ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 21:23

Motrat Istrefi publikojnë klipin e ri, s’mungojnë skenat e nxehta

Motrat Istrefi publikojnë klipin e ri, s’mungojnë skenat e nxehta
TIRANE Ditën e djeshme motrat e njohura Era dhe Nora Istrefi, kanë publikuar klipin e shumëpritur. Ashtu siç kishin paralajmëruar nëpërmjet postimeve në profilet e tyre në “Instagram”, motrat dhurojnë skena të nxehta në ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 21:58
TIRANE Ditën e djeshme motrat e njohura Era dhe Nora Istrefi, kanë publikuar klipin e shumëpritur. Ashtu siç kishin paralajmëruar nëpërmjet postimeve në profilet e tyre në “Instagram”, motrat dhurojnë skena të nxehta në ...

Reperi i famshëm i komenton në shqip Dhurata Dorës!
Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe këngët e saj janë kthyer gjithmonë në hite saqë i kemi dëgjuar gjatë gjithë kohës. Para pak ditësh ajo njoftoi se do të sjellë këngë me reperin e famshëm ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 21:23
Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe këngët e saj janë kthyer gjithmonë në hite saqë i kemi dëgjuar gjatë gjithë kohës. Para pak ditësh ajo njoftoi se do të sjellë këngë me reperin e famshëm ...

Dhurata Dora sjell këngën e re në bashkëpunim me reperin Soolking
Më në fund është publikuar edhe me videoklip kënga më e re këngëtares së njohur shqiptare, Dhurata Dora, në bashkëpunim me reperin algjerian shumë të famshëm në Francë, Sooking. Kënga e titulluar “Zemër”, e cila është ...
Telegraf | 19-Apr-2019 18:26
Më në fund është publikuar edhe me videoklip kënga më e re këngëtares së njohur shqiptare, Dhurata Dora, në bashkëpunim me reperin algjerian shumë të famshëm në Francë, Sooking. Kënga e titulluar “Zemër”, e cila është ...

Sinan Hoxha dhe Almenda publikojnë këngën e re “Çaji”
Këngëtari i njohur, Sinan Hxoha, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Çaji” titullohet kënga e tij më e re, të cilën e sjell në bashkëpunim me këngëtaren e re Almenda. Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 21:37
Këngëtari i njohur, Sinan Hxoha, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Çaji” titullohet kënga e tij më e re, të cilën e sjell në bashkëpunim me këngëtaren e re Almenda. Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga ...

Lansohet “Zemër”, hiti i ri nga Dhurata dhe Soolking punuar nga Big Bang
Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Soolking. Projekti është realizuar me videoklip, ndërsa ajo që spikat është kënga ritmike. Muzika është punuar nga producenti i shumë hiteve, Big Bang ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 19:18
Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Soolking. Projekti është realizuar me videoklip, ndërsa ajo që spikat është kënga ritmike. Muzika është punuar nga producenti i shumë hiteve, Big Bang ...

Rita Ora zgjidhet për kolonën zanore të Pikachu
Detektivi Pikachu është një prej filmave më të bukur që pritet të publikohet në maj të këtij viti. Producentët kanë zgjedhur të bashkëpunojnë me këngëtaren shqiptare Rita Ora për kolonën zanore. Ajo publikoi sot këngën ...
Lapsi | 19-Apr-2019 19:35
Detektivi Pikachu është një prej filmave më të bukur që pritet të publikohet në maj të këtij viti. Producentët kanë zgjedhur të bashkëpunojnë me këngëtaren shqiptare Rita Ora për kolonën zanore. Ajo publikoi sot këngën ...

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës
Nora dhe Era Istrefi sot publikuan me videoklip këngën “Nuk e di”, shkruan . Dy artistet dukeshin tejet joshëse në klipin e këngës, ndërsa kanë pranuar vetëm komente pozitive në orët e para të publikimit të këngës. ...
Lajminet | 19-Apr-2019 22:12
Nora dhe Era Istrefi sot publikuan me videoklip këngën “Nuk e di”, shkruan . Dy artistet dukeshin tejet joshëse në klipin e këngës, ndërsa kanë pranuar vetëm komente pozitive në orët e para të publikimit të këngës. ...

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës
I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës Nora dhe Era Istefi sot kanë lansuar duetin që e kishin paralajmëruar kohë më parë. Nora dhe Era Istrefi sot publikuan me videoklip ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 22:09
I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës Nora dhe Era Istefi sot kanë lansuar duetin që e kishin paralajmëruar kohë më parë. Nora dhe Era Istrefi sot publikuan me videoklip ...

Rita Ora thotë se kënga “Carry On” është shumë e veçantë për të
Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora sot ka publikuar projektin e ri me titull “Carry On”, në bashkëpunim me Kygon. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore e filmit “Pokemon Detective Pikachu”, i cili do të ...
Arbresh | 19-Apr-2019 22:08
Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora sot ka publikuar projektin e ri me titull “Carry On”, në bashkëpunim me Kygon. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore e filmit “Pokemon Detective Pikachu”, i cili do të ...

Rita pas publikimit të këngës së re: Është shumë e veçantë për mua
Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e solli në duet me reperin Kygo, shkruan lajmi.net. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 21:49
Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e solli në duet me reperin Kygo, shkruan lajmi.net. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore ...

Rita pas publikimit të këngës së re: Është shumë e veçantë për mua
Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e solli në duet me reperin Kygo, shkruan lajmi. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore e ...
Zeri | 19-Apr-2019 21:41
Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e solli në duet me reperin Kygo, shkruan lajmi. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore e ...

Rita pas publikimit të këngës së re: Është shumë e veçantë për mua
Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e solli në duet me reperin Kygo. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore e filmit “Pokemon ...
Gazeta Observer | 19-Apr-2019 21:41
Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e solli në duet me reperin Kygo. Kjo këngë është njëherësh kolonë zanore e filmit “Pokemon ...

10 fotot më seksi nga klipi i Erës dhe Norës
U deshën më shumë se tri vite që Era Istrefi të kthehet me një këngë në gjuhën shqipe E këtë ajo e bëri me motrën e saj, Norën, e cila po i bën dy dekada e gjysmë në skenën e muzikës shqiptare. Ndryshe, ky videoklip ka ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 21:12
U deshën më shumë se tri vite që Era Istrefi të kthehet me një këngë në gjuhën shqipe E këtë ajo e bëri me motrën e saj, Norën, e cila po i bën dy dekada e gjysmë në skenën e muzikës shqiptare. Ndryshe, ky videoklip ka ...

Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga Samanta Karavella
Samanta Karavella ka zbuluar detaje të projektit të ri. Samanta Karavella ka bërë të ditur që kënga e saj e re do të publikohet nesër (e shtune), shkruan lajmi.net. Projekti titullohet “Ku ma le”, ndërsa do të ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 21:07
Samanta Karavella ka zbuluar detaje të projektit të ri. Samanta Karavella ka bërë të ditur që kënga e saj e re do të publikohet nesër (e shtune), shkruan lajmi.net. Projekti titullohet “Ku ma le”, ndërsa do të ...

Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga Samanta Karavella
Samanta Karavella ka zbuluar detaje të projektit të ri. Samanta Karavella ka bërë të ditur që kënga e saj e re do të publikohet nesër (e shtune), shkruan lajmi. Projekti titullohet “Ku ma le”, ndërsa do të publikohet të ...
Zeri | 19-Apr-2019 20:59
Samanta Karavella ka zbuluar detaje të projektit të ri. Samanta Karavella ka bërë të ditur që kënga e saj e re do të publikohet nesër (e shtune), shkruan lajmi. Projekti titullohet “Ku ma le”, ndërsa do të publikohet të ...

Rita Ora dhe Kygo publikojnë klipin e ri “Carry On” – kolona zanore e “Detective Pikachu”
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, publikoi klipin e saj më të ri. Këtë radhë, ajo vjen në bashkëpunim me artistin Kygo, për të interpretuar së bashku kolonën zanore të ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 16:35
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, publikoi klipin e saj më të ri. Këtë radhë, ajo vjen në bashkëpunim me artistin Kygo, për të interpretuar së bashku kolonën zanore të ...

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër (Official Video) kengetarja e njohur dhe shume e pelqyer Dhurata Dora ka sjell bashkpunimin e saj me te ri i cili vjen me kengetarin Soolking, dueti i tyre mban titullin "Zemer", dyshja ...
10minuta.com | 19-Apr-2019 20:55
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër (Official Video) kengetarja e njohur dhe shume e pelqyer Dhurata Dora ka sjell bashkpunimin e saj me te ri i cili vjen me kengetarin Soolking, dueti i tyre mban titullin "Zemer", dyshja ...

Samanta tregon se kur do të lansoj këngën e re
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella pas një pauze disa mujore është gati ta sjellë projektin e ri. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka treguar që nesër do ta publikoj këngën e saj të re. “Ku ma ...
Gazeta Observer | 19-Apr-2019 20:55
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella pas një pauze disa mujore është gati ta sjellë projektin e ri. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka treguar që nesër do ta publikoj këngën e saj të re. “Ku ma ...

Samanta tregon se kur do të lansoj këngën e re
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella pas një pauze disa mujore është gati ta sjellë projektin e ri. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka treguar që nesër do ta publikoj këngën e saj të re, ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 20:52
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella pas një pauze disa mujore është gati ta sjellë projektin e ri. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka treguar që nesër do ta publikoj këngën e saj të re, ...

“Pa të nuk mundem” – lansohet projekti i Albërie Hadërgjonaj punuar nga Nurteel
Albërie Hadërgjonaj ka publikuar projektin e ri të saj. “Pa të nuk mundem” titullohet kënga e Albërijes. Ajo shfaqet mjaft bukur dhe ekstravagante, duke treguar se për të mosha është vetëm numër. Muzika dhe teksti është ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 16:10
Albërie Hadërgjonaj ka publikuar projektin e ri të saj. “Pa të nuk mundem” titullohet kënga e Albërijes. Ajo shfaqet mjaft bukur dhe ekstravagante, duke treguar se për të mosha është vetëm numër. Muzika dhe teksti është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved