ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 11:56

Grupi i Kumanovës para Gjykatës së Apelit: Këtu është Shqipëri

Grupi i Kumanovës para Gjykatës së Apelit: Këtu është Shqipëri
Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë të shprehur nga ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 13:23
Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë të shprehur nga ...

Të dënuarit e Grupit të Kumanovës në seancë: Fol shqip, këtu është Shqipëri (Foto/Video)
Në atmosferë të tensionuar ka filluar seanca e sotme e Gjykatës së Apelit, në të cilën shqyrtohen ankesat e Grupit të Kumanovës, të cilët janë dënuar me burg për ngjarjet në Lagjen e Trimave. Seanca filloi me një minutë ...
Telegrafi | 16-May-2019 12:41
Në atmosferë të tensionuar ka filluar seanca e sotme e Gjykatës së Apelit, në të cilën shqyrtohen ankesat e Grupit të Kumanovës, të cilët janë dënuar me burg për ngjarjet në Lagjen e Trimave. Seanca filloi me një minutë ...

Grupi i Kumanovës: Lagjen e Trimave e orkestruan Ali Ahmeti dhe Nikolla Gruevski me partiakët e tyre
Të dënuarit në shkallën e parë për luftimet në Kumanovë, kanë dalë me letër publike në të cilën akuzojnë se funksionarë të lartë politik dhe policor e kanë inskenuar rastin. Në letrën e grupit të Kumanovës shkruan se ...
Gazeta Express | 16-May-2019 13:10
Të dënuarit në shkallën e parë për luftimet në Kumanovë, kanë dalë me letër publike në të cilën akuzojnë se funksionarë të lartë politik dhe policor e kanë inskenuar rastin. Në letrën e grupit të Kumanovës shkruan se ...

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës.
Kosova Press | 16-May-2019 13:10
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës.

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...
Indeks Online | 16-May-2019 13:10
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...

Familjarët e ‘Grupit Kumanova” kërkojnë drejtësi përmes hetimit ndërkombëtar
Të akuzuarit për rastin te ‘Lagjia e Trimave” janë paraqitur para trupit gjykues në seancën gjyqësore. Të akuzuarit përmes një kërkese me shkrim po kërkojnë hetim ndërkombëtar lidhur konfliktin që ndodhi para 4 viteve ...
InFokusi | 16-May-2019 13:04
Të akuzuarit për rastin te ‘Lagjia e Trimave” janë paraqitur para trupit gjykues në seancën gjyqësore. Të akuzuarit përmes një kërkese me shkrim po kërkojnë hetim ndërkombëtar lidhur konfliktin që ndodhi para 4 viteve ...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën: Ju keni ardhur nga Karpatet, nuk durojmë më
Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj gjykatëses dhe ...
Republika | 16-May-2019 12:50
Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj gjykatëses dhe ...

Grupi i Kumanovës: Kanë dashur të na ekzekutojnë në gjumë
Në Deklaratën e përbashkët të Grupit të Kumanovës thuhet se arsye përse ata kanë ardhur në Maqedoni është montimi i shumë rasteve ndaj shqiptarëve që janë bërë në mënyrë kronologjike pas luftës. Grupi i Kumanovës thonë ...
Arbresh | 16-May-2019 12:44
Në Deklaratën e përbashkët të Grupit të Kumanovës thuhet se arsye përse ata kanë ardhur në Maqedoni është montimi i shumë rasteve ndaj shqiptarëve që janë bërë në mënyrë kronologjike pas luftës. Grupi i Kumanovës thonë ...

Ja kush janë orkestruesit e “Kumanoves”, sipas të dënuarve
Të dënuarit në shkallën e parë për luftimet në Kumanovë, kanë dalë me letër publike në të cilën akuzojnë se funksionarë të lartë politik dhe policor e kanë inskenuar rastin. Në letrën e grupit të Kumanovës shkruan se ...
Shenja | 16-May-2019 12:42
Të dënuarit në shkallën e parë për luftimet në Kumanovë, kanë dalë me letër publike në të cilën akuzojnë se funksionarë të lartë politik dhe policor e kanë inskenuar rastin. Në letrën e grupit të Kumanovës shkruan se ...

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...
Albportali | 16-May-2019 12:41
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...
Republika | 16-May-2019 12:41
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...

Grupi i Kumanovë gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacak
Sot seanca për “Lagjen e Trimave”, në Gjykatën e Apelit në Shkup, ka filluar me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës, ndërsa më pas është shfaqur edhe revoltë nga ana e pjesëtarëve të grupit. Ata nuk ...
Shenja | 16-May-2019 12:32
Sot seanca për “Lagjen e Trimave”, në Gjykatën e Apelit në Shkup, ka filluar me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës, ndërsa më pas është shfaqur edhe revoltë nga ana e pjesëtarëve të grupit. Ata nuk ...

Grupi i Kumanovës: Kanë dashur të na ekzekutojnë në gjumë, Gruevski- Ahmeti hartuesit e planit
Në Deklaratën e përbashkët të Grupit të Kumanovës thuhet se arsye përse ata kanë ardhur në Maqedoni është montimi i shumë rasteve ndaj shqiptarëve që janë bërë në mënyrë kronologjike pas luftës. Grupi i Kumanovës thonë ...
Shenja | 16-May-2019 12:21
Në Deklaratën e përbashkët të Grupit të Kumanovës thuhet se arsye përse ata kanë ardhur në Maqedoni është montimi i shumë rasteve ndaj shqiptarëve që janë bërë në mënyrë kronologjike pas luftës. Grupi i Kumanovës thonë ...

Familjarët e ‘Grupit Kumanova” kërkojnë drejtësi përmes hetimit ndërkombëtar
Të akuzuarit për rastin te ‘Lagjia e Trimave” janë paraqitur para trupit gjykues në seancën gjyqësore. Të akuzuarit përmes një kërkese me shkrim po kërkojnë hetim ndërkombëtar lidhur konfliktin që ndodhi para 4 viteve ...
Indeks Online | 16-May-2019 12:18
Të akuzuarit për rastin te ‘Lagjia e Trimave” janë paraqitur para trupit gjykues në seancën gjyqësore. Të akuzuarit përmes një kërkese me shkrim po kërkojnë hetim ndërkombëtar lidhur konfliktin që ndodhi para 4 viteve ...

Grupi i Kumanovës: Këtu është Shqipëri
Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë të shprehur nga ...
Gazeta Express | 16-May-2019 12:17
Me një minutë heshtje për bashkëluftëtarët e rënë në Lagjen e Trimave, ka filluar seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin Lagja e Trimave. Gjykimi ka filluar me tensione dhe me revoltë të shprehur nga ...

Grupi i Kumanovës me këkresa para Gjykatës së Apelit
Grupi i Kumanovës kërkon hetim ndërkombëtar për rastin e tyre. Ata gjithashtu me një deklaratë të përbashkët, kërkojnë nga kryeministri Zoran Zaev të publikoj gjithçka që posedon lidhur me rastin e Lagjes së Trimave. ...
Ina-Online | 16-May-2019 12:14
Grupi i Kumanovës kërkon hetim ndërkombëtar për rastin e tyre. Ata gjithashtu me një deklaratë të përbashkët, kërkojnë nga kryeministri Zoran Zaev të publikoj gjithçka që posedon lidhur me rastin e Lagjes së Trimave. ...

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...
Arbresh | 16-May-2019 12:11
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...

Grupi i Kumanovës me një Deklaratë të përbashkët shpalosin kërkesat e tyre
Grupi i Kumanovës kërkon hetim ndërkombëtar për rastin e tyre. Ata gjithashtu me një deklaratë të përbashkët, kërkojnë nga kryeministri Zoran Zaev të publikoj gjithçka që posedon lidhur me rastin e Lagjes së Trimave. ...
Shenja | 16-May-2019 12:06
Grupi i Kumanovës kërkon hetim ndërkombëtar për rastin e tyre. Ata gjithashtu me një deklaratë të përbashkët, kërkojnë nga kryeministri Zoran Zaev të publikoj gjithçka që posedon lidhur me rastin e Lagjes së Trimave. ...

Grupi Kumanovës i drejtohet gjykatëses: Fol shqip, këtu është Shqipëri, ju jeni ardhacakë
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...
TetovaSot | 16-May-2019 12:00
Me një minutë heshtje për të rënët e grupit të Kumanovës në “lagjen e trimave”, ka filluar seanca gjyqësore në gjykatën e Apelit në Shkup, për rastin e Kumanovës. Gjykimi ka filluar me atmosferë të dhunshme dhe me ...

Komandant Sokoli dridh Gjykatën: Ju keni ardhur nga Karpatet, nuk durojmë më
Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj gjykatëses dhe ...
Albportali | 16-May-2019 11:54
Edhe pse njihet si i qetë për nga natyra, Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli ka shpërthyer sot në Gjykatën e Apelit, ku ka filluar seanca për rastin Lagja e Trimave. Sokoli ka shprebur mllefin ndaj gjykatëses dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved