ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 22:04

Nga Basha tek Berisha, foto nga figurat e PD-së jashtë selisë

Nga Basha tek Berisha, foto nga figurat e PD-së jashtë selisë
TIRANË Partia Demokratike ka mbledhur këtë të mërkurë në orën 17:00 Kryesinë dhe grupin e saj. Kreyedemokrati Lulzim Basha pas diskutimit me figurat e selisë blu, do të mbajë edhe një fjalë para mediave, ku pritet të ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:07
TIRANË Partia Demokratike ka mbledhur këtë të mërkurë në orën 17:00 Kryesinë dhe grupin e saj. Kreyedemokrati Lulzim Basha pas diskutimit me figurat e selisë blu, do të mbajë edhe një fjalë para mediave, ku pritet të ...

Zyrtare/ Protesta e 6 kombëtare e opozitës do mbahet më 25 maj
Konfirmohet data në të cilën opozita do të zhvilloje protesten e radhës kombëtare. Ashtu sic edhe kishte qarkulluar si informacion që nga paraditja e kësaj të mërkurë, PD ka vendosur pas mbledhjes se kryesise që ...
VizionPlus | 15-May-2019 18:52
Konfirmohet data në të cilën opozita do të zhvilloje protesten e radhës kombëtare. Ashtu sic edhe kishte qarkulluar si informacion që nga paraditja e kësaj të mërkurë, PD ka vendosur pas mbledhjes se kryesise që ...

Protesta e radhës e opozitës më 25 maj, Basha: Asgjë s’do kursehet në këtë betejë
Protesta e radhës kombëtare e opozitës do të mbahet të shtunën e 25 Majit në orën 19.00. Vendimi u mor pas konsultimeve të kësaj të mërkure në selinë blu, me aleatët e forumet më të larta të Partisë Demokratike. Basha ...
ABCNews | 15-May-2019 21:33
Protesta e radhës kombëtare e opozitës do të mbahet të shtunën e 25 Majit në orën 19.00. Vendimi u mor pas konsultimeve të kësaj të mërkure në selinë blu, me aleatët e forumet më të larta të Partisë Demokratike. Basha ...

Sërish protestë?PD mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset
TIRANË Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime i thanë “BalkanWeb” se lideri i selisë blu pritet ...
BalkanWeb | 15-May-2019 17:01
TIRANË Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime i thanë “BalkanWeb” se lideri i selisë blu pritet ...

Opozita e bashkuar cakton datën e protestës së madhe kombëtare
Opozita e bashkuar ka caktuar protestën e madhe kombëtare më datë 25 Maj, ora 19:00. Vendimi u mor pas mbledhjes së sotme të Kryesisë së PD demokratike. Më herët lideri demokrat Basha zhvilloi një takim edhe me krerët e ...
Telegraf | 15-May-2019 18:42
Opozita e bashkuar ka caktuar protestën e madhe kombëtare më datë 25 Maj, ora 19:00. Vendimi u mor pas mbledhjes së sotme të Kryesisë së PD demokratike. Më herët lideri demokrat Basha zhvilloi një takim edhe me krerët e ...

Opozita protestë më 25 Maj, Basha: Përballje totale popullore
Partia Demokratike dhe aleatët e saj kanë vendosur që protesta e radhës së opozitës do të jetë më datë 25 Maj në orën 19:00. Lajmi është bërë i ditur nga kryedemokrati Basha. Kryetari i Partisë Demokratike shprehet i ...
TV Klan | 15-May-2019 18:58
Partia Demokratike dhe aleatët e saj kanë vendosur që protesta e radhës së opozitës do të jetë më datë 25 Maj në orën 19:00. Lajmi është bërë i ditur nga kryedemokrati Basha. Kryetari i Partisë Demokratike shprehet i ...

Basha takime gjatë gjithë ditës, vendos datën e protestës së 6-të kombëtare
Pas disa takimeve me aleatët dhe strukturat e PD, Lulzim Basha ka vendosur se protesta kombëtare e radhës dot jetë në datë 25 maji, pra pasditen e të shtunës së javës së ardhshme në orën 19:30. Kujtojmë që në protestat ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Pas disa takimeve me aleatët dhe strukturat e PD, Lulzim Basha ka vendosur se protesta kombëtare e radhës dot jetë në datë 25 maji, pra pasditen e të shtunës së javës së ardhshme në orën 19:30. Kujtojmë që në protestat ...

Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e radhës
Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e saj të radhës. Kjo protestë sipas Top Channel do të mbahet më 25 maj nga ora 19:00. Ky vendim thuhet se u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike. Source
EkonomiaOnline | 15-May-2019 19:01
Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e saj të radhës. Kjo protestë sipas Top Channel do të mbahet më 25 maj nga ora 19:00. Ky vendim thuhet se u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike. Source

?Edhe protesta e ardhshme e opozitës mbahet në mbrëmje
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00. Vendimi është marr sot në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. Kjo protestë është thirru pas ...
Indeks Online | 15-May-2019 18:55
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00. Vendimi është marr sot në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. Kjo protestë është thirru pas ...

?Edhe protesta e ardhshme e opozitës mbahet në mbrëmje
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00.
Kosova Press | 15-May-2019 18:52
Opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e ardhshme kundër qeverisë së vendit, do të mbahet 25 maj nga ora 19:00.

Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e radhës
Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e saj të radhës, transmeton Klan Kosova. Kjo protestë sipas Top Channel do të mbahet më 25 maj nga ora 19:00. Ky vendim thuhet se u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë ...
Klan Kosova | 15-May-2019 18:50
Opozita në Shqipëri ka caktuar protestën e saj të radhës, transmeton Klan Kosova. Kjo protestë sipas Top Channel do të mbahet më 25 maj nga ora 19:00. Ky vendim thuhet se u mor në mbledhjen e Kryesisë së Partisë ...

LAJM I FUNDIT/ 25 maj ora 18.30 protesta e radhës e opozitës
Është vendosur dita se kur do të mbahet protesta kombëtare e opozitës. Kryedemokrati Basha në mbledhjen kryesisë së PD me aletatët ka vendosur që protesta kombëtare e radhës të jetë në 25 Maj ora 18:30
Gazeta55 | 15-May-2019 18:42
Është vendosur dita se kur do të mbahet protesta kombëtare e opozitës. Kryedemokrati Basha në mbledhjen kryesisë së PD me aletatët ka vendosur që protesta kombëtare e radhës të jetë në 25 Maj ora 18:30

Basha takon aleatët, protesta e radhës më 25 maj?
Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, këtë të mërkurë ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe. Informacionet paraprake nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar ...
VizionPlus | 15-May-2019 13:35
Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, këtë të mërkurë ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe. Informacionet paraprake nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar ...

Protesta e radhës e opozitës, forumet drejtuese të PD-së nisin mbledhjen
Ka nisur mbledhjen Kryesia e Partisë Demokratike rreth orës 17:00 ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm të opozitës. Lajmi i mbledhjes së forumeve më të larta të PD-së u paralajmërua një ditë më parë nga kryetari ...
Gazeta55 | 15-May-2019 17:51
Ka nisur mbledhjen Kryesia e Partisë Demokratike rreth orës 17:00 ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm të opozitës. Lajmi i mbledhjes së forumeve më të larta të PD-së u paralajmërua një ditë më parë nga kryetari ...

Sërish protestë?PD mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset
Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime thonë se lideri i selisë blu pritet të komunikojë datën ...
Lexo | 15-May-2019 17:28
Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime thonë se lideri i selisë blu pritet të komunikojë datën ...

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, ...
Zeri | 15-May-2019 15:01
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, ...

Përfundon mbledhja e Bashës me kryetarët e degëve, protesta e radhës pritet më…
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.
Top Channel | 15-May-2019 12:58
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar, transmeton Dita. Kujtojmë se më ...
Lajminet | 15-May-2019 14:54
Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar, transmeton Dita. Kujtojmë se më ...

Basha me krerët e degëve, zbulohet data e mundshme për protestën e radhës
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 14:50
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së, transmeton Dita. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 14:37
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së, transmeton Dita. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved