ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:06

VIDEO/Mbrojtja nderon Barcelonën, katalanasit marshojnë drejt titullit

VIDEO/Mbrojtja nderon Barcelonën, katalanasit marshojnë drejt titullit
Barcelona arriti një tjetër fitore me vlera në La Liga, në rrugën drejt titullit kampion. Në shtëpi ndaj Real Sociedad, ekipi i Valverdes fitoi me shifrat 2-1. Takimi u zhbllokua vetëm në minutën e 45-të, ku pas ...
BalkanWeb | 21-Apr-2019 01:22
Barcelona arriti një tjetër fitore me vlera në La Liga, në rrugën drejt titullit kampion. Në shtëpi ndaj Real Sociedad, ekipi i Valverdes fitoi me shifrat 2-1. Takimi u zhbllokua vetëm në minutën e 45-të, ku pas ...

Notat e lojtarëve: Barcelona 2-1 Real Sociedad, shkëlqen Lenglet
Barcelona ka bërë edhe një hap drejt titullit të La Ligas pas fitores ndaj Real Sociedadit në Camp Nou. Meqenëse Blaugranët e fituan ndeshje, nota e tyre mesatare (6.84) është më e lartë në krahasim me Sociedadin ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 23:15
Barcelona ka bërë edhe një hap drejt titullit të La Ligas pas fitores ndaj Real Sociedadit në Camp Nou. Meqenëse Blaugranët e fituan ndeshje, nota e tyre mesatare (6.84) është më e lartë në krahasim me Sociedadin ...

VIDEO/Mbrojtja nderon Barcelonën, katalanasit marshojnë drejt titullit
Barcelona arriti një tjetër fitore me vlera në La Liga, në rrugën drejt titullit kampion. Në shtëpi ndaj Real Sociedad, ekipi i Valverdes fitoi me shifrat 2-1. Takimi u zhbllokua vetëm në minutën e 45-të, ku pas ...
Medial | 21-Apr-2019 01:33
Barcelona arriti një tjetër fitore me vlera në La Liga, në rrugën drejt titullit kampion. Në shtëpi ndaj Real Sociedad, ekipi i Valverdes fitoi me shifrat 2-1. Takimi u zhbllokua vetëm në minutën e 45-të, ku pas ...

Jordi Alba: Trajneri po bën punë të mirë, e duam La Ligan
Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka dhënë komentet e tij pas fitores ndaj Real Sociedad. Barcelona ka shënuar fitore me rezultatin 2:1 kundër Real Sociedad, në kuadër të xhiros së 33-të në La Liga. Në këtë fitore, ...
AlMaKos | 21-Apr-2019 00:01
Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka dhënë komentet e tij pas fitores ndaj Real Sociedad. Barcelona ka shënuar fitore me rezultatin 2:1 kundër Real Sociedad, në kuadër të xhiros së 33-të në La Liga. Në këtë fitore, ...

Jordi Alba: Trajneri po bën punë të mirë, e duam La Ligan
Barcelona ka shënuar fitore me rezultatin 2:1 kundër Real Sociedad, në kuadër të xhiros së 33-të në La Liga. Në këtë fitore, kontributin e tij dha edhe Alba, i cili shënoi edhe golin e dytë për skuadrën e tij, që doli ...
Lajminet | 20-Apr-2019 23:59
Barcelona ka shënuar fitore me rezultatin 2:1 kundër Real Sociedad, në kuadër të xhiros së 33-të në La Liga. Në këtë fitore, kontributin e tij dha edhe Alba, i cili shënoi edhe golin e dytë për skuadrën e tij, që doli ...

Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Roma, vlerësohet paraqitja e Asamoah
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 22:55
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...

Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Roma, vlerësohet paraqitja e Asamoah
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...
E Dua Sportin | 20-Apr-2019 23:40
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...

Notat e lojtarëve: Barcelona 2-1 Real Sociedad, shkëlqen Lenglet
Barcelona ka bërë edhe një hap drejt titullit të La Ligas pas fitores ndaj Real Sociedadit në Camp Nou. Meqenëse Blaugranët e fituan ndeshje, nota e tyre mesatare (6.84) është më e lartë në krahasim me Sociedadin ...
E Dua Sportin | 20-Apr-2019 23:40
Barcelona ka bërë edhe një hap drejt titullit të La Ligas pas fitores ndaj Real Sociedadit në Camp Nou. Meqenëse Blaugranët e fituan ndeshje, nota e tyre mesatare (6.84) është më e lartë në krahasim me Sociedadin ...

La Liga/ Barcelona triumfon ndaj Sociedadit
Është luajtur ndeshja mes Barcelonës dhe Real Sociedadit e vlefshme për La Liga. Barcelona ka triumfuar ndaj Sociedadit, me rezultatin 2-1. Barcelona ka qenë e para që ka shënuar në minutën e 45’, ndërsa Sociedad ka ...
Dritare | 20-Apr-2019 23:23
Është luajtur ndeshja mes Barcelonës dhe Real Sociedadit e vlefshme për La Liga. Barcelona ka triumfuar ndaj Sociedadit, me rezultatin 2-1. Barcelona ka qenë e para që ka shënuar në minutën e 45’, ndërsa Sociedad ka ...

Tifozët hakmerren ndaj festimit të Coutinho
Pak çaste më herët ka përfunduar takimin ndërmjet Barcelonës dhe Real Sociedadit. Barcelona arriti që me shumë mund ta mposht skuadrën e Real Sociedadit me rezultat përfundimtar në 2:1, shkruan GazetaBlic. Për golat u ...
GazetaBlic | 20-Apr-2019 23:22
Pak çaste më herët ka përfunduar takimin ndërmjet Barcelonës dhe Real Sociedadit. Barcelona arriti që me shumë mund ta mposht skuadrën e Real Sociedadit me rezultat përfundimtar në 2:1, shkruan GazetaBlic. Për golat u ...

Barcelona, gjashtë pikë larg titullit të La Ligës Barcelona arriti ta fitojë me rezultat 2:1 ndeshjen kundër Real Sociedadit, që u zhvillua sonte në “Camp Nou”, dhe tani është vetëm gjashtë pikë larg titullit të kampiones së La...
Barcelona arriti ta fitojë me rezultat 2:1 ndeshjen kundër Real Sociedadit, që u zhvillua sonte në “Camp Nou”, dhe tani është vetëm gjashtë pikë larg titullit të kampiones së La Ligës. Edhe pse kanë mbetur edhe pesë ...
Kosova Sot | 20-Apr-2019 23:07
Barcelona arriti ta fitojë me rezultat 2:1 ndeshjen kundër Real Sociedadit, që u zhvillua sonte në “Camp Nou”, dhe tani është vetëm gjashtë pikë larg titullit të kampiones së La Ligës. Edhe pse kanë mbetur edhe pesë ...

Barça mposht Sociedadin dhe shkon më pranë titullit
Pasi siguroi pa shumë vuajtje gjysmëfinalet e Champions Leagues, Barcelona është angazhuar tashmë të mbyllë sa më shpejt llogaritë me titullin kampion dhe mbrëmjen e sotme ka hedhur një tjetër hap të rëndësishëm. ...
Shenja | 20-Apr-2019 22:59
Pasi siguroi pa shumë vuajtje gjysmëfinalet e Champions Leagues, Barcelona është angazhuar tashmë të mbyllë sa më shpejt llogaritë me titullin kampion dhe mbrëmjen e sotme ka hedhur një tjetër hap të rëndësishëm. ...

Mbrojtësit ia sigurojnë tri pikët e radhës Barcelonës në La Liga
Barcelona pas kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, është rikthyer për të luajtur në kampionat, aty ku sonte ka fituar përball Real Soceidadit me rezultat të ngushtë 2-1, shkruan Gazeta inFokus. Golin i parë ...
InFokusi | 20-Apr-2019 22:54
Barcelona pas kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, është rikthyer për të luajtur në kampionat, aty ku sonte ka fituar përball Real Soceidadit me rezultat të ngushtë 2-1, shkruan Gazeta inFokus. Golin i parë ...

Barcelona mund Sociedadin dhe “blindon” kreun e La Ligas
Barcelona vazhdon marshimin drejt titullit kampion në La Liga. Viktima e radhës ishte Real Sociedad, të cilët i ka mundur 2-1. Blaugranët gjetën golin e avantazhit në fundin e pjesës së parë me një goditje me kokë të ...
Flaka | 20-Apr-2019 22:47
Barcelona vazhdon marshimin drejt titullit kampion në La Liga. Viktima e radhës ishte Real Sociedad, të cilët i ka mundur 2-1. Blaugranët gjetën golin e avantazhit në fundin e pjesës së parë me një goditje me kokë të ...

Barca fiton ndaj Sociedadit dhe vazhdon rrugëtimin drejt titullit
Barcelona e ka regjistruar fitoren e radhës në La Liga duke triumfuar ndaj Real Sociedadit me rezultat 2-1 në Camp Nou. Goli i parë u shënua në fund të pjesës së parë (45'), kur pas një harkimi nga këndi të Ousmane ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 22:44
Barcelona e ka regjistruar fitoren e radhës në La Liga duke triumfuar ndaj Real Sociedadit me rezultat 2-1 në Camp Nou. Goli i parë u shënua në fund të pjesës së parë (45'), kur pas një harkimi nga këndi të Ousmane ...

Barcelona 2:1 Real Sociedad, notat e lojtarëve
Në ‘Camp Nou’, katalanët kanë arritur që ta mposhtin skuadrën e Real Sociedad me rezultatin 2:1. Golat në këtë takim për skuadrën vendase u realizuan nga dyshja e mbrojtjes, Clement Lenglet dhe Jordi Alba, shkruan . Në ...
Lajminet | 20-Apr-2019 22:46
Në ‘Camp Nou’, katalanët kanë arritur që ta mposhtin skuadrën e Real Sociedad me rezultatin 2:1. Golat në këtë takim për skuadrën vendase u realizuan nga dyshja e mbrojtjes, Clement Lenglet dhe Jordi Alba, shkruan . Në ...

Përfundon dueli në “Camp Nou”, Barcelona e mposht Real Sociedadin
Dy gola për 3 minuta në “Camp Nou”, duel fantastik po zhvillohet në mes Barcelonës dhe Sociedadit. Golin e barazimit e shënoi Juanmi në minutën e 62', ndërsa festa nuk zgjati shumë dhe Alba kaloi Barcelonë në epërsi në ...
GazetaBlic | 20-Apr-2019 22:46
Dy gola për 3 minuta në “Camp Nou”, duel fantastik po zhvillohet në mes Barcelonës dhe Sociedadit. Golin e barazimit e shënoi Juanmi në minutën e 62', ndërsa festa nuk zgjati shumë dhe Alba kaloi Barcelonë në epërsi në ...

Barça nuk gabon, i afrohet edhe më afër titullit
Pasi siguroi pa shumë vuajtje gjysmëfinalet e Champions Leagues, Barcelona është angazhuar tashmë të mbyllë sa më shpejt llogaritë me titullin kampion dhe mbrëmjen e sotme ka hedhur një tjetër hap të rëndësishëm. ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 22:46
Pasi siguroi pa shumë vuajtje gjysmëfinalet e Champions Leagues, Barcelona është angazhuar tashmë të mbyllë sa më shpejt llogaritë me titullin kampion dhe mbrëmjen e sotme ka hedhur një tjetër hap të rëndësishëm. ...

Barcelona gjithnjë e më afër titullit, fiton edhe ndaj Sociedad
Skuadra e Barcelonës e ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 33-të në kampionatin spanjoll. Lojtarët e Ernesto Valverde kanë shënuar fitore të vështirë, me rezultatin 2:1, kundër skuadrës së Real Sociedad. Goli i parë në ...
AlMaKos | 20-Apr-2019 22:46
Skuadra e Barcelonës e ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 33-të në kampionatin spanjoll. Lojtarët e Ernesto Valverde kanë shënuar fitore të vështirë, me rezultatin 2:1, kundër skuadrës së Real Sociedad. Goli i parë në ...

Barcelona gjithnjë e më afër titullit, fiton edhe ndaj Sociedad
Lojtarët e Ernesto Valverde kanë shënuar fitore të vështirë, me rezultatin 2:1, kundër skuadrës së Real Sociedad. Goli i parë në këtë takim erdhi vetëm në minutën e 45’, kur Clement Lenglet shfrytëzoi për mrekulli ...
Lajminet | 20-Apr-2019 22:45
Lojtarët e Ernesto Valverde kanë shënuar fitore të vështirë, me rezultatin 2:1, kundër skuadrës së Real Sociedad. Goli i parë në këtë takim erdhi vetëm në minutën e 45’, kur Clement Lenglet shfrytëzoi për mrekulli ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved