ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:27

Super-grabitja në Rinas, Rama: Ndalimi i 4 personave të përfshirë zhvillim inkurajues. Policia të provojë se sa më shumë baltoset, aq më shumë i rritet forca

Super-grabitja në Rinas, Rama: Ndalimi i 4 personave të përfshirë zhvillim inkurajues. Policia të provojë se sa më shumë baltoset, aq më shumë i rritet forca
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ndalimit të katër personave, të cilët dyshohen si të implikuar në grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit. Sipas shefit të qeverisë, ndalimi i tyre është një zhvillim inkurajues i ...
GazetaTema | 22-Apr-2019 14:48
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ndalimit të katër personave, të cilët dyshohen si të implikuar në grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit. Sipas shefit të qeverisë, ndalimi i tyre është një zhvillim inkurajues i ...

Arrestimi i të dyshuarve në grabitjen e Rinasit, Rama: Zhvillim inkurajues
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasditen e kësaj të hëne në lidhje me arrestimin e 4 personave të dyshuar në grabitjen e Rinasit.
Top Channel | 22-Apr-2019 13:43
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasditen e kësaj të hëne në lidhje me arrestimin e 4 personave të dyshuar në grabitjen e Rinasit.

Grabitja në Rinas/Ndalimi i 4 personave,Rama: Zhvillim inkurajues
Pas ndalimit të katër personave, të cilët dyshohen si të implikuar në grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit, ka reaguar edhe kryeministri Rama. “Ndalimi i 4 personave të përfshirë në grabitjen e aeroportit,një ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 13:40
Pas ndalimit të katër personave, të cilët dyshohen si të implikuar në grabitjen e parave në aeroportin e Rinasit, ka reaguar edhe kryeministri Rama. “Ndalimi i 4 personave të përfshirë në grabitjen e aeroportit,një ...

Katër të arrestuar për grabitjen në Rinas, reagon Edi Rama
Kryeministri edi Rama ka reaguar në lidhje me arrestimet e kryera për grabitjet tek aeroporti i Rinasit. Përmes një statusi në Twitter, shefi i qeverisë shkruan se ndalimi i katër personave është një provë për Policinë ...
VizionPlus | 22-Apr-2019 13:55
Kryeministri edi Rama ka reaguar në lidhje me arrestimet e kryera për grabitjet tek aeroporti i Rinasit. Përmes një statusi në Twitter, shefi i qeverisë shkruan se ndalimi i katër personave është një provë për Policinë ...

Grabitja e Rinasit, policia: Kemi arrestuar 4 të dyshuar
Policia e Shtetit njoftoi sot zyrtarisht ka vënë në pranga katër persona si autorë të dyshuar në grabitjen e 9 prill, ku janë vjedhur me armë një sasi e kosiderueshme vlerash monetare në aeroportin e Rinasit dhe mbeti i ...
Top Channel | 22-Apr-2019 12:36
Policia e Shtetit njoftoi sot zyrtarisht ka vënë në pranga katër persona si autorë të dyshuar në grabitjen e 9 prill, ku janë vjedhur me armë një sasi e kosiderueshme vlerash monetare në aeroportin e Rinasit dhe mbeti i ...

Grabitja/Policia detaje për operacionin me 4 të arrestuar, akuzat
TIRANE Një ditë pas lajmit të publikuar në media për arrestimin e katër personave, të dyshuar për lidhje me grabitjen në aeroportin e Rinasit, Policia e Shtetit jep versionin e saj zyrtar. Sipas policisë ndaj të ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 12:36
TIRANE Një ditë pas lajmit të publikuar në media për arrestimin e katër personave, të dyshuar për lidhje me grabitjen në aeroportin e Rinasit, Policia e Shtetit jep versionin e saj zyrtar. Sipas policisë ndaj të ...

Edhe policia Franceze po heton grabitësit shqiptarë të Rinasit
Policia e Shtetit ka arrestuar katër persona të cilët dyshohet se kanë lidhje me grabitjen e ndodhur në datën 9 Prill në aeroportin e Rinasit. Mësohet se tre prej tyre janë bashkëpunëtorë ndërsa njëri prej të ...
Telegraf | 22-Apr-2019 13:28
Policia e Shtetit ka arrestuar katër persona të cilët dyshohet se kanë lidhje me grabitjen e ndodhur në datën 9 Prill në aeroportin e Rinasit. Mësohet se tre prej tyre janë bashkëpunëtorë ndërsa njëri prej të ...

Roli i 4 të ndaluarve në grabitjen e Rinasit/ Lëvizjet e grupit
Ndërsa orët kalojnë rrethi i të përfshirëve në supergrabitjen e Rinasit sa vjen e bëhet më i madh. Përveç 4 të ndaluarve që po merren në pyetje “BalkanWeb” mëson se dyshohet të jenë edhe të paktën 4 persona të tjerë që ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 11:27
Ndërsa orët kalojnë rrethi i të përfshirëve në supergrabitjen e Rinasit sa vjen e bëhet më i madh. Përveç 4 të ndaluarve që po merren në pyetje “BalkanWeb” mëson se dyshohet të jenë edhe të paktën 4 persona të tjerë që ...

Të arrestuarit për grabitjen në Rinas, policia jep detaje
Policia e Shtetit ka bërë me dije se katër persona kanë rënë në pranga në vijimësi të veprimtarisë hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes së ndodhur më datë 9 prill në Rinas. Sipas uniformave blu të ndaluarit ...
VizionPlus | 22-Apr-2019 12:47
Policia e Shtetit ka bërë me dije se katër persona kanë rënë në pranga në vijimësi të veprimtarisë hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes së ndodhur më datë 9 prill në Rinas. Sipas uniformave blu të ndaluarit ...

Arrestohen katër të dyshuar nga grabitja e Aeroportit të Rinasit
Policia e Shtetit njoftoi sot zyrtarisht ka vënë në pranga katër persona si autorë të dyshuar në grabitjen e 9 prill, ku janë vjedhur me armë një sasi e konsiderueshme vlerash monetare në Aeroportin e Rinasit dhe mbeti ...
Telegrafi | 22-Apr-2019 13:44
Policia e Shtetit njoftoi sot zyrtarisht ka vënë në pranga katër persona si autorë të dyshuar në grabitjen e 9 prill, ku janë vjedhur me armë një sasi e konsiderueshme vlerash monetare në Aeroportin e Rinasit dhe mbeti ...

Rinasi/ Servisi, me qira vëllait të “mjeshtrit” të grabitjeve
Përveç dëshmisë së pronarit të servisit ku dyshohet se u modifikua furgoni me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”, gazetarja Klodjana Lala sjell për “BalkanWeb” edhe detaje për personin që e ka marrë atë me qira. Ai është ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 10:43
Përveç dëshmisë së pronarit të servisit ku dyshohet se u modifikua furgoni me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”, gazetarja Klodjana Lala sjell për “BalkanWeb” edhe detaje për personin që e ka marrë atë me qira. Ai është ...

Reagon Rama për të ndaluarit e grabitjes në Rinas
Pas ndalimit të 4 personave të përfshirë në grabitjen e aeroportit, ka reaguar kryeministri Edi Rama i cili e sheh si një zhvillim inkurajues në rrugën e ndalimit dhe ndëshkimit ligjor të të gjithë autorëve të krimit. ...
ABCNews | 22-Apr-2019 13:55
Pas ndalimit të 4 personave të përfshirë në grabitjen e aeroportit, ka reaguar kryeministri Edi Rama i cili e sheh si një zhvillim inkurajues në rrugën e ndalimit dhe ndëshkimit ligjor të të gjithë autorëve të krimit. ...

Flet pronari i servisit ku u modifikua furgoni për grabitjen e Rinasit: Ia dhashë me qira vëllait të Klement Çalës
Pas operacionit të Policisë në Elbasan, ku u ndaluan 4 persona lidhur me grabitjen e 9 prillit në pistën e aeroportit të Rinasit, u shoqërua në polici edhe pronari i servis ‘Genti’. “News 24”, gjatë një komunikimi në ...
GazetaTema | 22-Apr-2019 11:06
Pas operacionit të Policisë në Elbasan, ku u ndaluan 4 persona lidhur me grabitjen e 9 prillit në pistën e aeroportit të Rinasit, u shoqërua në polici edhe pronari i servis ‘Genti’. “News 24”, gjatë një komunikimi në ...

Grabitja në Rinas/ Rama reagon pas arrestimit të 4 personave
Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të katër personave të dyshuar si të përfshirë në grabitjen në Rinas. Në Tëitter, Rama e quan ndalimin e këtyre katër personave si një ‘një zhvillim inkurajues në rrugën e ndalimit dhe ...
Lapsi | 22-Apr-2019 13:51
Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të katër personave të dyshuar si të përfshirë në grabitjen në Rinas. Në Tëitter, Rama e quan ndalimin e këtyre katër personave si një ‘një zhvillim inkurajues në rrugën e ndalimit dhe ...

Ndalimet për grabitjen në Rinas, reagon Rama
Kryeministri Edi Rama e ka quajtur një zhvillim inkurajues ndalimin e 4 personave të përfshirë në grabitjen e Rinasit më 9 Prill. “Ndalimi i 4 personave të përfshirë në grabitjen e aeroportit,një zhvillim inkurajues në ...
TV Klan | 22-Apr-2019 13:39
Kryeministri Edi Rama e ka quajtur një zhvillim inkurajues ndalimin e 4 personave të përfshirë në grabitjen e Rinasit më 9 Prill. “Ndalimi i 4 personave të përfshirë në grabitjen e aeroportit,një zhvillim inkurajues në ...

Grabitja/Pronari i servisit ku u modifikua furgoni:E lashë me qira
Detaje të reja zbulohen në lidhje me supergrabitjen e Rinasit të ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të Rinasit ku dyshohet se u morën rreth 10 mln euro. Gazetarja Klodiana Lala ka mundur të kontaktojë me telefon ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 10:24
Detaje të reja zbulohen në lidhje me supergrabitjen e Rinasit të ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të Rinasit ku dyshohet se u morën rreth 10 mln euro. Gazetarja Klodiana Lala ka mundur të kontaktojë me telefon ...

Zbardhen emrat e 4 të ndaluarve për grabitjen e Rinasit
Policia ka ndaluar katër persona, të dyshuar si të implikuar në grabitjen e ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të Rinasit, ku dyshohet se u grabitën 10 milion euro. Mësohet se ata janë Alkond Bengasi, Renaldo ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 10:10
Policia ka ndaluar katër persona, të dyshuar si të implikuar në grabitjen e ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të Rinasit, ku dyshohet se u grabitën 10 milion euro. Mësohet se ata janë Alkond Bengasi, Renaldo ...

Rama: Policia po rrit gjithnjë e më shumë forcën goditëse të saj
Pak orë pasi arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit të 4 personave si të përfshirë në grabitjen e vlerave monetare në Rinas, kryeministri Edi Rama, përshëndeti opercionin. “Ndalimi i 4 personave të përfshirë në ...
RTSH | 22-Apr-2019 14:48
Pak orë pasi arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit të 4 personave si të përfshirë në grabitjen e vlerave monetare në Rinas, kryeministri Edi Rama, përshëndeti opercionin. “Ndalimi i 4 personave të përfshirë në ...

Rama: Arrestimet lidhur me grabitjen në Rinas – zhvillim inkurajues
Tiranë, 22 prill 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar lidhur me ndalimin e katër personave, të cilët dyshohen se ishin të përfshirë në grabitjen e parave në Aeroportin e Rinasit. Rama ka thënë se ...
Illyriapress | 22-Apr-2019 14:36
Tiranë, 22 prill 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar lidhur me ndalimin e katër personave, të cilët dyshohen se ishin të përfshirë në grabitjen e parave në Aeroportin e Rinasit. Rama ka thënë se ...

Policia është vënë në kërkim të katër të dyshuarve lidhur me grabitjen në Rinas
Tiranë, 22 prill 2019 – Numri i personave të dyshuar për përfshirjë në rastin e grabitjes në Aeroportin e Rinasit, më 9 prill, sa vjen e rritet. “BalkanËeb” raporton se policia po i merr në pyetje edhe të paktën 4 ...
Illyriapress | 22-Apr-2019 14:33
Tiranë, 22 prill 2019 – Numri i personave të dyshuar për përfshirjë në rastin e grabitjes në Aeroportin e Rinasit, më 9 prill, sa vjen e rritet. “BalkanËeb” raporton se policia po i merr në pyetje edhe të paktën 4 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved