ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 12:05

Basha: Kandidati i Kukësit vrasës me pagesë, zëmërimi popullor do rritet

Basha: Kandidati i Kukësit vrasës me pagesë, zëmërimi popullor do rritet
Opozita do te zhvilloje protesten e 5 kombetare ne daten 25 maj. Lideri I opozites Basha ka takuar aleatet, kryetaret e degeve te PD, kryesine dhe ish-deputetet me te cilet ka percaktuar detajet e aksionit opozitar. ...
VizionPlus | 15-May-2019 22:29
Opozita do te zhvilloje protesten e 5 kombetare ne daten 25 maj. Lideri I opozites Basha ka takuar aleatet, kryetaret e degeve te PD, kryesine dhe ish-deputetet me te cilet ka percaktuar detajet e aksionit opozitar. ...

Kryetari i PD Lulzim Basha: Ndodhemi në kushtet e një grushti shteti, Rama cakton kursin e përplasjes me popullin
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...
Telegraf | 15-May-2019 19:39
Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u vendos që të ketë ...

Protesta e radhës e opozitës më 25 maj, Basha: Asgjë s’do kursehet në këtë betejë
Protesta e radhës kombëtare e opozitës do të mbahet të shtunën e 25 Majit në orën 19.00. Vendimi u mor pas konsultimeve të kësaj të mërkure në selinë blu, me aleatët e forumet më të larta të Partisë Demokratike. Basha ...
ABCNews | 15-May-2019 21:33
Protesta e radhës kombëtare e opozitës do të mbahet të shtunën e 25 Majit në orën 19.00. Vendimi u mor pas konsultimeve të kësaj të mërkure në selinë blu, me aleatët e forumet më të larta të Partisë Demokratike. Basha ...

Deklarata e fortë e Bashës: Jemi në një betejë për jetë, a vdekje!
“Sot ne ndodhemi në një betejë për jetë a vdekje”. Është kjo një nga deklaratat më të forta që kreu i Partisë Demoratike bëri pas një takimi me kryesinë e kësaj force dhe ish-deputetët në selinë blu pasditen e së ...
Lapsi | 15-May-2019 21:31
“Sot ne ndodhemi në një betejë për jetë a vdekje”. Është kjo një nga deklaratat më të forta që kreu i Partisë Demoratike bëri pas një takimi me kryesinë e kësaj force dhe ish-deputetët në selinë blu pasditen e së ...

Basha flet me emra, këta janë kandidatët e PS-së me të shkuar kriminale
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashan ë një deklaratë për mediat pas mbarimit të mbledhjes së kryesisë së PD, bashkë me aleatët opozitarë u shpreh se kandidatët e PS në zgjdhjet vendore janë kriminelë, vrasës dhe ...
Lapsi | 15-May-2019 20:15
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashan ë një deklaratë për mediat pas mbarimit të mbledhjes së kryesisë së PD, bashkë me aleatët opozitarë u shpreh se kandidatët e PS në zgjdhjet vendore janë kriminelë, vrasës dhe ...

Basha: Edi Ramën makthi e pret në zbardhjen e dosjeve hetimore
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format. ...
Telegrafi | 15-May-2019 19:43
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format. ...

Kandidatët e PS/ Basha flet me emra: Vendosi vrasës me pagesë!
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas caktimit të datës për protestën e radhës kombëtare me 25 maj në orën 19:00, tha para mediave se detyra kryesore e opozitës është që të vijojë betejën kundër kësaj ...
BalkanWeb | 15-May-2019 19:13
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas caktimit të datës për protestën e radhës kombëtare me 25 maj në orën 19:00, tha para mediave se detyra kryesore e opozitës është që të vijojë betejën kundër kësaj ...

Basha pas mbledhjes së kryesisë së PD-së: Përballje me të gjitha format
Partia Demokratike dhe aleatët e saj, kanë vendosur të vazhdojnë protestat me kërkesën për largimin e Kryeministrit Edi Rama, ngritjen e një qeverie tranzitore. Pas mbledhjes së kryesisë së PD-së, kreu i kësaj partie ...
Portalb | 15-May-2019 21:34
Partia Demokratike dhe aleatët e saj, kanë vendosur të vazhdojnë protestat me kërkesën për largimin e Kryeministrit Edi Rama, ngritjen e një qeverie tranzitore. Pas mbledhjes së kryesisë së PD-së, kreu i kësaj partie ...

??Basha: Edi Ramën makthi e pret në zbardhjen e dosjeve hetimore
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format ...
Flaka | 15-May-2019 21:06
Pas vendimit të Kryesisë së Partisë Demokratike, që protesta e opozitës të mbahet në mbrëmjen e 25 majit, lideri i PD-së, Lulzim Basha tha se vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format ...

Basha: Përballje pa kthim me të gjitha format kundër juntës kriminale
Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së PD, Lulzim Basha pati një komunikim të shkurtër me gazetarët ku konfirmoi sic edhe pritej datën e protestës së radhës që do mbahet me 25 maj. Basha tha se është provuar ...
VizionPlus | 15-May-2019 19:19
Pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së PD, Lulzim Basha pati një komunikim të shkurtër me gazetarët ku konfirmoi sic edhe pritej datën e protestës së radhës që do mbahet me 25 maj. Basha tha se është provuar ...

Basha: Përballje pa kthim me ushtarët dhe shërbëtorët e juntës kriminale në pushtet
Kreu i opozitës së bashkuar Lulzim Basha ka akuzuar ashpër kandidatët e përzgjedhur nga maxhoranca e majtë në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, duke i konsideruar kriminelë, vrasës dhe përdhunues. Zoti Basha e bëri ...
RTSH | 15-May-2019 20:53
Kreu i opozitës së bashkuar Lulzim Basha ka akuzuar ashpër kandidatët e përzgjedhur nga maxhoranca e majtë në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, duke i konsideruar kriminelë, vrasës dhe përdhunues. Zoti Basha e bëri ...

Opozita “dhuron” 10 ditë qetësi: protesta e radhës me 25 maj
Opozita ka përcaktuar datën 25 maj si ditën kur do të dalë sërish në rrugë për të protestuar. Kjo u bë me dije nga kreu demokrat Basha, kur tha se “vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format. ...
Tesheshi | 15-May-2019 20:18
Opozita ka përcaktuar datën 25 maj si ditën kur do të dalë sërish në rrugë për të protestuar. Kjo u bë me dije nga kreu demokrat Basha, kur tha se “vendimi unanim i opozitës është përballje ballore me të gjitha format. ...

Lulzim Basha: Nuk ka kthim pas nga përballja me juntën kriminale në pushtet, kush s’na bashkohet të ulë kokën e të mos bëjë zë
Lulzim Basha është shfaqur nervoz në konferencën e tij për gazetarët, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PD-së. Ai është kapur disa herë me gazetarët, ndërkohë që lajmëroi protestën e radhës më 25 maj pasdite. ...
GazetaTema | 15-May-2019 19:12
Lulzim Basha është shfaqur nervoz në konferencën e tij për gazetarët, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së PD-së. Ai është kapur disa herë me gazetarët, ndërkohë që lajmëroi protestën e radhës më 25 maj pasdite. ...

Basha: Kush nuk bëhet pjesë e përballjes popullore, bëhet skllav i krimit
Pas mbledhjes së kryesisë së PD dhe takimit me Grupin e ish-deputetëve, Basha ka dalë në një deklaratë për mediat ku thotë se vendi është në kushtet e një grushti shteti dhe se duhet ti hapet rruga një qeveri tranzitore ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Pas mbledhjes së kryesisë së PD dhe takimit me Grupin e ish-deputetëve, Basha ka dalë në një deklaratë për mediat ku thotë se vendi është në kushtet e një grushti shteti dhe se duhet ti hapet rruga një qeveri tranzitore ...

Basha: Jemi në kushtet e grushtit të shtetit, përballje pa kthim me juntën kriminale
Në daljen për mediat pas mbledhjes së Kryesisë së PD, Lulzim Basha është shprehur se shqiptarëve ju janë vënë përballë kriminelë, vrasës dhe përdhunues. “Këtë parlament e ka diktuar krimi. Jemi në kushtet e një grushti ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Në daljen për mediat pas mbledhjes së Kryesisë së PD, Lulzim Basha është shprehur se shqiptarëve ju janë vënë përballë kriminelë, vrasës dhe përdhunues. “Këtë parlament e ka diktuar krimi. Jemi në kushtet e një grushti ...

Basha takime gjatë gjithë ditës, vendos datën e protestës së 6-të kombëtare
Pas disa takimeve me aleatët dhe strukturat e PD, Lulzim Basha ka vendosur se protesta kombëtare e radhës dot jetë në datë 25 maji, pra pasditen e të shtunës së javës së ardhshme në orën 19:30. Kujtojmë që në protestat ...
Dritare | 15-May-2019 20:08
Pas disa takimeve me aleatët dhe strukturat e PD, Lulzim Basha ka vendosur se protesta kombëtare e radhës dot jetë në datë 25 maji, pra pasditen e të shtunës së javës së ardhshme në orën 19:30. Kujtojmë që në protestat ...

Do të përdoren bomba molotov në protestën e 25 majit? Flet Bash
Pas mbledhje së kryesisë, Partia Demokratike ka vendosur që protesta e radhës kundër qeverisë “Rama” të zhvillohet më 25 maj. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh për mediat pas mbledhjes, se protestat do ...
Gazeta Monitor | 15-May-2019 19:43
Pas mbledhje së kryesisë, Partia Demokratike ka vendosur që protesta e radhës kundër qeverisë “Rama” të zhvillohet më 25 maj. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh për mediat pas mbledhjes, se protestat do ...

“Një vrasës me pagesë kandidon në zgjedhjet lokale”
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka hedhur akuza për disa nga kandidatët e Partisë Socialiste por edhe të Bindjes Demokratike, që i konsideroi si vrasës me pagesë. Në konferencën për shtyp me gazetarët, kreu ...
Gazeta55 | 15-May-2019 19:33
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka hedhur akuza për disa nga kandidatët e Partisë Socialiste por edhe të Bindjes Demokratike, që i konsideroi si vrasës me pagesë. Në konferencën për shtyp me gazetarët, kreu ...

Lulzim Basha nuk heq dorë: Jemi në kushtet e grushtit të shtetit
Kryesia e PD ka vendosur që protesta e radhës e opozitës do të jetë në 25 maj në mbrëmje. Në përfundim të mbledhjes, kreu i PD, Lulzim Basha tha se vendi është në kushtet grushtit të shtetit. Basha: Vendimi unanim ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 19:31
Kryesia e PD ka vendosur që protesta e radhës e opozitës do të jetë në 25 maj në mbrëmje. Në përfundim të mbledhjes, kreu i PD, Lulzim Basha tha se vendi është në kushtet grushtit të shtetit. Basha: Vendimi unanim ...

25 maj fundi i Ramës? Basha: Përballje pa kthim…
Opozita ka caktuar protestën e saj të radhës. Ajo do të mbahet në datën 25 maj, ora 19:00. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit opozitar kanë shqyrtuar gjendjen e rëndë të grushtit ët shtetit ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 19:31
Opozita ka caktuar protestën e saj të radhës. Ajo do të mbahet në datën 25 maj, ora 19:00. “Forumet më të larta drejtuese të PD dhe kryetarët e koalicionit opozitar kanë shqyrtuar gjendjen e rëndë të grushtit ët shtetit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved