ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:06

Zbardhen prapaskenat e mbledhjes në PD, Basha: Zgjedhjet pa ne janë farsë, ne do vazhdojmë me protesta popullore që ta rrëzojmë Ramën

Zbardhen prapaskenat e mbledhjes në PD, Basha: Zgjedhjet pa ne janë farsë, ne do vazhdojmë me protesta popullore që ta rrëzojmë Ramën
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe kryeministrit ...
GazetaTema | 22-Apr-2019 14:22
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe kryeministrit ...

Basha mbledh kryetarët e bashkive, çfarë pritet të diskutohet
TIRANE Pas përfundimit të mbledhjes së Kolegjit të Kryetarëve, kreu i PD-së Lulzim Basha do të nisë një tjetër me Kryetarët e Bashkive që vijnë nga rradhët e Partisë Demokratike. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 14:11
TIRANE Pas përfundimit të mbledhjes së Kolegjit të Kryetarëve, kreu i PD-së Lulzim Basha do të nisë një tjetër me Kryetarët e Bashkive që vijnë nga rradhët e Partisë Demokratike. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për ...

PD ndryshon strategji: Jo më protesta para Parlamentit, nga e enjtja bllokohen rrugët
Partia Demokratike ka ndryshuar strategji, duke përshkallëzuar nivelin e protestave që ajo zhvillon çdo seancë plenare.
Top Channel | 22-Apr-2019 13:59
Partia Demokratike ka ndryshuar strategji, duke përshkallëzuar nivelin e protestave që ajo zhvillon çdo seancë plenare.

Basha në Kolegjin e Kryetarëve: Zgjedhjet pa opozitën janë farsë
TIRANE Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe ...
BalkanWeb | 22-Apr-2019 13:56
TIRANE Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe ...

Basha në Kolegjin e Kryetarëve: Zgjedhjet pa opozitën janë farsë
Lulzim Basha deklaroi se zgjedhjet lokale pa opozitën janë farsë. Ai shtoi se opozita nuk do të lejojë që zgjedhjet t’i organizojë krimi. Sipas Bashës, zgjidhja e vetme për këtë situatë është qeveria e re tranzitore. ...
Lapsi | 22-Apr-2019 14:11
Lulzim Basha deklaroi se zgjedhjet lokale pa opozitën janë farsë. Ai shtoi se opozita nuk do të lejojë që zgjedhjet t’i organizojë krimi. Sipas Bashës, zgjidhja e vetme për këtë situatë është qeveria e re tranzitore. ...

Basha në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve: Zgjedhjet pa opozitën janë farsë
Në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ndal te zgjedhjet lokale, të cilat i cilësoi një farsë, për ...
Politiko | 22-Apr-2019 14:36
Në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ndal te zgjedhjet lokale, të cilat i cilësoi një farsë, për ...

Protesta e rradhës më 11 maj, dalin detaje për përshkallëzim e saj
Kolegji i Kryetarëve ka vendosur për mbajtjen e protestës kombëtare të 11 majit si “një përballje popullore për të treguar se shqiptarët refuzojnë kategorikisht të vidhen dhe të qeverisen nga krimi”. Gjithashtu Kolegji ...
Gazeta Express | 22-Apr-2019 14:33
Kolegji i Kryetarëve ka vendosur për mbajtjen e protestës kombëtare të 11 majit si “një përballje popullore për të treguar se shqiptarët refuzojnë kategorikisht të vidhen dhe të qeverisen nga krimi”. Gjithashtu Kolegji ...

Zbardhen prapaskenat e mbledhjes në PD, Basha: Zgjedhjet pa ne janë farsë, ne do vazhdojmë me protesta popullore që ta rrëzojmë Ramën
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe kryeministrit ...
Lexo | 22-Apr-2019 14:26
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe kryeministrit ...

Shqipëri: Opozita nuk ndalet, protestë kombëtare më 11 maj
Shefi i opozitës, Lulzim Basha, mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së radhës kombëtare. Burimet raportojnë se protesta e opozitës së bashkuar do të ...
AlbInfo | 22-Apr-2019 14:22
Shefi i opozitës, Lulzim Basha, mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së radhës kombëtare. Burimet raportojnë se protesta e opozitës së bashkuar do të ...

Porositë e Bashës: S’do lejojmë që zgjedhjet të drejtohen nga krimi
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar prere sot nga Kolegji i Kryetarëve ku u vendos për datën e protestës se radhës para Kryeministrisë, se “Zgjedhjet pa opozitën janë farsë”. Bëhet me dije se në fjalën ...
Gazeta Dita | 22-Apr-2019 14:22
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar prere sot nga Kolegji i Kryetarëve ku u vendos për datën e protestës se radhës para Kryeministrisë, se “Zgjedhjet pa opozitën janë farsë”. Bëhet me dije se në fjalën ...

PD: Jo më protesta para Parlamentit, nga e enjtja bllokohen rrugët
Partia Demokratike e Shqipërisë ka ndryshuar strategji, duke përshkallëzuar nivelin e protestave që ajo zhvillon çdo seancë plenare. Për këtë të enjte Kolegji i Kryetarëve ka vendosur që të mos ketë protestë si ...
Klan Kosova | 22-Apr-2019 14:18
Partia Demokratike e Shqipërisë ka ndryshuar strategji, duke përshkallëzuar nivelin e protestave që ajo zhvillon çdo seancë plenare. Për këtë të enjte Kolegji i Kryetarëve ka vendosur që të mos ketë protestë si ...

Protesta e radhës e opozitës së bashkuar me 11 maj
Kreu i demokratëve Lulzim Basha në mbledhjen me kolegjin e kryetarëve këtë të hënë ka vendosur se protesta e radhës do të jetë me 11 maj ne oren 18:30 ne bulevardin Dëshmorët e Kombit, përpara kryeministrisë. Ndërkohë ...
VizionPlus | 22-Apr-2019 12:19
Kreu i demokratëve Lulzim Basha në mbledhjen me kolegjin e kryetarëve këtë të hënë ka vendosur se protesta e radhës do të jetë me 11 maj ne oren 18:30 ne bulevardin Dëshmorët e Kombit, përpara kryeministrisë. Ndërkohë ...

Basha: Zgjedhjet pa opozitën, farsë
Lideri i opozitës, Lulzim Basha gjatë mbledhjes së Kolegjit të Kryetarëve ka folur për zgjedhjet lokale, të cilat i cilësoi farsë, meqë ajo nuk do të marrë pjesë. “ Ne nuk do të lejojmë më që zgjedhjet në Shqipëri t’i ...
Dritare | 22-Apr-2019 14:11
Lideri i opozitës, Lulzim Basha gjatë mbledhjes së Kolegjit të Kryetarëve ka folur për zgjedhjet lokale, të cilat i cilësoi farsë, meqë ajo nuk do të marrë pjesë. “ Ne nuk do të lejojmë më që zgjedhjet në Shqipëri t’i ...

PD nuk ndalet, protestë kombëtare më 11 Maj
Shefi i opozitës Lulzim Basha mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së radhës Kombëtare. Burimet raportojnë se protesta e opozitës së bashkuar do të ...
Top Channel | 22-Apr-2019 11:59
Shefi i opozitës Lulzim Basha mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së radhës Kombëtare. Burimet raportojnë se protesta e opozitës së bashkuar do të ...

Basha: Zgjedhjet pa opozitën janë farsë. Ne nuk do të lejojmë më që zgjedhjet në Shqipëri t’i organizojë dhe diktojë krimi
Zgjedhjet pa opozitën janë farsë. Ne nuk do të lejojmë më që krimi të diktojë zgjedhje në Shqipëri. Zgjedhjet do të mbahen pasi të ndëshkohen hajdutët e votave të 2017. Me Edi Ramën dhe me Dakon e Gjiknurin në krah të ...
Gazeta55 | 22-Apr-2019 14:08
Zgjedhjet pa opozitën janë farsë. Ne nuk do të lejojmë më që krimi të diktojë zgjedhje në Shqipëri. Zgjedhjet do të mbahen pasi të ndëshkohen hajdutët e votave të 2017. Me Edi Ramën dhe me Dakon e Gjiknurin në krah të ...

“Prapaskenat” në PD, Basha: Zgjedhjet pa ne janë farsë!
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe kryeministrit ...
Java News | 22-Apr-2019 14:04
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, në të cilën edhe u vendos data e protestës së ardhshme të opozitës së bashkuar, nuk kurseu akuzat ndaj Qeverisë aktuale dhe kryeministrit ...

Opozita paralajmëron protestën e rradhës më 11 maj
Opozita e bashkuar shqiptare ka parlajmëruar se më 11 Maj do të zhvillojë protestën e saj antiqeveritare të rradhës. Kjo është bërë e ditur në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve nga kreu i PD Lulzim Basha. Gazeta “RD” ...
RTSH | 22-Apr-2019 13:33
Opozita e bashkuar shqiptare ka parlajmëruar se më 11 Maj do të zhvillojë protestën e saj antiqeveritare të rradhës. Kjo është bërë e ditur në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve nga kreu i PD Lulzim Basha. Gazeta “RD” ...

PD nuk ndalet, paralajmëron protestë kombëtare më 11 maj
Partia Demokratike në Shqipëri, ka paralajmëruar përsëri protestë. Shefi i opozitës shqiptare, Lulzim Basha, mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së ...
Zeri | 22-Apr-2019 13:26
Partia Demokratike në Shqipëri, ka paralajmëruar përsëri protestë. Shefi i opozitës shqiptare, Lulzim Basha, mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së ...

Nuk do jetë thjesht protestë, por një revoltë kombëtare me 11 Maj
11 Maji do të kthehet në një uragan popullor kundër regjimit. Nuk do të jetë thjesht dhe vetëm një protestë, por një revoltë kombëtare. Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur sot Kolegjin e Kryetarëve , ku edhe është ...
Gazeta55 | 22-Apr-2019 13:14
11 Maji do të kthehet në një uragan popullor kundër regjimit. Nuk do të jetë thjesht dhe vetëm një protestë, por një revoltë kombëtare. Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur sot Kolegjin e Kryetarëve , ku edhe është ...

Protesta e radhës në Shqipëri, më 11 maj
Tiranë, 22 prill - Shefi i opozitës në Shqipëri, Lulzim Basha mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së radhës Kombëtare. Burimet raportojnë se ...
Zhurnal | 22-Apr-2019 13:06
Tiranë, 22 prill - Shefi i opozitës në Shqipëri, Lulzim Basha mblodhi paraditen e kësaj të hëne krerët e degëve të Partisë Demokratike për të vendosur datën e protestës së radhës Kombëtare. Burimet raportojnë se ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved