ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 04:26

Mot me diell në Kosovë

Mot me diell në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe i qetë. Sipas institutit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ...
Telegrafi | 21-Apr-2019 07:54
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe i qetë. Sipas institutit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura relativisht të larta që do të lëvizin nga 6 deri në 19 gradë celsius, gjatë gjithë ditës. Dilli ka lindur në ora 5:44 në mëngjes kurse do të ...
Telegrafi | 21-Apr-2019 07:20
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura relativisht të larta që do të lëvizin nga 6 deri në 19 gradë celsius, gjatë gjithë ditës. Dilli ka lindur në ora 5:44 në mëngjes kurse do të ...

Sot po mban mot me diell dhe me temperatura relativisht të larta
Sot po mban mot me diell dhe me temperatura relativisht të larta që do të lëvizin nga 6 deri në 19 gradë celsius, gjatë gjithë ditës. Gjatë ditës do të fryjë erë e dobët nga perendimi prej 2 km/h. Lagështia e ajrit do ...
Flaka | 21-Apr-2019 08:06
Sot po mban mot me diell dhe me temperatura relativisht të larta që do të lëvizin nga 6 deri në 19 gradë celsius, gjatë gjithë ditës. Gjatë ditës do të fryjë erë e dobët nga perendimi prej 2 km/h. Lagështia e ajrit do ...

Parashikimi i motit për sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe i qetë. Sipas institutit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ...
Indeks Online | 21-Apr-2019 08:06
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe i qetë. Sipas institutit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ...

Mot me diell në Kosovë
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës vranësirat mund të sjellin riga të dobëta shiu, por jo në gjithë territorin e vendit, kryesisht në ...
Arbresh | 04-Oct-2017 08:10
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës vranësirat mund të sjellin riga të dobëta shiu, por jo në gjithë territorin e vendit, kryesisht në ...

Si do të jetë moti, e diel 21 prill 2019
Moti për sot do të jetë i kthjellët, duke u ndikuar nga masa ajrore të qëndrueshme. Herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të dukshme në zonat jugore dhe juglindore të vendit, pa rrezikuar reshje. ...
Dritare | 21-Apr-2019 07:57
Moti për sot do të jetë i kthjellët, duke u ndikuar nga masa ajrore të qëndrueshme. Herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të dukshme në zonat jugore dhe juglindore të vendit, pa rrezikuar reshje. ...

Mot kryesisht me diell
Moti sot në vendin tonë pritet të jetë i vranët dhe ndryshueshëm, me periudha me diell, ndërsa në pjesën perëndinore me kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat do të sillen prej 11 deri më 22 gradë celsius. ...
Kurir | 16-Feb-2016 08:10
Moti sot në vendin tonë pritet të jetë i vranët dhe ndryshueshëm, me periudha me diell, ndërsa në pjesën perëndinore me kushte për reshje lokale të shiut. Temperaturat do të sillen prej 11 deri më 22 gradë celsius. ...

Parashikimi i motit, 21 prill 2019
TIRANE, 21 prill/MEDIAL/- Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri mesatare. Parashikohen reshej shiu me intensitet të ulët në orët e ...
Medial | 21-Apr-2019 07:54
TIRANE, 21 prill/MEDIAL/- Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri mesatare. Parashikohen reshej shiu me intensitet të ulët në orët e ...

Keni plane për fundjavën? Mësoni si do të jete moti
Parashikimi i motit për Shqipërinë, e shtunë, 20 prill 2019! Sipas MeteoAlb: MBETEMI në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke ndikuar mot të kthjellët në Shqipëri. Mesdita dhe Pasditja sjellin kalime vranësirash ...
VizionPlus | 20-Apr-2019 08:52
Parashikimi i motit për Shqipërinë, e shtunë, 20 prill 2019! Sipas MeteoAlb: MBETEMI në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke ndikuar mot të kthjellët në Shqipëri. Mesdita dhe Pasditja sjellin kalime vranësirash ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe i qetë.
Kosova Press | 21-Apr-2019 07:42
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe i qetë.

E diela me diell, ndreqet moti
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë ditës së sotme në Kosovë Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë ...
Gazeta Express | 21-Apr-2019 07:28
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë ditës së sotme në Kosovë Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë ...

Ky është parashikimi i motit për ditën e diele në Kosovë
Dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe e qetë, bën të ditur IHMK’ja përmes një komunikate për media. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...
Medial | 21-Apr-2019 02:09
Dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe e qetë, bën të ditur IHMK’ja përmes një komunikate për media. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...

Ky është moti për nesër
Instituti Hidrometeorologjik ka paraparë që nesër të mbizotëroj mot kryesisht i vranët dhe me shi. Vlerat minimale e temperaturave do të lëvizin ndërmjet 2-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ...
Indeks Online | 06-Oct-2016 16:26
Instituti Hidrometeorologjik ka paraparë që nesër të mbizotëroj mot kryesisht i vranët dhe me shi. Vlerat minimale e temperaturave do të lëvizin ndërmjet 2-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ...

E diela me diell dhe temperatura të larta
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë ditës së nesërme në Kosovë. Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 23:14
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë ditës së nesërme në Kosovë. Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë ...

Të dielën mot me diell në Kosovë
Dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe e qetë, bën të ditur IHMK’ja përmes një komunikate për media. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...
InFokusi | 20-Apr-2019 23:06
Dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe e qetë, bën të ditur IHMK’ja përmes një komunikate për media. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...

Moti në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i ftohtë. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës, gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ...
Telegrafi | 13-Feb-2019 08:01
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i ftohtë. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës, gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ...

Të dielën mot me diell në Kosovë
Dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe e qetë, bën të ditur IHMK’ja përmes një komunikate për media. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 22:54
Dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht me diell dhe e qetë, bën të ditur IHMK’ja përmes një komunikate për media. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ...

Temperatura pranverore, ky do të jetë moti nesër në Kosovë
Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë deri në 19 gradë celsius. Shtypja atmosferike mbetet e lartë, dukshëm mbi vlerat e normales. Do të fryjë ...
Lajminet | 20-Apr-2019 22:45
Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë deri në 19 gradë celsius. Shtypja atmosferike mbetet e lartë, dukshëm mbi vlerat e normales. Do të fryjë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa veriore e vendit do të fryjë një erë lehtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga zero deri më shtatë gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 10 ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 08:55
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa veriore e vendit do të fryjë një erë lehtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga zero deri më shtatë gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 10 ...

E diela me diell dhe temperatura të larta
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë ditës së nesërme në Kosovë. Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 22:44
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë ditës së nesërme në Kosovë. Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë. Temperaturat maksimale pritet të arrijnë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved