ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 02:13

Reagime dhe kundër-reagime ndërmjet Shyhrete Behlulit dhe Motrave Mustafa

Reagime dhe kundër-reagime ndërmjet Shyhrete Behlulit dhe Motrave Mustafa
Këngët kushtuar nënës të Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit janë bërë shkak për fillimin e një mosmarrëveshjeje ndërmjet këngëtareve të njohura të muzikës popullore. Gjatë pjesëmarrjes në emisionin Prive të Klan ...
Telegrafi | 21-Apr-2019 00:09
Këngët kushtuar nënës të Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit janë bërë shkak për fillimin e një mosmarrëveshjeje ndërmjet këngëtareve të njohura të muzikës popullore. Gjatë pjesëmarrjes në emisionin Prive të Klan ...

Reagime dhe kundër-reagime ndërmjet Shyhrete Behlulit dhe Motrave Mustafa
Këngët kushtuar nënës të Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit janë bërë shkak për fillimin e një mosmarrëveshjeje ndërmjet këngëtareve të njohura të muzikës popullore. Gjatë pjesëmarrjes në emisionin Prive të Klan ...
Ina-Online | 21-Apr-2019 01:53
Këngët kushtuar nënës të Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit janë bërë shkak për fillimin e një mosmarrëveshjeje ndërmjet këngëtareve të njohura të muzikës popullore. Gjatë pjesëmarrjes në emisionin Prive të Klan ...

Shyhrete Behluli kundërpërgjigjet ndaj akuzave të Motrave Mustafa
Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një muaj akuzat për huazim të idesë së këngës kanë qarkulluar në media. Deri më tani kemi dëgjuar vetëm ...
Arbresh | 20-Apr-2019 23:14
Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një muaj akuzat për huazim të idesë së këngës kanë qarkulluar në media. Deri më tani kemi dëgjuar vetëm ...

Motrat Mustafa edhe një herë reagojnë ndaj deklaratave të Shyhrete Behlulit
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngët dedikuar nënës. Motrat Mustafa kishin deklaruar se ideja e këngës iu ishte marrë nga Shyhrete Behluli. Ani pse mënyra se si është realizuar kënga ...
InFokusi | 20-Apr-2019 22:54
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngët dedikuar nënës. Motrat Mustafa kishin deklaruar se ideja e këngës iu ishte marrë nga Shyhrete Behluli. Ani pse mënyra se si është realizuar kënga ...

Sahidja i reagon ashpër Shyhretes
Sonte, Shyhrete Behluli dha versionin e saj për përplasjen me motrat Mustafa. Në një intervistë për Prive, këngëtarja rrëfeu gjerë e gjatë historinë. E nuk ka munguar reagimi i Sahides. Kjo e fundit, në një shkrim të ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 22:43
Sonte, Shyhrete Behluli dha versionin e saj për përplasjen me motrat Mustafa. Në një intervistë për Prive, këngëtarja rrëfeu gjerë e gjatë historinë. E nuk ka munguar reagimi i Sahides. Kjo e fundit, në një shkrim të ...

Motrat Mustafa reagojnë ndaj deklaratave të Shyhrete Behlulit
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngët dedikuar nënës. Motrat Mustafa kishin deklaruar se ideja e këngës iu ishte marrë nga Shyhrete Behluli. Ani pse mënyra se si është realizuar kënga ...
Arbresh | 20-Apr-2019 22:43
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngët dedikuar nënës. Motrat Mustafa kishin deklaruar se ideja e këngës iu ishte marrë nga Shyhrete Behluli. Ani pse mënyra se si është realizuar kënga ...

Shyhrete Behluli kundërpërgjigjet ndaj akuzave të motrave Mustafa duke zbuluar shumëçka
Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një muaj akuzat për huazim të idesë së këngës kanë qarkulluar në media. Deri më tani kemi dëgjuar vetëm ...
InFokusi | 20-Apr-2019 22:30
Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një muaj akuzat për huazim të idesë së këngës kanë qarkulluar në media. Deri më tani kemi dëgjuar vetëm ...

Motrat Mustafa pas deklaratës së Shyhretes: As edhe një gjë nuk e tha të vërtetë
Motrat Mustafa pas deklaratës së Shyhretes: As edhe një gjë nuk e tha të vërtetë Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngën dedikuar nënës. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për ...
AlMaKos | 20-Apr-2019 22:30
Motrat Mustafa pas deklaratës së Shyhretes: As edhe një gjë nuk e tha të vërtetë Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngën dedikuar nënës. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për ...

Motrat Mustafa edhe një herë reagojnë ndaj deklaratave të Shyhrete Behlulit
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngët dedikuar nënës. Motrat Mustafa kishin deklaruar se ideja e këngës iu ishte marrë nga Shyhrete Behluli. Ani pse mënyra se si është realizuar kënga ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 22:30
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngët dedikuar nënës. Motrat Mustafa kishin deklaruar se ideja e këngës iu ishte marrë nga Shyhrete Behluli. Ani pse mënyra se si është realizuar kënga ...

Bëhen “prrallë” bilbilat e Kosovës, shfaqin raportet e tyre në rrjetet sociale
Një projekt i ngjashëm muzikor ka bërë që emrat më të njohur të muzikës popullore në vend, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli ti prishin raportet e madje edhe të bëjnë drama përmes mediave sociale duke drejtuar akuza ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 22:30
Një projekt i ngjashëm muzikor ka bërë që emrat më të njohur të muzikës popullore në vend, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli ti prishin raportet e madje edhe të bëjnë drama përmes mediave sociale duke drejtuar akuza ...

Pas deklaratës së Shyhretes, reagojnë ashpër motrat Mustafa
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngën dedikuar nënës. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, ...
Zeri | 20-Apr-2019 22:24
Po vazhdojnë reagimet e Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit për këngën dedikuar nënës. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, ...

Sahidja i reagon ashpër Shyhretes
Më në fund është i është përgjigjur edhe Shyhrete Behluli, motrave Mustafa sa i përket deklaratës se Behluli kishte vjedhur idenë e këngës së tyre, shkruan GazetaBlic. Ishin motrat Mustafa ato që 3 javë u shprehën në ...
GazetaBlic | 20-Apr-2019 22:12
Më në fund është i është përgjigjur edhe Shyhrete Behluli, motrave Mustafa sa i përket deklaratës se Behluli kishte vjedhur idenë e këngës së tyre, shkruan GazetaBlic. Ishin motrat Mustafa ato që 3 javë u shprehën në ...

Motrat Mustafa pas deklaratës së Shyhretes: As edhe një gjë nuk e tha të vërtetë
Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan . Ani pse mënyra se si është realizuar kënga është krejt ndryshe nga të dyja palët, ...
Lajminet | 20-Apr-2019 22:10
Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan . Ani pse mënyra se si është realizuar kënga është krejt ndryshe nga të dyja palët, ...

Pas intervistës në Prive, Sahidja i reagon ashpër Shyhretes
Sonte, Shyhrete Behluli dha versionin e saj për përplasjen me motrat Mustafa. Në një intervistë ekskluzive për Prive, këngëtarja rrëfeu gjerë e gjatë historinë. E nuk ka munguar reagimi i Sahides. Kjo e fundit, në një ...
Prive | 20-Apr-2019 22:08
Sonte, Shyhrete Behluli dha versionin e saj për përplasjen me motrat Mustafa. Në një intervistë ekskluzive për Prive, këngëtarja rrëfeu gjerë e gjatë historinë. E nuk ka munguar reagimi i Sahides. Kjo e fundit, në një ...

Shyhrete Behluli tregon për raportet që ka me Motrat Mustafa pas konfliktit për projektin e fundit
Projekti i fundi i realizuar fillimisht nga Shyhrete Behluli për nënën e më vonë edhe nga Motrat Mustafa ka sjellur konflikt mes artisteve. Derisa kohë më parë Motrat Mustafa akuzuan se ishte Shyhrete Behluli ajo që ua ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 20:50
Projekti i fundi i realizuar fillimisht nga Shyhrete Behluli për nënën e më vonë edhe nga Motrat Mustafa ka sjellur konflikt mes artisteve. Derisa kohë më parë Motrat Mustafa akuzuan se ishte Shyhrete Behluli ajo që ua ...

Shyhretja flet për motrat Mustafa: “Qëllimi i tyre ishte…”
Këngëtarja Shyhrete Behluli, ekskluzivisht për Prive shpalosi versionin e saj për konfliktin me motrat Mustafa. Gjithçka që lindi nga akuzat për kopjim të idesë së këngës u pasua me një varg intervistash. Por, Shyhreti ...
Prive | 20-Apr-2019 20:33
Këngëtarja Shyhrete Behluli, ekskluzivisht për Prive shpalosi versionin e saj për konfliktin me motrat Mustafa. Gjithçka që lindi nga akuzat për kopjim të idesë së këngës u pasua me një varg intervistash. Por, Shyhreti ...

Shyhrete Behluli kundërpërgjigjet ndaj akuzave të motrave Mustafa duke zbuluar shumëçka
Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një muaj akuzat për huazim të idesë së këngës kanë qarkulluar në media. Deri më tani kemi dëgjuar vetëm ...
TetovaSot | 20-Apr-2019 20:11
Këngët ‘Je e vetmja’ dhe ‘Çika e nanës’ për Shyhrete Behlulin dhe Motrat Mustafa u bën mollë sherri. Për rreth një muaj akuzat për huazim të idesë së këngës kanë qarkulluar në media. Deri më tani kemi dëgjuar vetëm ...

Shyhretja u kundërpërgjigjet Motrave Mustafa: Mund të them se ato kanë shpif për mua
Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan . Ani pse mënyra se si është realizuar kënga është krejt ndryshe nga të dyja palët, ...
Lajminet | 20-Apr-2019 20:03
Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan . Ani pse mënyra se si është realizuar kënga është krejt ndryshe nga të dyja palët, ...

Shyhretja u kundërpërgjigjet Motrave Mustafa
Kënga për nënën ka sjellë përçarje mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan ...
Zeri | 20-Apr-2019 20:02
Kënga për nënën ka sjellë përçarje mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan ...

Shyhretja u kundërpërgjigjet Motrave Mustafa: Mund të them se ato kanë shpif për mua
Kënga për nënën ka sjellë përçarje mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan ...
Albportali | 20-Apr-2019 19:58
Kënga për nënën ka sjellë përçarje mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit. Motrat Mustafa të ftuara në një intervistë për “Mirage”, kanë deklaruar se ideja e këngës iu është marrë nga Shyhrete Behluli, shkruan ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved