ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:06

Aksidenti në Fier, identifikohet viktima dhe të plagosurit(Emrat)

Aksidenti në Fier, identifikohet viktima dhe të plagosurit(Emrat)
FIER Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën. Gazetari ...
BalkanWeb | 15-May-2019 16:48
FIER Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën. Gazetari ...

FOTO/ Aksidenti i rëndë në Fier, pamjet e para nga vendngjarja
FIER Policia e Fierit ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ku mbeti i vdekur një person. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin e quajtur ...
BalkanWeb | 15-May-2019 15:50
FIER Policia e Fierit ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ku mbeti i vdekur një person. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin e quajtur ...

Fier/ Përplasen automjetet, 1 i vdekur
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur "Gurorja e Kremenarit" ku janë përplasur automjeti tip "Benz" me automjetin tip furgon.
Top Channel | 15-May-2019 15:49
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur "Gurorja e Kremenarit" ku janë përplasur automjeti tip "Benz" me automjetin tip furgon.

Aksidenti i rëndë/ Viktima nga Përmeti, dy të plagosurit nga Tirana
Një tjeter aksident tragjik ndodhi, kete rradhe në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Perplasja e dy makinave i mori jeten 58 vjecarit Shkëlqim Bregu, ndersa u plagosen Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane 35 vjeç. Ngjarja ...
VizionPlus | 15-May-2019 17:57
Një tjeter aksident tragjik ndodhi, kete rradhe në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Perplasja e dy makinave i mori jeten 58 vjecarit Shkëlqim Bregu, ndersa u plagosen Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane 35 vjeç. Ngjarja ...

Aksident në Mallakastër, një i vdekur e dy të plagosur
FIER Një aksident ka ndodhur rreth orës 15:10 në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve të para dy mjete, një furgon mallrash dhe një tip “Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën dhe një person ka mbetur i ...
BalkanWeb | 15-May-2019 15:29
FIER Një aksident ka ndodhur rreth orës 15:10 në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve të para dy mjete, një furgon mallrash dhe një tip “Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën dhe një person ka mbetur i ...

Aksidenti i rëndë në Levan-Tepelenë, identifikohen viktima dhe të plagosurit
Janë identifikuar personat të cilët u përshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën. Të plagosur kanë mbetur një 32-vjeçar me inicialet ...
Telegraf | 15-May-2019 16:47
Janë identifikuar personat të cilët u përshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën. Të plagosur kanë mbetur një 32-vjeçar me inicialet ...

Aksidenti në Fier, humb jetën një person plagosen dy të tjerë
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e nje aksidenti rrugor të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelene. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Gurorja e ...
VizionPlus | 15-May-2019 16:18
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e nje aksidenti rrugor të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelene. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Gurorja e ...

VIDEO: Dalin pamjet tronditëse të aksidentit që shkaktoi 3 viktima
Kanë dalë pamjet e aksidentit fatal që i mori jetën tre personave mbrëmjen e djeshme në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Në këtë video shihet momenti kur nëna me dy vajzat, 21 dhe 15 vjeç, kalojnë rrugën dhe më pas makina u ...
GazetaTema | 15-May-2019 12:16
Kanë dalë pamjet e aksidentit fatal që i mori jetën tre personave mbrëmjen e djeshme në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Në këtë video shihet momenti kur nëna me dy vajzat, 21 dhe 15 vjeç, kalojnë rrugën dhe më pas makina u ...

Aksidenti tragjik në Kavajë. Makina goditi nënën me vajzën, 3 të vdekur
Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martës në Kavajë, ku 3 persona humbën jetën dhe një vajzë 21-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.
Top Channel | 15-May-2019 10:30
Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martës në Kavajë, ku 3 persona humbën jetën dhe një vajzë 21-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Aksidenti tragjik në Levan-Tepelenë, zbardhen emrat e viktimës dhe dy të plagosurve
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...
Lapsi | 15-May-2019 17:36
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...

Kavaja në zi: Përcillen për në banesën e fundit sot tre viktimat e aksidentit fatal
Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat e qytetit ...
Telegraf | 15-May-2019 12:27
Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat e qytetit ...

Pamje nga aksidenti i rëndë në Levan-Tepelenë (VIDEO)
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip ‘Benz’ me ...
Lapsi | 15-May-2019 16:11
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip ‘Benz’ me ...

Aksident i rëndë në Levan-Tepelenë, një i vdekur dy të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Policia bën me ...
Lapsi | 15-May-2019 16:03
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Policia bën me ...

Aksident në Fier, një i vdekur dhe dy të plagosur
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur nga përplasja e dy automjeteve në rrugën Levan- Tepelene në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit”, pranë Poçemit Mallakastër. Te dëmtuarit janë dërguar në spitalin e ...
ABCNews | 15-May-2019 15:49
Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur nga përplasja e dy automjeteve në rrugën Levan- Tepelene në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit”, pranë Poçemit Mallakastër. Te dëmtuarit janë dërguar në spitalin e ...

Aksidenti i rëndë në aksin Levan- Tepelenë, kush janë viktima dhe dy të plagosurit
Janë mësuar identitetet e prsonave të përfshirë në aksidentin e rëndë të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelenë, ku drejtuesi i njëri prej automjeteve mbeti i vdekur. Viktima është Shkëlqim Bregu, 58 vjeçar ...
Gazeta Express | 15-May-2019 18:14
Janë mësuar identitetet e prsonave të përfshirë në aksidentin e rëndë të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelenë, ku drejtuesi i njëri prej automjeteve mbeti i vdekur. Viktima është Shkëlqim Bregu, 58 vjeçar ...

Dalin emrat, kush është shoferi që humbi jetën dhe dy të lënduarit
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 18:09
Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë plagosur dy ...

Aksident i rëndë, një i vdekur dhe dy të plagosur
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur në një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Dy makina janë përplasur mes tyre. Mësohet se të plagosurit janë dërguar në spitalin e ...
TV Klan | 15-May-2019 15:37
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur në një aksident të rëndë që ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Dy makina janë përplasur mes tyre. Mësohet se të plagosurit janë dërguar në spitalin e ...

Humb jetën në ditën e lindjes 24-vjeçari
Ka shkuar në 3 numri i viktimave nga aksident që ndodhi në dalje të Kavajës. Lumturie Demrozi, Vilson Cara, Gentjan Belba janë 3 viktimat. Të rinjtë kishin dalë për të festuar ditëlindjen e Vilson Carës por makina e ...
Albportali | 15-May-2019 17:51
Ka shkuar në 3 numri i viktimave nga aksident që ndodhi në dalje të Kavajës. Lumturie Demrozi, Vilson Cara, Gentjan Belba janë 3 viktimat. Të rinjtë kishin dalë për të festuar ditëlindjen e Vilson Carës por makina e ...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën 5 persona
Pesë persona është bilanci i aksidentit tragjik në Shkup ku një automjet i tipit Reno ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga, dhe më pas është përplasur me një kamion. Tre nga viktimat kanë ndërruar jetë në vendngjarje ...
ABCNews | 15-May-2019 15:31
Pesë persona është bilanci i aksidentit tragjik në Shkup ku një automjet i tipit Reno ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga, dhe më pas është përplasur me një kamion. Tre nga viktimat kanë ndërruar jetë në vendngjarje ...

Ditëlindja që u kthye në mort, detaje nga aksidenti tragjik në Kavajë
Aksidenti i rëndë i mbrëmjes së shkuar në hyrje të Kavajës shkaktoi tre viktima, Lumturie Demrozin, Vilson Carën, si dhe Gentian Belbën. Gruaja me dy vajzat e saj ishin në korsinë e dytë të rrugës hyrëse të Kavajës kur ...
Lexo | 15-May-2019 17:17
Aksidenti i rëndë i mbrëmjes së shkuar në hyrje të Kavajës shkaktoi tre viktima, Lumturie Demrozin, Vilson Carën, si dhe Gentian Belbën. Gruaja me dy vajzat e saj ishin në korsinë e dytë të rrugës hyrëse të Kavajës kur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved