ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:00

Nesër reshje të shiut në Maqedoninë e Veriut

Nesër reshje të shiut në Maqedoninë e Veriut
Siç njoftojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, reshje të shiut do të ketë gjatë ditës së nesërme. Nga ditë e mërkurë, moti do të stabilizohet ndërsa nga e enjte deri të dielën do në vend do të ketë do të ...
Telegrafi | 22-Apr-2019 12:12
Siç njoftojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, reshje të shiut do të ketë gjatë ditës së nesërme. Nga ditë e mërkurë, moti do të stabilizohet ndërsa nga e enjte deri të dielën do në vend do të ketë do të ...

Rikthehen reshjet e shiut! Ja parashikimi i motit për nesër
Intervale të shkurta kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura do të jenë në zonat lindore duke gjeneruar shira, të cilët në mesditë shtrihen në pjesën më të madhe të ...
Lexo | 22-Apr-2019 14:34
Intervale të shkurta kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura do të jenë në zonat lindore duke gjeneruar shira, të cilët në mesditë shtrihen në pjesën më të madhe të ...

Rikthehen reshjet e shiut! Ja parashikimi i motit për nesër
Intervale të shkurta kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura do të jenë në zonat lindore duke gjeneruar shira, të cilët në mesditë shtrihen në pjesën më të madhe të ...
Java News | 22-Apr-2019 14:11
Intervale të shkurta kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura do të jenë në zonat lindore duke gjeneruar shira, të cilët në mesditë shtrihen në pjesën më të madhe të ...

Reshje lokale nesër, prej të enjten moti më ngrohtë dhe jostabil
Shkup, 22 prill 2019 (MEDIAL) – Reshje lokale të shiut dhe erë të përforcuar nga drejtimi juglindor, ndërsa nga e enjtja temperatura më të larta dhe mot jostabil, paralajmërojnë meteorologët për nesër. Nga e mërkura, ...
Medial | 22-Apr-2019 12:40
Shkup, 22 prill 2019 (MEDIAL) – Reshje lokale të shiut dhe erë të përforcuar nga drejtimi juglindor, ndërsa nga e enjtja temperatura më të larta dhe mot jostabil, paralajmërojnë meteorologët për nesër. Nga e mërkura, ...

Nesër reshje të shiut në Maqedoni
Siç njoftojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, reshje të shiut do të ketë gjatë ditës së nesërme. Nga ditë e mërkurë, moti do të stabilizohet ndërsa nga e enjte deri të dielën do në vend do të ketë do të ...
Republika | 22-Apr-2019 12:39
Siç njoftojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, reshje të shiut do të ketë gjatë ditës së nesërme. Nga ditë e mërkurë, moti do të stabilizohet ndërsa nga e enjte deri të dielën do në vend do të ketë do të ...

Moti, si pritet të nisë kjo javë e prillit….
Fillimi i javës, dt 22 prill 2019, moti do të jetë me vranësira mesatare deri tëdendura dhe reshje me intesitet të ulët në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në ...
Standard | 22-Apr-2019 12:12
Fillimi i javës, dt 22 prill 2019, moti do të jetë me vranësira mesatare deri tëdendura dhe reshje me intesitet të ulët në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti do të jetë me diell dhe dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Deri në fund të ditës në pjesët jug perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, të cilët gjatë natës do të përhapen në pjesët tjera të vendit. ...
Telegrafi | 22-Apr-2019 08:11
Moti do të jetë me diell dhe dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Deri në fund të ditës në pjesët jug perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, të cilët gjatë natës do të përhapen në pjesët tjera të vendit. ...

Moti për ditën e sotme
Edhe gjatë ditës së sotme do të mbizotëroj një mot i nxehtë me temperatura maksimale 20 gradë. Sipas Institutit Hidrometerologjik të Kosovës, në Prishtinë temperaturat maksimale do të shënojnë deri në 20 gradë, ndërsa ...
Bota Sot | 31-Mar-2016 08:23
Edhe gjatë ditës së sotme do të mbizotëroj një mot i nxehtë me temperatura maksimale 20 gradë. Sipas Institutit Hidrometerologjik të Kosovës, në Prishtinë temperaturat maksimale do të shënojnë deri në 20 gradë, ndërsa ...

Moti sot
Moti në vend do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga fundi i ditës në rajonet jugperëndimore do të ketë reshje të shiut, të cilat gjatë natës do të përhapen edhe në ...
IliriaNews | 22-Apr-2019 10:13
Moti në vend do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga fundi i ditës në rajonet jugperëndimore do të ketë reshje të shiut, të cilat gjatë natës do të përhapen edhe në ...

Sylë Tahirsylaj tregon se çfarë moti do të mbretërojë gjatë javës
Java e fundit e muajit prill ka filluar me mot të mirë, e kështu pritet të vazhdojë edhe tutje. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Express se si do të jenë temperaturat gjatë ditëve në vijim ...
Zeri | 22-Apr-2019 10:01
Java e fundit e muajit prill ka filluar me mot të mirë, e kështu pritet të vazhdojë edhe tutje. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Express se si do të jenë temperaturat gjatë ditëve në vijim ...

Moti sot
Moti do të jetë me diell dhe dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Deri në fund të ditës në pjesët jug perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, të cilët gjatë natës do të përhapen në pjesët tjera të vendit. ...
Republika | 22-Apr-2019 10:01
Moti do të jetë me diell dhe dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Deri në fund të ditës në pjesët jug perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, të cilët gjatë natës do të përhapen në pjesët tjera të vendit. ...

Sylë Tahirsylaj tregon se çfarë moti do të mbretërojë gjatë javës
Java e fundit e muajit prill ka filluar me mot të mirë, e kështu pritet të vazhdojë edhe tutje. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Gazetën Express se si do të jenë temperaturat gjatë ditëve në ...
Gazeta Express | 22-Apr-2019 09:50
Java e fundit e muajit prill ka filluar me mot të mirë, e kështu pritet të vazhdojë edhe tutje. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Gazetën Express se si do të jenë temperaturat gjatë ditëve në ...

Mot me diell, temperatura deri në 23 gradë celsius
Sot mban mot me diell dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Deri në fund të ditës në pjesët jug perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, të cilët gjatë natës do të përhapen në pjesët tjera të vendit. Temperatura ...
Shenja | 22-Apr-2019 09:39
Sot mban mot me diell dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Deri në fund të ditës në pjesët jug perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, të cilët gjatë natës do të përhapen në pjesët tjera të vendit. Temperatura ...

Moti me diell dhe i ngrohtë
Moti në Maqedoni do të jetë stabil, i thatë dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verilindor, përgjatë Vardarit përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e ...
Alsat-M | 03-Sep-2016 11:28
Moti në Maqedoni do të jetë stabil, i thatë dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verilindor, përgjatë Vardarit përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e ...

Mot i ndryshueshëm gjatë kësaj jave, sërish rikthehen reshjet e shiut
Gjatë kësaj jave, mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu. Reshje shiu parashihet të ketë ditën e martë dhe të enjten, ndërsa vikendi paraqitet me reshje më të theksuara shiu. ...
Telegrafi | 22-Apr-2019 07:44
Gjatë kësaj jave, mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu. Reshje shiu parashihet të ketë ditën e martë dhe të enjten, ndërsa vikendi paraqitet me reshje më të theksuara shiu. ...

Moti sot kryesisht me diell
Shkup, 22 prill - Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 16 deri 21 gradë Celsius. Në Shkup ...
Zhurnal | 22-Apr-2019 09:35
Shkup, 22 prill - Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 16 deri 21 gradë Celsius. Në Shkup ...

Moti gjatë javës
Në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu. “Reshje shiu parashihet të ketë ditën e martë dhe të enjten. Kurse vikendi paraqitet me reshje më të theksuara shiu”. “Në fushat termike ...
PortaliOnline | 22-Apr-2019 09:18
Në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu. “Reshje shiu parashihet të ketë ditën e martë dhe të enjten. Kurse vikendi paraqitet me reshje më të theksuara shiu”. “Në fushat termike ...

E Hënë 22 Prill 2019, moti në Shqipëri dhe Kosovë
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga afrimi grafual i masave ajrore të paqëndrueshme të ngrohta me origjinë Mesdheatre të cialt do të japin impakt edhe në territorin e Shqipërisë duke ndryshuar kushtet atmosferike ...
Lexo | 22-Apr-2019 09:04
Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga afrimi grafual i masave ajrore të paqëndrueshme të ngrohta me origjinë Mesdheatre të cialt do të japin impakt edhe në territorin e Shqipërisë duke ndryshuar kushtet atmosferike ...

Moti për sot dhe pesë ditët e ardhshme
Javën e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu. Reshje shiu parashihet të ketë ditën e martë dhe të enjten, ndërsa vikendi paraqitet me reshje më të theksuara shiu. ...
Albportali | 22-Apr-2019 08:38
Javën e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu. Reshje shiu parashihet të ketë ditën e martë dhe të enjten, ndërsa vikendi paraqitet me reshje më të theksuara shiu. ...

Moti sot kryesisht me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHKM), ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbaj mot kryesisht me diell. “Temperaturat do të jenë në Prishtinë nga 16 grad, kurse ato max do të shkojnë deri më 31 gradë ...
Arbresh | 30-Jul-2016 08:10
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHKM), ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbaj mot kryesisht me diell. “Temperaturat do të jenë në Prishtinë nga 16 grad, kurse ato max do të shkojnë deri më 31 gradë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved