ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 03:25

Tek heqja e vizave nga Holanda, paska dorë edhe Alketa...

Tek heqja e vizave nga Holanda, paska dorë edhe Alketa...
Dhe pa dyshim, sipas saj, fajtorja ishte pozita qe kish lejuar eksportimin e krimit nga Shqiperia ne Holande. Por per nje fans-e te Alketa Vejsiut, faj ne kete mes paska edhe moderatorja, e cila paska turperuar vendin ...
ikub.al | 20-Apr-2019 21:17
Dhe pa dyshim, sipas saj, fajtorja ishte pozita qe kish lejuar eksportimin e krimit nga Shqiperia ne Holande. Por per nje fans-e te Alketa Vejsiut, faj ne kete mes paska edhe moderatorja, e cila paska turperuar vendin ...

Rita Ora realizon kolonën zanore të filmit të njohur (Video)
BRITANI E MADHE Rita Ora në kolonën zanorë të një prej filmave më të dashur për fëmijë. ‘Detective Pichaku’ është një film vizatimor i cili pritet të dalë në kinema në datën 10 maj. View this post on Instagram ??CARRY ...
BalkanWeb | 20-Apr-2019 16:02
BRITANI E MADHE Rita Ora në kolonën zanorë të një prej filmave më të dashur për fëmijë. ‘Detective Pichaku’ është një film vizatimor i cili pritet të dalë në kinema në datën 10 maj. View this post on Instagram ??CARRY ...

Rita Ora realizon kolonën zanore në bashkëpunim me DJ e njohur
“Carry On”, e Rita Orës në bashkëpunim me DJ e njohur, Kygo, do të jëtë kolonë zanore e filmit vizatimor ‘Detective Pichaku’. Ajo ka publikuar një pjesë të këngës në ‘Instagram’ dhe krahas saj ka shkruar: “Kjo këngë ...
VizionPlus | 20-Apr-2019 17:42
“Carry On”, e Rita Orës në bashkëpunim me DJ e njohur, Kygo, do të jëtë kolonë zanore e filmit vizatimor ‘Detective Pichaku’. Ajo ka publikuar një pjesë të këngës në ‘Instagram’ dhe krahas saj ka shkruar: “Kjo këngë ...

Rita Ora realizon projektin e ri në bashkëpunim me DJ e njohur
‘Detective Pichaku’ është një film vizatimor i cili pritet të dalë në kinema në datën 10 maj. Kolona zanore e tij do të jetë nga Rita Ora dhe bëhet fjalë për këngën ‘Carry On’, në bashkëpunim me DJ e njohur, Kygo. Ajo ...
Telegraf | 20-Apr-2019 17:07
‘Detective Pichaku’ është një film vizatimor i cili pritet të dalë në kinema në datën 10 maj. Kolona zanore e tij do të jetë nga Rita Ora dhe bëhet fjalë për këngën ‘Carry On’, në bashkëpunim me DJ e njohur, Kygo. Ajo ...

Set i ri fotografik i Rinës, shfaqet si një flokëkuqe atraktive
Krahas të qenit këngëtare e suksesshme, Rina Balaj josh vëmendjen e fansave edhe përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Reperja së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 20:02
Krahas të qenit këngëtare e suksesshme, Rina Balaj josh vëmendjen e fansave edhe përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale. Reperja së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ...

Vallëzimi tërheqës i Erës nën ritmet e këngës së re
Ditë më parë, Era Istrefi e lansoi bashkëpunimin me motrën e saj Norën, “Nuk e di”, që menjëherë është bërë sensacion në internet. Ndërsa natyrisht se dy këngëtaret janë kujdesur për promovimin e këngës së re në rrjetet ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 18:13
Ditë më parë, Era Istrefi e lansoi bashkëpunimin me motrën e saj Norën, “Nuk e di”, që menjëherë është bërë sensacion në internet. Ndërsa natyrisht se dy këngëtaret janë kujdesur për promovimin e këngës së re në rrjetet ...

Nita Latifi pjesë e një seriali televiziv
Pos të qenit këngëtare e pëlqyer, Nita Latifi ka treguar se ka talente të shumta në fushën e artit. Së fundmi ajo është ftuar të jetë pjesë e serialit televiziv “iStar” dhe për këtë i ka njoftuar fansat e saj përmes një ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 18:01
Pos të qenit këngëtare e pëlqyer, Nita Latifi ka treguar se ka talente të shumta në fushën e artit. Së fundmi ajo është ftuar të jetë pjesë e serialit televiziv “iStar” dhe për këtë i ka njoftuar fansat e saj përmes një ...

FOTOT: Shqiptarja që po “çmend” Amerikën!
Lorena Haliti, pas Angela Martinit apo Tika Camaj, është modelja e re shqiptare e cila po shkëlqen në SHBA. Ajo është shndërruar në fytyrën e disa kompanive në Shtetet e Bashkuara, përfshirë dhe “Ignite” , për të cilën ...
GazetaTema | 20-Apr-2019 09:33
Lorena Haliti, pas Angela Martinit apo Tika Camaj, është modelja e re shqiptare e cila po shkëlqen në SHBA. Ajo është shndërruar në fytyrën e disa kompanive në Shtetet e Bashkuara, përfshirë dhe “Ignite” , për të cilën ...

Vjen në jetë Goliku. Saimir Tahiri bëhet baba për herë të dytë
Ai ka publikuar ne rrjetet sociale nje foto te djalit te vogel dhe ka zbuluar emrin e tij. Tahiri dhe bashkeshortja Fatlinda Berisha kane edhe nje djale 8-vjeçar. View this post on Instagram Im bir, Goliku ?? #myson ...
ikub.al | 19-Apr-2019 22:46
Ai ka publikuar ne rrjetet sociale nje foto te djalit te vogel dhe ka zbuluar emrin e tij. Tahiri dhe bashkeshortja Fatlinda Berisha kane edhe nje djale 8-vjeçar. View this post on Instagram Im bir, Goliku ?? #myson ...

G4shi në MTV flet për shqiptarët e suksesshëm: Ne kemi ardhur nga asgjë dhe duam të marrim gjithçka
Reperi me prejardhje shqiptare, G4shi, po shijon suksese të shumta në rrafshin ndërkombëtar. Javë më vonë pas prestigjiozja “New York Times” i kushtoi një artikull atij, një tjetër emision i famshëm i kanalit MTV ka ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 15:28
Reperi me prejardhje shqiptare, G4shi, po shijon suksese të shumta në rrafshin ndërkombëtar. Javë më vonë pas prestigjiozja “New York Times” i kushtoi një artikull atij, një tjetër emision i famshëm i kanalit MTV ka ...

Rihanna në kopertinën e “Vogue Australia” për muajin maj
Rihanna përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka pozuar për kopertinën e revistës së njohur, shkruan . Ajo u fotografua nga Josh Olins, ndërsa dukej tërheqëse në imazhin ku u shfaq e veshur me pallto blu, duke ...
Lajminet | 20-Apr-2019 23:53
Rihanna përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka pozuar për kopertinën e revistës së njohur, shkruan . Ajo u fotografua nga Josh Olins, ndërsa dukej tërheqëse në imazhin ku u shfaq e veshur me pallto blu, duke ...

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adeles ia shpreh dashurinë reperi shqiptar
Adele i ka dhënë fund martesës së saj me Simone Konecki pas dy vitesh. Pas qarkullimit të këtij lajmi në mediat ndërkombëtare, ishte reperi shqiptar, Gashi ai që ka bërë një reagim Ai përmes një statusi në llogarinë e ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 23:40
Adele i ka dhënë fund martesës së saj me Simone Konecki pas dy vitesh. Pas qarkullimit të këtij lajmi në mediat ndërkombëtare, ishte reperi shqiptar, Gashi ai që ka bërë një reagim Ai përmes një statusi në llogarinë e ...

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adeles ia shpreh dashurinë reperi shqiptar
Adele i ka dhënë fund martesës së saj me Simone Konecki pas dy vitesh. Pas qarkullimit të këtij lajmi në mediat ndërkombëtare, ishte reperi shqiptar, Gashi ai që ka bërë një reagim, shkruan Indeksonline. Ai përmes një ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 23:23
Adele i ka dhënë fund martesës së saj me Simone Konecki pas dy vitesh. Pas qarkullimit të këtij lajmi në mediat ndërkombëtare, ishte reperi shqiptar, Gashi ai që ka bërë një reagim, shkruan Indeksonline. Ai përmes një ...

Kim Kardashian tregon se e ka dashur çdo herë Kanye West
Ylli i famshëm televiziv, Kim Kardashian, tregon se çdo herë ka menduar që të jetë bashkë me burrin e saj, Kanye West. Kardashian këtë e tha me anë të një fotografi në Instagram, njofton Klan Kosova. Kim shihet në ...
Klan Kosova | 20-Apr-2019 23:07
Ylli i famshëm televiziv, Kim Kardashian, tregon se çdo herë ka menduar që të jetë bashkë me burrin e saj, Kanye West. Kardashian këtë e tha me anë të një fotografi në Instagram, njofton Klan Kosova. Kim shihet në ...

Yll Limani me dedikim emocional në përcjelljën e të motrës nuse
Këngëtari i njohur, Yll Limani, ka një arsye të veçantë për të festuar sot (e shtunë). Motra e tij, Hana, ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë, gjersa vëllai i saj duket të ketë qenë një prej shoqëruesve më të ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 14:41
Këngëtari i njohur, Yll Limani, ka një arsye të veçantë për të festuar sot (e shtunë). Motra e tij, Hana, ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë, gjersa vëllai i saj duket të ketë qenë një prej shoqëruesve më të ...

Rita Ora shënon një sukses me këngën “Carry On”
Rita Ora ka arritur një sukses me projektin e saj “Carry On”. Rita Ora dy ditë më parë publikoi projektin “Carry On”, të cilin e solli në bashkëpunim me Kygon, shkruan lajmi.net. Ky projekt do të jetë njëherësh kolonë ...
Flaka | 20-Apr-2019 22:55
Rita Ora ka arritur një sukses me projektin e saj “Carry On”. Rita Ora dy ditë më parë publikoi projektin “Carry On”, të cilin e solli në bashkëpunim me Kygon, shkruan lajmi.net. Ky projekt do të jetë njëherësh kolonë ...

Rita Ora arrin suksesin e parë me këngën e re
Rita Ora së fundi ka publikuar këngën më të re ‘Carry On’ në bashkëpunim me Kygon e cila është edhe kolona zanore e filmit të animuar ‘Pikachu’. Ky projekt është mirëpritur nga adhuruesit e të dy artistëve ndërsa tani ...
Arbresh | 20-Apr-2019 22:43
Rita Ora së fundi ka publikuar këngën më të re ‘Carry On’ në bashkëpunim me Kygon e cila është edhe kolona zanore e filmit të animuar ‘Pikachu’. Ky projekt është mirëpritur nga adhuruesit e të dy artistëve ndërsa tani ...

Rita Ora publikon këngën e re, por Kosova nuk e dëgjon dot (VIDEO)
Më 18 prill këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora publikoi këngën e saj më të re “Carry On”, një duet me DJ-in e njohur, Kygo. Kjo këngë siç u bë e ditur do të jetë edhe kolonë muzikore e filmit të famshëm të animuar ...
TetovaSot | 20-Apr-2019 22:17
Më 18 prill këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora publikoi këngën e saj më të re “Carry On”, një duet me DJ-in e njohur, Kygo. Kjo këngë siç u bë e ditur do të jetë edhe kolonë muzikore e filmit të famshëm të animuar ...

Rita Ora arrin suksesin e parë me këngën e re
Rita Ora së fundi ka publikuar këngën më të re ‘Carry On’ në bashkëpunim me Kygon e cila është edhe kolona zanore e filmit të animuar ‘Pikachu’. Ky projekt është mirëpritur nga adhuruesit e të dy artistëve ndërsa tani ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 22:12
Rita Ora së fundi ka publikuar këngën më të re ‘Carry On’ në bashkëpunim me Kygon e cila është edhe kolona zanore e filmit të animuar ‘Pikachu’. Ky projekt është mirëpritur nga adhuruesit e të dy artistëve ndërsa tani ...

Rita Ora arrin suksesin e parë me këngën e re
Rita Ora së fundi ka publikuar këngën më të re ‘Carry On’ në bashkëpunim me Kygon e cila është edhe kolona zanore e filmit të animuar ‘Pikachu’. Ky projekt është mirëpritur nga adhuruesit e të dy artistëve ndërsa tani ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 22:09
Rita Ora së fundi ka publikuar këngën më të re ‘Carry On’ në bashkëpunim me Kygon e cila është edhe kolona zanore e filmit të animuar ‘Pikachu’. Ky projekt është mirëpritur nga adhuruesit e të dy artistëve ndërsa tani ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved