ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 02:13

Mbappe “njeriu i erës”/ Gol pas një sprinti me 38 km/h

Mbappe “njeriu i erës”/ Gol pas një sprinti me 38 km/h
Kylian Mbappe shënoi tre gola në fitoren e mbrëmjes të së dielës ndaj Monaco, e cila siguroi edhe matematikisht titullin kampion të Ligue 1 për gjigantët e “Parce des Princes”.
Top Channel | 22-Apr-2019 13:43
Kylian Mbappe shënoi tre gola në fitoren e mbrëmjes të së dielës ndaj Monaco, e cila siguroi edhe matematikisht titullin kampion të Ligue 1 për gjigantët e “Parce des Princes”.

Në rast se iu ka ikur, Mbappe regjistroi shpejtësi 38 km/h te goli i parë ndaj Monacos
Paris Saint Germaini të dielën siguroi edhe matematikisht titullin, edhe pse Lille barazoi paraprakisht dhe kështu titulli ishte i tyre, PSG nuk e kurseu Monacon. Skuadra nga Parisi fitoi me rezultat 3-1, në një ndeshje ...
Telegrafi | 22-Apr-2019 14:36
Paris Saint Germaini të dielën siguroi edhe matematikisht titullin, edhe pse Lille barazoi paraprakisht dhe kështu titulli ishte i tyre, PSG nuk e kurseu Monacon. Skuadra nga Parisi fitoi me rezultat 3-1, në një ndeshje ...

Në rast se iu ka ikur, Mbappe regjistroi shpejtësi 38 km/h te goli i parë ndaj Monacos
Paris Saint Germaini të dielën siguroi edhe matematikisht titullin, edhe pse Lille barazoi paraprakisht dhe kështu titulli ishte i tyre, PSG nuk e kurseu Monacon. Skuadra nga Parisi fitoi me rezultat 3-1, në një ndeshje ...
E Dua Sportin | 22-Apr-2019 14:44
Paris Saint Germaini të dielën siguroi edhe matematikisht titullin, edhe pse Lille barazoi paraprakisht dhe kështu titulli ishte i tyre, PSG nuk e kurseu Monacon. Skuadra nga Parisi fitoi me rezultat 3-1, në një ndeshje ...

Nuk do ta besoni shpejtësinë marramendëse të Mbappes gjatë super golit (VIDEO)
“Ylli” i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe shkëlqeu në “Parc des Princes” duke shënuar tripletën ndaj ish-skuadrës së tij, Monaco. Nuk ishin vetëm “het-triku” i 20-vjeçarit që mori vëmendje të dielën, por edhe ...
Koha.mk | 22-Apr-2019 14:15
“Ylli” i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe shkëlqeu në “Parc des Princes” duke shënuar tripletën ndaj ish-skuadrës së tij, Monaco. Nuk ishin vetëm “het-triku” i 20-vjeçarit që mori vëmendje të dielën, por edhe ...

Dani Alves, lojtari më i trofeshëm në histori të futbollit
PSG ka arritur ta mbroj titullin e Ligue 1, duke e fituar dy herë radhazi. Por, skuadra parisiene dështoi në tre ndeshjet e fundit për ta fituar titullin e ligës para kohe, pasi barazoi ndaj Strasbourgut, humbi ndaj ...
Lajminet | 22-Apr-2019 13:56
PSG ka arritur ta mbroj titullin e Ligue 1, duke e fituar dy herë radhazi. Por, skuadra parisiene dështoi në tre ndeshjet e fundit për ta fituar titullin e ligës para kohe, pasi barazoi ndaj Strasbourgut, humbi ndaj ...

Dhoma e zhveshjes kthehet në ‘pishinë’, Alves feston si i çmendur (VIDEO)
PSG e ka mbrojtur titullin kampion në Francë. Fitorja 3-1 ndaj Monacos i siguroi matematikisht titullin skuadrës parisienë e cila pas ndeshjes festoi si e çmendur. Shampanja “lumë” në dhomat e zhveshjes, por festa epike ...
Koha.mk | 22-Apr-2019 13:55
PSG e ka mbrojtur titullin kampion në Francë. Fitorja 3-1 ndaj Monacos i siguroi matematikisht titullin skuadrës parisienë e cila pas ndeshjes festoi si e çmendur. Shampanja “lumë” në dhomat e zhveshjes, por festa epike ...

Messi apo Mbappe, pesë ndeshje për ta përcaktuar fituesin e Këpucës së Artë
Leo Messi dhe Kylian Mbappe janë duke zhvilluar një garë të ngushtë për Këpucën e Artë. Jemi duke shkuar drejt përfundimit të sezonit 2018/2019, gjersa Leo Messi po i prinë garës për Këpucën e Artë.Argjentinasi ka ...
Portalb | 22-Apr-2019 13:44
Leo Messi dhe Kylian Mbappe janë duke zhvilluar një garë të ngushtë për Këpucën e Artë. Jemi duke shkuar drejt përfundimit të sezonit 2018/2019, gjersa Leo Messi po i prinë garës për Këpucën e Artë.Argjentinasi ka ...

Mbappe “kërcënon” Messin për Këpucën e Artë
Ylli francez ka realizuar mbrëmë tre gola në fitoren e PSG ndaj Monacos. Paris Saint Germain e festoi titullin e radhës në Ligue 1, duke e mposhtur Monacon me rezultat 3-1. Kylian Mbappe ishte edhe njëherë i pandalshëm ...
InFokusi | 22-Apr-2019 13:29
Ylli francez ka realizuar mbrëmë tre gola në fitoren e PSG ndaj Monacos. Paris Saint Germain e festoi titullin e radhës në Ligue 1, duke e mposhtur Monacon me rezultat 3-1. Kylian Mbappe ishte edhe njëherë i pandalshëm ...

Coutinho shton spekulimet për kalim te PSG
Mesfushori i Bacelonës, Philippe Coutinho, i ka shtuar spekulimet për transferim pas deklaratave të tij të fundit. “Është gjithmonë kënaqësi të luash me të. Kemi luajtur shumë kohë në ekipin e të rinjve të Brazilit. ...
Klan Kosova | 22-Apr-2019 13:06
Mesfushori i Bacelonës, Philippe Coutinho, i ka shtuar spekulimet për transferim pas deklaratave të tij të fundit. “Është gjithmonë kënaqësi të luash me të. Kemi luajtur shumë kohë në ekipin e të rinjve të Brazilit. ...

Buffon dhe Dani Alves vendosin rekorde të reja pas triumfit të PSG-së në ligën franceze
Paris Saint-Germaini e siguroi dje fitimin e titullit në ligën franceze, transmeton zeri.info Klubi parisien e siguroi titullin pak orë para se ta zhvillonte ndeshjen ndaj Monacos, të cilën e fitoi me rezultatin 3:1. ...
Zeri | 22-Apr-2019 12:47
Paris Saint-Germaini e siguroi dje fitimin e titullit në ligën franceze, transmeton zeri.info Klubi parisien e siguroi titullin pak orë para se ta zhvillonte ndeshjen ndaj Monacos, të cilën e fitoi me rezultatin 3:1. ...

Mbappe mbetet në PSG
Futbollisti Kilian Mbappe nuk do të largohet nga Paris Saint-Germain këtë verë, shprehet i bindur trajneri i kampionit francez Tomas Tuhel.
Kosova Press | 22-Apr-2019 12:29
Futbollisti Kilian Mbappe nuk do të largohet nga Paris Saint-Germain këtë verë, shprehet i bindur trajneri i kampionit francez Tomas Tuhel.

Mbappe “kërcënon” Messin për Këpucën e Artë
Ylli francez ka realizuar mbrëmë tre gola në fitoren e PSG ndaj Monacos.
Kosova Press | 22-Apr-2019 12:28
Ylli francez ka realizuar mbrëmë tre gola në fitoren e PSG ndaj Monacos.

Messi apo Mbappe, pesë ndeshje për ta përcaktuar fituesin e Këpucës së Artë
Leo Messi dhe Kylian Mbappe janë duke zhvilluar një garë të ngushtë për Këpucën e Artë. Jemi duke shkuar drejt përfundimit të sezonit 2018/2019, gjersa Leo Messi po i prinë garës për Këpucën e Artë. Argjentinasi ka ...
Shenja | 22-Apr-2019 12:12
Leo Messi dhe Kylian Mbappe janë duke zhvilluar një garë të ngushtë për Këpucën e Artë. Jemi duke shkuar drejt përfundimit të sezonit 2018/2019, gjersa Leo Messi po i prinë garës për Këpucën e Artë. Argjentinasi ka ...

VIDEO/ Nuk do ta besoni shpejtësinë marramendëse të Mbappes gjatë super golit
“Ylli” i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe shkëlqeu në “Parc des Princes” duke shënuar tripletën ndaj ish-skuadrës së tij, Monaco. Nuk ishin vetëm “het-triku” i 20-vjeçarit që mori vëmendje të dielën, por edhe ...
Lexo | 22-Apr-2019 11:42
“Ylli” i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe shkëlqeu në “Parc des Princes” duke shënuar tripletën ndaj ish-skuadrës së tij, Monaco. Nuk ishin vetëm “het-triku” i 20-vjeçarit që mori vëmendje të dielën, por edhe ...

Mbappe: Realin do ta shikoj vetëm si një admirues
Anësori i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, i ka përgënjeshtruar njoftimet se mund ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ardhshëm. 20-vjeçari shkëlqyer të dielën në Parc des Princes duke shënuar het-trik ...
E Dua Sportin | 22-Apr-2019 11:40
Anësori i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, i ka përgënjeshtruar njoftimet se mund ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ardhshëm. 20-vjeçari shkëlqyer të dielën në Parc des Princes duke shënuar het-trik ...

Nuk duhet ta humbisni festën e Dani Alves në titullin e tetë të PSG-s
PSG e ka fituar mbrëmë titullin e tetë në Ligue 1. PSG e ka mbrojtur titullin e Ligue 1, duke e fituar dy herë radhazi. Skuadra parisienë e fitoi më herët titullin e ligës, pasi Lille barazoi me Toulousen pa gola, ...
AlMaKos | 22-Apr-2019 11:17
PSG e ka fituar mbrëmë titullin e tetë në Ligue 1. PSG e ka mbrojtur titullin e Ligue 1, duke e fituar dy herë radhazi. Skuadra parisienë e fitoi më herët titullin e ligës, pasi Lille barazoi me Toulousen pa gola, ...

Nuk duhet ta humbisni festën e Dani Alves në titullin e tetë të PSG-s
PSG e ka mbrojtur titullin e Ligue 1, duke e fituar dy herë radhazi. Skuadra parisienë e fitoi më herët titullin e ligës, pasi Lille barazoi me Toulousen pa gola, përcjell . PSG do të përballej në mbrëmje me Monaco, që ...
Lajminet | 22-Apr-2019 11:13
PSG e ka mbrojtur titullin e Ligue 1, duke e fituar dy herë radhazi. Skuadra parisienë e fitoi më herët titullin e ligës, pasi Lille barazoi me Toulousen pa gola, përcjell . PSG do të përballej në mbrëmje me Monaco, që ...

Mbappe: Realin do ta shikoj vetëm si një admirues
Anësori i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, i ka përgënjeshtruar njoftimet se mund ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ardhshëm. 20-vjeçari shkëlqyer të dielën në Parc des Princes duke shënuar het-trik ...
Telegrafi | 22-Apr-2019 08:42
Anësori i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, i ka përgënjeshtruar njoftimet se mund ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ardhshëm. 20-vjeçari shkëlqyer të dielën në Parc des Princes duke shënuar het-trik ...

PSG interesohet për Silvan
Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Manchester Cityt, Bernardo Silva. Thomas Tuchel dëshiron një mesfushorë kualitativ prapa dyshes Neymar e Mbappe. Megjithatë [...]
VeqSport | 22-Apr-2019 11:09
Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Manchester Cityt, Bernardo Silva. Thomas Tuchel dëshiron një mesfushorë kualitativ prapa dyshes Neymar e Mbappe. Megjithatë [...]

Mbappe rikonfirmon se nuk do të kaloj te Reali
Kylian Mbappe ka rikonfirmuar se ai do të jetë te skuadra e PSG edhe sezonin e ardhshëm. ”Jam këtu, jam pjesë e projektit” ”Është mirë [...]
VeqSport | 22-Apr-2019 11:02
Kylian Mbappe ka rikonfirmuar se ai do të jetë te skuadra e PSG edhe sezonin e ardhshëm. ”Jam këtu, jam pjesë e projektit” ”Është mirë [...]

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved