-s Atalantën me rezultatin 2-0.
Top Channel | 15-May-2019 22:53
Lazio ka fituar Kupën e Italisë për herë të 7 në histori pasi ka mundur në finalen e Olimpico-s Atalantën me rezultatin 2-0.

Lazio fiton Kupën e Italisë
Golat e Milinkovic-Saviç dhe Correa në fundin e pjesës së dytë i dhanë Lazios Kupën e Italisë në finalen me Atalanta. Ekipi i Thomas Strakoshës triumfoi me rezultatin 2 – 0 në një finale të luftuar gjatë të gjithë ...
TV Klan | 15-May-2019 23:41
Golat e Milinkovic-Saviç dhe Correa në fundin e pjesës së dytë i dhanë Lazios Kupën e Italisë në finalen me Atalanta. Ekipi i Thomas Strakoshës triumfoi me rezultatin 2 – 0 në një finale të luftuar gjatë të gjithë ...

Kupa e Italisë i takon Lacios së Strakoshës dhe Durmishit! (VIDEO)
Lacio është fitues i Kupës së Italisë për vitin 2019! Sonte “lacialët” në “Olimpiko” mundën Atalantën me rezultatin 2:0, me dy gola të shënuar në 10 minutëshin e fundittë takimit. Sergej Milinkoviç-Saviç në minutën e ...
InfoSport.mk | 16-May-2019 00:11
Lacio është fitues i Kupës së Italisë për vitin 2019! Sonte “lacialët” në “Olimpiko” mundën Atalantën me rezultatin 2:0, me dy gola të shënuar në 10 minutëshin e fundittë takimit. Sergej Milinkoviç-Saviç në minutën e ...

Lazio fiton Kupën e Italisë
Lazio e Valon Berishës, Thomas Strakoshës dhe Riza Durmishit, e ka fituar Kupën e Italisë për herë të shtatë në histori, pasi sonte e mundi 2:0 Atalantën e Etrit Berishës dhe Berat Xhimshitit.
Kosova Press | 15-May-2019 23:54
Lazio e Valon Berishës, Thomas Strakoshës dhe Riza Durmishit, e ka fituar Kupën e Italisë për herë të shtatë në histori, pasi sonte e mundi 2:0 Atalantën e Etrit Berishës dhe Berat Xhimshitit.

Lazio e fiton Kupën e Italisë, mposht në finale Atalantan
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 23:41
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...

Lazio e fitoi Kupën e Italisë, mposht në finale Atalantan
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...
Portalb | 15-May-2019 23:34
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...

Igli Tare drejtor i ri sportiv i Milanit!?
Massimiliano Mirabelli do t’i jap lamtumirën Milanit. Drejtori sportiv i “kuqezinjëve”, do të largohet pak më shumë se një vit nga emërimi në këtë detyrë, ndërsa vendin e tij ka gjasa ta zë Igli Tare, aktualisht ...
InfoSport.mk | 24-Jul-2018 16:01
Massimiliano Mirabelli do t’i jap lamtumirën Milanit. Drejtori sportiv i “kuqezinjëve”, do të largohet pak më shumë se një vit nga emërimi në këtë detyrë, ndërsa vendin e tij ka gjasa ta zë Igli Tare, aktualisht ...

Lazio fiton Kupën e Italisë, Strakosha triumfon në derbin ndaj Gjimshitit
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit. Dy futbollistët e kombëtares sonë ishin ...
Telegraf | 15-May-2019 22:51
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit. Dy futbollistët e kombëtares sonë ishin ...

Lacio e Strakoshës fiton Kupën e Italisë, ndaj Atalantës
Lacio ka siguruar një vend në Europa League për sezonin tjetër. Lacio arriti të mposhtë në finale Atalantën me rezultatin 2-0. Skuadra e Tomas Strakoshës ka fituar përballë Berat Gjimshitit. 2 golat e Lacios u shënuan ...
Dritare | 15-May-2019 23:30
Lacio ka siguruar një vend në Europa League për sezonin tjetër. Lacio arriti të mposhtë në finale Atalantën me rezultatin 2-0. Skuadra e Tomas Strakoshës ka fituar përballë Berat Gjimshitit. 2 golat e Lacios u shënuan ...

Lazio fiton kupën e Italisë
Lazio arriti të fitonte kupën e Italisë pasi mundi Atalantën me rezultatin 2-0. Golat për bardhekaltrit u shënuan nga serbi Milinkoviç-Saviç dhe nga Correa. Kjo është hera e shtatët që LAzio fiton këtë trofe. Kjo ...
ABCNews | 15-May-2019 22:58
Lazio arriti të fitonte kupën e Italisë pasi mundi Atalantën me rezultatin 2-0. Golat për bardhekaltrit u shënuan nga serbi Milinkoviç-Saviç dhe nga Correa. Kjo është hera e shtatët që LAzio fiton këtë trofe. Kjo ...

Strakosha fiton përballë Gjimshitit (FOTO+VIDEO)
Kjo skuadër kaltër e zi, finalesite e Kupës së Italisë nuk është INTER. Madje këtu nuk arritën as Juventus e Milan. Trofeun po e kërkojnë ta fitojnë pikërisht skuadrat që eliminuan këta gjigantë italian, Atalanta dhe ...
Klan Kosova | 15-May-2019 23:25
Kjo skuadër kaltër e zi, finalesite e Kupës së Italisë nuk është INTER. Madje këtu nuk arritën as Juventus e Milan. Trofeun po e kërkojnë ta fitojnë pikërisht skuadrat që eliminuan këta gjigantë italian, Atalanta dhe ...

Lazio e fiton Kupën e Italisë, mposht në finale Atalantan
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...
Telegrafi | 15-May-2019 22:53
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...

Lazio e Valon Berishës fiton Kupën e Italisë
Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në finale ka mposhtur Atalantën me rezultat minimal 2-0. Skuadra nga kryeqyteti kaloi në epërsi në minutën e 82-të me golin e serbit, Milinkovic-Savic. Golin e dytë për Lazion e ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 23:23
Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në finale ka mposhtur Atalantën me rezultat minimal 2-0. Skuadra nga kryeqyteti kaloi në epërsi në minutën e 82-të me golin e serbit, Milinkovic-Savic. Golin e dytë për Lazion e ...

??????Nata e shqiptarëve në kampionatin zviceran
Lazio ka mposhtur Atalantën me rezultat 2-0 për t’u shpallur fitues i “Coppa D’Italia”. Biancoçelestët fituan falë golave të Sergej Milinkovic-Savic dhe Ciro Immobiles në dhjetë minutat e fundit të sfidës, shkruan ...
GazetaBlic | 15-May-2019 23:17
Lazio ka mposhtur Atalantën me rezultat 2-0 për t’u shpallur fitues i “Coppa D’Italia”. Biancoçelestët fituan falë golave të Sergej Milinkovic-Savic dhe Ciro Immobiles në dhjetë minutat e fundit të sfidës, shkruan ...

Strakosha triumfon në finalen shqiptare, Lacio fiton Kupën e Italisë
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit, ndërkohë që Etrit Berisha nuk u aktivizua ...
Politiko | 15-May-2019 23:15
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit, ndërkohë që Etrit Berisha nuk u aktivizua ...

Finalja, në Romë po bëhet nami. Tifozët përleshen me policinë!
Pak ccaste përpara fillimit të finales së madhe të Kupës së Italisë mes Lacios së Tomas Strakoshës dhe Atalantës së Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës, në rrugët e kryeqytetit italian ka shumë problem me tifozët e ...
BalkanWeb | 15-May-2019 20:09
Pak ccaste përpara fillimit të finales së madhe të Kupës së Italisë mes Lacios së Tomas Strakoshës dhe Atalantës së Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës, në rrugët e kryeqytetit italian ka shumë problem me tifozët e ...

Strakosha triumfon në finale, Lacio thyen Atalantën dhe fiton Kupën e Italisë (video)
Në një finale edhe mes shqiptarësh, ku Gjimshiti e nisi si titullar përballë Strakoshës. Ndeshja nisi e luftuar nga të dyja ekipet, por rastin e parë më të mirë e kishte Atalanta, me De Run në minutën e 26-të që goditi ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 23:01
Në një finale edhe mes shqiptarësh, ku Gjimshiti e nisi si titullar përballë Strakoshës. Ndeshja nisi e luftuar nga të dyja ekipet, por rastin e parë më të mirë e kishte Atalanta, me De Run në minutën e 26-të që goditi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved