ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 01:22

Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska, ja ironia e gazetarit të njohur

Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska, ja ironia e gazetarit të njohur
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...
GazetaTema | 21-Apr-2019 16:16
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...

Zgjedhjet në Ukrainë, kandidatët presidencialë në balotazh
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...
Telegraf | 21-Apr-2019 17:35
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...

Një komedian sfidon Poroshenkon për presidentin e ri të Ukrainës
Ukrainasit votojne për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi zhvillohet mes presidentit aktual Petro Poroshenko, dhe komedianit Volodimir Zelensky, i cili është një risi në politikë. Ky i fundit një ...
VizionPlus | 21-Apr-2019 15:00
Ukrainasit votojne për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi zhvillohet mes presidentit aktual Petro Poroshenko, dhe komedianit Volodimir Zelensky, i cili është një risi në politikë. Ky i fundit një ...

Walker: Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...
Medial | 21-Apr-2019 17:36
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...

Ukraina voton: Petro Poroshenko përballë Volodymyr Selenskyj
Petro Poroshenko kërkon mandat të ri, por në Ukrainë ka shumë të pakënaqur. Aktori i komedisë, Volodymyr Selenskyj sfiduesi i Poroshenkos në zgjedhjet e së dielës ka shumë shanse, por jo ndonjë program të qartë. „Askush ...
GazetaTema | 21-Apr-2019 09:25
Petro Poroshenko kërkon mandat të ri, por në Ukrainë ka shumë të pakënaqur. Aktori i komedisë, Volodymyr Selenskyj sfiduesi i Poroshenkos në zgjedhjet e së dielës ka shumë shanse, por jo ndonjë program të qartë. „Askush ...

Haradinaj uron gabimisht kryeministrin ukrainas, ngatërron satirën dhe lajmin
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...
InFokusi | 21-Apr-2019 17:35
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...

Haradinaj bie pre e shakasë, uron gabimisht kryeministrin ukrainas
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një shaka nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...
Zeri | 21-Apr-2019 17:28
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një shaka nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...
AlMaKos | 21-Apr-2019 17:21
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...

Kryeministri Haradinaj bie në grackën e humoristëve rusë?
Sipas Shaun Walker i cili është gazetar i The Guardian, Kryeministri Ramush Haradinaj, po del të jetë mashtruar nga humoristët rusë, Vovan dhe Lexusov. Nëpërmjet një shkrimi në Twitter, Ramush Haradinaj, i ka uruar ...
Klan Kosova | 21-Apr-2019 16:48
Sipas Shaun Walker i cili është gazetar i The Guardian, Kryeministri Ramush Haradinaj, po del të jetë mashtruar nga humoristët rusë, Vovan dhe Lexusov. Nëpërmjet një shkrimi në Twitter, Ramush Haradinaj, i ka uruar ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...
TetovaSot | 21-Apr-2019 16:39
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...

Ukraina zgjedh presidentin e ri
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...
TV Klan | 21-Apr-2019 14:43
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...

Haradinaj s’e dallon satirën nga lajmi, uron gabimisht kryeministrin ukrainas
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...
Gazeta Express | 21-Apr-2019 16:31
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari komedian, Volodymyr Zelenskiy, ka mbështetje më të madhe. Një sondazh i publikuar më 18 prill, tregon se 57.9 përqind e votuesve thonë se do të votojnë për Zelenskiyn, ...
Lajminet | 21-Apr-2019 16:08
Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari komedian, Volodymyr Zelenskiy, ka mbështetje më të madhe. Një sondazh i publikuar më 18 prill, tregon se 57.9 përqind e votuesve thonë se do të votojnë për Zelenskiyn, ...

Walker: Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...
Arbresh | 21-Apr-2019 16:06
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...
Gazeta Observer | 21-Apr-2019 16:06
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...

Ukrainë, kandidatët presidencialë në balotazh
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...
Zeri Amerikes | 21-Apr-2019 15:55
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...

Presidenti i ri Ukrainës, komediani Zelensky sfidon Petro Poroshenkon
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...
Java News | 21-Apr-2019 15:00
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...

Ukraina voton sot, sondazhet nxjerrin fitues komedianin
Ukrainasit janë duke votuar ditën e sotme, në të gjithë vendin në raundin e dytë të zgjedhjeve. Komediani dhe politikani i ri Volodimir Zelensky është në rrugë të mbarë pasi sondazhet e fundit e nxjerrin atë me një ...
Dritare | 21-Apr-2019 14:25
Ukrainasit janë duke votuar ditën e sotme, në të gjithë vendin në raundin e dytë të zgjedhjeve. Komediani dhe politikani i ri Volodimir Zelensky është në rrugë të mbarë pasi sondazhet e fundit e nxjerrin atë me një ...

Ukraina në balotazh - Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...
Radio Evropa e Lire | 21-Apr-2019 12:27
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...

Ukrainë, ka filluar raundi i dytë i zgjedhjeve presidenciale
Sot në mëngjes në Ukrainë ka filluar raundi i dytë i zgjedhjeve presidenciale, ku në garë kanë mbetur dy kandidatë, raporton Anadolu Agency (AA). Në orën 8 të mëngjesit u hapën qendrat e votimit ndërsa të drejtë vote ...
Portalb | 21-Apr-2019 11:29
Sot në mëngjes në Ukrainë ka filluar raundi i dytë i zgjedhjeve presidenciale, ku në garë kanë mbetur dy kandidatë, raporton Anadolu Agency (AA). Në orën 8 të mëngjesit u hapën qendrat e votimit ndërsa të drejtë vote ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved