ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:06

Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima
Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet se ka një viktimë, sipas News 24. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt ...
Telegraf | 15-May-2019 15:42
Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet se ka një viktimë, sipas News 24. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt ...

Përplasen makinat në Mallakastër, dyshohet për një të vdekur
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në fshatin Fratar të Mallakstrës, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një person. Informacionet paraprake bëjnë me dije dy automjete janë përplasur me ...
VizionPlus | 15-May-2019 15:37
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në fshatin Fratar të Mallakstrës, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një person. Informacionet paraprake bëjnë me dije dy automjete janë përplasur me ...

Aksident i rëndë në Mallakastër, dyshohet për 1 të vdekur
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve paraprake të bëra të ditura nga Policia, janë përplasur dy automjete dhe dyshohet se një person ...
Lapsi | 15-May-2019 15:55
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve paraprake të bëra të ditura nga Policia, janë përplasur dy automjete dhe dyshohet se një person ...

Maqedonia e Veriut: Vozitja e shpejtë u merr jetën 7 personave për 48 orë
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...
Gazeta Express | 15-May-2019 16:41
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...

“AKSIDENTET”, 7 viktima për 48 orë
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...
IliriaNews | 15-May-2019 16:11
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...

Detaje për aksidentin në Draçevë ku vdiqën pesë persona (Video)
Shoferi dhe katër bashkudhëtarë, kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë. Sipas informacioneve të para, tragjedia ka ndodhur në ...
Shenja | 15-May-2019 15:56
Shoferi dhe katër bashkudhëtarë, kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë. Sipas informacioneve të para, tragjedia ka ndodhur në ...

Përplasen makinat, dyshohet për një të pa jetë në Mallakastër
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër. Burime policore shpkegojne se si pasojë e përplasjes së dy makinave dyshohet se një person ka ndërruar jetë. Nuk ka ende informacione ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 15:50
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër. Burime policore shpkegojne se si pasojë e përplasjes së dy makinave dyshohet se një person ka ndërruar jetë. Nuk ka ende informacione ...

Aksidentohen dy makina në Mallakastër, dyshohet për një të vdekur
Një aksident i rëndë automobilistik raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në Fratar të Mallakastrës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dyshohet se ka ndërruar jetë një person. Dy persona ...
Politiko | 15-May-2019 15:49
Një aksident i rëndë automobilistik raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në Fratar të Mallakastrës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dyshohet se ka ndërruar jetë një person. Dy persona ...

Aksident në Mallakastër, dyshohet për një të vdekur
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakstrës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërkohë që dyshohet se nga përplasja ka ndërruar jetë një person.
Gazeta Express | 15-May-2019 15:37
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakstrës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërkohë që dyshohet se nga përplasja ka ndërruar jetë një person.

Gjakovë: Përplasje e rëndë mes kombit dhe motoçikletës – ka të lënduar (VIDEO)
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Gjakovë. Në këtë aksident janë përfshirë një automjet dhe një motoçiklist, njofton Klan Kosova. Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e ...
Klan Kosova | 15-May-2019 15:31
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Gjakovë. Në këtë aksident janë përfshirë një automjet dhe një motoçiklist, njofton Klan Kosova. Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e ...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij (Foto)
Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish policin Jovançe ...
Ina-Online | 15-May-2019 15:29
Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish policin Jovançe ...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës
Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë se sipas ...
Ina-Online | 15-May-2019 14:12
Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë se sipas ...

7 viktima nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...
Alsat-M | 15-May-2019 14:09
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...

Policia konfiskoi 1.1 kg marijuanë në autostradën Shkup -Veles,
Në autostradën Shkup -Veles, në pikën e pagesës “Sopot”, mbrëmë rreth orës 19:00 gjatë kontrollit të një automjeti “Fiat Punto” me targa të Velesit i drejtuar nga 33 vjeçari S.B nga Velesi policia zbuloi një qese me ...
Shenja | 15-May-2019 13:37
Në autostradën Shkup -Veles, në pikën e pagesës “Sopot”, mbrëmë rreth orës 19:00 gjatë kontrollit të një automjeti “Fiat Punto” me targa të Velesit i drejtuar nga 33 vjeçari S.B nga Velesi policia zbuloi një qese me ...

Shkup, një vajzë dy vjeçare goditet për vdekje në një hapësirë për parking
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...
Republika | 15-May-2019 13:24
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...

Te një 33 vjeçar nga Velesi në pikë-pagesën Sopot, policia ka zbuluar 1,1 kilogramë marijuanë
Në autostradën Shkup -Veles, në pikën e pagesës “Sopot”, mbrëmë rreth orës 19:00 gjatë kontrollit të një automjeti “Fiat Punto” me targa të Velesit i drejtuar nga 33 vjeçari S.B nga Velesi policia zbuloi një qese me ...
Koha.mk | 15-May-2019 12:55
Në autostradën Shkup -Veles, në pikën e pagesës “Sopot”, mbrëmë rreth orës 19:00 gjatë kontrollit të një automjeti “Fiat Punto” me targa të Velesit i drejtuar nga 33 vjeçari S.B nga Velesi policia zbuloi një qese me ...

Aksidenti në Draçevë, MPB publikon detaje dhe inicialet e viktimave
Shoferi dhe katër udhëtarët nga makina “Reno 5” janë personat që kanë humbur jetën në aksidentin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë, njofton SHENJA. Nga Ministria e Punëve ...
Shenja | 15-May-2019 11:33
Shoferi dhe katër udhëtarët nga makina “Reno 5” janë personat që kanë humbur jetën në aksidentin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë, njofton SHENJA. Nga Ministria e Punëve ...

Shkup, një vajzë dy vjeçare goditet për vdekje në një hapësirë për parking
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...
TetovaSot | 15-May-2019 11:27
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...

Shkup, një vajzë dy vjeçare goditet për vdekje në një hapësirë për parking
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...
Shenja | 15-May-2019 11:22
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...

Shkup- Makina përplaset me kamionin, 5 të vdekur
Një aksident i rëndë u ka marrë jetën 5 personave. Ngjarja tragjike ka ndodhur pas mesnate në hyrje të lagjes Draçevë në Shkup, shkruajnë mediat maqedonase. Një makinë është përplasur me një kamion ku si pasojë tre ...
TV Klan | 15-May-2019 10:58
Një aksident i rëndë u ka marrë jetën 5 personave. Ngjarja tragjike ka ndodhur pas mesnate në hyrje të lagjes Draçevë në Shkup, shkruajnë mediat maqedonase. Një makinë është përplasur me një kamion ku si pasojë tre ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved