ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 01:43

Juve, kur titulli shoqërohet edhe me sensualitet (Foto)

Juve, kur titulli shoqërohet edhe me sensualitet (Foto)
Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe i parakohshëm matematikisht duke qenë se deri në fundin e Serie A do të duhen edhe 5 ndeshje për ...
Top Channel | 20-Apr-2019 22:58
Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe i parakohshëm matematikisht duke qenë se deri në fundin e Serie A do të duhen edhe 5 ndeshje për ...

Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Roma, vlerësohet paraqitja e Asamoah
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 22:55
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...

Juventus shpallet kampion në Itali për sezonin 2018-2019
Juventus është zyrtarisht kampion në serie A për të 8 vit radhazi. Bardhezinjtë mbyllen çështjen e titullit 5 java para fundit te kampionatit. “Zonja e Vjetër” numëron plot 35 kampionate të fituara në Itali, me shumë se ...
ABCNews | 20-Apr-2019 23:22
Juventus është zyrtarisht kampion në serie A për të 8 vit radhazi. Bardhezinjtë mbyllen çështjen e titullit 5 java para fundit te kampionatit. “Zonja e Vjetër” numëron plot 35 kampionate të fituara në Itali, me shumë se ...

Juventusi, kampion i Serie A për të tetin vit radhazi (Foto)
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...
Top Channel | 20-Apr-2019 20:21
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...

Juventusi shkruan histori, kampion i Serie A për të tetin vit radhazi
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...
Medial | 21-Apr-2019 01:34
Juventusi shpallet kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Suksesin më të fundit, bardhezinjtë e zyrtarizuan edhe matematikisht pas fitores me përmbysje rezultati ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e javës së 33-të të ...

Serie A, Juventusi shpallet kampion për herë të 35-të!
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...
Medial | 21-Apr-2019 01:33
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...

Juve, tetë herë radhazi kampion
Juventus fitoi për të tetin vit radhazi titullin kampion në serie A. Bardhezinjtë siguruan trofeun pas fitores 2-1 me Fiorentinën. Alex Sandro dhe autogoli i Pezzella i dhanë triumfin zonjës së vjetër, 5 javë para ...
TV Klan | 20-Apr-2019 21:32
Juventus fitoi për të tetin vit radhazi titullin kampion në serie A. Bardhezinjtë siguruan trofeun pas fitores 2-1 me Fiorentinën. Alex Sandro dhe autogoli i Pezzella i dhanë triumfin zonjës së vjetër, 5 javë para ...

Notat e lojtarëve: Inter 1-1 Roma, vlerësohet paraqitja e Asamoah
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...
E Dua Sportin | 20-Apr-2019 23:40
Interi dhe Roma kanë luajtur baras në garën për pozitat që dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Nerazzurrëve (6.78) është e përafërt me atë të Giallorossëve ...

Serie A, Juventusi shpallet kampion për herë të 35-të!
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...
BalkanWeb | 20-Apr-2019 20:12
Askush si Juventusi në Itali! Bardhezinjtë dominojnë Gadishullin Apenin për herë të 35-të në histori dhe për herën e tetë radhazi, duke u konfirmuar një autoblind që nuk njeh pengesa. Në sfidën e javës së 33-të, ...

Juventusi shkruan historinë në Itali dhe Evropë me titullin e Serisë A
Juventusi i ka thyer një numër të rekordeve me titullin e tetë radhazi të Serisë A, pasi që asnjë skuadër tjetër në top pesë ligat e Evropës nuk kishte arritur ta fitonte titullin e ligës tetë herë radhazi. “Zonjës së ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 23:14
Juventusi i ka thyer një numër të rekordeve me titullin e tetë radhazi të Serisë A, pasi që asnjë skuadër tjetër në top pesë ligat e Evropës nuk kishte arritur ta fitonte titullin e ligës tetë herë radhazi. “Zonjës së ...

Juventusi e siguron titullin e kampionit në Itali, Ronaldo më meritori
Juventusi e ka siguruar matematikisht titullin e kampionit të Serisë A për të tetin sezon radhazi, me tre pikët e fituara në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila përfundoi me rezultat 2:1 në stadiumin “Allianz”. ...
PortaliOnline | 20-Apr-2019 22:35
Juventusi e ka siguruar matematikisht titullin e kampionit të Serisë A për të tetin sezon radhazi, me tre pikët e fituara në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila përfundoi me rezultat 2:1 në stadiumin “Allianz”. ...

22:04 Perisici e barazon rezultatin për Interin ndaj Romës Interi ka arritur ta barazojë rezultatin...
Interi ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshen kundër Romës, e cila po zhvillohet për momentin në kuadër të xhiros së 33-të Serisë A në “San Siro”. Lexoni edhe: Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Barcelona – Real ...
Kosova Sot | 20-Apr-2019 22:13
Interi ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshen kundër Romës, e cila po zhvillohet për momentin në kuadër të xhiros së 33-të Serisë A në “San Siro”. Lexoni edhe: Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Barcelona – Real ...

Perisici e barazon rezultatin për Interin ndaj Romës
Interi ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshen kundër Romës, e cila po zhvillohet për momentin në kuadër të xhiros së 33-të Serisë A në “San Siro”. Në minutën e 61-të të ndeshjes, Ivan Perisici shënoi me kokë për ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 22:01
Interi ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshen kundër Romës, e cila po zhvillohet për momentin në kuadër të xhiros së 33-të Serisë A në “San Siro”. Në minutën e 61-të të ndeshjes, Ivan Perisici shënoi me kokë për ...

Juventusi harron zhgënjimin me titullin e 8-të radhazi (video)
Juventusi ka përmbysur gjithçka ndaj Fiorentina-s duke u shpallur kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Të besuarit e Allegri-t kanë fituar 2-1 dhe festa në “Allianz Stadium” ka filluar menjëherë. Pas disfatës së ...
Alsat-M | 20-Apr-2019 21:18
Juventusi ka përmbysur gjithçka ndaj Fiorentina-s duke u shpallur kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Të besuarit e Allegri-t kanë fituar 2-1 dhe festa në “Allianz Stadium” ka filluar menjëherë. Pas disfatës së ...

Notat e lojtarëve: Juventus 2-1 Fiorentina, vlerësohet paraqitja e Sandros
Juventusi është shpallur kampion i Serie A pas fitores kundër Fiorentinas në javën e 33-të të kampionatit italian. Falë fitores në këtë ndeshje, Bianconerët kanë marrë notë më të lartë mesatare (6.93), në krahasim me ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 20:26
Juventusi është shpallur kampion i Serie A pas fitores kundër Fiorentinas në javën e 33-të të kampionatit italian. Falë fitores në këtë ndeshje, Bianconerët kanë marrë notë më të lartë mesatare (6.93), në krahasim me ...

Juventus, kampion i Serisë A për të tetin sezon radhazi
Juventusi e ka siguruar matematikisht titullin e kampionit të Serisë A për të tetin sezon radhazi, me tre pikët e fituara në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila përfundoi me rezultat 2:1 në stadiumin “Allianz”. ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 21:10
Juventusi e ka siguruar matematikisht titullin e kampionit të Serisë A për të tetin sezon radhazi, me tre pikët e fituara në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila përfundoi me rezultat 2:1 në stadiumin “Allianz”. ...

Juventusi shpallet për të tetin vit rradhazi kampion i Italisë!
Juventus ka përmbysur gjithçka ndaj Fiorentina-s duke u shpallur kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Të besuarit e Allegri-t kanë fituar 2-1 dhe festa në Allianz Stadium ka filluar tashmë. Pas disfatës së rëndë ...
Lexo | 20-Apr-2019 21:04
Juventus ka përmbysur gjithçka ndaj Fiorentina-s duke u shpallur kampion i Italisë për të tetën herë radhazi. Të besuarit e Allegri-t kanë fituar 2-1 dhe festa në Allianz Stadium ka filluar tashmë. Pas disfatës së rëndë ...

Roma në epërsi ndaj Interit, gol bombastik nga El Shaarawy
Roma ka kaluar në epërsi ndaj Interit në kryesfidën e kësaj xhiroje në Serie A që po zhvillohet momentalisht në “Giuessepe Meazza”. Në minutën e 14-të të takimit Stephan El Sharawy ka realizuar një gol mjaft të bukur ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 20:53
Roma ka kaluar në epërsi ndaj Interit në kryesfidën e kësaj xhiroje në Serie A që po zhvillohet momentalisht në “Giuessepe Meazza”. Në minutën e 14-të të takimit Stephan El Sharawy ka realizuar një gol mjaft të bukur ...

Supergol nga El Shaarawy kundër Interit
Roma ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Interit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “San Siro”, në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Në minutën e 14-të të ndeshjes, ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 20:52
Roma ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Interit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “San Siro”, në kuadër të xhiros së 33-të të Serisë A. Në minutën e 14-të të ndeshjes, ...

Juventusi fiton me rikthim ndaj Fiorentinës dhe shpallet matematikisht kampion në Serie A
Juventusi ka fituar në shtëpi ndaj Fiorentinas me rezultat 2-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të të Serie A dhe me këtë fitore ka fituar matematikisht titullin kampion në Itali. Zonja e Vjetër ka arritur të ...
E Dua Sportin | 20-Apr-2019 20:41
Juventusi ka fituar në shtëpi ndaj Fiorentinas me rezultat 2-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të të Serie A dhe me këtë fitore ka fituar matematikisht titullin kampion në Itali. Zonja e Vjetër ka arritur të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved