ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:37

Nga Basha tek Berisha, foto nga figurat e PD-së jashtë selisë

Nga Basha tek Berisha, foto nga figurat e PD-së jashtë selisë
TIRANË Partia Demokratike ka mbledhur këtë të mërkurë në orën 17:00 Kryesinë dhe grupin e saj. Kreyedemokrati Lulzim Basha pas diskutimit me figurat e selisë blu, do të mbajë edhe një fjalë para mediave, ku pritet të ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:07
TIRANË Partia Demokratike ka mbledhur këtë të mërkurë në orën 17:00 Kryesinë dhe grupin e saj. Kreyedemokrati Lulzim Basha pas diskutimit me figurat e selisë blu, do të mbajë edhe një fjalë para mediave, ku pritet të ...

Sërish protestë?PD mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset
TIRANË Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime i thanë “BalkanWeb” se lideri i selisë blu pritet ...
BalkanWeb | 15-May-2019 17:01
TIRANË Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime i thanë “BalkanWeb” se lideri i selisë blu pritet ...

Opozita e bashkuar cakton datën e protestës së madhe kombëtare
Opozita e bashkuar ka caktuar protestën e madhe kombëtare më datë 25 Maj, ora 19:00. Vendimi u mor pas mbledhjes së sotme të Kryesisë së PD demokratike. Më herët lideri demokrat Basha zhvilloi një takim edhe me krerët e ...
Telegraf | 15-May-2019 18:42
Opozita e bashkuar ka caktuar protestën e madhe kombëtare më datë 25 Maj, ora 19:00. Vendimi u mor pas mbledhjes së sotme të Kryesisë së PD demokratike. Më herët lideri demokrat Basha zhvilloi një takim edhe me krerët e ...

LAJM I FUNDIT/ 25 maj ora 18.30 protesta e radhës e opozitës
Është vendosur dita se kur do të mbahet protesta kombëtare e opozitës. Kryedemokrati Basha në mbledhjen kryesisë së PD me aletatët ka vendosur që protesta kombëtare e radhës të jetë në 25 Maj ora 18:30
Gazeta55 | 15-May-2019 18:42
Është vendosur dita se kur do të mbahet protesta kombëtare e opozitës. Kryedemokrati Basha në mbledhjen kryesisë së PD me aletatët ka vendosur që protesta kombëtare e radhës të jetë në 25 Maj ora 18:30

Basha takon aleatët, protesta e radhës më 25 maj?
Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, këtë të mërkurë ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe. Informacionet paraprake nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar ...
VizionPlus | 15-May-2019 13:35
Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, këtë të mërkurë ka zhvilluar një mbledhje me aleatët dhe më pas me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe. Informacionet paraprake nga mbledhja bëjnë me dije se është diskutuar ...

Protesta e radhës e opozitës, forumet drejtuese të PD-së nisin mbledhjen
Ka nisur mbledhjen Kryesia e Partisë Demokratike rreth orës 17:00 ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm të opozitës. Lajmi i mbledhjes së forumeve më të larta të PD-së u paralajmërua një ditë më parë nga kryetari ...
Gazeta55 | 15-May-2019 17:51
Ka nisur mbledhjen Kryesia e Partisë Demokratike rreth orës 17:00 ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm të opozitës. Lajmi i mbledhjes së forumeve më të larta të PD-së u paralajmërua një ditë më parë nga kryetari ...

Sërish protestë?PD mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset
Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime thonë se lideri i selisë blu pritet të komunikojë datën ...
Lexo | 15-May-2019 17:28
Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit që do të nisë sot në orën 17:00 , kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbajë një konferencë për mediat. Burime thonë se lideri i selisë blu pritet të komunikojë datën ...

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, ...
Zeri | 15-May-2019 15:01
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, ...

Përfundon mbledhja e Bashës me kryetarët e degëve, protesta e radhës pritet më…
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.
Top Channel | 15-May-2019 12:58
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar, transmeton Dita. Kujtojmë se më ...
Lajminet | 15-May-2019 14:54
Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish grupin parlamentar dhe këshillin kombëtar, transmeton Dita. Kujtojmë se më ...

Basha me krerët e degëve, zbulohet data e mundshme për protestën e radhës
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 14:50
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...

Basha paralajmëron protestën e radhës për 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së, transmeton Dita. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 14:37
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve të PD-së, transmeton Dita. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e ...

Dy datat alternative për protestën e radhës kombëtare të opozitës
Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim sot me aleatët ku ka diskutuar dhe për datën e mundshme për protestën kombëtare të opozitës. Burime bëjnë me dije për Politiko.a l se janë diskutuar dy data, 25 Maji ose ...
Politiko | 15-May-2019 13:45
Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim sot me aleatët ku ka diskutuar dhe për datën e mundshme për protestën kombëtare të opozitës. Burime bëjnë me dije për Politiko.a l se janë diskutuar dy data, 25 Maji ose ...

Basha me krerët e degëve, zbulohet data e mundshme për protestën e radhës
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...
Gazeta Express | 15-May-2019 13:31
Në mbledhjen e sotme me kryetarët e degëve, lideri i PD-së, Lulzim Basha diskutoi për datën e mundshme të protestës. 25 maji mund të jetë data kur do të zhvillohet protesta e ardhshme kombëtare. Basha do ta konsultojë ...

Tjetër protestë kombëtare më 25 maj?
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 13:14
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Sipas mediave, protesta e radhës është diskutuar të mbahet në 25 maj Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të bashkive, me ish ...

Shqipëri, protesta e radhës e opozitës më 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e krye-demokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Mediat bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës masive. Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të ...
Alsat-M | 15-May-2019 13:06
Ka përfunduar mbledhja e krye-demokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve. Mediat bëjnë me dije se data 25 maj po diskutohet për protestën e radhës masive. Basha do ta konsultojë datën me kryetarët e djathtë të ...

Basha takim me aleatët, Shehi: Nuk heqim dorë nga protestat
Partia Demokratike mbledh sot disa nga forumet e saj, për të diskutuar lidhur me vazhdimësinë e aksionit opozitar, të intensifikuar së fundmi nga kjo forcë politike. Takimin e parë, kreu i Partisë Demokratike e zhvilloi ...
ABCNews | 15-May-2019 12:25
Partia Demokratike mbledh sot disa nga forumet e saj, për të diskutuar lidhur me vazhdimësinë e aksionit opozitar, të intensifikuar së fundmi nga kjo forcë politike. Takimin e parë, kreu i Partisë Demokratike e zhvilloi ...

Protesta e radhës e opozitës më 25 maj
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.
Kosova Press | 15-May-2019 13:03
Ka përfunduar mbledhja e kryedemokratit Lulzim Basha me kryetarët e degëve.

PD mbledh forumet, diskutohet vazhdimësia e aksionit opozitar
Partia Demokratike mbledh sot disa nga forumet e saj, për të diskutuar lidhur me vazhdimësinë e aksionit opozitar, të intensifikuar së fundmi nga kjo forcë politike. Takimin e parë, kreu i Partisë Demokratike pritet ta ...
TV Klan | 15-May-2019 11:41
Partia Demokratike mbledh sot disa nga forumet e saj, për të diskutuar lidhur me vazhdimësinë e aksionit opozitar, të intensifikuar së fundmi nga kjo forcë politike. Takimin e parë, kreu i Partisë Demokratike pritet ta ...

Çfarë pritet të ndodhë ditët në vijim? Basha takon aleatët, drejtuesit lokalë dhe kryesinë
Teska një ditë më parë, Lulzim Basha, paralajmëronte vijimin e protestave të ndrëthurur me ofertën për qeveri tranzitore, kreu i PD do të zhvillojë sot një sërë takimesh për të vendosur edhe si do të vijojë aksioni ...
Top Channel | 15-May-2019 10:24
Teska një ditë më parë, Lulzim Basha, paralajmëronte vijimin e protestave të ndrëthurur me ofertën për qeveri tranzitore, kreu i PD do të zhvillojë sot një sërë takimesh për të vendosur edhe si do të vijojë aksioni ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved