ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:27

VIDEO/ A do mbajë Ronaldo fanellën e Juves sezonin e ardhshëm?

VIDEO/ A do mbajë Ronaldo fanellën e Juves sezonin e ardhshëm?
Juventusi ka hipotekuar sot, titullin e tetë rradhazi, duke përmbysur Fiorentinën, nga 0-1 në 2-1. Kështu është harruar disi humbja dhe skualifikimi nga Liga e Kampionëve nga Ajaksi. Mediat gjatë gjithë kësaj jave kanë ...
BalkanWeb | 21-Apr-2019 02:37
Juventusi ka hipotekuar sot, titullin e tetë rradhazi, duke përmbysur Fiorentinën, nga 0-1 në 2-1. Kështu është harruar disi humbja dhe skualifikimi nga Liga e Kampionëve nga Ajaksi. Mediat gjatë gjithë kësaj jave kanë ...

Juve, kur titulli shoqërohet edhe me sensualitet (Foto)
Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe i parakohshëm matematikisht duke qenë se deri në fundin e Serie A do të duhen edhe 5 ndeshje për ...
Top Channel | 20-Apr-2019 22:58
Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe i parakohshëm matematikisht duke qenë se deri në fundin e Serie A do të duhen edhe 5 ndeshje për ...

Festa e titullit, Ronaldo: Qëndroj me 1000 për qind te Juventus
Mes këndimit, të qeshurave dhe i kapluar nga euforia, siç është normale pas shpalljes zyrtarisht kampion i një sezoni futbollistik, Cristiano Ronaldo duket se i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet ...
Top Channel | 20-Apr-2019 20:48
Mes këndimit, të qeshurave dhe i kapluar nga euforia, siç është normale pas shpalljes zyrtarisht kampion i një sezoni futbollistik, Cristiano Ronaldo duket se i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet ...

Juventus shpallet kampion në Itali për sezonin 2018-2019
Juventus është zyrtarisht kampion në serie A për të 8 vit radhazi. Bardhezinjtë mbyllen çështjen e titullit 5 java para fundit te kampionatit. “Zonja e Vjetër” numëron plot 35 kampionate të fituara në Itali, me shumë se ...
ABCNews | 20-Apr-2019 23:22
Juventus është zyrtarisht kampion në serie A për të 8 vit radhazi. Bardhezinjtë mbyllen çështjen e titullit 5 java para fundit te kampionatit. “Zonja e Vjetër” numëron plot 35 kampionate të fituara në Itali, me shumë se ...

Ronaldo: Ishte një sezon suksesi, Ligën e Kampionëve e fiton vetëm një skuadër
Juventusi ka vazhduar me shkëlqimin në kampionatin italian duke e fituar titullin e gjashtë radhazi, ndërkohë që në javën që shkoi u eliminua nga Liga e Kampionëve në fazën çerekfinale. Cristiano Ronaldo, tek i cili ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 21:26
Juventusi ka vazhduar me shkëlqimin në kampionatin italian duke e fituar titullin e gjashtë radhazi, ndërkohë që në javën që shkoi u eliminua nga Liga e Kampionëve në fazën çerekfinale. Cristiano Ronaldo, tek i cili ...

Juventusi, kampion i Serie A për të tetin vit radhazi (Foto)
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...
Top Channel | 20-Apr-2019 20:21
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...

Serie A, Juventusi shpallet kampion për herë të 35-të!
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...
BalkanWeb | 20-Apr-2019 20:12
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...

Juve, tetë herë radhazi kampion
Juventus fitoi për të tetin vit radhazi titullin kampion në serie A. Bardhezinjtë siguruan trofeun pas fitores 2-1 me Fiorentinën. Alex Sandro dhe autogoli i Pezzella i dhanë triumfin zonjës së vjetër, 5 javë para ...
TV Klan | 20-Apr-2019 21:32
Juventus fitoi për të tetin vit radhazi titullin kampion në serie A. Bardhezinjtë siguruan trofeun pas fitores 2-1 me Fiorentinën. Alex Sandro dhe autogoli i Pezzella i dhanë triumfin zonjës së vjetër, 5 javë para ...

Rekordet e Allegrit, lë prapa trajnerët ikonikë
Massimiliano Allegri është bërë trajneri i parë që fiton pesë tituj radhazi të Serie A. Juventusi e fitoi titullin e tetë radhazi në kampionatin italian (tre të tjerët nën drejtimin e Antonio Contes) pas fitores ndaj ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 21:03
Massimiliano Allegri është bërë trajneri i parë që fiton pesë tituj radhazi të Serie A. Juventusi e fitoi titullin e tetë radhazi në kampionatin italian (tre të tjerët nën drejtimin e Antonio Contes) pas fitores ndaj ...

VIDEO/ A do mbajë Ronaldo fanellën e Juves sezonin e ardhshëm?
Juventusi ka hipotekuar sot, titullin e tetë rradhazi, duke përmbysur Fiorentinën, nga 0-1 në 2-1. Kështu është harruar disi humbja dhe skualifikimi nga Liga e Kampionëve nga Ajaksi. Mediat gjatë gjithë kësaj jave kanë ...
Medial | 21-Apr-2019 07:35
Juventusi ka hipotekuar sot, titullin e tetë rradhazi, duke përmbysur Fiorentinën, nga 0-1 në 2-1. Kështu është harruar disi humbja dhe skualifikimi nga Liga e Kampionëve nga Ajaksi. Mediat gjatë gjithë kësaj jave kanë ...

Juventusi shkruan histori, kampion i Serie A për të tetin vit radhazi
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...
Medial | 21-Apr-2019 01:34
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...

Serie A, Juventusi shpallet kampion për herë të 35-të!
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...
Medial | 21-Apr-2019 01:33
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...

Ronaldo reagon pas titullit: Ne jemi të fortë dhe grup i jashtëzakonshëm!
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 23:33
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...

Ronaldo reagon pas titullit: Ne jemi të fortë dhe grup i jashtëzakonshëm!
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 23:23
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...

Juventusi shkruan historinë në Itali dhe Evropë me titullin e Serisë A
Juventusi i ka thyer një numër të rekordeve me titullin e tetë radhazi të Serisë A, pasi që asnjë skuadër tjetër në top pesë ligat e Evropës nuk kishte arritur ta fitonte titullin e ligës tetë herë radhazi. “Zonjës së ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 23:14
Juventusi i ka thyer një numër të rekordeve me titullin e tetë radhazi të Serisë A, pasi që asnjë skuadër tjetër në top pesë ligat e Evropës nuk kishte arritur ta fitonte titullin e ligës tetë herë radhazi. “Zonjës së ...

Juventusi shpallet për të tetin vit rradhazi kampion i Italisë!
Juventus ka përmbysur gjithçka ndaj Fiorentina-s duke u shpallur kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Të besuarit e Allegri-t kanë fituar 2-1 dhe festa në Allianz Stadium ka filluar tashmë. Pas disfatës së rëndë ...
GazetaTema | 20-Apr-2019 19:59
Juventus ka përmbysur gjithçka ndaj Fiorentina-s duke u shpallur kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Të besuarit e Allegri-t kanë fituar 2-1 dhe festa në Allianz Stadium ka filluar tashmë. Pas disfatës së rëndë ...

Juventusi feston titullin, Ronaldo: Qëndroj me 1000 për qind te ky klub
Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet italiane gjatë ditëve të fundit. “Jam me të vërtet i lumtur, kam fituar titullin kampion në Itali në sezonin tim të parë këtu. Ka qenë një sezon i ...
Lajmi i Fundit | 20-Apr-2019 22:54
Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet italiane gjatë ditëve të fundit. “Jam me të vërtet i lumtur, kam fituar titullin kampion në Itali në sezonin tim të parë këtu. Ka qenë një sezon i ...

Ronaldo sërish shkruan historinë: Futbollisti që e ka fituar Ligën Premier, La Ligan dhe Serie A
Cristiano Ronaldo e bën sërish. Tjetër vend, i njëjti rezultat: një titull kampional për superyllin e futbollit botëror. Juventuesi u shpall kampion i Serie A për të tetën herë radhazi pas fitores (2-1) ndaj ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 20:41
Cristiano Ronaldo e bën sërish. Tjetër vend, i njëjti rezultat: një titull kampional për superyllin e futbollit botëror. Juventuesi u shpall kampion i Serie A për të tetën herë radhazi pas fitores (2-1) ndaj ...

Juventusi e siguron titullin e kampionit në Itali, Ronaldo më meritori
Juventusi e ka siguruar matematikisht titullin e kampionit të Serisë A për të tetin sezon radhazi, me tre pikët e fituara në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila përfundoi me rezultat 2:1 në stadiumin “Allianz”. ...
PortaliOnline | 20-Apr-2019 22:35
Juventusi e ka siguruar matematikisht titullin e kampionit të Serisë A për të tetin sezon radhazi, me tre pikët e fituara në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila përfundoi me rezultat 2:1 në stadiumin “Allianz”. ...

Ronaldo shkruan histori dhe zbulon të ardhmen
Kristiano Ronaldo ka thyer heshtjen e nisur pas eliminimit në Ligën e Kampionëve kundër Ajaks-it me rastin e titullit të tij të parë të fituar në Itali, i teti radhazi për Juventus-in. Portugezi është bërë lojtari i ...
Alsat-M | 20-Apr-2019 21:55
Kristiano Ronaldo ka thyer heshtjen e nisur pas eliminimit në Ligën e Kampionëve kundër Ajaks-it me rastin e titullit të tij të parë të fituar në Itali, i teti radhazi për Juventus-in. Portugezi është bërë lojtari i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved