ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 03:05

Pashkët, presidenti Meta uron besimtarët: Reflektim për hir të interesit kombëtar

Pashkët, presidenti Meta uron besimtarët: Reflektim për hir të interesit kombëtar
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar përmes rrjeteve sociale të gjithë besimtarët katolikë dhe ungjillorë të Shqipërisë, në prag të festës së Pashkës.
Top Channel | 20-Apr-2019 21:54
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar përmes rrjeteve sociale të gjithë besimtarët katolikë dhe ungjillorë të Shqipërisë, në prag të festës së Pashkës.

Meta uron Pashkët: Të bashkëpunojmë për interesin kombëtar
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Pashkëve. Meta tha se shqiptarët gjithmonë kanë pasur nuhatje të fortë politike. Kreu i shtetit lëshoi një mesazh për klasën politike. Ai ...
BalkanWeb | 20-Apr-2019 21:47
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Pashkëve. Meta tha se shqiptarët gjithmonë kanë pasur nuhatje të fortë politike. Kreu i shtetit lëshoi një mesazh për klasën politike. Ai ...

Capital T uron besimtarët e krishterë për Pashkët
Capital T përmes një postimi ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e festës së Pashkëve, shkruan . “Urime Pashkët për të gjithë njerëzit që e festojnë”, ka shkruar reperi. Ai këtij postimi ia ka shtuar edhe një ...
Lajminet | 20-Apr-2019 23:34
Capital T përmes një postimi ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e festës së Pashkëve, shkruan . “Urime Pashkët për të gjithë njerëzit që e festojnë”, ka shkruar reperi. Ai këtij postimi ia ka shtuar edhe një ...

Capital T uron besimtarët e krishterë për Pashkët
Capital T përmes një postimi në Instagram ka uruar Pashkët për besimatër e krishterë. Capital T përmes një postimi ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e festës së Pashkëve, shkruan lajmi.net. “Urime Pashkët për të ...
AlMaKos | 20-Apr-2019 23:30
Capital T përmes një postimi në Instagram ka uruar Pashkët për besimatër e krishterë. Capital T përmes një postimi ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e festës së Pashkëve, shkruan lajmi.net. “Urime Pashkët për të ...

Pashkët/ Meta mesazh urimi për besimtarët dhe reflektimi për politikanët
Presidenti ka uruar të gjithë besimtarët katolikë të cilët festojnë Pashkët, por ka dhënë dhe një mesazh reflektimi për politikanët shqiptarë. “ Jam i bindur se shqiptarët gjithmonë kanë pasur aftësinë e mençurinë, por ...
Politiko | 20-Apr-2019 22:24
Presidenti ka uruar të gjithë besimtarët katolikë të cilët festojnë Pashkët, por ka dhënë dhe një mesazh reflektimi për politikanët shqiptarë. “ Jam i bindur se shqiptarët gjithmonë kanë pasur aftësinë e mençurinë, por ...

Meta uron Pashkët dhe u dërgon mesazh politikës: Të forcojmë bashkëpunimin, për interesin kombëtar
Presidenti i Republikës Ilir Meta, përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Presidenti Meta, bashkë me urimin ka dërguar edhe një mesazh tek të gjithë ...
Dritare | 20-Apr-2019 22:13
Presidenti i Republikës Ilir Meta, përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Presidenti Meta, bashkë me urimin ka dërguar edhe një mesazh tek të gjithë ...

Meta uron besimtarët katolikë për Pashkët
Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për Pashkët. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit, shkruan se festa frymëzuese e Pashkëve është një moment reflektimi. Urimi i ...
Klan Kosova | 20-Apr-2019 22:09
Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për Pashkët. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit, shkruan se festa frymëzuese e Pashkëve është një moment reflektimi. Urimi i ...

Presidenti Meta uron besimtarët katolikë për Pashkët
Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për Pashkët. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit, shkruan se festa frymëzuese e Pashkëve është një moment reflektimi t’i ...
TV Klan | 20-Apr-2019 21:47
Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për Pashkët. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit, shkruan se festa frymëzuese e Pashkëve është një moment reflektimi t’i ...

Meta uron besimtarët për Pashkët (dhe një mesazh për politikën)
Presidenti Ilir Meta ka uruar gjithë besimtarët katolikë për pashkët. Në mesazhin e tij kreu i Shtetit bën apel që festa e Pashkëve të jetë një moment reflektimi. “ Kjo ditë e shenjtë na ofron sërish mundësinë që secili ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 22:02
Presidenti Ilir Meta ka uruar gjithë besimtarët katolikë për pashkët. Në mesazhin e tij kreu i Shtetit bën apel që festa e Pashkëve të jetë një moment reflektimi. “ Kjo ditë e shenjtë na ofron sërish mundësinë që secili ...

Presidenti Meta uron Pashkët: Vlerat e kombit triumfojnë mbi egon dhe interesat personale
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar gjithë shqiptarët festën e Pashkëve. Kreu i shtetit në mesazhin e tij shkruan se kjo ditë e shenjtë na ofron sërish mundësinë që secili prej nesh të përmbushë detyrat e ...
Gazeta55 | 20-Apr-2019 22:02
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar gjithë shqiptarët festën e Pashkëve. Kreu i shtetit në mesazhin e tij shkruan se kjo ditë e shenjtë na ofron sërish mundësinë që secili prej nesh të përmbushë detyrat e ...

Ruçi uron besimtarët: Festa e Pashkëve të shërbejë si bashkim
TIRANË Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Me një urim të shkurtër, Ruçi shprehet se festa e Pashkëve duhet të shërbejë si reflektim për t’u bashkuar me ...
BalkanWeb | 20-Apr-2019 17:09
TIRANË Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Me një urim të shkurtër, Ruçi shprehet se festa e Pashkëve duhet të shërbejë si reflektim për t’u bashkuar me ...

Urimi i Metës për Pashkët: Reflektim për hir të interesit kombëtar
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar përmes rrjeteve sociale të gjithë besimtarët katolikë dhe ungjillorë të Shqipërisë, në prag të festës së Pashkës.
Kosova Press | 20-Apr-2019 22:01
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar përmes rrjeteve sociale të gjithë besimtarët katolikë dhe ungjillorë të Shqipërisë, në prag të festës së Pashkës.

Xhaferi uron komunitetin katolik për Pashkët
Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot ka uruar pjesëtarët e komunitetit katolik për nder të festës së Pashkëve. “Më paraqet nder të veçantë dhe kënaqësi që në emrin tim personal dhe në emër të ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 19:59
Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot ka uruar pjesëtarët e komunitetit katolik për nder të festës së Pashkëve. “Më paraqet nder të veçantë dhe kënaqësi që në emrin tim personal dhe në emër të ...

Talat Xhaferi uron komunitetin katolik për Pashkët
Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot ka uruar pjesëtarët e komunitetit katolik për nder të festës së Pashkëve. “Më paraqet nder të veçantë dhe kënaqësi që në emrin tim personal dhe në emër të ...
Arbresh | 20-Apr-2019 20:22
Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot ka uruar pjesëtarët e komunitetit katolik për nder të festës së Pashkëve. “Më paraqet nder të veçantë dhe kënaqësi që në emrin tim personal dhe në emër të ...

Ministrja e Integrimeve Evropiane uron Pashkët
Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, me rastin e festës së Pashkëve, ka uruar të gjithë besimtarët katolikë. “Për shumë mot, gëzuar Pashkët!”. “Të gjithë besimtarëve katolikë, me rastin e festës së Pashkëve, ...
Klan Kosova | 20-Apr-2019 20:13
Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, me rastin e festës së Pashkëve, ka uruar të gjithë besimtarët katolikë. “Për shumë mot, gëzuar Pashkët!”. “Të gjithë besimtarëve katolikë, me rastin e festës së Pashkëve, ...

Urim i Ivanovit me rastin e Pashkëve Katolike
Presidenti Gjorge Ivanov, duke uruar për festën e Pashkëve Katolik, sot e përgëzoi ardhjen e Papa Françeskut në Shkup më 7 maj. Kryetari i shtetit do të takohet me kreun e Kishës Katolike Romake para përfundimit të ...
TetovaSot | 20-Apr-2019 20:11
Presidenti Gjorge Ivanov, duke uruar për festën e Pashkëve Katolik, sot e përgëzoi ardhjen e Papa Françeskut në Shkup më 7 maj. Kryetari i shtetit do të takohet me kreun e Kishës Katolike Romake para përfundimit të ...

Kreu i Kuvendit Ruçi, uron besimtarët katolikë: Festa e Pashkëve të shërbejë si bashkim!
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Me një urim të shkurtër, Ruçi shprehet se festa e Pashkëve duhet të shërbejë si reflektim për t’u bashkuar me ...
Java News | 20-Apr-2019 17:51
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Me një urim të shkurtër, Ruçi shprehet se festa e Pashkëve duhet të shërbejë si reflektim për t’u bashkuar me ...

Ruçi uron besimtarët: Festa e Pashkëve të shërbejë si bashkim
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Me një urim të shkurtër, Ruçi shprehet se festa e Pashkëve duhet të shërbejë si reflektim për t’u bashkuar me ...
Lexo | 20-Apr-2019 17:34
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve. Me një urim të shkurtër, Ruçi shprehet se festa e Pashkëve duhet të shërbejë si reflektim për t’u bashkuar me ...

Urim i Ivanovit me rastin e Pashkëve Katolike
Shkup, 20 prill 2019 (MEDIAL) – Presidenti Gjorge Ivanov, duke uruar për festën e Pashkëve Katolik, sot e përgëzoi ardhjen e Papa Françeskut në Shkup më 7 maj. Kryetari i shtetit do të takohet me kreun e Kishës Katolike ...
Medial | 20-Apr-2019 16:24
Shkup, 20 prill 2019 (MEDIAL) – Presidenti Gjorge Ivanov, duke uruar për festën e Pashkëve Katolik, sot e përgëzoi ardhjen e Papa Françeskut në Shkup më 7 maj. Kryetari i shtetit do të takohet me kreun e Kishës Katolike ...

Tradita e Pashkëve në SHBA
Më 21 prill besimtarë të shumtë të krishterë festojnë Pashkët, ditën më të rëndësishme të kalendarit kristian. Festa e Pashkës përkujton ringjalljen e Jezus Krishtit. Për të krishterët, Jezusi u ngrit nga varri ditën e ...
Arbresh | 20-Apr-2019 15:10
Më 21 prill besimtarë të shumtë të krishterë festojnë Pashkët, ditën më të rëndësishme të kalendarit kristian. Festa e Pashkës përkujton ringjalljen e Jezus Krishtit. Për të krishterët, Jezusi u ngrit nga varri ditën e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved