ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:43

Aksident në Levan-Fier, 2 të plagosur

Aksident në Levan-Fier, 2 të plagosur
Dy automjete janë përplasur në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “Çesma e Levanit”.
Top Channel | 21-Apr-2019 16:06
Dy automjete janë përplasur në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “Çesma e Levanit”.

Përplasen makinat në Fier-Levan, dy të plagosur, njëri rëndë
FIER Dy automjete tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “çesma e Levanit”. Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar një grua dhe një burrë të cilët janë shoqëruar ...
BalkanWeb | 21-Apr-2019 15:32
FIER Dy automjete tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “çesma e Levanit”. Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar një grua dhe një burrë të cilët janë shoqëruar ...

Aksidentohet me motorçikletë, 65 vjeçari në gjendje të rëndë
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Shirokës në Shkodër ku një person rreth 65 vjeç ka humbur kontrollin e motoçikletës ku si pasojë ka marrë lëndime në trup. Deri më tani identiteti i 65 vjeçarit nuk ...
Telegraf | 21-Apr-2019 16:13
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Shirokës në Shkodër ku një person rreth 65 vjeç ka humbur kontrollin e motoçikletës ku si pasojë ka marrë lëndime në trup. Deri më tani identiteti i 65 vjeçarit nuk ...

Autobusi me pasagjerë përplaset me “Range Roverin” në aksin Korçë-Kapshticë
Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë, pranë kryqëzimit të “Plasës”. Sipas të dhënave paraprake, thuhet se autobusi i linjës Korçë-Greqi, është ...
GazetaTema | 21-Apr-2019 14:25
Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë, pranë kryqëzimit të “Plasës”. Sipas të dhënave paraprake, thuhet se autobusi i linjës Korçë-Greqi, është ...

Aksidenti ne Levan – Fier, 2 të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Levan – Fier gjatë mesditës së sotme. Sipas njoftimeve paraprake të plagosur kanë mbetur një burrë dhe një grua. Pas përplasje së dy autmojteve edhe policia ka shikur në ...
Telegraf | 21-Apr-2019 15:42
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Levan – Fier gjatë mesditës së sotme. Sipas njoftimeve paraprake të plagosur kanë mbetur një burrë dhe një grua. Pas përplasje së dy autmojteve edhe policia ka shikur në ...

“Range Rover-i” përplaset me 2 autobusë të linjës Korçë-Kapshticë
Një aksident është regjistruar këtë të dielë në segmentin rrugor Korçë-Kapshticë, në vendin e njohur si kryqëzimi i Plasës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se në aksident janë përfshirë një mjet tip ...
BalkanWeb | 21-Apr-2019 13:53
Një aksident është regjistruar këtë të dielë në segmentin rrugor Korçë-Kapshticë, në vendin e njohur si kryqëzimi i Plasës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se në aksident janë përfshirë një mjet tip ...

Autobusi i linjës Tiranë-Athinë përplaset me mjetin “Range Rover” në Korçë
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme ne aksin rrugor Korçe-Kapshtice, ne vendin e quajtur kryqëzimi i Plasës. Ne aksident janë përfshirë 1 autobus udhëtaresh i linjës Tirane-Athine dhe një mjet i tipit Range Rover. Për ...
VizionPlus | 21-Apr-2019 15:00
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme ne aksin rrugor Korçe-Kapshtice, ne vendin e quajtur kryqëzimi i Plasës. Ne aksident janë përfshirë 1 autobus udhëtaresh i linjës Tirane-Athine dhe një mjet i tipit Range Rover. Për ...

Aksident në Shkodër/ 65-vjeçari humbet kontrollin e motoçikletës, dërgohet në spital
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Shirokës në Shkodër. Një 65-vjeçar është rrëzuar pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës, duke marrë për pasojë disa lëndime në trup. Deri më tani identiteti i 65 ...
Lapsi | 21-Apr-2019 16:41
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Shirokës në Shkodër. Një 65-vjeçar është rrëzuar pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës, duke marrë për pasojë disa lëndime në trup. Deri më tani identiteti i 65 ...

Autobusi përplaset me “Range Roverin”, policia nis hetimet
Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Korçë.
Top Channel | 21-Apr-2019 13:44
Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Korçë.

Aksident në aksin Korçë-Kapshticë, autobusi përplaset me “Range Rover”
Një automjet dhe një autobus janë përplasur me njëri-tjetrin, fatmirësisht pa shkaktuar dëme në njerëz. Aksidenti ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë. Automjeti tip “Range Rover” është përplasur me autobusin e ...
Telegraf | 21-Apr-2019 13:55
Një automjet dhe një autobus janë përplasur me njëri-tjetrin, fatmirësisht pa shkaktuar dëme në njerëz. Aksidenti ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë. Automjeti tip “Range Rover” është përplasur me autobusin e ...

Aksident në Fier-Levan, dy të plagosur
Dy makina tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “çesma e Levanit”. Raportohet se nga aksidenti të lënduar kanë mbetur një grua dhe një burrë të cilët janë ...
Lapsi | 21-Apr-2019 15:42
Dy makina tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “çesma e Levanit”. Raportohet se nga aksidenti të lënduar kanë mbetur një grua dhe një burrë të cilët janë ...

Shkodër, 65 vjeçari humb kontrollin e motoçikletës, dërgohet në spital
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Shirokës në Shkodër. Një 65-vjeçar është rrëzuar pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës, duke marrë për pasojë disa lëndime në trup. Deri më tani identiteti i 65 ...
Klan Kosova | 21-Apr-2019 17:38
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Shirokës në Shkodër. Një 65-vjeçar është rrëzuar pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës, duke marrë për pasojë disa lëndime në trup. Deri më tani identiteti i 65 ...

I moshuari rrëzohet nga motorri, lufton me vdekjen në sallën e oparacionit
Aktualisht ndodhet në sallën e operacionit në gjendje kritike për jetën. 65 vjeçari u aksidentua teksa i jepte motoçikletës së tij në rrugën e Shirokës në Shkodër, për arsye ende të pazbardhura. I moshuari ka humbur ...
Gazeta Express | 21-Apr-2019 16:48
Aktualisht ndodhet në sallën e operacionit në gjendje kritike për jetën. 65 vjeçari u aksidentua teksa i jepte motoçikletës së tij në rrugën e Shirokës në Shkodër, për arsye ende të pazbardhura. I moshuari ka humbur ...

Aksident i rëndë në Levan-Fier, katër të lënduar
Dy automjete janë përplasur mesditën e sotme në segmentin rrugor Levan-Fier. Automjetet njëri tip ‘Benz’ dhe tjetri tip’Toyota’ janë janë përplasur me njëri-tjetrin, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona, prej ...
Lexo | 21-Apr-2019 16:22
Dy automjete janë përplasur mesditën e sotme në segmentin rrugor Levan-Fier. Automjetet njëri tip ‘Benz’ dhe tjetri tip’Toyota’ janë janë përplasur me njëri-tjetrin, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona, prej ...

Aksident në Fushë-Krujë, makina bëhet copë, zhduket shoferi
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë – Milot. Një autoveturë tip “Mercedes Benz” me targë DR 1559 E ka dalë nga rruga duke bërë disa saltro e ka përfunduar përmbys jashtë rruge. Makina ka goditur një ...
BalkanWeb | 20-Apr-2019 09:44
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë – Milot. Një autoveturë tip “Mercedes Benz” me targë DR 1559 E ka dalë nga rruga duke bërë disa saltro e ka përfunduar përmbys jashtë rruge. Makina ka goditur një ...

Aksident i rëndë në Levan-Fier/ 4 të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Fier. Mësohet se nga përplasja e dy automjeteve janë plagosur 4 persona, një prej të cilëve është në gjendje të rëndë shëndetësore. Automjetet njëri ...
Dritare | 21-Apr-2019 16:16
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Fier. Mësohet se nga përplasja e dy automjeteve janë plagosur 4 persona, një prej të cilëve është në gjendje të rëndë shëndetësore. Automjetet njëri ...

Përplasen makinat në Fier, plagosen një burrë e një grua
Dy automjete tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “çesma e Levanit”. Mësohet se nga aksidenti të lënduar kanë mbetur një grua dhe një burrë të cilët janë ...
Java News | 21-Apr-2019 16:14
Dy automjete tip “Benz” janë përplasur pak minuta më parë në segmentin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur “çesma e Levanit”. Mësohet se nga aksidenti të lënduar kanë mbetur një grua dhe një burrë të cilët janë ...

Korçë-Kapshticë, makina aksidenton 2 autobusë
Tek kryqëzimi i Plasës, në rrugën Korçë-Kapshticë, janë aksidentuar një makinë dhe dy autobusë. Makina tip Range Rover u përplas me dy atubousët e linjës Korçë-Kapshticë, por fatmirësisht nga përplasja nuk kanë mbetur ...
Lapsi | 21-Apr-2019 14:28
Tek kryqëzimi i Plasës, në rrugën Korçë-Kapshticë, janë aksidentuar një makinë dhe dy autobusë. Makina tip Range Rover u përplas me dy atubousët e linjës Korçë-Kapshticë, por fatmirësisht nga përplasja nuk kanë mbetur ...

Aksident në aksin Korçë-Kapshticë, autobusi përplaset me “Range Roverin”
Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë, pranë kryqëzimit të “Plasës”. Sipas të dhënave paraprake, thuhet se autobusi i linjës Korçë-Greqi, është ...
Lexo | 21-Apr-2019 16:09
Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë, pranë kryqëzimit të “Plasës”. Sipas të dhënave paraprake, thuhet se autobusi i linjës Korçë-Greqi, është ...

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, makina bëhet copë, zhduket shoferi
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë – Milot. Një autoveturë tip “Mercedes Benz” me targë DR 1559 E ka dalë nga rruga duke bërë disa saltro e ka përfunduar përmbys jashtë rruge. Makina ka goditur një ...
Telegraf | 20-Apr-2019 10:49
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë – Milot. Një autoveturë tip “Mercedes Benz” me targë DR 1559 E ka dalë nga rruga duke bërë disa saltro e ka përfunduar përmbys jashtë rruge. Makina ka goditur një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved