ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 20:57

Një marifet i Rudinës që mund ta kopjojmë edhe ne...

Një marifet i Rudinës që mund ta kopjojmë edhe ne...
Por kjo deri me sot, pasi sot ajo po na del ndryshe. E thene shkurt, pa na tregon nje marifet qe ajo e perdor vete, qe mund ta kopjojme edhe ne, veçanerisht per ditet me shi si keto qe po kalojme. Nje kostum (i ...
ikub.al | 15-May-2019 16:17
Por kjo deri me sot, pasi sot ajo po na del ndryshe. E thene shkurt, pa na tregon nje marifet qe ajo e perdor vete, qe mund ta kopjojme edhe ne, veçanerisht per ditet me shi si keto qe po kalojme. Nje kostum (i ...

I bleu shtëpi, por e ëma ka nja dy fjalë qortuese për Ritën
Nena e saj, Vera, qe sigurisht s'mund ta pershkruante kenaqesine, e postoi lajmin ne rrjetet sociale, pa harruar te hedhe aty edhe foton e viles se re, qe thone se ka kushtuar 1.5 milion euro. Por nena eshte nene, dhe ...
ikub.al | 15-May-2019 16:03
Nena e saj, Vera, qe sigurisht s'mund ta pershkruante kenaqesine, e postoi lajmin ne rrjetet sociale, pa harruar te hedhe aty edhe foton e viles se re, qe thone se ka kushtuar 1.5 milion euro. Por nena eshte nene, dhe ...

“Andi o Andi! Turi o Turi! Mandi o Mandi!”, Braçe publikon videon e Berishës dhe u drejtohet analistëve: Ditë të mirë
Zv.Kryeministri Erjon Braçe ka pulikuar një video nga fjala e Berishës lidhur me 21 janarin. “Po preke gjënë më të vogël, do të jenë pesë snajperë, katër në të katërta anët dhe unë në atë dritare dhe në mënyrë absolute ...
GazetaTema | 15-May-2019 13:55
Zv.Kryeministri Erjon Braçe ka pulikuar një video nga fjala e Berishës lidhur me 21 janarin. “Po preke gjënë më të vogël, do të jenë pesë snajperë, katër në të katërta anët dhe unë në atë dritare dhe në mënyrë absolute ...

Para performancës në Eurovision, Jonida Maliqi: Jam shumë rehat në skenë
Fundjavën e kaluar, këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, ka dhënë një intervistë ekskluzive për Exctra , teksa ka folur për fustanin e saj dhe mesazhin që dëshiron ta transmetojë te publiku. Jonida ka dhënë shfaqje ...
Telegrafi | 15-May-2019 18:17
Fundjavën e kaluar, këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, ka dhënë një intervistë ekskluzive për Exctra , teksa ka folur për fustanin e saj dhe mesazhin që dëshiron ta transmetojë te publiku. Jonida ka dhënë shfaqje ...

Dafina Zeqiri po vjen me këngë të re
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e ...
Telegrafi | 15-May-2019 16:50
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e ...

Capital T ka një befasi për fansat
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është duke përgatitur një projekt të ri muzikor për fansat e tij. Kapo, i cili këtë vit ka sjellë një mori projektesh të suksesshme, ka paralajmëruar edhe një të tillë, përveç se ...
Telegrafi | 15-May-2019 16:41
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është duke përgatitur një projekt të ri muzikor për fansat e tij. Kapo, i cili këtë vit ka sjellë një mori projektesh të suksesshme, ka paralajmëruar edhe një të tillë, përveç se ...

“Sulltanesha Hyrrem” pozon me fustan transparent në festivalin e Kanës
Meryem Uzerli është një prej aktoreve më të famshme turke që ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo krijoi famë falë rolit të saj në serialin turk për sulltan Sulejmanin. Në serinë televizive me titull “Muhtesem ...
Telegrafi | 15-May-2019 16:03
Meryem Uzerli është një prej aktoreve më të famshme turke që ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo krijoi famë falë rolit të saj në serialin turk për sulltan Sulejmanin. Në serinë televizive me titull “Muhtesem ...

VIDEO/ Dhunë e Ramës ndaj protestuesve? Berisha: Zjarrëvënësit duhen vrarë më snajper dhe s’duhen kthyer gjallë në Tiranë
PD dhe LSI, bashkë me mediat e tyre, që prej së shtunës akuzojnë në kor policinë dhe Edi Ramën, se po i dhunon, duke iu referuar goditjes së Sait Dollapit me shkop. Ndërkohë që vetë, thonë se do shpërblejnë ata ...
GazetaTema | 15-May-2019 10:19
PD dhe LSI, bashkë me mediat e tyre, që prej së shtunës akuzojnë në kor policinë dhe Edi Ramën, se po i dhunon, duke iu referuar goditjes së Sait Dollapit me shkop. Ndërkohë që vetë, thonë se do shpërblejnë ata ...

Bebe Rexha e lodhur nga standardet që i përcaktojnë rrjetet sociale
Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga koncertet dhe ...
Telegrafi | 15-May-2019 15:18
Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara. Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga koncertet dhe ...

“Shpërthen” Braçe kundër Berishës, Metës dhe analistëve: I dha demokracisë trajtën e snajperit, pushkatuesit, vrasësit gjakatar
Zv.Kryeministri Erjon Braçe nuk rresht së godituri Sali Berishën por kërcënimin që i bën demokracisë shqiptare, pa harruar të kujtojë dhe aleatin e tij Ilir Meta. Duke kujtuar 21 janarin dhe kërcënimet e mëvonshme të ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:59
Zv.Kryeministri Erjon Braçe nuk rresht së godituri Sali Berishën por kërcënimin që i bën demokracisë shqiptare, pa harruar të kujtojë dhe aleatin e tij Ilir Meta. Duke kujtuar 21 janarin dhe kërcënimet e mëvonshme të ...

Braçe nxjerr deklaratën e Berishës: Zjarrvënësit i pret plumbi/ VIDEO
Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës se policia ka dhunuar protestuesit dhe se ka qenë ajo që ka nxitur dhunë. Në një postim në mediat sociale, Braçe ka nxjerrë një video të ...
VizionPlus | 15-May-2019 11:05
Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës se policia ka dhunuar protestuesit dhe se ka qenë ajo që ka nxitur dhunë. Në një postim në mediat sociale, Braçe ka nxjerrë një video të ...

Cineplexx organizon eventin “Action Night” me super aksionin ‘John Wick 3’ me shumë shpërblime!
Keanu Reeves rikthehet në kapitullin e tretë të trilogjisë “JohnWick” me më shumë aksion se sa që kemi parë ndonjëherë. Për këtë premierë me 16 maj, Cineplexx organizon eventin“ActionNight” me aktivitete dhe shpërblime ...
Telegrafi | 15-May-2019 13:24
Keanu Reeves rikthehet në kapitullin e tretë të trilogjisë “JohnWick” me më shumë aksion se sa që kemi parë ndonjëherë. Për këtë premierë me 16 maj, Cineplexx organizon eventin“ActionNight” me aktivitete dhe shpërblime ...

Dedikimi i dashurisë që i bën Genci Prelvukaj Enit s’duhet humbur
TIRANE Genc Prejvukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më të dashur të shoë bizzit shqiptar. Prej disa muaj ata janë fejuar dhe janë duke shijuar momentet më të lumtura të dashurisë së tyre. Untitled 1 Genci nuk i ...
BalkanWeb | 15-May-2019 08:06
TIRANE Genc Prejvukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më të dashur të shoë bizzit shqiptar. Prej disa muaj ata janë fejuar dhe janë duke shijuar momentet më të lumtura të dashurisë së tyre. Untitled 1 Genci nuk i ...

Rita Ora më në fund shijon pak kohë me prindërit pas angazhimeve të shumta muajve të fundit
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, i ka pasur të shumta aktivitetet muzikore muajve të fundit. Përveç turit të koncerteve “Phoenix”, të cilin e realizoi në Azi dhe Australi, ajo më pas udhëtoi edhe drejt ...
Telegrafi | 15-May-2019 12:35
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, i ka pasur të shumta aktivitetet muzikore muajve të fundit. Përveç turit të koncerteve “Phoenix”, të cilin e realizoi në Azi dhe Australi, ajo më pas udhëtoi edhe drejt ...

Të brendshmet e vogla i zbulojnë pothuajse gjithçka modeles ruse
Modelja e njohur ruse i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe ka treguar shumë me të brendshmet të cilat vihet re se po i bien të vogla. ...
Lajminet | 15-May-2019 18:28
Modelja e njohur ruse i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe ka treguar shumë me të brendshmet të cilat vihet re se po i bien të vogla. ...

Bleona feston ditëlindjen e 40-të në një vend luksoz
Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. View this post on Instagram #birthday #girl #aunaturel ...
Telegrafi | 15-May-2019 12:06
Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. View this post on Instagram #birthday #girl #aunaturel ...

Vallëzimi sensual i Klaudia Pepës me këngën e re të Maluma-s
Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka ditur gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Përveç vallëzimeve erotike dhe fotografive artistike që publikon në rrjetet sociale, Pepa di të bëjë për vete fansat ...
Arbresh | 15-May-2019 17:51
Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka ditur gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Përveç vallëzimeve erotike dhe fotografive artistike që publikon në rrjetet sociale, Pepa di të bëjë për vete fansat ...

Ryva Kajtazi kritikohet nga ndjekësit për këtë arsye
Këngëtarja Ryva Kajtazi është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor i cili me gjasë do të vijë me videoklip, shkruan . Këtë la të kuptohet vetë Ryva pas postimit të një fotografie e më pas një videoje në ...
Lajminet | 15-May-2019 17:39
Këngëtarja Ryva Kajtazi është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor i cili me gjasë do të vijë me videoklip, shkruan . Këtë la të kuptohet vetë Ryva pas postimit të një fotografie e më pas një videoje në ...

Dafina Zeqiri po vjen me këngë të re
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e ...
Zeri | 15-May-2019 17:22
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, viteve të fundit ka qenë mjaft aktive në tregun tonë muzikor. 30-vjeçarja vitin 2019 e ka filluar me projekte të shumta, të cilat u mirëpritën mjaft mirë nga publiku dhe fansat e ...

Harrojeni fustanin e zi të Ilda Bejlerit, me këtë veshje duket shumë joshëse
Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe në fotot që ...
Lajminet | 15-May-2019 17:14
Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, shkruan . Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe në fotot që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved