ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:27

Në lupë grabitësit e bankave. Analizohen grupet kriminale të ngjashme me Rinasin. Deri tani ka vetëm të dyshuar

Në lupë grabitësit e bankave. Analizohen grupet kriminale të ngjashme me Rinasin. Deri tani ka vetëm të dyshuar
10 ditë nga grabitja e Rinasit, nga ku u rrëmbyen mbi 5 milionë euro, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka analizuar dhe ka bërë profilin e tre grupeve kriminale të cilat janë të specializuara në grabitjet e dhunshme.
Top Channel | 19-Apr-2019 19:46
10 ditë nga grabitja e Rinasit, nga ku u rrëmbyen mbi 5 milionë euro, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka analizuar dhe ka bërë profilin e tre grupeve kriminale të cilat janë të specializuara në grabitjet e dhunshme.

Në lupë grabitësit e bankave. Analizohen grupet kriminale të ngjashme me Rinasin. Deri tani ka vetëm të dyshuar
10 ditë nga grabitja e Rinasit, nga ku u rrëmbyen mbi 5 milionë euro, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka analizuar dhe ka bërë profilin e tre grupeve kriminale të cilat janë të specializuara në grabitjet e dhunshme. Por, ...
GazetaTema | 19-Apr-2019 19:49
10 ditë nga grabitja e Rinasit, nga ku u rrëmbyen mbi 5 milionë euro, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka analizuar dhe ka bërë profilin e tre grupeve kriminale të cilat janë të specializuara në grabitjet e dhunshme. Por, ...

Grabitja në Rinas, grupi hetimor: Nuk kemi ende emra, raportimet në media janë të pavërteta
Policia dhe prokuroria nuk kanë ende emra të autorëve të grabitjes së parave në aeroportin e Rinasit, më 9 prill. Në një njoftim për mediat, grupi që po heton rastin në fjalë sqaron se lajmet e publikuara për ...
GazetaTema | 19-Apr-2019 18:42
Policia dhe prokuroria nuk kanë ende emra të autorëve të grabitjes së parave në aeroportin e Rinasit, më 9 prill. Në një njoftim për mediat, grupi që po heton rastin në fjalë sqaron se lajmet e publikuara për ...

Gabritja në Rinas, policia ‘zbërthen’ telefonat e autorëve
Sot u zbuluan edhe dy emrat e grabitëvsve që ndihmuan Admir Muratajn të realizonte grabitjen. Klement Çala dhe Aleks Pepa, janë dy miqtë e tij, të cilët sot janë në kërkim nga policia. Burime për Dosja.al bëjnë me dije ...
Telegraf | 19-Apr-2019 20:20
Sot u zbuluan edhe dy emrat e grabitëvsve që ndihmuan Admir Muratajn të realizonte grabitjen. Klement Çala dhe Aleks Pepa, janë dy miqtë e tij, të cilët sot janë në kërkim nga policia. Burime për Dosja.al bëjnë me dije ...

Grabitja në Rinas/ Nga hetimet vetëm të dyshuar, asnjë i identifikuar
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme.
Top Channel | 19-Apr-2019 15:21
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme.

Grabitja në Rinas/ Reagon Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia
Pas grabitjes spektakolare në aeroportin e Rinasit dhe pas lajmesh të shumta të publikuara në media, kanë reaguar më në fund Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtetit. Në reagimin e saj, organi i akuzës ...
Telegraf | 19-Apr-2019 17:55
Pas grabitjes spektakolare në aeroportin e Rinasit dhe pas lajmesh të shumta të publikuara në media, kanë reaguar më në fund Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtetit. Në reagimin e saj, organi i akuzës ...

Thellohet misteri/ Lleshaj: Nuk dihet kush e ka vrarë Admir Muratajn
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në një intervistë në “Report Tv” deklaroi se ende nuk dihet se kush e ka vrarë Admir Muratajn. Deklarata e tij e bën edhe më të mistershme ngjarjen e Rinasit, pasi Policia e Shtetit ...
Lapsi | 19-Apr-2019 22:18
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në një intervistë në “Report Tv” deklaroi se ende nuk dihet se kush e ka vrarë Admir Muratajn. Deklarata e tij e bën edhe më të mistershme ngjarjen e Rinasit, pasi Policia e Shtetit ...

Policia, në kërkim të Klement Calës dhe Aleks Pepës
Në supërgrabitjen e Rinasit, Admir Murataj mund të jetë ndihmuar nga një bashkëpunëtor i vjetër i tij. Bëhet fjalë për Klement Calën, për të cilin policia ka dyshime se mund të jetë pjesë e grupit që arriti të thyejë ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 15:26
Në supërgrabitjen e Rinasit, Admir Murataj mund të jetë ndihmuar nga një bashkëpunëtor i vjetër i tij. Bëhet fjalë për Klement Calën, për të cilin policia ka dyshime se mund të jetë pjesë e grupit që arriti të thyejë ...

Kush e vrau Admir Muratajn? Flet për herë të parë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pyetur këtë të premte se kush e ka vrarë Admir Muratajn, personin që dyshohet se qëndroi prapa gjithë gabitjes së Rinasit më 9 prill e mbeti i vrarë nga një “dorë” që ende nuk ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 21:57
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pyetur këtë të premte se kush e ka vrarë Admir Muratajn, personin që dyshohet se qëndroi prapa gjithë gabitjes së Rinasit më 9 prill e mbeti i vrarë nga një “dorë” që ende nuk ...

Pse Greqia konfirmoi e para vdekjen e Admir Muratajt? Ja përgjigjia e Lleshajt
Ministri Sandër Lleshaj shpjegoi pse informacioni i parë se personi i vrarë pas grabitjes në aeroportin e Rinasit ishte Admir Murataj, erdhi nga Greqia, prej nga Murataj ishte arratisur nga burgu në vitin 2013. “Policia ...
Java News | 19-Apr-2019 21:42
Ministri Sandër Lleshaj shpjegoi pse informacioni i parë se personi i vrarë pas grabitjes në aeroportin e Rinasit ishte Admir Murataj, erdhi nga Greqia, prej nga Murataj ishte arratisur nga burgu në vitin 2013. “Policia ...

Vrasja e Muratajt, Lleshaj me dy variante brenda 10 ditëve
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shfaqur dy versione të ndryshme për Admir Muratajn, grabitësin e Rinasit që u gjend i pajetë disa metra larg aeroportit. 10 ditë më parë, në emisionin ‘Real Story’, Lleshaj ...
Politiko | 19-Apr-2019 21:29
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shfaqur dy versione të ndryshme për Admir Muratajn, grabitësin e Rinasit që u gjend i pajetë disa metra larg aeroportit. 10 ditë më parë, në emisionin ‘Real Story’, Lleshaj ...

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 17:16
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...

Kush e vrau Muratajn? Ministri Lleshaj: E panjohur derisa të mbyllen hetimet
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj thotë se nuk është i interesuar të mësojë detaje nga dosja e grabitjes së 6.5 milionë eurove në Rinas, pasi kjo nuk është as detyrë e tij. “E para nuk e kam për detyrë, e dyta nuk ...
Politiko | 19-Apr-2019 21:14
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj thotë se nuk është i interesuar të mësojë detaje nga dosja e grabitjes së 6.5 milionë eurove në Rinas, pasi kjo nuk është as detyrë e tij. “E para nuk e kam për detyrë, e dyta nuk ...

Gabritja në Rinas, policia ‘zbërthen’ telefonat e autorëve
Sot u zbuluan edhe dy emrat e grabitëvsve që ndihmuan Admir Muratajn të realizonte grabitjen. Klement Çala dhe Aleks Pepa, janë dy miqtë e tij, të cilët sot janë në kërkim nga policia. Burime për Dosja.al bëjnë me dije ...
Zhurnal | 19-Apr-2019 20:24
Sot u zbuluan edhe dy emrat e grabitëvsve që ndihmuan Admir Muratajn të realizonte grabitjen. Klement Çala dhe Aleks Pepa, janë dy miqtë e tij, të cilët sot janë në kërkim nga policia. Burime për Dosja.al bëjnë me dije ...

Grabitja në Rinas, policia dhe prokuroria kërkojnë ndihmën e qytetarëve: Na telefononi falas në numrin 112….
Dhjetë ditë nga grabitja e miliona eurove në pistën e aeroportit të Rinasit, policia dhe prokuroria nuk kanë ende emra të autorëve që kanë marrë pjesë në të. Nëpërmjet një njoftimi për mediat “Policia e Shtetit thotë se ...
Lapsi | 19-Apr-2019 17:45
Dhjetë ditë nga grabitja e miliona eurove në pistën e aeroportit të Rinasit, policia dhe prokuroria nuk kanë ende emra të autorëve që kanë marrë pjesë në të. Nëpërmjet një njoftimi për mediat “Policia e Shtetit thotë se ...

Grabitësit e bankave, analizohen grupet kriminale të ngjashme me Rinasin
10 ditë nga grabitja e Rinasit, nga ku u rrëmbyen mbi 5 milionë euro, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka analizuar dhe ka bërë profilin e tre grupeve kriminale të cilat janë të specializuara në grabitjet e dhunshme. Por, ...
Java News | 19-Apr-2019 20:17
10 ditë nga grabitja e Rinasit, nga ku u rrëmbyen mbi 5 milionë euro, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka analizuar dhe ka bërë profilin e tre grupeve kriminale të cilat janë të specializuara në grabitjet e dhunshme. Por, ...

“Zbulohen autorët e grabitjes në Rinas”, Prokuroria: Nuk është e vërtetë
Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Policisë së Shtetit kanë reaguar në lidhje me disa informacione që kanë qarkulluar ditën e sotme në media të ndryshme për identifikimin e disa prej pjestarëve të bandës që grabitën ...
Albportali | 19-Apr-2019 19:42
Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Policisë së Shtetit kanë reaguar në lidhje me disa informacione që kanë qarkulluar ditën e sotme në media të ndryshme për identifikimin e disa prej pjestarëve të bandës që grabitën ...

“S’ka asnjë autor të dyshuar për grabitjen në Rinas”, policia hedh poshtë lajmet e mediave
Atë që e publikuan shumica e mediave, për bashkëpunëtorët e Admir Muratajt në grabitjen e 9 prillit të këtij viti në Rinas, Policia e Shtetit i hedh poshtë. Në deklaratë thuhet se këto informacione janë të pavërteta dhe ...
Java News | 19-Apr-2019 18:59
Atë që e publikuan shumica e mediave, për bashkëpunëtorët e Admir Muratajt në grabitjen e 9 prillit të këtij viti në Rinas, Policia e Shtetit i hedh poshtë. Në deklaratë thuhet se këto informacione janë të pavërteta dhe ...

Grabitja e Rinasit/ Policia kontrolle në fshatrat e Fushë-Krujës
TIRANË Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 13:37
TIRANË Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi ...

Policia shpërndan njoftimet e Arta Markut, Sandër Lleshaj kujtohet për grabitjen në Rinas
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku dhe Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, nuk po mund të mbajnë presionin publik për dështimin në zbulimin e autorëve të grabitjes spektakolare të rreth 10 milionë ...
Gazeta55 | 19-Apr-2019 18:42
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku dhe Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, nuk po mund të mbajnë presionin publik për dështimin në zbulimin e autorëve të grabitjes spektakolare të rreth 10 milionë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved