ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 09:48

Grabitja në Rinas/ Nga hetimet vetëm të dyshuar, asnjë i identifikuar

Grabitja në Rinas/ Nga hetimet vetëm të dyshuar, asnjë i identifikuar
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme.
Top Channel | 19-Apr-2019 15:21
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme.

Grabitja në Rinas/ Reagon Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia
Pas grabitjes spektakolare në aeroportin e Rinasit dhe pas lajmesh të shumta të publikuara në media, kanë reaguar më në fund Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtetit. Në reagimin e saj, organi i akuzës ...
Telegraf | 19-Apr-2019 17:55
Pas grabitjes spektakolare në aeroportin e Rinasit dhe pas lajmesh të shumta të publikuara në media, kanë reaguar më në fund Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtetit. Në reagimin e saj, organi i akuzës ...

Policia, në kërkim të Klement Calës dhe Aleks Pepës
Në supërgrabitjen e Rinasit, Admir Murataj mund të jetë ndihmuar nga një bashkëpunëtor i vjetër i tij. Bëhet fjalë për Klement Calën, për të cilin policia ka dyshime se mund të jetë pjesë e grupit që arriti të thyejë ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 15:26
Në supërgrabitjen e Rinasit, Admir Murataj mund të jetë ndihmuar nga një bashkëpunëtor i vjetër i tij. Bëhet fjalë për Klement Calën, për të cilin policia ka dyshime se mund të jetë pjesë e grupit që arriti të thyejë ...

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 17:16
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...

Grabitja në Rinas, policia dhe prokuroria kërkojnë ndihmën e qytetarëve: Na telefononi falas në numrin 112….
Dhjetë ditë nga grabitja e miliona eurove në pistën e aeroportit të Rinasit, policia dhe prokuroria nuk kanë ende emra të autorëve që kanë marrë pjesë në të. Nëpërmjet një njoftimi për mediat “Policia e Shtetit thotë se ...
Lapsi | 19-Apr-2019 17:45
Dhjetë ditë nga grabitja e miliona eurove në pistën e aeroportit të Rinasit, policia dhe prokuroria nuk kanë ende emra të autorëve që kanë marrë pjesë në të. Nëpërmjet një njoftimi për mediat “Policia e Shtetit thotë se ...

Grabitja e Rinasit/ Policia kontrolle në fshatrat e Fushë-Krujës
TIRANË Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 13:37
TIRANË Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi ...

Grabitja në Rinas, ja bashkëpunëtorët e Murataj nën survejim
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 13:30
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...

DETAJET: Super-grabitja në aeroport, ja bashkëpunëtorët nën survejim të Muratajt dhe lidhjet e vjetra
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...
GazetaTema | 19-Apr-2019 13:45
Mjeshtër i grabitjeve të bankave, kështu është cilësuar Klement Çala, 31-vjeçari që dyshohet të ketë bashkëpunuar me Admir Murataj edhe në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit. Emri i tij ka dalë gjatë hetimeve ...

Grabitja në Rinas, identifikohet njëri prej të dyshuarve
Bashkëpunëtorët e ngushtë të Admir Muratajt në grabitjet e mëparshme në Shqipëri dhe Greqi, janë ndër personat më të dyshuar si autorë të grabitjes së 9 Prillit në Rinas. Grupi hetimor ka në fokus disa prej këtyre ...
ABCNews | 19-Apr-2019 15:57
Bashkëpunëtorët e ngushtë të Admir Muratajt në grabitjet e mëparshme në Shqipëri dhe Greqi, janë ndër personat më të dyshuar si autorë të grabitjes së 9 Prillit në Rinas. Grupi hetimor ka në fokus disa prej këtyre ...

Tre grupe në grabitjen e Rinasit?
Bashkëpunëtorët e Admir Murataj, i vrarë në grabitjen e 9 Prillit, dyshohet se janë persona më të cilët ai ka njohje te hershme dhe ka kryer disa grabitje me ta. Klement Çala është njohje e vjetër e Muratajt, të dy ata ...
TV Klan | 19-Apr-2019 15:49
Bashkëpunëtorët e Admir Murataj, i vrarë në grabitjen e 9 Prillit, dyshohet se janë persona më të cilët ai ka njohje te hershme dhe ka kryer disa grabitje me ta. Klement Çala është njohje e vjetër e Muratajt, të dy ata ...

Grabitja në Rinas, identifikohet një prej autorëve
Është zbuluar edhe identiteti një prej autorëve të dyshuar të përfshirë në grabitjen spektakolare të aeroportit të Rinasit. Sipas informacioneve një ndër autorët që po verifikohet për përfshirjen në grabitjen e Rinasit ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 13:52
Është zbuluar edhe identiteti një prej autorëve të dyshuar të përfshirë në grabitjen spektakolare të aeroportit të Rinasit. Sipas informacioneve një ndër autorët që po verifikohet për përfshirjen në grabitjen e Rinasit ...

Ngjarja në Rinas – Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia: Lajmet në medie, të pavërteta
TIRANË, 19 prill/MEDIAL/- Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtetit reaguan sot lidhur me disa publikime në medie ditën e sotme, për hetimet mbi grabitjen e datës 9 prill 2019 në Rinas, duke theksuar se “grupi ...
Medial | 19-Apr-2019 18:23
TIRANË, 19 prill/MEDIAL/- Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtetit reaguan sot lidhur me disa publikime në medie ditën e sotme, për hetimet mbi grabitjen e datës 9 prill 2019 në Rinas, duke theksuar se “grupi ...

Grabitja në Rinas, reagojnë për herë të parë publikisht prokuroria dhe policia
Këtë të premte në media janë publikuar disa emra të dyshuarish të cilët mund të kenë marrë pjesë në grabitjen spektakolare të Rinait më 9 prill, por sipas policisë, të gjitha lajmet janë të pasakta. Në një reagim të ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 18:11
Këtë të premte në media janë publikuar disa emra të dyshuarish të cilët mund të kenë marrë pjesë në grabitjen spektakolare të Rinait më 9 prill, por sipas policisë, të gjitha lajmet janë të pasakta. Në një reagim të ...

Identifikohen autorët e grabitjes së Rinasit? Prokuroria: Lajm i pavërtetë
Ndërsa sot qarkulloi në medie lajmi se janë identifikuar autorët e grabitjes në Rinas, por njëkohësisht edhe bashkëpunëtorë të Admir Muratajt, të vrarë pas grabitjes më 9 prill, ka reaguar edhe Prokuroria dhe Policia e ...
Dritare | 19-Apr-2019 17:59
Ndërsa sot qarkulloi në medie lajmi se janë identifikuar autorët e grabitjes në Rinas, por njëkohësisht edhe bashkëpunëtorë të Admir Muratajt, të vrarë pas grabitjes më 9 prill, ka reaguar edhe Prokuroria dhe Policia e ...

Emrat e dy gra*bitësve të tjerë të Rinasit? Policia dhe Prokuroria japin sqarimet e fundit për median dhe publikun
Pas publikimit në disa media se është zbuluar emri i dy grab(itësve të rinasit, Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Kri*meve të Rënda deklarojnë se ky lajm është i pasaktë. Më posht deklarata e Prokurorisë së Kri*meve ...
Lexo | 19-Apr-2019 17:56
Pas publikimit në disa media se është zbuluar emri i dy grab(itësve të rinasit, Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Kri*meve të Rënda deklarojnë se ky lajm është i pasaktë. Më posht deklarata e Prokurorisë së Kri*meve ...

Grabitja e Rinasit, ky është njëri nga të dyshuarit
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...
Gazeta Observer | 19-Apr-2019 17:51
Ministri i Brendshëm ka mbledhur krerët më të lartë të policisë, në drejtorinë e policisë së Tiranës, e cila ka në dorë dosjen hetimore sa i përket grabitjes së Rinasit, ka mbërritur edhe identifikimi i dy personave që ...

A janë të përfshirë në grabitjen e Rinasit edhe babagjyshat?! Hetuesit kanë këto të dyshuar
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme. Përveç analizave që ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 17:47
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e Rinasit, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ngjashme. Përveç analizave që ...

Policia reagon ashpër pas lajmeve mbi ngjarjen në Rinas
Reagim i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Policisë së Shtetit Lidhur me disa publikime në media ditën e sotme, për hetimet mbi grabitjen e datës 9 prill 2019 në Rinas, grupi i posaçëm hetimor deklaron se këto lajme ...
Lajmi i Fundit | 19-Apr-2019 17:32
Reagim i Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Policisë së Shtetit Lidhur me disa publikime në media ditën e sotme, për hetimet mbi grabitjen e datës 9 prill 2019 në Rinas, grupi i posaçëm hetimor deklaron se këto lajme ...

Grabitja në Rinas, Policia kërkon grabitësin e katërt në fshatrat e Fushë-Krujës (Foto)
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Policia ka ndërmarrë disa kontrolle në ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 13:52
Telefonata por edhe survejime të policisë në terren kanë bërë që sot policia të nisë një aksion në fshatrat e Krujës në kërkim të autorëve të grabitjes në aeroportin e Rinasit. Policia ka ndërmarrë disa kontrolle në ...

Grabitja në aeroportin e Tiranës, Prokuroria dyshon në disa persona
Prokuroria e Krimeve të Rënda në Shqipëri nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e aeroportit Rinas në Tiranë, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ...
Alsat-M | 19-Apr-2019 17:24
Prokuroria e Krimeve të Rënda në Shqipëri nuk ka identifikuar ende asnjë nga autorët e grabitjes në pistën e aeroportit Rinas në Tiranë, por ka vetëm të dyshuar, persona të cilët janë përfshirë më herët në grabitje te ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved