ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:43

Lacio fiton Kupën e Italisë, Strakosha mposht Gjimshtin e Berishën

Lacio fiton Kupën e Italisë, Strakosha mposht Gjimshtin e Berishën
Lacio fiton Kupën e Italisë duke mposhtu në finale Atalantën, me Tomas Strakoshën që fiton derbin kuqezi ndaj Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës. Ka qenë një takim i luftuar në “Olimpico të Romës”, por që është ...
BalkanWeb | 15-May-2019 23:13
Lacio fiton Kupën e Italisë duke mposhtu në finale Atalantën, me Tomas Strakoshën që fiton derbin kuqezi ndaj Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës. Ka qenë një takim i luftuar në “Olimpico të Romës”, por që është ...

Lazio fiton Kupën e Italisë
Golat e Milinkovic-Saviç dhe Correa në fundin e pjesës së dytë i dhanë Lazios Kupën e Italisë në finalen me Atalanta. Ekipi i Thomas Strakoshës triumfoi me rezultatin 2 – 0 në një finale të luftuar gjatë të gjithë ...
TV Klan | 15-May-2019 23:41
Golat e Milinkovic-Saviç dhe Correa në fundin e pjesës së dytë i dhanë Lazios Kupën e Italisë në finalen me Atalanta. Ekipi i Thomas Strakoshës triumfoi me rezultatin 2 – 0 në një finale të luftuar gjatë të gjithë ...

Triumfon Lazio, Strakosha fiton Kupën e Italisë në “derbin” me Gjimshitin
Lazio ka fituar Kupën e Italisë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën grupe të Europa League pasi ka mundur Atalanta-n në finale me rezultatin 2-0. Heronjtë e ndeshjes, e cila dukej se do të shkonte me shtesë, ka qenë ...
GazetaTema | 15-May-2019 22:55
Lazio ka fituar Kupën e Italisë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën grupe të Europa League pasi ka mundur Atalanta-n në finale me rezultatin 2-0. Heronjtë e ndeshjes, e cila dukej se do të shkonte me shtesë, ka qenë ...

Lazio dhe Strakosha mposhtin Atalantën dhe fitojnë Kupën e Italisë
Lazio ka fituar Kupën e Italisë për herë të 7 në histori pasi ka mundur në finalen e Olimpico-s Atalantën me rezultatin 2-0.
Top Channel | 15-May-2019 22:53
Lazio ka fituar Kupën e Italisë për herë të 7 në histori pasi ka mundur në finalen e Olimpico-s Atalantën me rezultatin 2-0.

Lazio e fiton Kupën e Italisë, mposht në finale Atalantan
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 23:41
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...

Lazio e fitoi Kupën e Italisë, mposht në finale Atalantan
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...
Portalb | 15-May-2019 23:34
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...

Igli Tare drejtor i ri sportiv i Milanit!?
Massimiliano Mirabelli do t’i jap lamtumirën Milanit. Drejtori sportiv i “kuqezinjëve”, do të largohet pak më shumë se një vit nga emërimi në këtë detyrë, ndërsa vendin e tij ka gjasa ta zë Igli Tare, aktualisht ...
InfoSport.mk | 24-Jul-2018 16:01
Massimiliano Mirabelli do t’i jap lamtumirën Milanit. Drejtori sportiv i “kuqezinjëve”, do të largohet pak më shumë se një vit nga emërimi në këtë detyrë, ndërsa vendin e tij ka gjasa ta zë Igli Tare, aktualisht ...

Lacio e Strakoshës fiton Kupën e Italisë, ndaj Atalantës
Lacio ka siguruar një vend në Europa League për sezonin tjetër. Lacio arriti të mposhtë në finale Atalantën me rezultatin 2-0. Skuadra e Tomas Strakoshës ka fituar përballë Berat Gjimshitit. 2 golat e Lacios u shënuan ...
Dritare | 15-May-2019 23:30
Lacio ka siguruar një vend në Europa League për sezonin tjetër. Lacio arriti të mposhtë në finale Atalantën me rezultatin 2-0. Skuadra e Tomas Strakoshës ka fituar përballë Berat Gjimshitit. 2 golat e Lacios u shënuan ...

Pamje: Trajneri serb e humb toruan, e sulmon tifozin para finales së Kupës së Italisë Trajneri serbi i Bolognës, Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi shpejt. Trajne
Trajneri serbi i Bolognës, Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi shpejt. Trajneri serb ishte pranë stadiumit Olimpico në Romë, ku po ...
Kosova Sot | 15-May-2019 23:28
Trajneri serbi i Bolognës, Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi shpejt. Trajneri serb ishte pranë stadiumit Olimpico në Romë, ku po ...

Strakosha fiton përballë Gjimshitit (FOTO+VIDEO)
Kjo skuadër kaltër e zi, finalesite e Kupës së Italisë nuk është INTER. Madje këtu nuk arritën as Juventus e Milan. Trofeun po e kërkojnë ta fitojnë pikërisht skuadrat që eliminuan këta gjigantë italian, Atalanta dhe ...
Klan Kosova | 15-May-2019 23:25
Kjo skuadër kaltër e zi, finalesite e Kupës së Italisë nuk është INTER. Madje këtu nuk arritën as Juventus e Milan. Trofeun po e kërkojnë ta fitojnë pikërisht skuadrat që eliminuan këta gjigantë italian, Atalanta dhe ...

Lazio fiton Kupën e Italisë, Strakosha triumfon në derbin ndaj Gjimshitit
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit. Dy futbollistët e kombëtares sonë ishin ...
Telegraf | 15-May-2019 22:51
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit. Dy futbollistët e kombëtares sonë ishin ...

Pamje: Trajneri serb e humb toruan, e sulmon tifozin para finales së Kupës së Italisë
Trajneri serbi i Bolognës, Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi shpejt. Trajneri serb ishte pranë stadiumit Olimpico në Romë, ku po ...
Gazeta Express | 15-May-2019 23:25
Trajneri serbi i Bolognës, Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi shpejt. Trajneri serb ishte pranë stadiumit Olimpico në Romë, ku po ...

Lazio fiton kupën e Italisë
Lazio arriti të fitonte kupën e Italisë pasi mundi Atalantën me rezultatin 2-0. Golat për bardhekaltrit u shënuan nga serbi Milinkoviç-Saviç dhe nga Correa. Kjo është hera e shtatët që LAzio fiton këtë trofe. Kjo ...
ABCNews | 15-May-2019 22:58
Lazio arriti të fitonte kupën e Italisë pasi mundi Atalantën me rezultatin 2-0. Golat për bardhekaltrit u shënuan nga serbi Milinkoviç-Saviç dhe nga Correa. Kjo është hera e shtatët që LAzio fiton këtë trofe. Kjo ...

Lazio e Valon Berishës fiton Kupën e Italisë
Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në finale ka mposhtur Atalantën me rezultat minimal 2-0. Skuadra nga kryeqyteti kaloi në epërsi në minutën e 82-të me golin e serbit, Milinkovic-Savic. Golin e dytë për Lazion e ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 23:23
Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në finale ka mposhtur Atalantën me rezultat minimal 2-0. Skuadra nga kryeqyteti kaloi në epërsi në minutën e 82-të me golin e serbit, Milinkovic-Savic. Golin e dytë për Lazion e ...

Lazio e fiton Kupën e Italisë, mposht në finale Atalantan
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...
Telegrafi | 15-May-2019 22:53
Lazio ka arritur ta fitojë Kupën e Italisë, duke e mposhtur në finale Atalantan me rezultat 2-0. Pjesa e parë solli pakë nga loja, duke bërë që të dy skuadrat ta studiojnë më shumë lojën e njëra-tjetrës. Francesco ...

??????Nata e shqiptarëve në kampionatin zviceran
Lazio ka mposhtur Atalantën me rezultat 2-0 për t’u shpallur fitues i “Coppa D’Italia”. Biancoçelestët fituan falë golave të Sergej Milinkovic-Savic dhe Ciro Immobiles në dhjetë minutat e fundit të sfidës, shkruan ...
GazetaBlic | 15-May-2019 23:17
Lazio ka mposhtur Atalantën me rezultat 2-0 për t’u shpallur fitues i “Coppa D’Italia”. Biancoçelestët fituan falë golave të Sergej Milinkovic-Savic dhe Ciro Immobiles në dhjetë minutat e fundit të sfidës, shkruan ...

Strakosha triumfon në finalen shqiptare, Lacio fiton Kupën e Italisë
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit, ndërkohë që Etrit Berisha nuk u aktivizua ...
Politiko | 15-May-2019 23:15
Lazio është fituese e Kupës së Italisë për sezonin 2018-19, në edicionin e 72-të. Thomas Strakosha ka arritur që të triumfojë me ekipin e tij 2-0 ndaj Atalantës së Gjimshitit, ndërkohë që Etrit Berisha nuk u aktivizua ...

Strakosha triumfon në finale, Lacio thyen Atalantën dhe fiton Kupën e Italisë (video)
Në një finale edhe mes shqiptarësh, ku Gjimshiti e nisi si titullar përballë Strakoshës. Ndeshja nisi e luftuar nga të dyja ekipet, por rastin e parë më të mirë e kishte Atalanta, me De Run në minutën e 26-të që goditi ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 23:01
Në një finale edhe mes shqiptarësh, ku Gjimshiti e nisi si titullar përballë Strakoshës. Ndeshja nisi e luftuar nga të dyja ekipet, por rastin e parë më të mirë e kishte Atalanta, me De Run në minutën e 26-të që goditi ...

Finalja, në Romë po bëhet nami. Tifozët përleshen me policinë!
Pak ccaste përpara fillimit të finales së madhe të Kupës së Italisë mes Lacios së Tomas Strakoshës dhe Atalantës së Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës, në rrugët e kryeqytetit italian ka shumë problem me tifozët e ...
BalkanWeb | 15-May-2019 20:09
Pak ccaste përpara fillimit të finales së madhe të Kupës së Italisë mes Lacios së Tomas Strakoshës dhe Atalantës së Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës, në rrugët e kryeqytetit italian ka shumë problem me tifozët e ...

Lazio e Berishës dhe Strakoshës e fiton Kupën e Italisë ndaj Atalantës së shqiptarëve tjerë
Lazio e Valon Berishës, Thomas Strakoshës dhe Riza Durmishit, e ka fituar Kupën e Italisë për herë të shtatë në histori pasi e mundi 2:0 Atalantën e Etrit Berishës dhe Berat Xhimshitit. Me dy golat nga Sergej ...
Zeri | 15-May-2019 23:01
Lazio e Valon Berishës, Thomas Strakoshës dhe Riza Durmishit, e ka fituar Kupën e Italisë për herë të shtatë në histori pasi e mundi 2:0 Atalantën e Etrit Berishës dhe Berat Xhimshitit. Me dy golat nga Sergej ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved