ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 04:21

VIDEO/ “Luftë”për zonën Champions, Interi dhe Roma ndajnë pikët

VIDEO/ “Luftë”për zonën Champions, Interi dhe Roma ndajnë pikët
Është mbyllur në barazim 1-1 supersfida mes Interit dhe Romës e vlefshme për javën e 33-të të Serisë A. Të dy skuadrat nuk kanë përfituar nga hapi fals i Lacios dhe Milanit në mesditë për të thelluar diferencën në ...
BalkanWeb | 21-Apr-2019 00:30
Është mbyllur në barazim 1-1 supersfida mes Interit dhe Romës e vlefshme për javën e 33-të të Serisë A. Të dy skuadrat nuk kanë përfituar nga hapi fals i Lacios dhe Milanit në mesditë për të thelluar diferencën në ...

Roma tenton, Interi i kundërpërgjigjet. Zikaltrit konfirmohen të tretët
Pas fitores së Juventusit ndaj Fiorentinës dhe zyrtarizimit të titullit kampion 5 javë nga fundi i Serie A, duket se kampionati ka “ulur siparin” e tij, por në fakt ka ende “trofe” për t’u rrëmbyer, siç është lufta për ...
Top Channel | 20-Apr-2019 22:54
Pas fitores së Juventusit ndaj Fiorentinës dhe zyrtarizimit të titullit kampion 5 javë nga fundi i Serie A, duket se kampionati ka “ulur siparin” e tij, por në fakt ka ende “trofe” për t’u rrëmbyer, siç është lufta për ...

Interi ndalet në shtëpi dhe asiston për Milanin, ndizet lufta për zonën Champions
Interi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi përballë Romës, duke bërë që të gjitha skuadrat të jenë afër në garën e tyre për një vend në zonën Champions. Verdhekuqtë kanë kaluar ën avantazh të parët me ...
GazetaTema | 20-Apr-2019 22:44
Interi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi përballë Romës, duke bërë që të gjitha skuadrat të jenë afër në garën e tyre për një vend në zonën Champions. Verdhekuqtë kanë kaluar ën avantazh të parët me ...

VIDEO/ “Luftë”për zonën Champions, Interi dhe Roma ndajnë pikët
Është mbyllur në barazim 1-1 supersfida mes Interit dhe Romës e vlefshme për javën e 33-të të Serisë A. Të dy skuadrat nuk kanë përfituar nga hapi fals i Lacios dhe Milanit në mesditë për të thelluar diferencën në ...
Medial | 21-Apr-2019 01:33
Është mbyllur në barazim 1-1 supersfida mes Interit dhe Romës e vlefshme për javën e 33-të të Serisë A. Të dy skuadrat nuk kanë përfituar nga hapi fals i Lacios dhe Milanit në mesditë për të thelluar diferencën në ...

Derbi Inter - Roma përfundon pa fitues
Derbi i sotëm i Serisë A i zhvilluar në “San Siro” mes Interit dhe Romës, u përmbyll me barazim.
Kosova Press | 20-Apr-2019 23:33
Derbi i sotëm i Serisë A i zhvilluar në “San Siro” mes Interit dhe Romës, u përmbyll me barazim.

Icardi “përçan” tifozërinë e Interit
Ashtu si para dy javëve ndaj Atalantës, edhe mbrëmjen e sotme, Mauro Icardi ndau në dy pjesë publikun zikaltër në “San Siro”, ultrasët që e vërshëllejnë dhe pjesën tjetër të tifozërisë, që e mbështesin. Në minutën e ...
Shenja | 20-Apr-2019 23:15
Ashtu si para dy javëve ndaj Atalantës, edhe mbrëmjen e sotme, Mauro Icardi ndau në dy pjesë publikun zikaltër në “San Siro”, ultrasët që e vërshëllejnë dhe pjesën tjetër të tifozërisë, që e mbështesin. Në minutën e ...

Mbyllet në “paqe”, Inter – Roma
Interi dhe Roma kanë ndarë pikët duke luajtur baras 1:1 në takimin e luajtur në “Giuseppe Meazza” në kuadër të xhiros së 33-të në Serie A. Të parët në epërsi kaluan romakët me autor të një super goli nga Stephan El ...
TetovaSot | 20-Apr-2019 23:07
Interi dhe Roma kanë ndarë pikët duke luajtur baras 1:1 në takimin e luajtur në “Giuseppe Meazza” në kuadër të xhiros së 33-të në Serie A. Të parët në epërsi kaluan romakët me autor të një super goli nga Stephan El ...

Shikoni statistikat e ‘çmendura’ të Gashit dhe Chisoras para meçit
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i shumë pritur i dy skuadrave më të lavdishme në historinë e Seria A-së. Inter dhe Roma u takuan sonte ku dhanë gjithçka nga vetja, për të arritur tri pikë të plota por në fund u ...
GazetaBlic | 20-Apr-2019 23:06
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i shumë pritur i dy skuadrave më të lavdishme në historinë e Seria A-së. Inter dhe Roma u takuan sonte ku dhanë gjithçka nga vetja, për të arritur tri pikë të plota por në fund u ...

Interi dhe Roma ndahen baras, vazhdon gara për top-katërshe
Me rezultat 1-1 ka përfunduar kryendeshja e javës së 33-të në Serie A, ndërmjet Interit dhe Romës që u zhvillua në Giuseppe Meazza. Rezultati u zhbllokua në minutën e 14-të, kur Stephan El Shaarawy pranoi një top nga ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 22:30
Me rezultat 1-1 ka përfunduar kryendeshja e javës së 33-të në Serie A, ndërmjet Interit dhe Romës që u zhvillua në Giuseppe Meazza. Rezultati u zhbllokua në minutën e 14-të, kur Stephan El Shaarawy pranoi një top nga ...

Seri A/ Roma dhe Inter ndajnë pikët
Ka përfunduar sfida mes Romës dhe Interit e vlefshme për javën e 33 të Serie A, në Itali. Ka qenë minuta e 15’ kur Roma ka kaluar në avantazh me golin e El Sharaui. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-1 në favor të ...
Dritare | 20-Apr-2019 22:58
Ka përfunduar sfida mes Romës dhe Interit e vlefshme për javën e 33 të Serie A, në Itali. Ka qenë minuta e 15’ kur Roma ka kaluar në avantazh me golin e El Sharaui. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-1 në favor të ...

Beteja Inter – Roma përfundon pa fitues
Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores në stadiumin “San Siro” në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Interi e ...
Zeri | 20-Apr-2019 22:46
Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores në stadiumin “San Siro” në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Interi e ...

Roma nuk shfrytëzon gabimin e Milan, luan baras në derbin me Inter
Skuadrat janë ndarë me barazim në ndeshjen që u luajt në ‘San Siro’, me rezultatin 1:1, shkruan . Të parët që kaluan në epërsi në këtë takim ishin skuadra nga kryeqyteti, të cilët gjetën golin qysh në minutën e 14’. ...
Lajminet | 20-Apr-2019 22:45
Skuadrat janë ndarë me barazim në ndeshjen që u luajt në ‘San Siro’, me rezultatin 1:1, shkruan . Të parët që kaluan në epërsi në këtë takim ishin skuadra nga kryeqyteti, të cilët gjetën golin qysh në minutën e 14’. ...

Milan shpëton sërish, Inter dhe Roma ndajnë pikët
Beteja për titullin kampion ka përfunduar 5 javë para se të mbyllet kampionati, por Seria A vijon të ofrojë një sfidë mjaft interesante për dy vende në zonën Champions, ku luftojnë jo pak, por 6 skuadra. Kjo pasi ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 22:44
Beteja për titullin kampion ka përfunduar 5 javë para se të mbyllet kampionati, por Seria A vijon të ofrojë një sfidë mjaft interesante për dy vende në zonën Champions, ku luftojnë jo pak, por 6 skuadra. Kjo pasi ...

Interi dhe Roma ndahen baras, vazhdon gara për top-katërshe
Me rezultat 1-1 ka përfunduar kryendeshja e javës së 33-të në Serie A, ndërmjet Interit dhe Romës që u zhvillua në Giuseppe Meazza. Rezultati u zhbllokua në minutën e 14-të, kur Stephan El Shaarawy pranoi një top nga ...
E Dua Sportin | 20-Apr-2019 22:43
Me rezultat 1-1 ka përfunduar kryendeshja e javës së 33-të në Serie A, ndërmjet Interit dhe Romës që u zhvillua në Giuseppe Meazza. Rezultati u zhbllokua në minutën e 14-të, kur Stephan El Shaarawy pranoi një top nga ...

Nuk ka fitues në Inter-Roma, gara për zonën Champions mbetet e ashpër
Beteja për titullin kampion ka përfunduar 5 javë para se të mbyllet kampionati, por Seria A vijon të ofrojë një sfidë mjaft interesante për dy vende në zonën Champions, ku luftojnë jo pak, por 6 skuadra. Kjo pasi ...
Shenja | 20-Apr-2019 22:36
Beteja për titullin kampion ka përfunduar 5 javë para se të mbyllet kampionati, por Seria A vijon të ofrojë një sfidë mjaft interesante për dy vende në zonën Champions, ku luftojnë jo pak, por 6 skuadra. Kjo pasi ...

Roma nuk shfrytëzon gabimin e Milan, luan baras në derbin me Inter
Ka përfunduar edhe kryendeshja e javës në Serie A, ajo mes Inter dhe Romës. Skuadrat janë ndarë me barazim në ndeshjen që u luajt në ‘San Siro’, me rezultatin 1:1, shkruan lajmi.net. Të parët që kaluan në epërsi në këtë ...
Flaka | 20-Apr-2019 22:36
Ka përfunduar edhe kryendeshja e javës në Serie A, ajo mes Inter dhe Romës. Skuadrat janë ndarë me barazim në ndeshjen që u luajt në ‘San Siro’, me rezultatin 1:1, shkruan lajmi.net. Të parët që kaluan në epërsi në këtë ...

Roma nuk shfrytëzon gabimin e Milan, luan baras në derbin me Inter
Ka përfunduar edhe kryendeshja e javës në Serie A, ajo mes Inter dhe Romës. Skuadrat janë ndarë me barazim në ndeshjen që u luajt në ‘San Siro’, me rezultatin 1:1, shkruan lajmi.net. Të parët që kaluan në epërsi në këtë ...
AlMaKos | 20-Apr-2019 22:36
Ka përfunduar edhe kryendeshja e javës në Serie A, ajo mes Inter dhe Romës. Skuadrat janë ndarë me barazim në ndeshjen që u luajt në ‘San Siro’, me rezultatin 1:1, shkruan lajmi.net. Të parët që kaluan në epërsi në këtë ...

22:30 Beteja Inter – Roma përfundon pa fitues Përballja mes Interit dhe Romës...
Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores në stadiumin “San Siro” në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Interi e ...
Kosova Sot | 20-Apr-2019 22:36
Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores në stadiumin “San Siro” në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Interi e ...

Përfundon derbi i javës në Serie A (VIDEO)
Interi dhe Roma kanë luajtur baras 1-1, në duelin e zhvilluar në stadiumin “Guiseppe Meazza”, në kuadër të javës së 33-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus. Romakët kaluan të parët në epërsi më supergolin e realizuar ...
InFokusi | 20-Apr-2019 22:35
Interi dhe Roma kanë luajtur baras 1-1, në duelin e zhvilluar në stadiumin “Guiseppe Meazza”, në kuadër të javës së 33-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus. Romakët kaluan të parët në epërsi më supergolin e realizuar ...

Beteja Inter – Roma përfundon pa fitues
Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores në stadiumin “San Siro” në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Interi e ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 22:30
Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores në stadiumin “San Siro” në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Interi e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved