ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 02:23

“Jelekverdhët” përleshen me policinë, arrestohen mbi 100

“Jelekverdhët” përleshen me policinë, arrestohen mbi 100
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...
TetovaSot | 21-Apr-2019 00:10
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...

“Jelekverdhët” përleshen me policinë, arrestohen mbi 100
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 23:44
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...

Paris, “jelekverdhët” përleshen me policinë – arrestohen mbi 100
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë, shkruan Klan Kosova, transmeton gazeta Koha. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës ...
Zhurnal | 20-Apr-2019 23:15
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë, shkruan Klan Kosova, transmeton gazeta Koha. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës ...

Gjatë protestës në Francë arrestohen 100 persona
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...
Arbresh | 20-Apr-2019 23:06
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...

Paris, “jelekverdhët” përleshen me policinë – arrestohen mbi 100
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë, shkruan Klan Kosova, transmeton gazeta Koha. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës ...
Koha.mk | 20-Apr-2019 22:58
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë, shkruan Klan Kosova, transmeton gazeta Koha. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës ...

Protesta të dhunshme në Francë
Degradon në përleshje të dhunshme me policinë, protesta e sindikatave të punëtorëve dhe grupeve studentore e mbajtur këtë të martë në rrugët e Parisit. Mijëra demonstruesit pushtuan rrugët, pasi refuzojnë reformën e ...
VizionPlus | 14-Jun-2016 18:07
Degradon në përleshje të dhunshme me policinë, protesta e sindikatave të punëtorëve dhe grupeve studentore e mbajtur këtë të martë në rrugët e Parisit. Mijëra demonstruesit pushtuan rrugët, pasi refuzojnë reformën e ...

Vazhdojnë protestat në Francë, arrestohen mbi 100 persona
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 22:55
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më shumë se 100 persona si ...

Paris, “jelekverdhët” përleshen me policinë – arrestohen mbi 100
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë, transmeton Klan Kosova. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më ...
Klan Kosova | 20-Apr-2019 22:46
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris. Mijëra protestues a dolën sërish në rrugë për të 23-ën javë me radhë, transmeton Klan Kosova. Policia franceze ka gjuajtur gaz lotsjellës dhe ka arrestuar më ...

Ështëndezur sërish Parisi, 126 “jelekverdhë” të arrestuar pas përleshjeve të dhunshme
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris, teksa mijëra protestues dolën sërish në rrugë për të 23-tën javë me radhë të marshimeve antiqeveritare, duke detyruar policinë të arrestojë më shumë se 100 ...
Portalb | 20-Apr-2019 22:02
Përleshjet e dhunshme janë rikthyer këtë të shtunë në Paris, teksa mijëra protestues dolën sërish në rrugë për të 23-tën javë me radhë të marshimeve antiqeveritare, duke detyruar policinë të arrestojë më shumë se 100 ...

Protesta të dhunshme në Francë
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...
TetovaSot | 20-Apr-2019 21:47
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...

Protesta të dhunshme në Francë
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...
Aktuale.MK | 20-Apr-2019 20:52
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...

Kaos në Paris: Zjarre, gaz lotsjellës, arrestime në masë (video)
Pak ditë pas djegies së Notre Dame, Parisi është përfshirë nga flakët e “jelekverdhëve”, të cilët prej muajsh e kanë trazuar jetën publike franceze, duke veçuar Parisin, duke e zhytur në kaos herepashere me protestat e ...
Tesheshi | 20-Apr-2019 20:22
Pak ditë pas djegies së Notre Dame, Parisi është përfshirë nga flakët e “jelekverdhëve”, të cilët prej muajsh e kanë trazuar jetën publike franceze, duke veçuar Parisin, duke e zhytur në kaos herepashere me protestat e ...

Rikthehen proteststat e dhunshme
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...
Gazeta55 | 20-Apr-2019 19:22
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...

Gjithçka për Notre Dame, asgjë për të varfërit, gaz lotsjellës e dhunë në Paris
Të ashtuquajturit Jelekverdhët në Paris kanë protsutuar për herë të parë pas zjarrit që përfshiu Notre Dame me 15 prill. Policia ka lëshuar gaz lotsjellës, ndaj protestuesve të cilët kaë protestuar në fundjavën e 20 me ...
Dritare | 20-Apr-2019 19:22
Të ashtuquajturit Jelekverdhët në Paris kanë protsutuar për herë të parë pas zjarrit që përfshiu Notre Dame me 15 prill. Policia ka lëshuar gaz lotsjellës, ndaj protestuesve të cilët kaë protestuar në fundjavën e 20 me ...

Protesta të dhunshme në Francë, policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...
Arbresh | 20-Apr-2019 19:11
Jelek verdhët protestuan përsëri sot në Paris. Policia u detyrua të përdorë gazin lotsjellës në protestat që eskaluan në dhunë. Protestuesit iu vunë flakën shumë kshave të bërllogut, motoçikletave dhe veturave dhe madje ...

Jelekverdhët nuk janë lejuar të protestojnë përpara Notre Dame
Festimet e Pashkëve nuk i kanë ndaluar jelekët e verdhë që të dalin sërish në protestë në të shtunën e 23-të radhazi, njofton Opinion.al Por këtë herë policia franceze ka dhënë urdhër të prerë që ata nuk do t’i ...
Portalb | 20-Apr-2019 18:37
Festimet e Pashkëve nuk i kanë ndaluar jelekët e verdhë që të dalin sërish në protestë në të shtunën e 23-të radhazi, njofton Opinion.al Por këtë herë policia franceze ka dhënë urdhër të prerë që ata nuk do t’i ...

Pse po vazhdojnë protestat në Francë?
Protestuesit jelekë verdhë po vazhdojnë protestimet e tyre në Francë. Ata tani janë në javën e 23’të të demonstrimeve prej fillimit të lëvizjes së tyre në nëntor të vitit të kaluar. Fox News ka shpjeguar në detaje se ...
IliriaNews | 20-Apr-2019 17:35
Protestuesit jelekë verdhë po vazhdojnë protestimet e tyre në Francë. Ata tani janë në javën e 23’të të demonstrimeve prej fillimit të lëvizjes së tyre në nëntor të vitit të kaluar. Fox News ka shpjeguar në detaje se ...

Pse po vazhdojnë protestat në Francë?
Protestuesit jelekë verdhë po vazhdojnë protestimet e tyre në Francë. Ata tani janë në javën e 23’të të demonstrimeve prej fillimit të lëvizjes së tyre në nëntor të vitit të kaluar. Fox News ka shpjeguar në detaje se ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 16:45
Protestuesit jelekë verdhë po vazhdojnë protestimet e tyre në Francë. Ata tani janë në javën e 23’të të demonstrimeve prej fillimit të lëvizjes së tyre në nëntor të vitit të kaluar. Fox News ka shpjeguar në detaje se ...

Protestë pranë Notre Dame, policia franceze ndalon “jelekëverdhët”
Një rrugëtim vërtet i veçantë ai i këtij viti për të premten e shenjtë në Paris. Procesioni u organizua në “A l’île de la Cité” më saktë në zonën ku ndodhet katedralja e Notrë Dam. Një tragjedi, sipas fjalëve të ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 16:36
Një rrugëtim vërtet i veçantë ai i këtij viti për të premten e shenjtë në Paris. Procesioni u organizua në “A l’île de la Cité” më saktë në zonën ku ndodhet katedralja e Notrë Dam. Një tragjedi, sipas fjalëve të ...

Policia franceze ndalon “jelekët e verdhë” të protestojnë pranë Notre Dame
As festa e pashkëve nuk ka ndaluar jelekët e verdhë të protestojnë në të shtunën e 23 rradhazi. Por këtë herë policia franceze ka një urdhër të qartë, askush nuk do të lejohet t’I afrohet katedrales së Notrë Dame. Një ...
Medial | 20-Apr-2019 16:24
As festa e pashkëve nuk ka ndaluar jelekët e verdhë të protestojnë në të shtunën e 23 rradhazi. Por këtë herë policia franceze ka një urdhër të qartë, askush nuk do të lejohet t’I afrohet katedrales së Notrë Dame. Një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved