ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 03:15

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 16:54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Daka: Vetëvendosje, PDK dhe Lista Serbe garojnë me nga katër kandidatë në zgjedhjet në veri (Video)
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 15:46
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 14:44
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore të Kosovës
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Portalb | 19-Apr-2019 17:04
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 17:03
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Në afatin e paraparë kanë aplikuar tri subjekte politike, Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe. Zëdhënësi i Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, Valmir Elezi, thotë për Radion Evropa e Lirë, se ...
Lajminet | 19-Apr-2019 16:49
Në afatin e paraparë kanë aplikuar tri subjekte politike, Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe. Zëdhënësi i Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, Valmir Elezi, thotë për Radion Evropa e Lirë, se ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Radio Evropa e Lire | 19-Apr-2019 16:48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Këta janë kandidatët për kryetarë komunash nga PDK-ja, në zgjedhjet në veri
Partia Demokratike e Kosovës (PDK), në zgjedhjet e jashtëzakonshme që priten të mbahen më 19 maj, do të përfaqësohet nga katër kandidatë për kryetar komunash në veri të vendit, Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 10:37
Partia Demokratike e Kosovës (PDK), në zgjedhjet e jashtëzakonshme që priten të mbahen më 19 maj, do të përfaqësohet nga katër kandidatë për kryetar komunash në veri të vendit, Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok ...

KQZ: Në fillim të javës së ardhshme bëhet certifikimi i subjekteve për zgjedhjet në veri
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...
Arbresh | 19-Apr-2019 16:24
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...

KQZ: Në fillim të javës së ardhshme bëhet certifikimi i subjekteve për zgjedhjet në veri
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 15:58
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...

Daka: Vetëvendosje, PDK dhe Lista Serbe garojnë me nga katër kandidatë në zgjedhjet në veri (Video)
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 15:47
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...

Dy parti politike shqiptare dhe një serbe aplikojnë për zgjedhjet në veri
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
AlbInfo | 19-Apr-2019 15:22
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Anëtarët kërkojnë të informohen për kandidatët në veri, KQZ-ja s’ka informacione
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dië se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, nga zyra për Certifikim dhe Regjistrim të ...
Klan Kosova | 19-Apr-2019 14:35
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dië se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, nga zyra për Certifikim dhe Regjistrim të ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...
InFokusi | 19-Apr-2019 14:31
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 14:23
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...

KQZ-ja s’ka informacione për kandidatët e komunave veriore
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dijë se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe ...
Zeri | 19-Apr-2019 14:22
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dijë se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut.
Kosova Press | 19-Apr-2019 14:10
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut.

KQZ-ja s’ka informacione për kandidatët e komunave veriore
Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe Regjistrim të Partive Politike, tha se nuk i kanë ende të dhënat e sakta sa i përket kësaj çështjeje, raporton Ekonomia Online. “Nga data-baza kemi marrë ...
Lajminet | 19-Apr-2019 14:00
Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe Regjistrim të Partive Politike, tha se nuk i kanë ende të dhënat e sakta sa i përket kësaj çështjeje, raporton Ekonomia Online. “Nga data-baza kemi marrë ...

Dy parti politike shqiptare dhe një serbe aplikojnë për zgjedhjet në veri
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Alsat-M | 19-Apr-2019 13:52
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Anëtarët kërkojnë të informohen për kandidatët në veri, KQZ-ja s’ka informacione
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dijë se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe ...
EkonomiaOnline | 19-Apr-2019 12:53
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dijë se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved