ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 08:46

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh (Video)

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh (Video)
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...
Top Channel | 15-May-2019 12:41
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
Telegrafi | 15-May-2019 17:33
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri me tri transferime
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...
Telegrafi | 15-May-2019 14:53
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...

Saga drejt fundit, Barça duhet të vendosë për Griezmann
Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë.
Top Channel | 15-May-2019 10:02
Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë.

Ish-presidenti i Barçës: Çmimi i Griezmannit tejet i lartë dhe as tifozët e Barcelonës s’e duan
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, edhe pse francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...
Gazeta Express | 15-May-2019 18:43
Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, nuk beson se Antoine Griezmann do të transferohet te gjiganti katalonas, edhe pse francezi tashmë është lojtar pa klub sepse i dha dje lamtumirën Atletico Madridit. Laporta ka ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
Kosova Sot | 15-May-2019 17:42
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 17:41
Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se Atletico Madridi e shikon ...

Antuan Grizman largohet nga Atletiko e Madridit
Antuan Grizman largohet nga Atletiko e Madridit pas pesë vjetësh. Sulmuesi francez, kampion i botës, pritet të bashkohet me Barcelonën për 120 milionë euro. Do të shkojë tek skuadra që e njeh shumë mirë. Antuan Grizman ...
ABCNews | 15-May-2019 14:09
Antuan Grizman largohet nga Atletiko e Madridit pas pesë vjetësh. Sulmuesi francez, kampion i botës, pritet të bashkohet me Barcelonën për 120 milionë euro. Do të shkojë tek skuadra që e njeh shumë mirë. Antuan Grizman ...

Griezmann “përzë” Coutinhon nga Barça? Agjenti i brazilianit sqaron gjithçka
Largimi i Griezmann nga Atlético Madrid ka çuar në thashetheme të pafundme se cili do të jetë destinacioni i tij i ardhshëm. Shkuarja e mundshme e francezit te Barcelona mund të vërë në situatë delikate disa lojtarë ...
Koha.mk | 15-May-2019 17:14
Largimi i Griezmann nga Atlético Madrid ka çuar në thashetheme të pafundme se cili do të jetë destinacioni i tij i ardhshëm. Shkuarja e mundshme e francezit te Barcelona mund të vërë në situatë delikate disa lojtarë ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu. Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...
Kosova Sot | 15-May-2019 16:04
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu. Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...
Gazeta Express | 15-May-2019 15:55
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm i interesuar ...

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri me tri transferime
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 15:42
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...

City, Barcelona dhe Bayern gati ofertat për Rodrigon
Manchester City do të garojë me Barcelonën dhe Bayern Munchen-in në mënyrë që t’i sigurojnë shërbimet e mesfushorit të Atletico Madrid-it, Rodrigo Hernandez, pohon Cadena SER. 22 vjeçari duket se do t’i ndjekë hapat e ...
Klan Kosova | 15-May-2019 15:31
Manchester City do të garojë me Barcelonën dhe Bayern Munchen-in në mënyrë që t’i sigurojnë shërbimet e mesfushorit të Atletico Madrid-it, Rodrigo Hernandez, pohon Cadena SER. 22 vjeçari duket se do t’i ndjekë hapat e ...

Tre gjigantë evropianë e duan transferimin e Insignes
Lorenzo Insigne me shumë gjasë do të largohet nga Napoli me të përfunduar sezoni 2018/19 në Serie A, ndërsa ka pranuar oferta nga tri klube të mëdha evropiane. Corriere della Sera raporton se rivalët e napolitanëve si, ...
Kosova Sot | 15-May-2019 15:29
Lorenzo Insigne me shumë gjasë do të largohet nga Napoli me të përfunduar sezoni 2018/19 në Serie A, ndërsa ka pranuar oferta nga tri klube të mëdha evropiane. Corriere della Sera raporton se rivalët e napolitanëve si, ...

Ish-futbollisti i Atleticos ‘masakron’ Griezmannin
Antoine Griezmann vendosi të largohet nga Atletico Madrid një vit pasi rinovoi kontratën me “Los Cholchoneros”. Një lajm i bujshëm që ndezi të gjithë opinionin sportiv në Spanjë. Në lidhje me këtë lëvizje ka folur edhe ...
Koha.mk | 15-May-2019 14:15
Antoine Griezmann vendosi të largohet nga Atletico Madrid një vit pasi rinovoi kontratën me “Los Cholchoneros”. Një lajm i bujshëm që ndezi të gjithë opinionin sportiv në Spanjë. Në lidhje me këtë lëvizje ka folur edhe ...

Griezmann konfirmon largimin: Kanë qenë 5 vite të mrekullueshme
Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter. Edhe pse e kishte rinovuar kontratën e re pesëvjeçare në verën e kaluar, ...
BalkanWeb | 15-May-2019 00:38
Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter. Edhe pse e kishte rinovuar kontratën e re pesëvjeçare në verën e kaluar, ...

11-shja e Barcelonës që mund të dominojë europën vitin tjetër
Atletico Madrid njofton se ka vendosur që ta transferojë Paulo Dybala për të zëvendësuar Antoine Griezmann – pasi sulmuesi francez zbuloi se do të largohet nga klubi këtë verë. Griezmann ka ndërmend të largohet nga ...
GazetaBlic | 15-May-2019 14:09
Atletico Madrid njofton se ka vendosur që ta transferojë Paulo Dybala për të zëvendësuar Antoine Griezmann – pasi sulmuesi francez zbuloi se do të largohet nga klubi këtë verë. Griezmann ka ndërmend të largohet nga ...

Barcelona ofron 120 milion euro për blerjen e Griezmann
Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Francezi tani kërkohet nga Barcelona e cila është e gatshme të pagaujë 120 milion euro për Griezmann bën ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 14:02
Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Francezi tani kërkohet nga Barcelona e cila është e gatshme të pagaujë 120 milion euro për Griezmann bën ...

Verë e madhe për Barcelonën, Griezmann dhe De Ligt janë gati
Afati kalimtar i kësaj vere për Barcelonën pritet që të jetë shumë i ngjeshur, me disa transferime që do t’i tentojnë t’i realizojnë para sezonit 2019/20. Edhe pse e fituan titullin e La Liga-së, skuadra katalonase ...
Telegrafi | 15-May-2019 10:14
Afati kalimtar i kësaj vere për Barcelonën pritet që të jetë shumë i ngjeshur, me disa transferime që do t’i tentojnë t’i realizojnë para sezonit 2019/20. Edhe pse e fituan titullin e La Liga-së, skuadra katalonase ...

Griezmann largohet nga Atletico, Barcelona shumë afër transferimit të tij
Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore. Edhe pse vitin e kaluar nënshkroi ...
Koha.mk | 15-May-2019 13:45
Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore. Edhe pse vitin e kaluar nënshkroi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved