ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 10:42

Akuzat/ Reporteri i “Bild”-Gjylametit: Deklaratat e saj, çmenduri

Akuzat/ Reporteri i “Bild”-Gjylametit: Deklaratat e saj, çmenduri
Gazeta e njohur gjermane “Bild” shkroi një ditë më herët artikullin me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” me autor Peter Tiede. Në shkrim thuhej se përfaqësuesit më të lartë qeveritarë kanë ...
BalkanWeb | 15-May-2019 21:57
Gazeta e njohur gjermane “Bild” shkroi një ditë më herët artikullin me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” me autor Peter Tiede. Në shkrim thuhej se përfaqësuesit më të lartë qeveritarë kanë ...

Gazetari i Bild: Isha vetë në Shqipëri
Peter Tiede është reporteri i gazetës me tirazhin më të madh në Europë, të tabloidit të famshëm gjerman Bild, i cili një ditë më parë publikoi një artikull të gjatë lidhur me atë që po ndodh në vendin tonë dhe shkaqet ...
Telegraf | 15-May-2019 21:25
Peter Tiede është reporteri i gazetës me tirazhin më të madh në Europë, të tabloidit të famshëm gjerman Bild, i cili një ditë më parë publikoi një artikull të gjatë lidhur me atë që po ndodh në vendin tonë dhe shkaqet ...

LSI: Shqipëria nuk mund të qeveriset nga gangsterë si Rama, por nga njerëz të ndershëm e punëtorë si ne dhe ata të PD
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...
GazetaTema | 15-May-2019 19:27
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...

“Tërmeti” që gjermania “Bild” shkaktoi në Tiranë
Me daljen e opozitës shqiptare në rrugë kanë qenë të pafundme shkrimet apo reportazhet e mediave perëndimore për atë që po ndodh në Tiranë. Por njëri prej tyre tronditi më shumë opinionin publik, por edhe qeverinë e ...
Lapsi | 15-May-2019 23:28
Me daljen e opozitës shqiptare në rrugë kanë qenë të pafundme shkrimet apo reportazhet e mediave perëndimore për atë që po ndodh në Tiranë. Por njëri prej tyre tronditi më shumë opinionin publik, por edhe qeverinë e ...

Reagon gazetari i “Bild”: Shpresoj që deputetja e PS të mos ketë tymosur gjëra të gabuara
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...
Lapsi | 15-May-2019 21:50
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...

Kryetari i i PD-së Lulzim Basha: Sot Bild bëri një panoramë tronditëse për Ramën
Kryetari i i PD-së Lulzim Basha ka folur për shkrimin e gazetës së madhe gjermane “Bild: e cila lidhte Edi Ramën me manipulimin e zgjedhjeve në Dibër përpara se të bashkohej me krimin për të vjedhur zgjedhjet e vitit ...
Telegraf | 15-May-2019 19:12
Kryetari i i PD-së Lulzim Basha ka folur për shkrimin e gazetës së madhe gjermane “Bild: e cila lidhte Edi Ramën me manipulimin e zgjedhjeve në Dibër përpara se të bashkohej me krimin për të vjedhur zgjedhjet e vitit ...

Kush është korrespondenti politik i Bild, që ekzekutoi politikisht Edi Ramën
Artikulli i gazetës më të madhe në Gjermani, Bild ka ndezur mjaft debate në politikën e brendshme në vend. Deputetja e Partisë Socialiste, Elona Gjebrea e quajti ate si dezinformues ndërsa Blerina Gjylameti u shpreh se ...
Politiko | 15-May-2019 22:28
Artikulli i gazetës më të madhe në Gjermani, Bild ka ndezur mjaft debate në politikën e brendshme në vend. Deputetja e Partisë Socialiste, Elona Gjebrea e quajti ate si dezinformues ndërsa Blerina Gjylameti u shpreh se ...

Gazetari i Bild i përgjigjet Gjylametit: Çmenduri! Mbase zonja ka tymosur gjëra të gabuara
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...
Gazeta Express | 15-May-2019 21:50
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...

“Shkrimi për Shqipërinë në “Bild” i sponsorizuar nga opozita, dëshmitarë ish ministri dhe gazetari në oborrin e PD”
Deputetja socialiste Blerina Gjylameti deklaron se shkrimi i gazetës gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga opozita e bashkuar. Në një deklaratë për ...
GazetaTema | 15-May-2019 16:20
Deputetja socialiste Blerina Gjylameti deklaron se shkrimi i gazetës gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga opozita e bashkuar. Në një deklaratë për ...

Reagon sërish gazetari gjerman për Spiropalin dhe Gjylametin:Mos kanë tymosur gjëra të gabuara
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...
Gazeta55 | 15-May-2019 21:19
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të huaja. ...

Pse nuk guxon Rama të përgënjeshtrojë gazetën "Bild"
Gazeta gjermane Bild, prej 48 orësh ka publikuar fakte tronditës e për kryeministrin Edi Rama se si ai ka telefonuar për blerjen e votave në Dibër , apo se si ai po e qeveris Shqipërinë me një grup gangsterësh. Akuza të ...
Gazeta55 | 15-May-2019 21:03
Gazeta gjermane Bild, prej 48 orësh ka publikuar fakte tronditës e për kryeministrin Edi Rama se si ai ka telefonuar për blerjen e votave në Dibër , apo se si ai po e qeveris Shqipërinë me një grup gangsterësh. Akuza të ...

PS tha se e bleu Basha, gazetari i Bild: Ja e vërteta e shkrimit tim për Shqipërinë
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 21:02
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...

Shkrimi në ‘Bild’, Gjylameti: Shpifje e opozitës në mediat e huaja
TIRANË Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga ...
BalkanWeb | 15-May-2019 15:29
TIRANË Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga ...

Gazeta "Bild" nuk është e saktë sepse ka diskriminuar me harresë Hajdutët
Shumica qeverisëse është shqetësuar nga një shkrim i gazetës gjermane “Bild”, shkrim i cili ka dalë me titullin: Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë. Përmes një daljeje publike deputetja socialiste Blerina ...
Respublica | 15-May-2019 20:24
Shumica qeverisëse është shqetësuar nga një shkrim i gazetës gjermane “Bild”, shkrim i cili ka dalë me titullin: Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë. Përmes një daljeje publike deputetja socialiste Blerina ...

Deputetja përgënjeshtroi Bild-in, Basha: Është pjesë e “Dosjes 184”
Pas publikimit që bëri gazeta gjermane “BILD” me shkrimin “Gangsterët në pushtet” i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kryetares së PS për Tiranën Blerina Gjylahmeti. Kjo e fundi hodhi poshtë akuzat e gazetës gjermane. ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 20:06
Pas publikimit që bëri gazeta gjermane “BILD” me shkrimin “Gangsterët në pushtet” i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kryetares së PS për Tiranën Blerina Gjylahmeti. Kjo e fundi hodhi poshtë akuzat e gazetës gjermane. ...

Gjermanët për herë të parë dhanë datën e përgjimit për Ramën
“Më 11 shtator të vitit 2016, Rama i telefonoi kreut të një komisioni zgjedhor rajonal për të pyetur nëse zgjedhjet kishin shkuar ashtu siç ishte diskutuar. Përgjigja e drejtuesit të zgjedhjeve: Po, shef, gjithçka siç e ...
Gazeta55 | 15-May-2019 19:58
“Më 11 shtator të vitit 2016, Rama i telefonoi kreut të një komisioni zgjedhor rajonal për të pyetur nëse zgjedhjet kishin shkuar ashtu siç ishte diskutuar. Përgjigja e drejtuesit të zgjedhjeve: Po, shef, gjithçka siç e ...

Reagon gazetar i Bild që cilësoi Ramën gangster: Unë isha vetë në Shqipëri
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “ Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...
Gazeta55 | 15-May-2019 19:58
Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “ Unë njëherë – diçka e shkruajta për ...

Basha: Gjylameti dhe Spiropali në dosjet e “Dibrës” dhe “Xibrakës”
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, iu referua artikullit të gazetës me tirazhin më të madh në Europë, gazetës gjermane “Bild”, për përfshirjen e kryeministrit Rama në blerjen e votave në Dibër, gjatë zgjedhjeve të pjesshme ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 19:31
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, iu referua artikullit të gazetës me tirazhin më të madh në Europë, gazetës gjermane “Bild”, për përfshirjen e kryeministrit Rama në blerjen e votave në Dibër, gjatë zgjedhjeve të pjesshme ...

LSI: Vendi në duar të bandave
Ish-deputeti i LSI-së Luana Rama në në një dalje për mediat u ndal te artikulli i gazetës gjermane “Bild” për vendin tonë, ku përmes një artikulli Shqipëria pasqyrohej si vend kaotik nën drejtimin e bandave.
Top Channel | 15-May-2019 14:30
Ish-deputeti i LSI-së Luana Rama në në një dalje për mediat u ndal te artikulli i gazetës gjermane “Bild” për vendin tonë, ku përmes një artikulli Shqipëria pasqyrohej si vend kaotik nën drejtimin e bandave.

Luan Rama i LSI: Shqipërinë nuk duhet ta qeverisë Rama por ne sepse jemi njerëz të ndershëm dhe punëtorë
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...
Lexo | 15-May-2019 19:28
Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas një shkrimi të botuar një ditë më parë nga gazeta bulevardeske gjermane “Bild”. Luan Rama ka thënë se Shqipëria nuk e meriton të qeveriset nga gangster si Edi Rama, por ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved