ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 03:35

VIDEO/ Everton çmonton United, largon “djajtë” nga zona Champions

VIDEO/ Everton çmonton United, largon “djajtë” nga zona Champions
Rinovimi i Solskjaer nuk ka efektin që drejtuesit e Man.United shpresonin, fillimisht Barcelona i likuidoi nga Champions League ndërsa tani kualifikimi për në turneun më të rëndësishëm në europë bëhet edhe më i ...
BalkanWeb | 21-Apr-2019 16:46
Rinovimi i Solskjaer nuk ka efektin që drejtuesit e Man.United shpresonin, fillimisht Barcelona i likuidoi nga Champions League ndërsa tani kualifikimi për në turneun më të rëndësishëm në europë bëhet edhe më i ...

Pas humbjes ndaj Evertonit skuadra e Man Utd regjistron disa rekorde negative
Manchester Unitdi humbi nga Evertoni me rezultat 0-4 në xhiron e 35-të Ligës Premier. Me këtë rast skuadra e Djajve të Kuq jo vetëm që ia zbehi vetës gjasat për pozitën e katër që dërgon në Ligën e Kampionëve, por i ...
Telegrafi | 21-Apr-2019 17:12
Manchester Unitdi humbi nga Evertoni me rezultat 0-4 në xhiron e 35-të Ligës Premier. Me këtë rast skuadra e Djajve të Kuq jo vetëm që ia zbehi vetës gjasat për pozitën e katër që dërgon në Ligën e Kampionëve, por i ...

Everton 4-0 Man Utd, notat e lojtarëve
Manchester Unitedi është mposhtur me rezultat të thellë 4-0 nga Evertoni në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Ligën Premier. Djajtë e Kuq synonin fitore për të bërë një hap para për një vend në Ligën e ...
Telegrafi | 21-Apr-2019 16:52
Manchester Unitedi është mposhtur me rezultat të thellë 4-0 nga Evertoni në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Ligën Premier. Djajtë e Kuq synonin fitore për të bërë një hap para për një vend në Ligën e ...

Man.Utd humbet dhe rrezikon Championsin
Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, “Manchester United” është mundur edhe në Premier Ligën angleze me rezultatin e thellë 4-0 nga ekipi i “Everton”, falë golave të Richarlison (13'), Sigurdsson (28'), Digne (56') dhe ...
Lexo | 21-Apr-2019 17:47
Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, “Manchester United” është mundur edhe në Premier Ligën angleze me rezultatin e thellë 4-0 nga ekipi i “Everton”, falë golave të Richarlison (13'), Sigurdsson (28'), Digne (56') dhe ...

Pas humbjes ndaj Evertonit skuadra e Man Utd regjistron disa rekorde negative
Manchester Unitdi humbi nga Evertoni me rezultat 0-4 në xhiron e 35-të Ligës Premier. Me këtë rast skuadra e Djajve të Kuq jo vetëm që ia zbehi vetës gjasat për pozitën e katër që dërgon në Ligën e Kampionëve, por i ...
E Dua Sportin | 21-Apr-2019 17:45
Manchester Unitdi humbi nga Evertoni me rezultat 0-4 në xhiron e 35-të Ligës Premier. Me këtë rast skuadra e Djajve të Kuq jo vetëm që ia zbehi vetës gjasat për pozitën e katër që dërgon në Ligën e Kampionëve, por i ...

Everton 4-0 Man Utd, notat e lojtarëve
Manchester Unitedi është mposhtur me rezultat të thellë 4-0 nga Evertoni në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Ligën Premier. Djajtë e Kuq synonin fitore për të bërë një hap para për një vend në Ligën e ...
E Dua Sportin | 21-Apr-2019 17:45
Manchester Unitedi është mposhtur me rezultat të thellë 4-0 nga Evertoni në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Ligën Premier. Djajtë e Kuq synonin fitore për të bërë një hap para për një vend në Ligën e ...

Solskjaer thyen “rekord” te Manchester United
Manchester United është mposhtur nga Everton me rezultat 4-0 duke shkaktuar një humbje shumë të thellë. Me këto katër gola, United tashmë ka pranuar 48 gola në Premierligë, më shumë se çdo sezon në histori. Kjo skuadër ...
Indeks Online | 21-Apr-2019 17:38
Manchester United është mposhtur nga Everton me rezultat 4-0 duke shkaktuar një humbje shumë të thellë. Me këto katër gola, United tashmë ka pranuar 48 gola në Premierligë, më shumë se çdo sezon në histori. Kjo skuadër ...

Solskjaer me dy rekorde negative, nuk i kishte ndodhur Unitedit që nga vitet 1978 e 1981
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...
Kosova Sot | 21-Apr-2019 17:38
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...

Benzema nuk ndalet, shënon gol shumë të bukur ndaj Bilbaos
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer i ka kërkuar falje të gjithë tifozëve për humbjen turpëruese ndaj Evertonit. Manchester United është mposhtur me rezultatin 4-0 nga Evertoni, për t’i zvogëluar kështu ...
GazetaBlic | 21-Apr-2019 17:28
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer i ka kërkuar falje të gjithë tifozëve për humbjen turpëruese ndaj Evertonit. Manchester United është mposhtur me rezultatin 4-0 nga Evertoni, për t’i zvogëluar kështu ...

Manchester United “turpërohet” nga Evertoni, pëson 4 në “Goodison Park”
Manchester United merr një goditje të rëndë në luftën për zonën Champions në Premier League, vetëm pak ditë pas eliminimit nga Barcelona në kompeticionin më të rëndësishëm europian për klube. “Djajtë e Kuq” u mposhtën ...
Shenja | 21-Apr-2019 17:24
Manchester United merr një goditje të rëndë në luftën për zonën Champions në Premier League, vetëm pak ditë pas eliminimit nga Barcelona në kompeticionin më të rëndësishëm europian për klube. “Djajtë e Kuq” u mposhtën ...

Benteke shënon gol të bukur ndaj Arsenalit
Ish mbrojtësi i Manchester United, Gary Neville ka kritikuar ashpër ‘Djajtë e Kuq’ për paraqitjen e tyre në ndeshjen e sotme ndaj Evertonit. Everton ka deklasuar Manchester Unitedin me rezultatin e thellë 4-0, për të ...
GazetaBlic | 21-Apr-2019 17:24
Ish mbrojtësi i Manchester United, Gary Neville ka kritikuar ashpër ‘Djajtë e Kuq’ për paraqitjen e tyre në ndeshjen e sotme ndaj Evertonit. Everton ka deklasuar Manchester Unitedin me rezultatin e thellë 4-0, për të ...

Justifikimi interesant i Solskjaer për humbjen turpëruese nga Evertoni
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka reaguar pas humbjes së sotme të skuadrës së tij. Në "Goodison Park", "Djajtë e Kuq" kanë pësuar humbje turpëruese me rezultat 4:0 nga Evertoni, shkruan Zëri. ...
Zeri | 21-Apr-2019 17:21
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka reaguar pas humbjes së sotme të skuadrës së tij. Në "Goodison Park", "Djajtë e Kuq" kanë pësuar humbje turpëruese me rezultat 4:0 nga Evertoni, shkruan Zëri. ...

Solskjaer me dy rekorde negative, nuk i kishte ndodhur Unitedit që nga vitet 1978 e 1981
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...
Gazeta Express | 21-Apr-2019 17:21
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...

'Terr e zi' për Solskjaer, e 'zbukuron' humbjen me një tjetër rekord fatkeq
Manchester Unitedi është futur në një krizë të re rezultatesh. Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, skuadra e Ole Gunnar Solskjaer sot ka pësuar humbjen e radhës. Në kuadër të kampionatit elitar, Manchester Unitedi ...
Zeri | 21-Apr-2019 17:05
Manchester Unitedi është futur në një krizë të re rezultatesh. Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, skuadra e Ole Gunnar Solskjaer sot ka pësuar humbjen e radhës. Në kuadër të kampionatit elitar, Manchester Unitedi ...

Everton 4:0 Man Utd, notat e lojtarëve
Everton e ka turpëruar Manchester Unitedin në javën e 35-të në Premierligë. Everton e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat, 4:0. Lojtarët më të dalluar në ndeshje ishin, Lucas Digne dhe Gylfi Sigurdsson , që ...
AlMaKos | 21-Apr-2019 17:05
Everton e ka turpëruar Manchester Unitedin në javën e 35-të në Premierligë. Everton e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat, 4:0. Lojtarët më të dalluar në ndeshje ishin, Lucas Digne dhe Gylfi Sigurdsson , që ...

Evertoni i jep leksione Unitedit të Solskjaer, ia rrezikon Championsin
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...
TetovaSot | 21-Apr-2019 17:05
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...

Evertoni i jep leksione Unitedit të Solskjaer, ia rrezikon Championsin
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...
Albportali | 21-Apr-2019 17:04
Evertoni e ka turpëruar Manchester Unitedin në “Goodison Park”, duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-0. Kështu, Unitedi tani rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League për sezonin 2019/20. Manchester ...

Evertoni shkatërron Unitedin dhe ia zbeh gjasat për kualifikim në Ligën e Kampionëve
Evertoni ka shënuar fitore të thellë ndaj Manchester Unitedit me rezultat 4-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Ligën Premier. Djajtë e Kuq synonin fitore për të bërë një hap para për një vend në Ligën e ...
Telegrafi | 21-Apr-2019 16:25
Evertoni ka shënuar fitore të thellë ndaj Manchester Unitedit me rezultat 4-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 35-të në Ligën Premier. Djajtë e Kuq synonin fitore për të bërë një hap para për një vend në Ligën e ...

Everton 4:0 Man Utd, notat e lojtarëve
Everton e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat, 4:0. Lojtarët më të dalluar në ndeshje ishin, Lucas Digne dhe Gylfi Sigurdsson , që morën notën 8.8, raporton . Marcus Rashford ishte lojtari me paraqitjen më të ...
Lajminet | 21-Apr-2019 17:00
Everton e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat, 4:0. Lojtarët më të dalluar në ndeshje ishin, Lucas Digne dhe Gylfi Sigurdsson , që morën notën 8.8, raporton . Marcus Rashford ishte lojtari me paraqitjen më të ...

Turpërohet Junajted në “Gudison Park” (video)
Mançester Junajted ka pësuar një humbje të rëndë në fushën e Everton, që ka fituar me lehtësi 4-0 kundër “Djajve të Kuq” falë golave të Richarlison (13'), Sigurdson (28'), Dinje (56') dhe Ualkott (64'). Kjo humbje mund ...
Alsat-M | 21-Apr-2019 16:46
Mançester Junajted ka pësuar një humbje të rëndë në fushën e Everton, që ka fituar me lehtësi 4-0 kundër “Djajve të Kuq” falë golave të Richarlison (13'), Sigurdson (28'), Dinje (56') dhe Ualkott (64'). Kjo humbje mund ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved