ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:51

Policia jep detaje pë vrasjen e dyfishtë në afërsi të Opajës së Kumanovës

Policia jep detaje pë vrasjen e dyfishtë në afërsi të Opajës së Kumanovës
Policia ka dhënë detaje për vrasjen e dyfishtë në fshatin Mateç të Kumanovës. “Policë nga stacioni policor në fshatin Mateç, në vendin e quajtur ‘bunari i Sllupçanit’, kanë gjetur një makinë të tipit opel astra me ...
Aktuale.MK | 22-Apr-2019 14:33
Policia ka dhënë detaje për vrasjen e dyfishtë në fshatin Mateç të Kumanovës. “Policë nga stacioni policor në fshatin Mateç, në vendin e quajtur ‘bunari i Sllupçanit’, kanë gjetur një makinë të tipit opel astra me ...

Prokuroria: Janë shtënë më shumë plumba mbi babë e bir në Sllupçan
Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e tyre. Pritet që ...
Alsat-M | 22-Apr-2019 13:55
Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e tyre. Pritet që ...

Prokuroria: Janë shtënë më shumë plumba mbi babë e bir në Sllupçan
Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e tyre. Pritet që ...
Aktuale.MK | 22-Apr-2019 13:52
Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e tyre. Pritet që ...

PTHP: Janë gjuajtur më shumë plumba nga afër ndaj babait dhe djalit në Sllupçan
Kumanovë, 22 prill 2019 (MEDIAL) – Janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë ishin gjetur trupi i babait dhe djalit në hyrje të fshatit Sllupçan, ku bëhet autopsia, do të bëhet ekspertizë e ...
Medial | 22-Apr-2019 13:44
Kumanovë, 22 prill 2019 (MEDIAL) – Janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë ishin gjetur trupi i babait dhe djalit në hyrje të fshatit Sllupçan, ku bëhet autopsia, do të bëhet ekspertizë e ...

PThP jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Sllupçan
Prokuroria Themelore Publike thotë se janë shkrepur disa plumba nga afërsia drejt automjetit ku u gjetën mbrëmë trupat e 47 vjeçarit dhe djalit të tij 9 vjeçar në afërsi të fshatit Sllupçan. “Prokuroria Themelore ...
Telegrafi | 22-Apr-2019 13:01
Prokuroria Themelore Publike thotë se janë shkrepur disa plumba nga afërsia drejt automjetit ku u gjetën mbrëmë trupat e 47 vjeçarit dhe djalit të tij 9 vjeçar në afërsi të fshatit Sllupçan. “Prokuroria Themelore ...

Prokuroria: Janë shtënë më shumë plumba mbi babë e bir në Sllupçan
Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e tyre. Pritet që ...
Republika | 22-Apr-2019 13:43
Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e tyre. Pritet që ...

Vriten babai dhe djali në Kumanovë
Babai dhe djali i tij tetëvjeçar janë gjetur të vdekur në automjet në afërsi të fshatit Sllupçan të Kumanovës. Sipas informatave të para nga prokuroria e Kumanovës, në drejtim të tyre është shtënë me armë zjarri derisa ...
InFokusi | 22-Apr-2019 13:39
Babai dhe djali i tij tetëvjeçar janë gjetur të vdekur në automjet në afërsi të fshatit Sllupçan të Kumanovës. Sipas informatave të para nga prokuroria e Kumanovës, në drejtim të tyre është shtënë me armë zjarri derisa ...

Ja kush ishte 47 vjeçari që u vra mbrëmë së bashku me djalin e tij (FOTO)
47 vjeçari Elham Saallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me armë zjarri mbrëmë në hyrje të fshatit Sllupçan, në vendin e quajtur “Bunari në Sllupçan”. Siç kanë ...
Aktuale.MK | 22-Apr-2019 13:33
47 vjeçari Elham Saallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me armë zjarri mbrëmë në hyrje të fshatit Sllupçan, në vendin e quajtur “Bunari në Sllupçan”. Siç kanë ...

Vritet babai dhe djali në Kumanovë
Babai dhe djali i tij tetëvjeçar janë gjetur të vdekur në automjet në afërsi të fshatit Sllupçan të Kumanovës. Sipas informatave të para nga prokuroria e Kumanovës, në drejtim të tyre është shtënë me armë zjarri derisa ...
Klan Kosova | 22-Apr-2019 13:26
Babai dhe djali i tij tetëvjeçar janë gjetur të vdekur në automjet në afërsi të fshatit Sllupçan të Kumanovës. Sipas informatave të para nga prokuroria e Kumanovës, në drejtim të tyre është shtënë me armë zjarri derisa ...

Zbulohet identiteti i të atit dhe të birit, që u gjendën të vrarë në Opajë
Elham Sallahi – Bellanoca quhet viktima që mbërmë ndërroi jetë pas palagëve të marra me armë zjarri. Elhami ishta babai djali i tij 9-vjeçar tani më të ndjerë i cili në krahë të babait janë gjetur pa shenja jete në ...
Republika | 22-Apr-2019 13:25
Elham Sallahi – Bellanoca quhet viktima që mbërmë ndërroi jetë pas palagëve të marra me armë zjarri. Elhami ishta babai djali i tij 9-vjeçar tani më të ndjerë i cili në krahë të babait janë gjetur pa shenja jete në ...

Prokuroria: Janë shtënë më shumë plumba mbi babë e bir në Sllupçan
Shkup, 22 prill - Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e ...
Zhurnal | 22-Apr-2019 13:22
Shkup, 22 prill - Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u gjetën trupat e ...

Janë gjuajtur më shumë plumba nga afër ndaj babait dhe djalit në Sllupçan
Kumanovë, 22 prill – Janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë ishin gjetur trupi i babait dhe djalit në hyrje të fshatit Sllupçan, ku bëhet autopsia, do të bëhet ekspertizë e gjurmëve nga vendi ...
Koha.mk | 22-Apr-2019 13:22
Kumanovë, 22 prill – Janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë ishin gjetur trupi i babait dhe djalit në hyrje të fshatit Sllupçan, ku bëhet autopsia, do të bëhet ekspertizë e gjurmëve nga vendi ...

Prokuroria: Janë shtënë më shumë plumba mbi babë e bir në Sllupçan
Alsat 2019-04-22T13:12:45+02:00 Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u ...
AlMaKos | 22-Apr-2019 13:22
Alsat 2019-04-22T13:12:45+02:00 Sipas Prokurorisë Themelore të Kumanovës, mbi trupin e babait dhe djalit të tij 9-vjeçar në Sllupcan të Kumanovës, janë gjuajtur më shumë plumba në afërsi të automjetit ku mbrëmë u ...

Zbulohen kush janë babë e bir që u vranë mbrëmë në Kumanovë
Mbrëmë vonë disa minurta pas orës 22 në afërsi të fshatit Opajë dhe Slupçan në afërsi të zonës së “Slupçan bunar” në një automjet të pasagjerëve Opel Astra janë gjetur dy trupa të pajetë të cilat u qëlluan nga persona ...
Republika | 22-Apr-2019 13:09
Mbrëmë vonë disa minurta pas orës 22 në afërsi të fshatit Opajë dhe Slupçan në afërsi të zonës së “Slupçan bunar” në një automjet të pasagjerëve Opel Astra janë gjetur dy trupa të pajetë të cilat u qëlluan nga persona ...

Gjenden të vdekur babai dhe djali i tij i mitur në Kumanovë
Rreth orës 21:00 në fushat e fshatit Opajë të Komunës së Likovës janë gjetur dy trupa pa jetë. Njëra nga kufomat është e personit me inicialet E.S ndërsa tjetra dyshohet të jetë e birit të tij dhjetë vjeçar. Jo ...
Indeks Online | 22-Apr-2019 13:06
Rreth orës 21:00 në fushat e fshatit Opajë të Komunës së Likovës janë gjetur dy trupa pa jetë. Njëra nga kufomat është e personit me inicialet E.S ndërsa tjetra dyshohet të jetë e birit të tij dhjetë vjeçar. Jo ...

Mësohet identiteti i dy personave të vrarë në Kumanovë
Është zbuluar identiteti i personave të vrarë mbrëmë në Kumanovë. Bëhet fjalë për 47-vjeçarin Elham Sallahi, i njohur si Bellanoca. Viktimë është edhe djali i tij 10-vjeçar, A. S. Ndërkohë, Prokuroria Themelore Publike ...
Shenja | 22-Apr-2019 12:51
Është zbuluar identiteti i personave të vrarë mbrëmë në Kumanovë. Bëhet fjalë për 47-vjeçarin Elham Sallahi, i njohur si Bellanoca. Viktimë është edhe djali i tij 10-vjeçar, A. S. Ndërkohë, Prokuroria Themelore Publike ...

Gjenden të vrarë një nëntë vjeçar dhe babai i tij në Sllupçan
Mbrëmë në Sllupçan janë gjetur trupat e pajetë të 47 vjeçarit dhe djalit të tij 9 vjeçar. Nga MPB thonë se automjeti i llojit “Opel Astra” me tabela të Shkupit, është gjetur nga zyrtarët policorë mbrëmë në orën 22:40 në ...
Arbresh | 22-Apr-2019 12:46
Mbrëmë në Sllupçan janë gjetur trupat e pajetë të 47 vjeçarit dhe djalit të tij 9 vjeçar. Nga MPB thonë se automjeti i llojit “Opel Astra” me tabela të Shkupit, është gjetur nga zyrtarët policorë mbrëmë në orën 22:40 në ...

Ja kush ishte 47 vjeçari që u vra mbrëmë së bashku me djalin e tij (FOTO)
47 vjeçari Elham Sallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me armë zjarri mbrëmë në hyrje të fshatit Sllupçan, në vendin e quajtur “Bunari në Sllupçan”. Siç kanë ...
Alsat-M | 22-Apr-2019 12:36
47 vjeçari Elham Sallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me armë zjarri mbrëmë në hyrje të fshatit Sllupçan, në vendin e quajtur “Bunari në Sllupçan”. Siç kanë ...

Ja kush ishte 47 vjeçari që u vra mbrëmë së bashku me djalin e tij (FOTO)
S A 2019-04-22T12:31:25+02:00 47 vjeçari Elham Saallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me armë zjarri mbrëmë në hyrje të fshatit Sllupçan, në vendin e quajtur ...
AlMaKos | 22-Apr-2019 12:36
S A 2019-04-22T12:31:25+02:00 47 vjeçari Elham Saallahu dhe djali i tij nëntë vjeçar nga fshati Opajë i komunës së Likovës, janë gjetur të vrarë me armë zjarri mbrëmë në hyrje të fshatit Sllupçan, në vendin e quajtur ...

Gjenden të vrarë një nëntë vjeçar dhe babai i tij në Sllupçan
Nga MPB thonë se automjeti i llojit “Opel Astra” me tabela të Shkupit, është gjetur nga zyrtarët policorë mbrëmë në orën 22:40 në vendin e quajtur “Bunari i Sllupçanit”. Babai dhe djali i tij janë gjetur pa shenja jete. ...
Lajminet | 22-Apr-2019 12:34
Nga MPB thonë se automjeti i llojit “Opel Astra” me tabela të Shkupit, është gjetur nga zyrtarët policorë mbrëmë në orën 22:40 në vendin e quajtur “Bunari i Sllupçanit”. Babai dhe djali i tij janë gjetur pa shenja jete. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved